Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2011, 00:11   #1
tsunami89
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Paladyn - Czy warto skilowac

Witam mam palka 20 lvl pacc 48 na 34 i mam pytanie do bardziej doswiadczonych graczy cz musze jeszcze skilowac bo to dlamnie nudne jak hu....
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2011, 00:33   #2
tomeklew1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 12 2011

Posty: 17
Domyślny

skillowanie jest ważną cechą dla pallka i wieksze skille tym lepiej ci sie bedzie expic i pamietaj o eq dla pallka
tomeklew1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2011, 00:58   #3
tsunami89
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie

Ok poskiluje tylko do jakich skili . a jak wam sie gra palem bo doszlo duzo nowych czarow . da sie ogarnac pare mobow na raz bo ponoc ma on jakies czary obszarowe
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2011, 12:31   #4
SaronMalia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 12 2011

Posty: 21
Domyślny

musisz skilowac najlepiej jak byś miał skille 76/70 (2 doby skilowania) oczywiście kamyczkami (100 za 2,5k) skilujesz i potem będziesz 100x expic szybciej niż teraz
SaronMalia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2011, 13:51   #5
Pablohan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2006

Posty: 23
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 30~
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 34
Domyślny

Jeśli masz dużo czasu w sensie możesz być w grze dziennie ~15h to poświeć tydzień lub troszkę więcej i wbij ~80 dista, jeżeli trochę mniej i mniej zacięcia to takie 75 dist .
Pablohan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2011, 14:12   #6
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Skillując tracisz kasę, expiąc ją zarabiasz.
U paladyna bodajże każdy bloodhit liczy się podwójnie, więc skoro skillując musisz uważać, żeby potworka nie zabić, skill nie rośnie Ci wcale dużo szybciej niż podczas normalnego zabijania stworów.
Oczywiście nie muszę wspominać, że jak stoisz w miejscu i rzucasz kamieniami w slime'y czy monki, Twój level stoi w miejscu.

Co do skillowania rycerzem jeszcze można podyskutować, u paladyna to po prostu strata czasu i kasy.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2012, 20:25   #7
Gombrowicz
Tibia.pl support
 
Gombrowicz's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2007
Lokacja: Ruda Śląska/Bytom
Wiek: 32

Posty: 2,190
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 300
Skille: 113/108
Poziom mag.: 10
Domyślny

Jeśli Cie nudzi skillowanie to nie skilluj, nikt Cie przecież do tego nie zmusza ^^

Wiadomo, im wyższy skill, tym lepszy exp, aczkolwiek jeśli Ci skille pozwalają na zadawalający Cię exp, to nie skiluj ino exp. Wiesz, każdy ma inną strategie gry, każdemu co innego się podoba, więc nie sugeruj się tym, co Ci radzą inni, ino graj tak, jak Ty chcesz, tak by Tobie grało się najlepiej. Mam np kumpele, co na rp ma (bez eq) 126/112, a mimo to dalej skilluje, bo dla niej to za mało. Z drugiej strony na moim rp mam skille o 40 mniejsze a i tak fest fajnie mi się nim expi. Także jak już mówiłem wszystko zależy od Ciebie.

Malf
__________________

Mój kanał na youtube
Gombrowicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2012, 22:16   #8
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gombrowicz Pokaż post
Mam np kumpele, co na rp ma (bez eq) 126/112, a mimo to dalej skilluje, bo dla niej to za mało.
Nie znalazłem dobrego kalkulatora skilli dla distance fighting, ale knightowi awans ze 126 melee na 127 zająłby ok. 70 dni nieprzerwanego skillowania. Shielding ze 112 na 113 to 19 dni. Przy czym tak jest, jeśli skillujesz non-stop, czyli w rzeczywistości to ze dwa razy dłużej. Tak więc, życz jej ode mnie powodzenia i wytrwałości (albo dobrych leków)
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:39.


Powered by vBulletin 3