Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-06-2009, 01:22   #301
pheon
Użytkownik Forum
 
pheon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2008

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 76
Skille: 14/24
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrianislaw Pokaż post
Jak dla mnie tekst "tibia co raz bardziej przypomina ots" to najgłupszy tekst jak słyszałem ...
No a jak dla mnie to twoj komentarz jest najgłupszy jaki kiedykolwiek czytałem ;]

Bo prawda jest taka, że Tibia rzeczywiście coraz bardziej przypomina ots tylko jedni coś robią w kierunku aby to powstrzymać, inny tylko narzekają, a jeszcze inni się z tym godzą. Tyle...
__________________
~~!!~Demons stay in hell and Angels stay in Heaven!~!!~~
pheon jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-06-2009, 07:48   #302
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

Otsy powstały na podstawie tibii. Jak pierwowzór może coraz bardziej przypominać <Uwaga jełopy bo to dla was będzie trudne słowo> falsyfikat?
Tibia nie może w/w bo tibia się rozwija i raczej trudno żeby w tak długim czasie nie znalazło się coś wspólnego z otsami. (W kwestii jakichś rozwiązań)
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem
Ganci. jest offline  
stary 25-06-2009, 09:30   #303
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aragorn_of_Soltheim Pokaż post
Witam. Mam pytanie odnośnie questów, czy "Isle of Evil" jest to quest czy tylko jeden z dwóch eventów? Jakie jest wymaganie lvlowe?

Czy ktoś wykonał "Treasure Hunt Quest" lub "Royal Rescue Quest"? Jakie są ewentualne nagrody?
1. The Isle of Evil to zwykły quest (wymagań nie znam).
2. Do wykonania Treasure Hunt Questa potrzeba wylootować stary zwój papieru ze zwykłych piratów podczas najazdu na LB (nie wiem czy wykonano).
3. Royal Rescue - wymagania 50 lvl i dostęp do Beregaru pod Fenrock nagroda Dwarven Legs.
__________________
Duch Guardi jest offline  
stary 25-06-2009, 10:12   #304
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pepinho89 Pokaż post
Niepodoba sie nie graj!!!!!
nie gram a jak już sporadycznie, ale idioto to jest forum i każdy ma prawo wyrazić w tym dziale co sądzi o nowym update a twoja wypowiedź akurat za dużo nie wnosi bo każdy baran to wie że jeżeli jakaś gra mu się nie podoba to nie gra jednak ja lubie czasem pograć w tibie tylko nie podobają mi się niektóre elemety tej gry które zostały wprowadzone w różnych update'ach, no cóż a jeśli mi się coś nie podoba i mam jakieś konkretne argumenty to mówię o tym, a przykładowo jeśli podobają Ci się nowe potwory typu "Hod Dog" czy też "Vampire pig" lub nowy set to się ciesze, widzę przez to ze przez takich ludzi jak ty powstają pomysły na robienie przez CIPy takich oryginalnych rzeczy... wiec jeśli piszesz coś do mnie proszę Cie następnym razem napisz coś bardziej inteligentnego.
Robert Lublin jest offline  
stary 25-06-2009, 11:10   #305
Aragorn_of_Soltheim
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania/Selena
Poziom: 167
Skille: 93/90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Guardi Pokaż post
1. The Isle of Evil to zwykły quest (wymagań nie znam).
2. Do wykonania Treasure Hunt Questa potrzeba wylootować stary zwój papieru ze zwykłych piratów podczas najazdu na LB (nie wiem czy wykonano).
3. Royal Rescue - wymagania 50 lvl i dostęp do Beregaru pod Fenrock nagroda Dwarven Legs.

Dzięki za informacje. Mam jeszcze pytanie odnośnie nowych cen NPC, czy ustalono już jakie itemy dodadzą i jaka będzie ich cena? Co z nowymi plecakami, co do crown backpack wiadomo że będzie dostępny po wykonaniu Explorer Society Questa, a co z pozostałymi dwoma? W teaserze napisane było że trzeba mieć trochę szczęścia...
Aragorn_of_Soltheim jest offline  
stary 25-06-2009, 12:28   #306
Vicur
Użytkownik forum
 
Vicur's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2008
Lokacja: Katowice

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta/Galana
Domyślny

Demon BP bedzie mozna wylotowac z Demona... a co do tego drugiego tez mnie ciekawi z czego bedzie lecial.... ja bym stwial na wrl
Vicur jest offline  
stary 25-06-2009, 12:40   #307
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

prawda jest taka że narzekają głównie ci , co pamiętają jaka stara tibia byłą fajna a tych jest bardzo wielu... mówię tu o graczach którzy grali 3 lata temu i dawniej ~~ sam grałem pierwszy raz 5-6 lat temu , i zauważam zmiany (większość na gorsze) które w tej grze zachodzą , i pomimo tego ze już nie gram , śledzę i patrze jak bardzo można te gre jeszcze spier*olic , bo sam takich głupich pomysłów nie mam , albo nie sądziłem ze cos tak idiotycznego (trein monki~~) można by było dodać do rl tibii a tibia jest jaka będzie i tego nei cofnie nikt , a już na pewno nie uda sie nikomu odwlec od jakiegoś update Cipsoftu , bo tego jeszcze nigdy nie widziałem tzn żeby narzekania cos zmieniły...
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 25-06-2009, 13:00   #308
Luis Drax
Użytkownik Forum
 
