Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-05-2007, 12:49   #1
Nahh
Użytkownik Forum
 
Nahh's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: EuDeZet
Wiek: 37

Posty: 52
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Heretics
Świat: Valoria
Poziom: 15o
Skille: o9/o9
Domyślny Sov + Shild vs. Avenger

Od niedawna posiadam avengera i caly czas sie zastanawiam co jest w nim takiego swietnego, poki co zauwazylem ze jakby czesciej sie wbijam w potworki.
Duzym minusem dla mnie jest to ze nie leci shilding skill (jak w przypadku sov + shild)

A wy (uzytkownicy sov + shild/avenger) co zauwazyliscie? Jakie sa wasze uwagi, spostrzezenia??

P.S.
Prosilbym osoby, ktore nie posiadaja zadnego z tych przedmiotow, do ograniczenia sie jedynie do czytania tego topica i nie pisania nonsensownych postow, jako ze nie wypada wypowiadac sie o czym o czym nie ma sie pojecia
__________________


O
|\_O
)) \\

Ostatnio edytowany przez Nahh - 29-05-2007 o 12:50.
Nahh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2007, 12:56   #2
Sofista
Użytkownik Forum
 
Sofista's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2006
Lokacja: Bochnia City

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Candia
Poziom: 35
Poziom mag.: 40
Sofista ma numer GG 1571102
Domyślny

A wiec tak...nie będę cię upominać ani nic, jednak już był taki temat. Co do opcji sov + shield to niby lecą ci skille ale na takim lvlu to skille nie są zbyt potrzebne. Zresztą według teorii Eternala to avanger lepiej bloczy i atakuje. Wiec AVE AVANGER
__________________
You're the mystical old bard
on your journey through the dark
Mystical old bard
Your journey through the dark
Sofista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 15:43   #3
Kornio249
Użytkownik Forum
 
Kornio249's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Białystok ! Na zawsze tu <333

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

To zależy czy chcesz blokować jednego czy dwa potworki. Jeśli jednego to Avenger, a jeśli dwa to SoV + Shield
__________________

Any questions??
Kornio249 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 15:52   #4
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kornio249 Pokaż post
To zależy czy chcesz blokować jednego czy dwa potworki. Jeśli jednego to Avenger, a jeśli dwa to SoV + Shield
bzdura.........
Nie ma roznicy czy ma bron 2 reczna czy jedno i tarcze, i tak blokuje 2 stowty na "shielding"

Co do tematu. Zalezy na co polujesz, na dragi, dl, wl lepiej avanger bo stwory te zadaja minimalne obrazenia z lapy a znaczne magia. Do bicia hero, bk, behe, ( czy slabszych jak orki, vampy) polecam sova+mms.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 15:55   #5
Tudav
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 08 2004

Posty: 6
Domyślny

up

PHP Kod:
To zależy czy chcesz blokować jednego czy dwa potworkiJeśli jednego to Avengera jeśli dwa to SoV Shield 
Avengerem (kazdą bronią 2-ręczną) możesz blokować 2 potwory, obydwa ciosy mogą być zablokowane -> 2 chmurki.
Tudav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 16:06   #6
Aqua Mador
Użytkownik Forum
 
Aqua Mador's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: We Włocławku

Posty: 124
Aqua Mador ma numer GG 3717081
Domyślny

zależy jaka to tarcza
bo avanger o ile pamiętam ma tyle defa co MMS ale sov też ma defa...
moim zdaniem weź to na czym ci bardziej zależy:
Atak - Avanger
Def- SOV +tarcza
Aqua Mador jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 16:12   #7
DxV
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aqua Mador Pokaż post
zależy jaka to tarcza
bo avanger o ile pamiętam ma tyle defa co MMS ale sov też ma defa...
moim zdaniem weź to na czym ci bardziej zależy:
Atak - Avanger
Def- SOV +tarcza
Avanger ma o 1 więcej defa niż MMS

Jeżeli masz skile duże na shielding to używaj samego avangera.
DxV jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 16:31   #8
Sebcio :)
Użytkownik Forum
 
Sebcio :)'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Venore Market Street 6
Wiek: 34

Posty: 581
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Naction
Świat: Refugia
Domyślny

Ja osobiscie biegam woim knightem tylko z Ave, a mmsa opierdolilem Nie oplaca sie ma lepszy def niz SoV+MMS Testowalem na hyderkach
__________________
Naction Theard

Klik!


