Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2007, 21:05   #21
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

>up
2...taa...Rofl
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2007, 21:06   #22
Rykun
Użytkownik Forum
 
Rykun's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006

Posty: 108
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rykun
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helth Pokaż post
A mi się obiło o uszy że gm'i wiedzą o tym że taifun dzieli konto o.O... może to jedynie plotki
wiedza i nie daja bana?? innych scigaja a taifunowi odpuszczaja ? z jakiej racji ????


niemozliwe
__________________
Rykun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:07   #23
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mateusz~ wbił w bardzo krotkim czasie 20 lvli... według mnie to on będzie pierwszym 300 lvlem w Tibii.
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:08   #24
Helth
Użytkownik forum
 
Helth's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Helth Crus
Profesja: Druid
Świat: Furora
Helth ma numer GG 8200304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rykun Pokaż post
wiedza i nie daja bana?? innych scigaja a taifunowi odpuszczaja ? z jakiej racji ????


niemozliwe
Bo szkoda im hlvl xD

@Khalak
A taifun sory.... ludzie taifuna mogą się w*****ć i wbić 11 lvl w ileś tam dni... tygodni... miesięcy... ;D

Ostatnio edytowany przez Helth - 30-01-2007 o 21:10. Powód: to samo co up ;D
Helth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:09   #25
Spatek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Podobno Taifun to pupilek Gm'ow lecz coz nic nie wiadomo. Ja wiem tylko ze takie cos powinno byc karane kasacja acc'a i nic wiecej. taifun donosi na innych, a sam nie gra sam na acc.. To jest "tibijska sprawiedlisowsc" Widac tu nie chodzi o sprawiedliwosc tylko o strate Seniora i Hlvl...
My mozemy tylko siedziec cicho bo dostaniemy bana ;p

Ostatnio edytowany przez Spatek - 30-01-2007 o 21:11.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:10   #26
Times
Użytkownik Forum
 
Times's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 389
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 44
Poziom mag.: 45
Domyślny

EO gdyby zaczął grać za chiny nie dobije 300lvl przed MDW. Czemu? Knightem w 1 dzień nie wbijesz 3kk expa chyba że byś grał 20h. Stamina nie pozwoli na utrzymanie takiego tępa expienia. jak MDW utrzyma formę to uda mu się. Chyba że też przestanie grac przed 300 tak jak EO, Taifun.

BtW. Eo też ma RSa.

Jestem za MDW.
__________________
<unknown> jak bedzie po angielsku 'Jezus Chrystus na smierc skazany'?
<kitty> 'Jesus Christ Prison Break'?
Times jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:11   #27
Rykun
Użytkownik Forum
 
Rykun's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006

Posty: 108
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rykun
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 57
Domyślny

takiego czegos wlasnie nie lubie. nie wiem czy to prawda ale jeli tak to nieh go na tej wojnie zrookuja ( troche to potrwa )
__________________
Rykun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:14   #28
Spatek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rykun Pokaż post
takiego czegos wlasnie nie lubie. nie wiem czy to prawda ale jeli tak to nieh go na tej wojnie zrookuja ( troche to potrwa )
"Troche" no wlasnie ;p Dla mnie Taifun to najgorszy frajer, co z tego że ma lvl. Powinien dostać dożywotniego bana. Gm'owie źle robią w dodatku że wiedzą, heh, skoro tak too po co tacy są Gm'ami?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:15   #29
Helth
Użytkownik forum
 
Helth's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Helth Crus
Profesja: Druid
Świat: Furora
Helth ma numer GG 8200304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Times Pokaż post
BtW. Eo też ma RSa.
Niewiedziałem o.O... może on dlatego nie gra albo poprostu się mylę ale pomyśl jaki trzeba mieć respekt aby nabić 300lvl... więc MI się tak zdaję że zacznie expic...

tak btw. apropo EO z początku myślałem że chce poczekać na taifuna żeby miał trochę adrenalinki związku z szybkim biciem expa..

Użytkowników czytających ten temat: 29 (zarejestrowanych: 17, gości: 12)

Hlvl wymiatają ;D

Ostatnio edytowany przez Helth - 30-01-2007 o 21:16. Powód: Up :)
Helth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:25   #30
Ain'aer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post

2. Taifun nie expi bo ma przerypane u Vision...
Pfffff. Skończ... Taifun nie expi, bo mu się nie chce- Vision może mu naskoczyć. Zauważ jak expią inni z dusk~ a jak expi Vision :.P Raz go ubili, kiedy sam się wystawił szukając Imargama i go w trapa złapali

Ostatnio edytowany przez Ain'aer - 30-01-2007 o 21:40.
Ain'aer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:27   #31
Spatek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co do Eternala... Wydaję mi się że red'skull nic nie ma do tego, iż nie expi....
Zresztą może chłopakowi znudziła się tibia.. Wkońcu jest w naszym wieku (14 latek) Pewnie znalazl se jakas laske i nie ma zamiaru grac w tibia jak dawniej ;p. Takie jest moje zdanie ;d
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:28   #32
Helth
Użytkownik forum
 
Helth's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Helth Crus
Profesja: Druid
Świat: Furora
Helth ma numer GG 8200304
Domyślny

@2up:
może i racja widze że gracz z furory i ek więc możesz wiedzieć to i owo...

