Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-08-2004, 14:25   #21
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Domyślny

dzieki za mile komentarze, widze ze coraz wiecej osob czyta ten topic, ciesze sie ze mam sie podoba

Aha, co do tych skili...... ja ubilem gs'a z dystansem 45........ ogolnie takie pytania na temat skili nie maja szans bo nawet knight 50/50 ubije herosa przez caly dzien jesli ma duzo duzo duzo uh tutaj pytanie powinno brzmiec raczej za ile moze walnac serie np. dl bo wtedy wie ile musi miec many albo zycia zeby to przezyc. Pomysl ze ze skilami 100/100 niby mozesz isc na wszystkoale jesli potwor wali magia to i tak nic ci nie dadza skile, i na koniec dodam ze ci ludzie pytaja sie o skile np 60/60 a pare postow dalej o 61/61 wiec to juz w ogole przesada

@siergey.....
to nie ma zmieniac nikogo, tylko sklaniac do refelksji.... I nie martw sie o innych, tylko o siebie, jesli ty pomyslisz nad tym i sie poprawisz, to moze twoj np dobry kolega zobaczy jak grac i tez sie poprawi i potem ktos jeszcze, jest taka teoria ze jezeli wystarczajaco duzo osob przejdzie ewolucje (20% chyba) to reszta wokol nich tez ja przejdzie

PS jak na razie tylko jedna osoba w ankiecie stwierdzila ze jestem noobem, mam takie przeczucie ze to byl mateusz_90..... i chyba sie nie myle chyba za mocno dostal raz zelazkiem
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2004, 14:48   #22
ghiron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Mythera , Kapitan Popo

Posty: 135
ghiron ma numer GG 4385328
Dumny

Ja powiem że ja nigdy nic nie miałem do swe ani br i wogóle do innych graczy!!!! A tak pozatym ostatnio wciagnołem w tibie 10 letniego kolege z rl!
Czytając ten topic przestraszyłem się że stworzyłem kolejnego ,,nOOba" no mozliwe ale jak zaraz do mnie przyjdzie to pierwsze każe mu to dokladnie kilka razy przeczytać!!!!!!!!Przyda się ten topic!!! tak bym mu musial duzo tłumaczyc co by zajeło więcej czasu a tak sobie to przeczyta WszechStronny oczywiąście rep+
__________________
Kapitan Popo 30 lvl skille 67/66 (grow up) Knight
Obecnie podczas intensywnego treningu
,,Fire never dies alone"
ghiron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 15:18   #23
zwiastun ciemnosci
Użytkownik Forum
 
zwiastun ciemnosci's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Nazril - Wieża Ciemności
Wiek: 33

Posty: 261
Stan: Na emeryturze
zwiastun ciemnosci ma numer GG 1923014
Domyślny

ten topic dal mi troche do myslenia o swojim starszym bracie ktorego namowilem na gre w tibie chyba stworzylem n00bka ale ktory z was nie byl kiedys n00bkiem i nie zadawal glopich pytan co? wiec niech sie nauczy z uplywem czasu stanie sie normalnym graczem nie n00bkiem ten temat dal mi troche do myslenia.
zwiastun ciemnosci jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 15:31   #24
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Pergamin