Demon Helmet Quest by Naction

Klik!
Sebcio :) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 16:32   #9
enderty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2006

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 31
Skille: 62/41
Poziom mag.: 10
Domyślny

a po co ma ci shielding rosnac? masz avengera ktory ma defa lepszego od kazdej regularnej tarczy (wyj. great shield ale kto ja ma) i masz wiekszy skill broni niz shielda to masz 2 plusy bo i przewaga defa na shieldem jak i przewaga skilla broni ktory sie w tym wypadku liczy do defa niz skill shielda wiec masz najlepsza bron w grze i sie jej trzymaj
__________________
I 've got war hammer in my grip...
I can fly so high, I can fall so deep... la la la
enderty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 16:33   #10
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nahh Pokaż post
Od niedawna posiadam avengera i caly czas sie zastanawiam co jest w nim takiego swietnego, poki co zauwazylem ze jakby czesciej sie wbijam w potworki.
Duzym minusem dla mnie jest to ze nie leci shilding skill (jak w przypadku sov + shild)

A wy (uzytkownicy sov + shild/avenger) co zauwazyliscie? Jakie sa wasze uwagi, spostrzezenia??

P.S.
Prosilbym osoby, ktore nie posiadaja zadnego z tych przedmiotow, do ograniczenia sie jedynie do czytania tego topica i nie pisania nonsensownych postow, jako ze nie wypada wypowiadac sie o czym o czym nie ma sie pojecia
Nie mam ani SoVa ani Avengera, ale się wypowiem.
Sporo moich znajomych je ma.
I zdecydowanym wyborem jest SoV i MMS.
To co mówi Eternal to jest kupa nic więcej - to miał być chwyt reklamowy by sprzedać Avengera
Mówienie, że jak ktoś idzie na def powinien być SoV i tarcza jest błędem.
Jest to jeden różnicy ataku, SoV z tarczą dają sporą obronę - różnicy w skilach nie ma olbrzymiej, zaś waste jest zdecydowanie mniejszy.
Dlatego - SoV i tarcza, nie ma innej opcji.

Cytuj:
Jeżeli masz skile duże na shielding to używaj samego avangera.
Rotfl?
Na jakiej podstawie to mówisz?
kupe ci daje duży shield, jak masz marną obronę na broni.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 16:51   #11
Elvena
Użytkownik Forum
 
Elvena's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005

Posty: 322
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Nie mam ani SoVa ani Avengera, ale się wypowiem.
Sporo moich znajomych je ma.
I zdecydowanym wyborem jest SoV i MMS.
To co mówi Eternal to jest kupa nic więcej - to miał być chwyt reklamowy by sprzedać Avengera
Mówienie, że jak ktoś idzie na def powinien być SoV i tarcza jest błędem.
Jest to jeden różnicy ataku, SoV z tarczą dają sporą obronę - różnicy w skilach nie ma olbrzymiej, zaś waste jest zdecydowanie mniejszy.
Dlatego - SoV i tarcza, nie ma innej opcji.


Rotfl?
Na jakiej podstawie to mówisz?
kupe ci daje duży shield, jak masz marną obronę na broni.
Chłopie, to gówno wiesz więc się nie wypowiadaj.. Pożycz go od swoich kolegów i wtedy powtórz nam to co powiedziałeś...
Jest dokładnie tak jak mówi Eternal i każda osoba, która ma trochę oleju w głowie oraz ave, sova i mmsa, może to potwierdzić.
__________________
2 czerwiec 2007 - Congratulations! You have passed the tutor exam and proven your knowledge about the game.

Jakieś pytania? Zapraszam na kanał help

Elvena jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 17:13   #12
Sebcio :)
Użytkownik Forum
 
Sebcio :)'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Venore Market Street 6
Wiek: 34

Posty: 581
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Naction
Świat: Refugia
Domyślny

SOV i MMS Jest slabszy od AVENGERA jesli chodzi zarowno o obrone jak i o atak, temat do zamkniecia bo zaraz rozwinie sie na 666 stron i beda pisac 12 lvle co im kolegi na podworku jak se do sklepu po lody szli powiedzialy.
__________________
Naction Theard

Klik!


Demon Helmet Quest by Naction

Klik!
Sebcio :) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 18:08   #13
Rycerski Cinek
Użytkownik Forum
 
Rycerski Cinek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 200
Profesja: Elite Knight
Świat: arcania
Skille: 85/85:O
Domyślny Eee..

Nie wiem czy juz ktos to mowil, ale widac ze niektorzy gowno o tym wiedza i trzeba ich uswiadomic.

