Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-01-2009, 10:55   #41
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

@up: Wcale nie wynika. I nie oszukujmy się, większośćboci bo chce żeby ich kumple "podziwiali".
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2009, 11:07   #42
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Nie rozumiem tego że cały czas piszesz że moby na których expisz na 50 lub 250 się wcale nie różnią... to tak jakby porównywac np. podniete jak ci brown POC z gohula poleci do radości gdy wylotowujesz mpa z 1 demca...Myśliż że co gościo zobaczy mpa i o no dobra , może byc... często jest tak że gościo przez pół godziny patrzy na te mpa i jest tak zadowolony że aż mu pała staje...
Dla 200 lvla mpa z demca jest zapewne rownie radosnym widokiem, co brown poc dla low lvla, a jezeli komus staje pala na widok paru pikseli, to juz chyba nie jest normalne.

Cytuj:
A tak po za tym z twojego myślenia wynika że jak ktoś ma grac to już musi byc no-life...
Co ma uczciwa gra do no-life? Jezeli komus gra sprawia przyjemnosc, to pogra godzinke lub dwie i tyle, a to ze nie nabije super wysokiego lvla raczej mu wisi.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 12:17   #43
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
bo w tej grze lvl = fun, a nie expienie, dziwne ze jeszcze tego nie zauwazyles
"lvl=fun" to efekt kretynskiej polityki Cipsoftu i wlasnie boterow, jesli teraz jakis kretyn lata wyboconym charem, luruje po 8 frostow na siebie i wali e gran, to za fun nikt normalny nie uzna klepania pojedynczych dragow. Jesli za rok LP bedzie to samo robil z demonami na jakims nowym expowisku, to trudno, trzeba bedzie swojego 100 levelowego chara wybocic do 200 zeby lekka reka klepac frosty po 5, bo to co aktualnie robimy nie bedzie juz "fun", tylko nudnym epizodem na drodze do "funu".

Cytuj:
Nie rozumiem tego że cały czas piszesz że moby na których expisz na 50 lub 250 się wcale nie różnią...
zakladam ze mowimy o bocacych knightach - jesli tak to czym roznia sie, w praktyce, moby na tych dwoch poziomach gry ? Zrzucaja itemki, zrzucaja gold, zadaja relatywnie podobne obrazenia ( adekwatnie do levela - nie zagrazajace zyciu, mozesz brac po 2-3 na klate bez ryzyka i po kolei wybijac ), zrzucaja itemy pokrywajace w relatywnie podobnym stopniu koszty expienia ( inne masz zyski na 50, inne na 250, ale koszty tez pare razy wieksze ). Jaka jest wiec ta radykalna roznica ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 12:31   #44
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post


Jezeli ktos nie ma o czym marzyc, tylko o tym zeby wbic jakistam lvl/miec ilestam kasy/huncic jakestam moby, to albo ma bardzo beztroskie zycie albo jest stukniety.
chodziło mi bardziej o osiągnięcie jakiegoś celu który ktoś sobie wyznacza grając w tibie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Wymień je. Bo naprawdę, nie mam pojęcia czym różni się 50 lev od 250? Tłuczesz non stop te same moby o innej nazwie / lootcie / hp / exp i co? Nudzi was "expienie" a na takim 250 exp idzie BARDZO MOZOLNIE, to was nie nudzi? A może bocicie na demcach?
Nie wiem, nigdy nie miałem 250 lvl i nie za bardzo chcę mieć. Mam kilka celów w tej grze, a gdy je osiągnę, zapewne skończę grać. I wcale nie chodzi mi o lvle...
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 14:06   #45
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
zakladam ze mowimy o bocacych knightach - jesli tak to czym roznia sie, w praktyce, moby na tych dwoch poziomach gry ? Zrzucaja itemki, zrzucaja gold, zadaja relatywnie podobne obrazenia ( adekwatnie do levela - nie zagrazajace zyciu, mozesz brac po 2-3 na klate bez ryzyka i po kolei wybijac ), zrzucaja itemy pokrywajace w relatywnie podobnym stopniu koszty expienia ( inne masz zyski na 50, inne na 250, ale koszty tez pare razy wieksze ). Jaka jest wiec ta radykalna roznica ?
Czyli najlepiej jest miec 1 lvl nie bic żadnych potworów bo po co? Są nudne wszystkie takie same :[
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 14:54   #46
Gadzixor
Użytkownik Forum
 