Luis Drax's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 187
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

juz niedlugo bedziemy mieli teleporty z depo na expowiska
Luis Drax jest offline  
stary 25-06-2009, 13:15   #309
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

@ up

Taa a jak się kupi pacca to się dostaje gratis passy do twojego konta na redtube.com...



Co do otsów to niektóre są dobre, równie dobre a nawet lepsze (na krótką mete) niż rl Tibia. Np Hodb - ots w realiach dragon balla.
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem
Ganci. jest offline  
stary 25-06-2009, 13:45   #310
tibia_player91
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 8
Domyślny

Niech ktoś poprosi GM-a (lub iść czekać) na TS-ie o The Horned Foxa i nagrał filmik lub screeny porobił aby zobaczyć jak zmienili zachowanie czy są silniejsze.. itp.
tibia_player91 jest offline  
stary 25-06-2009, 14:06   #311
Luis Drax
Użytkownik Forum
 
Luis Drax's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 187
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganci. Pokaż post
@ up

Taa a jak się kupi pacca to się dostaje gratis passy do twojego konta na redtube.com...



Co do otsów to niektóre są dobre, równie dobre a nawet lepsze (na krótką mete) niż rl Tibia. Np Hodb - ots w realiach dragon balla.
ale smieszne...
Luis Drax jest offline  
stary 25-06-2009, 14:39   #312
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luis Drax Pokaż post
ale smieszne...
HAHAHA.


Otsy są dobre , a ze to otsy a nie rl tibia nie znaczy ze są noobowskie fakt są one do ćwiczenia PVP , nie do expienia itpe~~ ale są dobre bo potem ludzie mają 0 pvp , o wojnach nie wspomnę gdzie 50 % to mięso armatnie dające follow na lidera , i nie mające żadnych runek przy sobie oprócz destroy fieldów.

Sinteria - to był ots gralo duzo osob które w RL tibii są komanderami na wojnach
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 25-06-2009, 14:42   #313
Luis Drax
Użytkownik Forum
 
Luis Drax's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 187
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

I zamiast rozmawiać o nowym update to zleciały się dzieci otsa i się wymądrzają.
Luis Drax jest offline  
stary 25-06-2009, 16:52   #314
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luis Drax Pokaż post
I zamiast rozmawiać o nowym update to zleciały się dzieci otsa i się wymądrzają.
Raczej zlecieli się wkur***** ludzie którzy sprzeciwiają się porównywaniu tibii do otsów. To że niektórzy lubią/nie lubią/są obojętni wobec otsów to chyba naturalne.


@OT

Demon backpack będzie dobrym pretekstem żeby się przejść na demce z ekipą.


@ Źle widać bo w życiu nie grałem na podkarpackim. ;]
Nie gram na żadnych "sławnych" OTsach.
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem

Ostatnio edytowany przez Ganci. - 25-06-2009 o 17:11.
Ganci. jest offline  
stary 25-06-2009, 17:02   #315
Luis Drax
Użytkownik Forum
 
Luis Drax's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 187
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

@up

podkarpacki nie? widac
Luis Drax jest offline  
stary 25-06-2009, 20:22   #316
pheon
Użytkownik Forum
 
pheon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2008

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 76
Skille: 14/24
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luis Drax Pokaż post
I zamiast rozmawiać o nowym update to zleciały się dzieci otsa i się wymądrzają.
no wlasnie co ty tu jeszcze robisz?
__________________
~~!!~Demons stay in hell and Angels stay in Heaven!~!!~~
pheon jest offline  
stary 25-06-2009, 22:11   #317
danio_155
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vicur Pokaż post
skad bedzie mozna zdobys "?scyzoryk?" ktorym bedzie mozna otwierac paczki z secret service questu?i w jakiej cenie one beda?? co do lowienia mechaniczna wedka na gwozdzie do czego beda te mechaniczne rybki ??
Scyzoryk? Będzie służyć jako Rope, Shovel, Machate i Pick

Atrybuty: Zastępuje linę, łopatę, kilof i maczetę.
Waga: 3.00 oz.
Opis: Znajduje się w tajemniczym pakunku. Jego kolor zależy od organizacji dla której wykonaliśmy zadanie. Czerwone narzędzie można dostać od AVIN.
Wypada z: Ten przedmiot nie wypada z żadnego potwora.
Wartość: ? gp.