Po pierwsze..
Trzeba se wyjasnic co jest gdy atakuje jeden potworek:
-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i tarcze to potwora, ktorego bloczysz i NIE atakujesz, przyjmujesz na tarcze (def tarczy);

-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i tarcze to potwora, ktorego bloczysz i atakujesz, przyjmujesz na bron (def broni);

-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i nie masz tarczy to potwora, ktorego bloczysz i NIE atakujesz, przyjmujesz na bron (def broni);

-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i nie masz tarczy to potwora, ktorego bloczysz i atakujesz, przyjmujesz na bron (def broni);

-Kiedy posiadasz tarcze i nie masz broni to potwora, ktorego bloczysz i NIE atakujesz, przyjmujesz na tarcze (def tarczy);

-Kiedy posiadasz tarcze i nie masz broni to potwora, ktorego bloczysz i atakujesz, przyjmujesz na tarcze (def tarczy);

-Kiedy posiadasz bron dwureczna to potwora, ktorego bloczysz i NIE atakujesz, przyjmujesz na bron dwureczna(def broni);

-Kiedy posiadasz bron dwureczna to potwora, ktorego bloczysz i atakujesz, przyjmujesz rowniez na bron dwureczna(def broni).

Trzeba se wyjasnic co jest gdy atakuja dwa potworki:
-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i tarcze to potwory, ktore bloczysz i NIE atakujesz żadnego, przyjmujesz na tarcze (def tarczy);

-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i tarcze to potwory, ktore bloczysz i jednego z nich atakujesz, przyjmujesz na: atakowanego na bron(def broni), a nie atakowanego na tarcze (def tarczy);

-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i nie masz tarczy to potwory, ktore bloczysz i NIE atakujesz, przyjmujesz na bron (def broni);

-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i nie masz tarczy to potwory, ktore bloczysz i jednego z nich atakujesz, przyjmujesz na bron (def broni);

-Kiedy posiadasz tarcze i nie masz broni to potwory, ktore bloczysz i NIE atakujesz, przyjmujesz na tarcze (def tarczy);

-Kiedy posiadasz tarcze i nie masz broni to potwory, ktore bloczysz i jednego z nich atakujesz, przyjmujesz na tarcze (def tarczy)*;

-Kiedy posiadasz bron dwureczna to potwory, ktore bloczysz i NIE atakujesz, przyjmujesz na bron dwureczna(def broni);

-Kiedy posiadasz bron dwureczna to potwory, ktorego bloczysz i atakujesz jednego z nich, przyjmujesz rowniez na bron dwureczna(def broni).

No kiedy to rozwazymy mozemy sie zabrac za porownania..

Ktos kiedys powiedzial, to co sam z reszta zauwazylem, ze gdy posiadamy tylko bron dwureczna, to nie zrywamy jak pojebani od szczura, gdyz ten uderza nas w def naszej broni. Tak samo dwa szczury nie wbijaja sie zbytnio, jak mamy taka bron. Podobnie gdy mamy bron jednoreczna i bije nas 1 szczur, to nie wbija sie w nas uderzajac nasza bron. Lecz kiedy podbiegnie (doczolga) sie drugi szczur to sprawa wyglada inaczej.. Najczesciej nikt nie obrywa, bo sa dodatki typu napiersniki i nikt nie widzi roznicy miedzy tymi bronmi ale... Gdy sciagniesz caly ekwipunek i zostawisz jedynie bron jednoreczna to szczur zaczyna nas gryzc!

Po tym mozna zauwazyc ze bron dwureczan jest tak duza ze moze zblokowac 2 szczury, a bron jednoreczna tylko jednego. Totez wymyslono se tarcze, ktore pomagaja nam bronic sie przed drugimi potworami.

Aby teraz znowu nie mieszac przeczytajcie to co powiedzialem wyzej, jak co dziala.

Porownania:

the Avenger: Atk: 50 Def: 38 | Waga: 64.00 oz. 2-reczna
Sword of Valor: Atk: 48 Def: 35 | Waga: 42.00 oz. 1-reczna
Demon Shield: Def 35 | Waga: 26.00 oz.
Mastermind Shield: Def: 37 | Waga: 57.00 oz.
Great Shield: Def 38 | Waga 84.00 oz.

W skrocie:
Avenger:
Bron dwureczna. Posiada 50 Atk i 38 Def czy czyni ja rownie dobra jak jednoreczna bron o Atk 50 i 38 Def(nie ma takiej) i Great Shieldem(38 Def).

Sword of Valor:
Bron jednoreczna. Posiada 48 Atk i 35 Def co czyni ja wraz z Demon Shieldem(35 Def) rownie dobra jak bron dwureczna o 48 Atk i 35 Def.