Okz, moja kolej:
Po pierwsze musze pogratulować artykułu, jest naprawde nieźle napisany, chyba go zaraz do artów przerzuce :>
Drugą sprawą jest to, żę i tak niestety wątpie, czy ten artykół coś da. Niestety Polską póki co rządzi dresiarstwo i bezmózgie barany (a jedno nie wyklucza drugiego), a co za tym idzie, społeczeństwo bierze z nich przykład (no bo skoro ktoś może, to czemu ja nie?) Na TibiaNews ktoś w artykule napisał, że n00by mają skłonność do gromadzenia sie w stada. Ja bym raczej stwierdził, że DO normalnych stad przychodzą n00by, poczym wszysko chamieje.
Wątpię, żeby ten text przeczytał jakiś dwunastolatek. Tym bardziej wątpię, żeby ktoś sie zmienił przez to, co przeczyta. Łatwiej jest chłonąć obrazowo-werbalną papkę (TV) niż czytać i myśleć (książki, dyskusje - choćby właśnie taka jak tutaj, w tym temacie) Najłatwiej jest kogoś zwyzywać, obrzućić błotem, wytaplać w gównie. Na szczęście, porządni ludzie widzą kto jest jaki, a jak ktoś nie widzi.... no cóż, można powiedzieć że stoi na pierwszym schodku do n00bstwa.
Nie zgodzę się też ze zdaniem, że n00by ciągle proszą o pomoc. to domena newbie. Pamietam jak zaczynałem (tutaj jade w stylu "a ja pamiętam jak w '39..." ). To było jeszczre za czasów moich wizyt na gery. Założyłem tam temat, można go nazwać "oferta matrymonialna"- potrzebowałem troszq helpa na main, bo niestety to przerosło moje siły (rook byl taki maly..) Dzięki temu poznałem jednego z moich najlepszych kumpli Tibijskich (ukłon w stronę Zaknefeina). pamietam że w tym poście nazwałem się n00bem, za co dostałem ostre wkopy od tamtej ekipy (ze nie jestem n00b, ze sie nie znam, żebym poszukał słownika itd..) Tak więc, nie każda prośba o pomoc=n00bstwo, ale fakt, 85% tego forum nie wie co to "mała dawka samodzielności"
Pomaganie sobie nawzajem... cóż, pomysł świetny, niestety skazany na porażkę. Dlaczego? Bo nasz naród jest pragmatyczny, chciwy i cholernie nieczuły ani na ludzki ból, ani na ludzką głupotę. Niestety głupotę trzeba tępić, ale jak to już ktoś dawno powiedział: "Żniwa wielkie, ale robotników mało"
Nie wolno nam teź zapomnieć, że powergaming i power-abusing to przejawy n00bsta, które trzeba tępić za wszelką cenę. Czasami nie ma jak (wyzszy lvl) ale nawet lvl jest niczym, jeżeli tylko znajdziemy odpowiedniego haka na taką osobę (ukłon w stronę zasad Tibii), i będziemy wiedzieli jak go wykożystać (szantaż, report, jedno i drugie). A najlepiej, jakby każdy z Was wyruszając na hunta/gdzieolwiek nagrał filmik w TibiCAM. takiego dowodu nie da sie podrobić. I jeszcze raz: Nie poziom czyni graczem.

Jeżeli jeszcze coś wymyślę, to się dopiszę (jak będzie mi sie chciało)
Artykuł wzorowy, przenoszę.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 16:33   #25
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

[quote=WszechStronny]
@siergey.....
to nie ma zmieniac nikogo, tylko sklaniac do refelksji.... I nie martw sie o innych, tylko o siebie, jesli ty pomyslisz nad tym i sie poprawisz, to moze twoj np dobry kolega zobaczy jak grac i tez sie poprawi i potem ktos jeszcze, jest taka teoria ze jezeli wystarczajaco duzo osob przejdzie ewolucje (20% chyba) to reszta wokol nich tez ja przejdzie
[quote]
Taaa...juz bardziej sie poprawic nie moge. A co do kolegi, to nawet niezle mu szlo "poprawianie sie" (choc nie za bardzo bylo z czego) poki go nie zpkowali ;P Z ta ewolucja, to raczej nie za bardzo dziala, bo hordy n00bow powinny byc "zlikwidowane" emanujaca ze mnie energia: pomocy, dobroci i, ze tak nazwe "nie noobstwa". Chociaz...jak mi sie bedzie nudzilo, popracuje nad tym.
Ten post nie skloni tych "zlych" nawet do refleksji...jak napisal sorcerer, (nie doslownie, ale mozna sie domyslic) kiepsko u nich z mysleniem ;P Chyba, ze trafi sie jakis wyjatek, a jak sie trafi chcial bym go zobaczyc xP Zreszta chcialbys zrezygnowac z tego co lubisz? (mowa o tych, co noobstwo sieja specjalnie)
@down:
Stworzyc cos fajnego. Ale co? Wytlumacz dokladniej co masz na mysli.