@up:
Co do wieku EO... Zgadujesz?... Kłamiesz... bo sam masz 14 lat?... Lub Prawda ;D i btw. w naszym wieku?... przecież każdy tu 14 lat nie ma...

@down:
Dokładnie od jakiego tutorka? na amerze czy gdzie on tam gra... czy na forum?...

@Yurza:
Co do reset charów ucieszył bym się... serio może ja by był the best ;D

Ostatnio edytowany przez Helth - 30-01-2007 o 21:40. Powód: ktoś Mnie w postach wyprzedził ;D
Helth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:32   #33
Spatek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
Posługuję się informacjami od tutorka.. Więc to chyba raczej prawda. Z tego co słyszałem to EO ma 14 lat
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:34   #34
Yurza
Użytkownik Forum
 
Yurza's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Lokacja: Tibia

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yurza
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Yurza ma numer GG 495244 Yurza ma login Tlenu shod93@tlen.pl
Domyślny

Taifun nie ma szans z MDW.
No chyba, że MDW znudzi się expienie. Bo tak jak powiedział - jak mu się znudzi to przestanie grać Kto wie kiedy to nastąpi??

Za max. miesiąc będziemy wszystko wiedzieć, ale teraz zostaje nam tylko kibicowanie. Go, go Power... MDW !!!


Ciekawe tylko, czy kiedyś w tibi taki 300lv będzie przezywany newbie, a h-lv będzie latać z prędkością światła na 9999lv... Może wtedy będzie reset charów? Kto wie....
__________________
,,Każdy jest kimś..."

Ja jestem [CHAR]Yurza[/CHAR]

Lv: 20
Świat: Harmonia

Myślisz, że umiesz współczuć? Kliknij i sprawdź!
Jeśli nie chcesz wydawać kasy na PACC, a chcesz go mieć zarejestruj się!
Yurza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 22:18   #35
sallceson
Użytkownik Forum
 
sallceson's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Łowicz

Posty: 446
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Topic
Oczywiscie ze Mateusz dragon Wielki pierwszy wbije 300 lvl
bo Taifun Devilry nie odwali PG podczas wojny no chyba ze caly czas pare osob go bedzie chronic Bo na masslog Vision to sam Taifun wiele nie zrobi
Eternal Oblivion nawet jakby chciał to nie da rady 1 wbic 300lvl jesli MDW utrzyma tempo expienia (sadzac po jednym wywiadzie z nim raczej nie ma zamiaru przestac expic zanim ten lvl wbije) bo jak juz ktos wspomnial knight nie moze przez klkanascie dni z rzedu wbijac 3-4kk expa dziennie.

Co do deda Taifuna nie do konca dal sie strapowac szukajac imargama. jesli ktos nie ogladal filmu to powiem tylko ze Vision po zabiciu kogos z Duskiness (nie pamietam kogo) niezle sie 'zabunkrowalo' tak, ze tylko jedna osoba mogla ich atakowac (czyli Taifun) a ze czlonkowie jego gildii popelnili blad i pozwolili Imargamowi dostac sie za Taifuna ten bez problemu go przesunał tak, ze nie mial juz szans na przezycie. Fakt ze ten frag przejdzie do historii

Swoja droga MDW ma przewage non-pvp w tym, ze nie musi obawiac sie ze ktos przyjdzie i go zabije a Taifun przez dlugi czas bedzie mial problemy z Vision ktorzy skutecznie mu przeszkadzaja w expieniu.

a i co do wieku - to wie sam gracz i jego przyjaciele a plotki to moga mowic ze ma 90 lat a i jakie znaczenie ma to ze to jes 'info od tutora' ? Tutor nie ma wladzy zeby sprawdzac danych personalnych graczy (np po paccu)

To tyle Zastanawiam sie tylko co bedzie robil taki MDW jak wbije 300lvl. Siły nie pokaze na wojnie, expienie juz ma wyjatkowo łatwe... Questy chyba juzwszystkie zrobil.. zostaja mu tylko bossowie i mlvl
pozdro
__________________
sallceson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 23:01   #36
DR.UTi
Użytkownik Forum
 
DR.UTi's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Isara
DR.UTi ma numer GG 4790821
Domyślny