Avenger > Sword of Valor i Demon Shield, badz broni dwurecznej o statystykach tych przedmiotow.
Avenger > Sword of Valor i Mastermind Shield, gdyz 38 Def jest lepsze od 37 Def MMS, a co dopiero 35 Def SoV'a
Avenger > Sword of Valor i Great Shield, 38 Def Avengera jest rowne 38 Def Great Shielda, ale SoV ma 35 Def co czyni te bronie gorszymi od Avengera (watpie by ktos mial wybor miedzy tym zestawieniem ale mozliwe..).

*-to jedyna rzecz, ktorej nie jestem pewien w 100%, gdyz nigdy nie uzywalem fista.

Sam wszystko pisalem jak co wiec sie bledow ort nie czepiac .

@edit

Zapomnialem napisac o tym, ze shielding rosnie podczas expienia z tarcza a wiec..
Ja osobiscie planuje wbic sobie 100/100 a dalej nie skilowac, wiec uznalem ze..
Po co mial by mi rosnac 1% w shieldingu na 2 tygodnie (przy 100 skilu w tym fachu tak rosnie)na expie, jak mozna to zrobic zakladajac dowolny shield na 1,5h + i isc na slimy, co nam daje ten 1% w dzien i mozliwosc expienia z lepsza dwureczna bronia (czyt. Avengerem), co sprawia, ze potworki szybciej padaja, bo czesciej sie w nie wbijamy, jest mniejsze waste, wiec wiekszy zysk.
__________________
Cinek

Mój album

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Zależy od skryptu...
xD


Kiker - Kik

Ostatnio edytowany przez Rycerski Cinek - 29-05-2007 o 18:28. Powód: no edit a co niby ;p
Rycerski Cinek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 18:02   #14
Nahh
Użytkownik Forum
 
Nahh's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: EuDeZet
Wiek: 37

Posty: 52
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Heretics
Świat: Valoria
Poziom: 15o
Skille: o9/o9
Domyślny

Jesli taki topic byl to przepraszam (szukalem dosc intensywnie ale nie znalazlem :<)

Czytajac to co napisaliscie doszedlem do konkluzji, iz z moimi skillami (09/09 ) najlepiej avengera bedzie mi sie uzywac na dragach, a sov+shild (zapomnialem napisac ze mam MMS) zostawie sobie na polowania na OF

P.S.
Dziekuje wszystkim za wyczerpujace odpowiedzi (zwlaszcza Cinkowi )
Mam nadzieje ze padlo tu wiele odpowiedzi na wiele niezadanych pytan

a tak btw
To czy ktos wie jak to jest z soft bootsami?? Mozna je naladowac po wyczerpaniu w Venore za 10k
Ale po wyczerpaniu do 0? czy trzeba pozostawic te 1 min zeby nie zniknely tak jak np life ring po zuzyciu??
__________________


O
|\_O
)) \\
Nahh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 18:55   #15
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rycerski Cinek Pokaż post
-Kiedy posiadasz bron jednoreczna i tarcze to potwora, ktorego bloczysz i atakujesz, przyjmujesz na bron (def broni)

jestes w stanie to udowodnic ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 19:24   #16
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
jestes w stanie to udowodnic ?
Nie jest, to naszym zadaniem jest udowodnic ze nie ma racji. Cos na zasadzie "winny dopoki nie udowodni niewinnosci" Lub "udowodnij ze nie jestes wielbladem"

@Rycerski Cinek
jestes trolem, u udowodnij ze nie wyjasniajac mi czemu podczas treningu majac na sobie 2 roty i walac monka zaden z rotow sie nie przebija (wedle Twojej teorii moja bron jest zajeta udezaniem w monka nie blokuje rota), tarcza bronie rotworma, a co z drugim ktory sie nie przegryza we mnie? Kolejne pytanie, czemu kiedy przyjdzie trzeci rotworm on przegryza sie i zadaje mi obrazenia?


Nie ma zadnej teori odnosnie liczenia def ktorej nie daloby sie szybko obalic, prawda jest taka ze wzor uzywany przez Tibie jest troche bardziej skaplikowany niz wyres funkcji liniowej y=ax+b
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 23:36   #17
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
Nie jest, to naszym zadaniem jest udowodnic ze nie ma racji.
Bah.

Jego zadaniem jest pokazanie, ze to co pisze nie jest wziete " z dupy ".
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 09:21   #18
Kileros fire'son
Użytkownik Forum
 
Kileros fire'son's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski.