Ostatnio edytowany przez Siergiey - 13-08-2004 o 17:56.
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 16:48   #26
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Domyślny

was juz sklonilo do refleksji, zacznijcie kombinowac jak tu sie razem zebrac i cos fajnego stworzyc, ja jeszcze wieczorem napisze pare artykulow
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 17:03   #27
nawigator
Użytkownik Forum
 
nawigator's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2003
Lokacja: Swinoujscie :)
Wiek: 43

Posty: 501
Imię: XXX
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 73
Skille: 103/102
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do nawigator nawigator ma numer GG Ni podam :p nawigator ma login Tlenu Oddech xD
Król

Hmm ... widac ze Wszechstronny zna sie na rzeczy. Opisal w sumie chyba cala prawde jaka mozna bylo.

Co do tych osób którym bardzo sie nie podoba ten temat. Pewnie zauwazyliscie wiele cech (opisanych w temacie) sobie dlatego tak krytykujecie.
Krytyki nie mozna wam zabronic poniewaz w polsce istnieje cos takiego jak wolnosc slowa, o ile o tym wiecie ;-)

Gratz tematu.

Tematcik poprostu Rox
nawigator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 19:29   #28
Wilq
Użytkownik Forum
 
Wilq's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów
Wiek: 35

Posty: 290
Cool

Dobry artykol.
No coz, musze sie zgodzic, ze Polacy sa w wiekszosci noobami, ale sa tez tacy, ktorzy sa calkiem w porzo. Ja juz nie raz uzdrawiamlem Polaka, ktorego kotos zatrul/podpalil/naelektryzowal, a potem zatarasowal wejscie do swiatyni, uniemozliwiajac mu tym samym wyleczenie sie, ale to nie jest najgorsze, bo najgorszym jest to, ze wejscia zlosliwie tarasowali nasi rodacy...
Ten pomysl ze zjednoczeniem naszej "nacji" jest calkiem, calkiem.
Ludzie z Rubery jednoczcie sie!

Pozdrawaim

Ps. A co do tego stania pod Dp to jest roznie, bo czasem faktynie dzieja sie dziwne (lekko to ujmujac) rzeczy, ale na tym polega urok tej gry - nigdy nie wiesz, czego sie spodziewac...
Wilq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 19:43   #29
Chomikvader
Użytkownik Forum
 
Chomikvader's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 87
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateusz_90
Noobie? Chyba Newbie. Jak byś poprawił orty/ literówki ( a jest ich dużo) to artykuł trafiłby na stronke. Chociaż mi sie artykuł nie podoba. Po co niby jednoczyć Polaków? Po to żeby tylko oni byli na serverze? A co do cen... Każdy chce więcej zarobić. Buisnes is buisnes, w biznesie nie ma sentymentów. A skoro grasz w tą grę od 4 lat to któy masz lvl? Bubble gra od trzech lat i ma 190, a Ty?
A ty pewnie grasz miesiac i masz 40 lvl ? Wiesz... juz wole jak mnie ma ktos nazywac noobem niz *******ic takie glupoty... kogo obchodzi bubble i lvl? WG pow art zalapujesz sie na nooba.
n/c
Chomikvader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 19:51   #30
Ajvenik
Użytkownik Forum
 
Ajvenik's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 53
Ajvenik ma numer GG 5787023
Domyślny

Hmmmm post jest bardzo ciekawy, ale sposób w jaki tu piszesz jest niezbyt dobry... Obrażasz ludzi, generalizujesz i mówisz wszystko w kontekście, że ty dużo wiesz a reszta nic nie wie. Wiem - duża ilość ludzi na tym forum jest prawdziwym "nOObem", ale dla mnie nie jest to sposób zwalczania tego...
Ps. Jest to moje subiektywne zdanie i wydaje mi się, że mam prawo wyrażać swoją opinię jakakolwiek by nie była...
__________________
Zawsze pamiętaj, że jesteś wyjątkowy - tak jak wszyscy inni...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Techniczna Strona Forum Ciągle Się Polepsza -
Teraz Czas Na Użytkowników...
Ajvenik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 20:27   #31
Detharon
Użytkownik Forum
 
Detharon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Tenebra xD
Wiek: 33

Posty: 32
Detharon ma numer GG 3580900
Domyślny

@WszechStronny do forum nic nie mam ale z więkrzością co mówisz to prawda...prawda która boli.
Jako druid troche moge ponarzekać...
1-Komu mam sprzedać bp UH? Polakowi za 2k? high lv'owi za 2,5k?
Ja sprzedaje częściej temu drugiemu ale moi prawdziwi kumple nie chcą płacić mniej, nie chcą ze mnie zdzierać kasy i nie mówią że ja noob jestem i nie pomagam rodakowi...
2-"uhnij plx"-ciągle to samo uhnij i uhnij a gościa widze 1 raz i czasem dziennie jak jestem więcej koło depo do po 2,3 ludzi chce Uh za darmo :/
A prawdziwy kumpel? chociaż że polak nie zdziera ze mnie pięniędzy...ale jak będzie potrzebował to bez wahania Uhne go bo wiem żę zrobiłby to samo dla mnie.