Pierwszym 300 lvl, bedzie ten kto go pierwszy zdobędzie, proste? A tak btw. mogliby zrobić wipe-out...
DR.UTi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 23:13   #37
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

czy pierwszy będzie MDW to sie okaże kiedy zobaczy screna że wbił 300lvl do tego czasu to jedynie spekulacjie, ale tez stawiam na mateusza smoka większego.
Co do kogoś tam kto twierdzi że GM nie banują wysokich lvl, bzdura! żeby daleko nie szukajć Wurzel (pamiętacie tego pana który ponoc był polakiem bo miał "rz" w nicku?). Z tego co pamiętał w chwili bana miał ponad 210lvl potem postać została skasowana, ale żeby takie rzeczy pamiętać trzeba w tibie grać dłużej niż 2 miesiące i wiedzieć conieco o historii. Co do Tajfuna i sharingu to może to być kumoterstwo (w co powątpiewam ale widziałem już za wiele żeby definitywnie wykluczyc) ale prędzej tajfun sharuje mądrze i nie można mu tego udowodnić. Pamiętacie historie o bubble i mężu co był GM'em czy o cachero co złym człowiekiem był ale miał kontakty w cipsofcie? Ale żeby pamiętać takie rzeczy trzeba jak już wspominałem grać troszke w tibie. wszystko to bzdury wyssane z palca, wymyślane na podwórku przez dzieciaki przedział od 11-15 lat czasem starszych, zwykłe plotki zasłyszane na trzepaku przekazane dalej z upiękrzeniem i dodtakiem od siebie, komuś coś sie wydaje ktoś chce zaszpanować i potem takie historyjki. TAjfun nie expuje bo sie na niego zasadzili poza tym jak patrze na ilość expa jaką ostatnio kosi MDW (23mln w tydizeń) to zaczynam powątpiewać czy nawet jeśli by tajfun teraz rozpoczoł normalną gre obronił by tytuł 2 expera. Zobaczymy co będzie ale tak myśle że 300 lvl w tibi zmieni tyle samo co 200 czyli nic oprócz tego ze reszta świata zacznie gonić hegemona oraz rozpoczną sie dywagacjie ile zajmie wbicie 400lvl bo to też w końcu nastąpi jeśli tibia pożyje doś długo i cip nie wprowadza jakiś zmian blokujących to.
ps.załóżcie odrazu temat "jak myślicie co MDW otrzymał od cipów za wbicie 300lvl" oszczędzimy sobie czasu
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 23:29   #38
sallceson
Użytkownik Forum
 
sallceson's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Łowicz

Posty: 446
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Wurzel o ile pamietam dostal bana za uzywanie 'niedozwolonych programow'
Sadze ze MDW za 300 lvl moze dostac Winged Helmet ale to tylko moje 'widzimisie'
btw wciaz slysze ze Bubble za 200lvl ostala magic longsworda.. czy ktos wie cos o tym wiecej?
__________________
sallceson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 23:55   #39
Dkull
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 15
Stan: Na Emeryturze
Dkull ma numer GG 6659298
Domyślny

Taifun raczej bana nie dostanie, bo ma/mial kilku ownerow (dokladniej dwoch), ale oni graja na tym samym kompie, sa bracmi, wiec to samo ip i nie trudno udowodnic ze sharuje.

@up
Wurzel dostal podobno bana za uzywanie niedozwolonych programow, ale bylo na tibia com forum o tym temat, w ktorym wurzel mowil o tym ze to nieprawda itp. Mozna mu wierzyc. Nie wierze zeby 200+ lvl kusil sie na jakiegos bota, to ryzyko... Chociaz kto wie?
Co do MDW - mi sie zdaje, ze jakis rarek wpadnie mu w raczki ;>
Dkull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 23:57   #40
Axe'Taifun
Użytkownik Forum
 
Axe'Taifun's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 45
Imię: Hugon Tomi
Profesja: Elder Druid
Gildia: Slava
Świat: Jamera
Poziom: 50
Skille: --/--
Poziom mag.: 60
Axe'Taifun ma numer GG 7004399
Domyślny

<UP>
Bubble jest RL żoną Gamemastera (o tym wiedzą chyba wszyscy gracze ), więc nie wiemy jakie mają układy.
Jeśli chodzi o sharowanie Taifuna. Wiele osób mówi, że gbyby sharował, dostałby bana. Wszyscy uważają, że te podejrzenia są z zazdrości. To powiedzcie mi, dlaczego na ostatnim spotkaniu Dusk we Wrocławiu jako Taifun przyjechało 2 graczy? Odpowiedź nie jest przekonująca, domyślam się. Ale większość graczy z furory wie, że nasz wielki Polak dzieli konto.
Ps. Jeśli chcesz się ze mną kłócić, podaj argumenty.
Topic:
Przez wojne na Furorze Taifun nie może expić, a MDW z dnia na dzień zbiera coraz większą ilość doświadczenia. EO jest knightem, nie ma szans wbić przed MDW 300lvl (zakładam, że Mateusz ma zamiar dalej expić tak jak robi to teraz)
Ave
__________________
Przekroczone limity sygnatury.
Axe'Taifun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin 3