Posty: 413
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nahh Pokaż post

a tak btw
To czy ktos wie jak to jest z soft bootsami?? Mozna je naladowac po wyczerpaniu w Venore za 10k
Ale po wyczerpaniu do 0? czy trzeba pozostawic te 1 min zeby nie zniknely tak jak np life ring po zuzyciu??
mozna wyczerpac do konca czyli do 0 ;p
Kileros fire'son jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 14:06   #19
Rycerski Cinek
Użytkownik Forum
 
Rycerski Cinek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 200
Profesja: Elite Knight
Świat: arcania
Skille: 85/85:O
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
jestes w stanie to udowodnic ?
Jestem w takim stanie ze moge..
Majac knighta bijacego z skull staffa i idac na cyklopy robie tak..
Iddzie na mnie jeden cyklop wiec daje full def i nic nie robie. Sa zawsze jakies szanse ze sie we mnie wbije ale nikle, a gdy zaczynam bic (z full defem i majac shielda) to o dziwo zaczyna sie nijako, ale wbiac!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro
@Rycerski Cinek
jestes trolem, u udowodnij ze nie wyjasniajac mi czemu podczas treningu majac na sobie 2 roty i walac monka zaden z rotow sie nie przebija (wedle Twojej teorii moja bron jest zajeta udezaniem w monka nie blokuje rota), tarcza bronie rotworma, a co z drugim ktory sie nie przegryza we mnie? Kolejne pytanie, czemu kiedy przyjdzie trzeci rotworm on przegryza sie i zadaje mi obrazenia?
Czy ja ci gdzies idioto pisalem cos o 3 potworkach?!
I nie obrazaj mnie, a co do tego, ze 3 rot sie wbija to masz armor slaby i najprawdopodobnie defujesz 2 roty tarcza gdy jestes zajety biciem monka, wiec monk ci nie oddaje i nie bierzesz go na bron, bo nie musisz. Jeszcze to sprawdze na rookstayerze uzywajac spear, przy czym bijac 1 minosa ktory jest daleko i blokujac 2 na copperke.

@po tescie
Doszedlem do wniosku, ze to dziwne ale gdy blokujesz dwa roty i bijesz trzeciego potworka, ktory nie obciaza ci mozlowosci dalszego blokowania to.. Jednego rota sciagasz na nie uzywana tarcze, bo kiedy bijesz to tylko jednego potworka mozna bloknac tarcza, a drugiego musisz blokowac sicklem czy innym itemem do trenienia. Monk cie nie uderza wiec pozostaje ten drugi rot. Wiesz ale przy twoich skilach blokujesz sicklem tak jak ja rookstayerem bym bloczyl z dajmy na to birght swordem i moim 27 shieldingiem, a i tak tobie lepiej to by wychodzilo. Masz wkoncu ten 90 shielding i nie widzisz jak drugi rot bloczony slabym itemem (z malym def) nie wbija sie w ciebie. Ja do testu wzialem speara ktory nie posiada defa i odrazu gdy zaczynalem atakowac to we mnie sie 1 minotaur wbijal ;p.

A tera foty:
Tu widac, ze kiedy zaczalem atakowac, to zaczalem tez zrywac
Kiedy koniec ataku to i koniec zrywania od 1 minosa.
I ponowna proba..
Start.
Stop.
Mozna wywnioskowac, ze ataki nasilaja sie, gdy zaczynam atakowac.

@down
No niby tak, ale po pierwsze nie mam bs'a, bo nie wale z swordow, a po drugie jemu chodzilo o to, czemu rot ktory bije w niego "na drugiego" nie wbija sie, bo mysal ze monk bedzie zabieral mozliowosc bloczenia tego rota. A ze monk mu nie oddawal, to ten mogl bloczyc rota -.-. Sam nie wiem do konca od czego zalezy, ktory potwor sie w ciebie wbija z tych dwoch, jak sie bije trzeciego, a po drugie to ja pisalem o jednym i dwoch potworkach, a nie o 3 wiec sie odczepcie wkoncu od tego(to nie znaczy ze nie mam racji ).
__________________
Cinek

Mój album

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Zależy od skryptu...
xD


Kiker - Kik

Ostatnio edytowany przez Rycerski Cinek - 31-05-2007 o 20:48. Powód: test
Rycerski Cinek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 18:47   #20
Sliperro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 14
Domyślny

@up:

To nie jest dowod.

Najlatwiej udowodnic twoja teze zakladajac np bsa i wooden shielda i nastepnie isc blokowac np rota (przy malym shieldingu) bez eq .

Wg Ciebie rotworm powinien mocno bic poniewaz jego ataki beda bronione tylko przez slaba tarcze.
Sliperro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin 3