Plx- nie mam pojęcią skąd to się wzieło a słowa/skrótu takiego nie ma, ale można to uznać za plz-please

Ale co jest najgorsze z najgorszych rzeczy co nie mieści mi się w głowie....
Jak Polak może "sprzedawać" fałszywe pacc dla innego Polaka...mówić "ej no ja jestem Polak i Cię nie oszukam" to już nie jest noobowstwo...coś gorszego to jest wykorzystywanie ludzi i ich naiwnośći.

Grasz który kupuje fałszywy pacc to raczej nie noob tylko newbie i ktoś naiwny bo się na takie coś nabiera.

Ostatnio edytowany przez Detharon - 13-08-2004 o 20:29.
Detharon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 20:36   #32
pi3ni3k
Użytkownik forum
 
pi3ni3k's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 12
Stan: Na emeryturze
pi3ni3k ma numer GG 5026960
Domyślny

hmmm według mnie post znakomity bo nareszcie ktoś powiedział jak jest naprawde.... nie zgadzam się tylko z tym dodawaniem tekstów po czarach... no chyba, że mają one treści typu : "ssij "<wulgaryzm> itp itd..... (a co noobowskiego w tym, że ktoś napisze exura vita "zyje etc. ?? ) No dobra ale zostawmy już to... Bardzo mi się podobna twoja postawa i popieram ją. Polacy za mało grają, a za dużo mówią... i taka jest prawda... Inni, niektóre rzeczy wiedzą, a Polacy tylko mówią, że wiedzą i często sami siebie w tym utwierdzają... Gdyby nie to że temat ten wart jest wypowiedzi i mozolnego pisania tego tekstu to poszedłbym i grał.... ale że trenuje właśnie po moim ostatnim deadzie.. (i tu masz całkowitą rację... najpierw skile/mlvl a potem lvl) to piszę o moim zdaniu na temat Polaków... Kolejna sprawa... chciwość i egoizm Polaków - tego nie da się ukryć - Polacy mają w sobie coś takiego co odróżnia ich od innych narodów.. Niby każdy każdemu z pomocą idzie ale i tak gdzieś głęboko wszystko opiera się na przekonaniu "każdy sobie rzepkę skrobie" (wiem, że to troche śmieszne i stare powiedzonko ale najbardziej mi tutaj pasowało..) i nie mam pojęcia czy to nasi rodacy mają "w genach" czy też nie - nie mi o tym sądzić... Jedno jest pewne - jeśli to się nie zmieni to nadal będzie źle (bo nikt mi nie powie, że jest dobrze) a może i jeszcze gorzej.. sytuacja w Tibii niewiele różni się od sytuacji w rzeczywistości. A na koniec chciałbym zaświadczyć, iż nie napisałem tego, aby ośmieszyć Polaków ale dlatego, że wielbię swój kraj i chcem dla niego jak najlepiej... ale żeby sytuację poprawić to trzeba znaleźć jej przyczyny.. a ten post i ogólnie ten temat właśnie pomagają nam w tym.


P.S. Mówiąc "Polacy" oczywiście uogólniam bowiem są ludzie, którzy zachowują się normalnie i grają bez zastrzeżeń... ale chyba niestety są w mniejszości.. to tyle..

P.S. A to do Ciebie, który czytasz ten post : Zastanów się nad samym sobą... ja już zacząłem....
pi3ni3k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 21:41   #33
ancient kavu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 03 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 148
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 45
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny +1 nawrucony

No to teraz ja powiem: Przeczytałem cały temat. I jestem w szoku. Nie będe tu mówił jacy Ci ludzie są głupi, jakie to nooby itp. Nie mnie to osądzać. Sam dostrzegłem wiele cech nooba u mnie :/ (niezmieni to faktu że jestem optymistą > : ] ).

