Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-12-2005, 18:33   #1
Mandark
Użytkownik forum
 
Mandark's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005

Posty: 24
Domyślny Nemtor na TS!

Witam! Chcialbym sie dowiedziec od doinformowanych osob co konkretnie sie stalo na Test Serwie, a mianowicie "przygoda" Nemtora (155 ms) z Setzerem Gamblerem (215 ms). Dla nie orientujacych sie daje linka: http://photobucket.com/albums/v695/zecik/Nemtor/
Chodzi mi dokladnie o to od czego sie zaczelo (widac na sreenie, ze Nem~ nie ma skula wiec wnioskuje, ze to Setzer ~ chcial zabic naszego mastera). Prosze o wytlumaczenie mi o co w tym wszystkim chodzilo i jak to wygladalo. Wiem, ze to bylo na Tescie i nic nie znaczy, ale chce wiedziec czy to Setzer ma tak slabe pvp, ze nie potrafil zabic sorka o 60 lvl nizszego, czy moze Nemtor ma je tak za***iste, ze dal rade 215 masterowi? Z gory thx
Mandark jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-12-2005, 19:23   #2
Damq
Użytkownik Forum
 
Damq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Lokacja: Z nienacka
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Niegrający
Damq ma numer GG 2648791
Domyślny

Nemtor ma najlepsze pvp w Polsce.
__________________

Siemasz Borewicz ty w każdym odcinku wyrywasz jakąś dupe.
Damq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2005, 19:31   #3
Mandark
Użytkownik forum
 
Mandark's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005

Posty: 24
Domyślny Nem~

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damq
Nemtor ma najlepsze pvp w Polsce.
W prawdzie prosilem o rzetelne odpowiedzi, ale dobre i to. Moze jednak ktos jest blizej zorientowany w w/w sytuaji... Czekam nadal na info!
Mandark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2005, 19:56   #4
Galaco
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005

Posty: 34
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Exodus
Świat: Fortera
Poziom: 86
Skille: 82/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damq
Nemtor ma najlepsze pvp w Polsce.

Ja bym smial twierdzic ze moze i na świecie :>
Galaco jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2005, 22:14   #5
Mandark
Użytkownik forum
 
Mandark's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005

Posty: 24
Domyślny Nem~

Dobra wszyscy wiemy, ze dokonal nie lada wyczynu, ale nadal nie uzyskalem dokladniejszych informacji, jak przebiegla cala ta sytuacja! Moze ktos kto zagladal na ten temat da osobiscie znac Nemtorowi, ze istnieje taki temat, na ktorym poruszony jest jego watek i byc moze sam mistrzosobiscie moglby nam go wyjasnic... A poki co czekam nadal na kompetentne komentarze.
Mandark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 06:31   #6
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Najlepsze pvp? hmmm ...bylA to zwykla sytuacja w ktorej nemtor puscil pewnie spam ue i paps... gdyby setzer puscil 1 ue nemtora by nie bylo -.-'
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 06:40   #7
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Bez przesady. Setlez Gambler chyba jednak zrobił ten 215 lvl, więc jakoś umie walczyć, a skoro jest sorciem to napewno pvp ma zarąbiste. Może Setlez miał lagi ? Dużo może być wyjaśnień...
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 08:42   #8
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rethfing on Aldora
Bez przesady. Setlez Gambler chyba jednak zrobił ten 215 lvl, więc jakoś umie walczyć, a skoro jest sorciem to napewno pvp ma zarąbiste.
215 lev = ma duzo czasu/ duzo wspolownerow ( niekoniecznie ), umie/lubi expic. Pvp nie ma tu nic do rzeczy, choc nie zaprzeczam, z tego co wiem Setzer jest niezly w te klocki.

odnosnie pvp Nemtora - jak mozecie stwierdzic, ze ma najlepsze pvp na swiecie, skoro poza TS nie ma szansy spotkac sie z godnym siebie przeciwnikiem ?

od siebie: chetnie zobaczylbym pojedynek Liam vs Nemtor
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 09:09   #9
Real
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Polska\Racibórz\Ostróg\
Wiek: 33

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Imię: xXx
Profesja: Royal Paladin
Gildia: XXX
Świat: XXX
Poziom: 161
Skille: 106\40
Poziom mag.: 22
Domyślny ...

tu chyba niema co pisać, każdy wie że Nemtor jest najlepszy w pvp i wogóle my sie możemy cieszyć, że mamy go na Aldorze, a pozatym jeśli sie dobrze orientuję to miał 4 postacie 100+ Kto ma taki wynik?? oprócz niego chyba nikt...
Real jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 12:14   #10
Mandark
Użytkownik forum
 