Wiadomość z tibia-wiki.net

Ostatnio edytowany przez danio_155 - 25-06-2009 o 22:14.
 
stary 25-06-2009, 22:45   #318
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

@up

No to ponad 100 capa do przodu
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 25-06-2009, 23:35   #319
Aragorn Brogre
Użytkownik Forum
 
Aragorn Brogre's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 32

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Żarówka

Najlepsze jest to, że marudzą przede wszystkim Ci, którzy - pamiętają starą tibię i są pro elo! bo grali tam i tylko oni wiedzą co dobre! - lub Ci, którzy grają na OTS'ach...

Bardzo często macie po prostu gdzieś zdanie innych... tych którym się teraz podoba, no bo przecież to wy wiecie lepiej i tylko wasze samolubne zdanie się liczy!

Większość z nich 'podobno' nie gra na real Tibii, ale i tak maja najwięcej do powiedzenia i najwięcej do marudzenia.
: P

Nie mam nic do osób, które grały na tibii ok. 7.6 i ją chwalą. Sam grałem jeszcze na 7.6 ale mi bardziej odpowiada dzisiejsza tibia, bo lubię rozwój i tam jak dla mnie było po prostu nudno. I to jest tylko moje zdanie. Większości z was wtedy się podobało i okay! Nic do tego nie mam, bo każdy lubi co innego. Chodzi po prostu o to, że narzekanie jak kiedyś było super, a teraz jest źle, nic nie da. Rozumiem jeszcze jak ktoś grał wtedy i teraz, to można raz czy dwa stwierdzić, że wtedy (jego zdaniem) było lepiej. Ale jeśli ktoś spamuje o tym co drugi post (najlepsi są Ci, którzy niby nie grają, ale mają najwięcej do powiedzenia), no to ja nie rozumiem. Gdzieś na tym forum ktoś kiedyś porównał to do komunizmu... Jak dla mnie jest to świetny przykład! Załóżmy taki sobie emeryt... w czasach PRL żyło mu się dobrze... Nadeszły nowe czasy i nasz emeryt stwierdza, że dla niego, kiedyś było lepiej. Nic z tym nie robi, pogodził się z tym i okay. Jednak jest jeszcze drugi emeryt, który się z tym nie pogodził i codziennie wychodzi na ulice i przed własnym blokiem krzyczy "Powrót komunie! Precz z demokracją!" Nikt nic sobie z tego nie robi, a nasz emeryt wychodzi na głupka. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby zrobił to parę razy, a nie wychodził codziennie wykrzykiwał to samo bez celu... Właśnie tak większość z was się zachowuje! Paplacie bezsensu to samo w kółko, żeby tylko pomarudzić. Inny przykład np. z denominacją złotówki. Ogólnie na pewno wyszło na dobre, bo kto chciałby nadal płacić za chleb 1000zł... Ale są też niektórzy, przyzwyczajeni do dawnych nominałów i dla nich lepiej było kiedyś.

Można by tak wymieniać przykładów bez końca, ale do czego zmierzam.

Chodzi o to, że można być zwolennikiem tibii 7.6 itp. Ale, że tak powiem, większości czytających to forum, nic nie obchodzi, że np. taki Krzysiek A. jest wielkim zwolennikiem tibii 7.6 i pisze o tym w co drugim poście. Jesteście zwolennikami to zostawcie to dla własnej wiadomości i już. A jak już chcecie coś zmienić lub z czymś się nie zgadzacie, to zapraszam na forum tibia.com i tam się proszę udzielać na temat zmian ale w sensowny sposób a nie jak tu.

Świat się zmienia, ludzie się zmieniają... tibia się zmienia. Do wszystkiego można przywyknąć i nie wszystko można zmienić. A jeśli coś nam nie pasuje, to spróbować w sensowny sposób temu zaradzić.

Czy jeśli wasza żona/mąż za kilkadziesiąt lat się zestarzeje i nie będzie już tak 'super' jak kiedyś, to czy będziecie wszędzie jęczeć, jak kiedyś było fajnie a teraz jest do kitu, czy kopniecie się w dupę i zaakceptujecie stan rzeczy takim jaki jest?
__________________
...Impossible is Nothing...

www.pajacyk.pl

Ostatnio edytowany przez Aragorn Brogre - 25-06-2009 o 23:38.
Aragorn Brogre jest offline  
stary 26-06-2009, 00:09   #320
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aragorn Brogre Pokaż post
Świat się zmienia, ludzie się zmieniają... tibia się zmienia. Do wszystkiego można przywyknąć i nie wszystko można zmienić. A jeśli coś nam nie pasuje, to spróbować w sensowny sposób temu zaradzić.
Ale Żywiec się nigdy nie zmienia
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:57.


Powered by vBulletin 3