Jeszcze jedno. Co do spraw typu kupowanie pacc za tibijskie sianko to jest tak, że Ci, co kupują, robią to na własną odpowiedzialność i nie mogą mieć pretensji do tych którzy ich oszukali.

Nie rozpisuje się. Co tu dużo mówić. Co miałobyć powiedziane już powiedziano. Teraz nie pozostało mi nic innego niż wprowadzić zmiany w życie.
ancient kavu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 23:23   #34
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Pergamin

Dziekuje wszystkim za mile komentarze, wreszcie pare osob ktore docenia moja prace. Byly tez wspomnienia ze zjednoczenie/nawrocenie ludzi jest niemozliwe... Jest mozliwe, ty sie zmieniasz, to twoj dobry kolega moze sie zmienic, a potem ktos jeszcze.... taka drabinka albo siec... moze jestem optymista ale ja sam dzieki doswiadczeniu w ta gre i uczenie najblizszych kolegow sprawilem ze nie padaja juz 1 na dzien za to ze np stal pod depot a jakis high lvl mial zly dzien. Chcialbym sie tez obronic przed tym ze mowie Polacy.... no fakt, mowie tak ale jesli spojrzycie wyzej to wymieniam procenty, zawsze sa super ludzie, tacy (niewiarygodne) tez istnieja, jak np wczesniej wymienieli odyn i willy. Zaraz zabiore sie za nowy artykul, cos co moze da wam jakies wskazowki na temat jak sie poprawiac.... Wiem ze to forum dziala na zasadach tibijskich, i nie moge dawac zadnych spojlerow, ale jesli wytlumacze wam pare trikow albo jak w ogole dziala armor to chyba nie beda mi mieli za zle o questach itd. nie bede pisal, nie ma mowy, ale 4 lata robia swoje i mysle ze z kolejnego artykulu tez duzo wyniesiecie.

PS: dziekuje za tak duza reputacje, mysle ze pomoze mi to w przyszlosci w komunikowaniu sie z modami i adminami gdyz mam pewien pomysl
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 14:24   #35
Punish
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 203
Domyślny

Chcialbym tylko skometnowac to o blokowaniu depo
Skad ty wiesz ze to sami polacy blokuja depo?
Czasami da sie zobaczyc jakiegos polaka stojącego na przejsciu do depo ale nie powiedziales ze inni tez tak robią
Jak juz piszesz artykuł o n00bach mogles tez powiedziec tez o n00bach z inych krajów np. w BRazyli
To są dopiero n00by jesli nie jestes BR to nic tobie nie sprzedadzą a ni nic nie kupią (oczywiscie wszędzie zdażają sie wyjątki)
Taki n00b z BR podchodzi do ciebie na rooku i gada "200GP or u die in main", albo widzi ze sam zabiles potworka to on szybko podchodzi i ci go zabiera
Oni nawet zabijają innych za to ze są BR (powtarzam: wśżedzie są wyjątki)
__________________
Kliknij TUTAJ Nowa tibimc, tibigg, tibiaid i inne bajery
Punish jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 14:41   #36
Elite Pietras
Użytkownik forum
 
Elite Pietras's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Libiąż
Wiek: 35

Posty: 21
Elite Pietras ma numer GG 1419970
Domyślny

Super artykul Mozna dowiedziec sie roznych ciekawych rzeczy
Na przyklad kto to jest noob



----------------------------------------------------------------------

Więc zasadź gdzie tylko da się niesmiertelne ziarno
pole którego wzrokiem nie da się ogarnąc
dla jednych trutką a dla innych karmą
jednym blogosławi innym przyszlość wróży marną
przybiera choćby jedna na milion
nie ma szans my i tak przemycimy ją
wkońcu padnie ostatni bastylion
w dogodnej chwili zasadzimy ją
Elite Pietras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 15:16   #37
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Pergamin