Mandark's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005

Posty: 24
Domyślny Nem~

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
Najlepsze pvp? hmmm ...bylA to zwykla sytuacja w ktorej nemtor puscil pewnie spam ue i paps... gdyby setzer puscil 1 ue nemtora by nie bylo -.-'
Nie jestem pewien czy widzac kolesia na 215 lvl bralbym sie za zabijanie go... Nawet liczac na jego szybka smierc...(nie zapominajmy, ze Nem~ nie mial skulla, tak wiec mogl zostac zaatakowany) No ale mamy tu do czynienia z Nemtorem. Z drugiej zas strony patrzac od strony Setzera ~ to gdybym zobaczyl kolesia o 60 lvl nizszego to moglbym sie nie oprzec zabiciu go. Co do tego 1 ue to wysoce prawdopodobne, ze Nemtor by zginal, chociaz zostaje drobna szansa na przezycie...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Real
tu chyba niema co pisać, każdy wie że Nemtor jest najlepszy w pvp i wogóle my sie możemy cieszyć, że mamy go na Aldorze, a pozatym jeśli sie dobrze orientuję to miał 4 postacie 100+ Kto ma taki wynik?? oprócz niego chyba nikt...
To faktycznie nielze osiagniecie, wiec pvp po takim doswiadczeniu podszkolil


Tak od siebie: Moja hipoteza wyglada tak. Nem~ szedl sobie zwiedzac TS. Zastal Setzera, albo Setzer mial juz skulla, albo widzac Nemtora zaatakowal go. Nem~ widzac, ze nie ucieknie (albo poprostu nie chcial uciekac ) postanowil go zaskoczyc podejmujac walke i w tym momencie mogl pojsc wyzej wspomniany spam UE, a Seztzer ocknal sie dopiero w temple...
Mandark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 12:32   #11
Kolos from rodos
Użytkownik Forum
 
Kolos from rodos's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Chełm

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mustak
Profesja: Elite Knight
Gildia: Partyzanci
Świat: titania
Poziom: 70
Skille: 10/10
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mandark
Nie jestem pewien czy widzac kolesia na 215 lvl bralbym sie za zabijanie go... Nawet liczac na jego szybka smierc...(nie zapominajmy, ze Nem~ nie mial skulla, tak wiec mogl zostac zaatakowany) No ale mamy tu do czynienia z Nemtorem. Z drugiej zas strony patrzac od strony Setzera ~ to gdybym zobaczyl kolesia o 60 lvl nizszego to moglbym sie nie oprzec zabiciu go. Co do tego 1 ue to wysoce prawdopodobne, ze Nemtor by zginal, chociaz zostaje drobna szansa na przezycie...

To faktycznie nielze osiagniecie, wiec pvp po takim doswiadczeniu podszkolil


Tak od siebie: Moja hipoteza wyglada tak. Nem~ szedl sobie zwiedzac TS. Zastal Setzera, albo Setzer mial juz skulla, albo widzac Nemtora zaatakowal go. Nem~ widzac, ze nie ucieknie (albo poprostu nie chcial uciekac ) postanowil go zaskoczyc podejmujac walke i w tym momencie mogl pojsc wyzej wspomniany spam UE, a Seztzer ocknal sie dopiero w temple...
yyy.. jeśli Setzer atakował nemtora to chyba był przygotowany do ataku i równie dobrze to on mógł pierwszy spamować UE a nie czekać aż zrobi to Nemtor...z twojej hipotezy wynika że Setzer zaatakował,i w pewnym momencie pogubił się i dał sie zaatakować.... wg mnie takie levele wiedzą chyba jak zaatakować :/
Kolos from rodos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 12:34   #12
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Real
tu chyba niema co pisać, każdy wie że Nemtor jest najlepszy w pvp i wogóle my sie możemy cieszyć, że mamy go na Aldorze, a pozatym jeśli sie dobrze orientuję to miał 4 postacie 100+ Kto ma taki wynik?? oprócz niego chyba nikt...
4 postacie ?? To źle się orientujesz raczej. Nemtor na Aldorze miał dwie, z czego jedną gra, a druga spory kawałek czasu została zbanowana z account sharing... Do tego większość osób nie cieszy się, że mamy go na Aldorze. Większość polaków na Aldorze to PA, PK, Acc Sharerzy. Jest tylko kilka wyjątków. Nemtor jest tutaj szczególnie znienawidzony przez jego Power Abuserstwo. Osobiście nie miałem z nim do czynienia i nie mam mieć zamiaru.
@Xx Down
Nie rozumiem dlaczego wszyscy mówią, że ktoś sharuje konto jeśli ma 100~+ lvl...
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 12:56   #13
Mandark
Użytkownik forum
 