odpowiedz dla punisha
pewnie ze sa nooby, ale ja pisze o polakach bo ten artykul mial na celu jakos sprawic by ludzie zaczeli myslec nad soba, a nie moga raczej myslec o jakims brazylijczyku ktorego nawet nie znaja nie? pozatym zaryzykuje stwierdzienie ze na chyba kazdym swiecie ab'dendriel to miasto polakow, oczywiscie ze nie tylko polacy blokuja depot ale pisze do polakow i chce by polacy przestali blokowac, nie pisze tego dla innych nacji
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 16:10   #38
Honusu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja chcialbym po pierwsze pogratulowac za artykul a po drugie chcialbym powiedziec cos sorcererowi.Otorz ja mam 12 lat i czytam ten temat zawziecie...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 16:16   #39
Punish
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny
odpowiedz dla punisha
pewnie ze sa nooby, ale ja pisze o polakach bo ten artykul mial na celu jakos sprawic by ludzie zaczeli myslec nad soba, a nie moga raczej myslec o jakims brazylijczyku ktorego nawet nie znaja nie? pozatym zaryzykuje stwierdzienie ze na chyba kazdym swiecie ab'dendriel to miasto polakow, oczywiscie ze nie tylko polacy blokuja depot ale pisze do polakow i chce by polacy przestali blokowac, nie pisze tego dla innych nacji
To ze Ab to miasto polakow to sie zgodze
Podobno Ab to tez miasto PK - tez sie zgodze

Niedawno w Ab stalem przed depo i robilem runki a nagle jakas kobita przyszla i zaczela walic z sd w kogo popadnie
Nic sobie nie robila z tego ze ma white skulla zabijala PRZED DEPO kogo popadnie w tym mnie
Przed moja smiercia dowiedzialem sie ze jest POLKĄ

Nic nie poradzisz nooby zawsze były, są i zawsze będą
__________________
Kliknij TUTAJ Nowa tibimc, tibigg, tibiaid i inne bajery
Punish jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 17:29   #40
Fenixon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 47
Domyślny

Jeszcze cos od siebie napisze...

Niektore Low lvle podchodza do high i pytaja sie o najprostsze rzeczy, a high lvl odpowiada "lol" albo "noob".
I ja mysle ze oni sami sa nOObami nie pomagajac slabszym graczom w grze, bo uwazaja ze oni sa lepsi to nie odpowiedza, on jest noobem to niech sie sam nauczy... Lub przychodzi jakis polak pod depo i sie przyznaje ze ma 9 lat to juz nikt sie do nego nie odzywa - kazdy ma prawo grac. Nawet najmlodsi. Osobiscie spotkalem kilka, a nawet kilkunascie dzieci grajacych w tibie, ktorzy slabo sobie radza w grze np. przechodzac rooka w 3 tygodnie...A (tu podam w procentach zeby nie bylo ze mowie o wszystkich) 50% polakow z wyzszymi lvlami nie zadaje sie z nowymi graczam i nie odzywaja sie do ludzi najmlodszych...Zastanowcie sie... Wy tez byliscie w ich wieku i tez mieliscie niski lvl i tez na poczatku nic nie wiedzieliscie o grze! Nerwica mnie bierze gdy widze jak polak zabija polaka, jak polak polaka chakuje, bo sam nie potrafi zdobyc tego lvlu, skilli i itemow co inny gracz...Apropo zysku, bo ktos wspominal na poczatku...Gdybym mial bp UH i sprzedawal go za 2,5k i jesli jakis czlowiek podszdlby do mnie mowiac ze ma tylko 1,5 lub 2k to SPRZEDALBYM MU...Gdybym mial bp uhow i mialbym z nim isc na jakiegos hunta z kolegami, a po drodze zobaczylbym zdychajacego kolesia przez potwora lub pk to niezaleznie od tego, czy ten ktos jest polakiem czy nie, to uhnalbym tego kogos, nawet jeli mialbym na to poswiecic CALY bp, a jesli widze czyjes cialo lezace na tibi to sprawdzam kto zginal i oddaje te itemy tej osobie...CZY WY, POLACY NIE MOZECIE TAK POSTEPOWAC??? Ludzie! To tylko gra, a wy sie skarzycie kolegom, bo was PK zabil, bo ktos wam cos ukradl! Macie cos z tego ze gracie? Pieniadze na tym zarabiacie?NIE!!! To na ***ja wam tibijska kasa! Mozecie dac ja komus, niech ktos inny ma z tego radosc...
Fenixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:59.


Powered by vBulletin 3