Mandark's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005

Posty: 24
Domyślny Nem~

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kolos from rodos
yyy.. jeśli Setzer atakował nemtora to chyba był przygotowany do ataku i równie dobrze to on mógł pierwszy spamować UE a nie czekać aż zrobi to Nemtor...z twojej hipotezy wynika że Setzer zaatakował,i w pewnym momencie pogubił się i dał sie zaatakować.... wg mnie takie levele wiedzą chyba jak zaatakować :/
No w sumie masz racje. Nie wzialem tego pod uwage, ze osoba atakujaca z reguly ma zaskakiwac a nie byc zaskakiwana... W takim razie moze Setzer zabil kogos wczesniej i Nem~, gdy sie na niego natknal postanowil zabic niczego nie spodziewajacego sie mastera... Tyle czy by ryzykowal? Ale w sumie niemial czego ryzykowac w koncu to byl TS.
Moze w koncu ktos rozwieje wszystkie watpliwosci... ktos kto jest obeznany w temacie!
Mandark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2005, 22:28   #14
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Nemtor/Mevar nie sharruje konta i jest jednym z best pvp w Polsce...
Setzer~ zapewne atakując go nie wiedział z kim na do czynienia
Z jego PA się nie spotkałem bo nie gram na Aldorce ale conieco o nim wiem

Nie wiadomo jak było ale wiemy jedno: Own3d! Gratz fraga
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2005, 08:09   #15
Euratielek Dard
Użytkownik Forum
 
Euratielek Dard's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Giżycko
Wiek: 32

Posty: 45
Euratielek Dard ma numer GG 6974104
Domyślny Omg

Boze kochany czy na tym forum mamy doczynienia z homo~ ?Nie wiem jak mozecie sie podniecac kolesiem ktorego nie znacie ...(zakladam ze jestescie pedalami)A co do Mevar/Nemtor moj kolega mieszka w Olecku i gra na danubi .. Oczywiscie jest w Bad boys i ma 100+ .. I opowiedzieli mi smutna prawde;P
Nemtor uzywa dobrego aim bota ale co to was obchodzi on jest The best?Nie chce juz mowic o zyciu na rl jest debilem ktory mieszka u babki (wiadomo chyba czemu ..)I Mevar/Nemtor prowadzi account sharing za co dostal bana na Mevara..,a Nemtora kupil na 50+ i doprowadzil do 155 (chyba)Jest wiele lepszych
playerow od niego ktorzy osiagneli o wiele wiecej (sami)
Euratielek Dard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2005, 08:43   #16
KulKa
Użytkownik Forum
 
KulKa's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2004
Lokacja: Z nienacka
Wiek: 19

Posty: 77
Stan: Aktywny gracz
Imię: Carb~
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Death Squad
Świat: Aldora
Poziom: 30+
Poziom mag.: 40
KulKa ma numer GG 7429956
Domyślny

To jest PA.. Kumpel chcial zrobic test e-wave i dal nam party potem sie spytal Nemtora czy moze na nim tez i SS'a zobic.. on sie zgodzil i jak wstapil odrazu ****** UE.. i to nie jest PA? Meand~Validus byl w party i n yellow hpzostal.. a potem nawet loota nie chcial oddac..
__________________
-> regulamin
KulKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2005, 13:26   #17
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galaco
Ja bym smial twierdzic ze moze i na świecie :>
A moze i w calej galaktyce odrazu? noob plx?

Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami, nemtor to zwykly cheater i account sharer, wiec nie ma za co go podziwiac...
Pozatym kazdy wie na czym polega walka 2 sorcow <spam ue> i akurat te 60~ lv ma tu male znaczenie.

Wszyscy piepsza, ze setzer moze zaczol etc. A moze poprostu mial red skulla nooby? O tym juz ciezko pomyslec nie?
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2005, 13:37   #18
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Winkler
A moze i w calej galaktyce odrazu? noob plx?

Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami, nemtor to zwykly cheater i account sharer, wiec nie ma za co go podziwiac...
Pozatym kazdy wie na czym polega walka 2 sorcow <spam ue> i akurat te 60~ lv ma tu male znaczenie.

Wszyscy piepsza, ze setzer moze zaczol etc. A moze poprostu mial red skulla nooby? O tym juz ciezko pomyslec nie?
Najlepiej zwyzywać wszystkich i pokazać ze ma się racje nieeeeee?? sam jesteś noobem... i nie ma żadnych wątpliwości Setzer padł? YEAH zabił go Nemtor? YEAH... Problem? chyba wszystko jasne

WALKA SORCÓW POLEGA NA SPAM UE??? heheheheheheh dobreee już mam lepszy humor
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2005, 11:40   #19
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Massior
Najlepiej zwyzywać wszystkich i pokazać ze ma się racje nieeeeee?? sam jesteś noobem... i nie ma żadnych wątpliwości Setzer padł? YEAH zabił go Nemtor? YEAH... Problem? chyba wszystko jasne

WALKA SORCÓW POLEGA NA SPAM UE??? heheheheheheh dobreee już mam lepszy humor
Nie tylko ja mam takie zdanie o Nemtorze, poczytaj se caly temat. No akurat walka sorcow polega na spamowaniu ue, a twoim zdaniem co? Moze naparzali sie z hmm'ow? <hahaha>
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2005, 11:56   #20
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Osobiście uważam, że zabicie większego lvla spamem ue nie dowodzi dobrego pvp. Podejść i nacisnąć kilka razy hotkeya umie każdy. Nie twierdze że Nem~ dobrego pvp nie ma, ale zabicie SG to nie najlepszy dowód.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:29.


Powered by vBulletin 3