Gadzixor's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2009
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 107
Stan: Niegrający
Gadzixor ma numer GG 9616724
Domyślny

Im większy lvl tym bezpieczniej poruszasz się po świecie gry. Chodzisz na mocniejsze potwory, które daja wiecej expa itp. Kurde, cos mi sie wydaje, że Tibia działa jak narkotyk dla większości osób ...
Gadzixor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 16:32   #47
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Czyli najlepiej jest miec 1 lvl nie bic żadnych potworów bo po co? Są nudne wszystkie takie same :[
Jezeli gra sprawia ci przyjemnosc, to grasz niezaleznie od tego czy masz 10 lvl czy 50. Lepsze to, niz bocenie do 200 lvla bo "na nizszym levelu jest nudno".
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 17:02   #48
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

up
gra nie zawsze sprawia mi przyjemnośc czasami trzeba się trochę pomęczyc żeby dostac to co się chciało ,a żeby pójsc do jakiejś dobrej roboty też chyba musisz iśc do szkoły choc nie zawsze ci się chce...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 17:18   #49
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ciekawa rzecz. Zawsze w takich dyskusjach pada raz po raz "używam bota i dzięki temu mam czas, żeby wyjść na dwór, pójść gdzieś z kolegami itd.". A jak się takiego bociarza zablokuje, zaatakuje albo jak przyjdzie GM, to w 90% przypadków nie mija minuta i już gracz się "budzi", żeby ratować postać
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 17:25   #50
MatyDevil
Użytkownik Forum
 
MatyDevil's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2007
Lokacja: W Garazu Odpalam Na Dotyk Smigam Motorem Bo To Mój Narkotyk
Wiek: 33

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maty Devil
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 220
Skille: 31
Poziom mag.: 85
Domyślny

nobek pewnie se biega po polu alarm zadzwoni to mamusia podbiega i ratuje postac ^^ xd ha
__________________
Druid zajebisty
Siocher wieczysty
MatyDevil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 17:42   #51
pejek
Użytkownik forum
 
pejek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2009
Lokacja: Tarnów

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pejek Slu
Profesja: Paladin
Świat: Obsidia
Poziom mag.: 8
Domyślny

Ludzie bottują, więc ludzie też mogą chakować jedni lubią jedno, a drudzy to drugie, więc się nie dziwcie, jak ktoś was chakuje Jak i jedno i drugie jest nielegalne, dlatego ludzie to robią))
pejek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 17:42   #52
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Jezeli gra sprawia ci przyjemnosc, to grasz niezaleznie od tego czy masz 10 lvl czy 50. Lepsze to, niz bocenie do 200 lvla bo "na nizszym levelu jest nudno".
Wiesz, mi w tej grze przyjemność sprawia huncenie z kolegami różnych mobków, wykonywanie questów itp. a do tego niestety, trzeba mieć odpowiedni lvl. Choć bocenie do 200 lvl'a też nie jest fajne... gracz musi być związany z postacią, żeby wyprowadzić ją na "ludzi" ;p. Troche manuala, troche bota, idealna mieszanka .
__________________
Cytuj:
Prosze o zamieszczenie linkuw lub obrazuw przedstawiające gdzie mozna odkopac tego tomba.
Jeśli zly dzial lub jest juz taki temat przepraszam.
Nie lubię "matoluw"

09:38 Ciekiera [20]: chcesz miec dobre itemki na Selenie?? jak tak to napisz do gm na gg 1148937


15:49 Elite Bloodseeker [8]: Sprzedam zestaw mlodego lucznika lók+ 100 arrows~~~~~
juran_se_spychowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:01   #53
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
gra nie zawsze sprawia mi przyjemnośc czasami trzeba się trochę pomęczyc żeby dostac to co się chciało ,a żeby pójsc do jakiejś dobrej roboty też chyba musisz iśc do szkoły choc nie zawsze ci się chce...
Tylko ze jak nie bedziesz gral bo po prostu ci sie nie chce, to sie nic nie stanie, moze ci to nawet na dobre wyjdzie, szkola to troche co innego.
Mamy obowiazek szkolny ale jakos nigdy nie slyszalem o obowiazku gry w Tibie, a niektorzy tutaj gadaja tak, jakby to byl przymus i dlatego uzywaja bota.

Cytuj:
Wiesz, mi w tej grze przyjemność sprawia huncenie z kolegami różnych mobków, wykonywanie questów itp. a do tego niestety, trzeba mieć odpowiedni lvl. Choć bocenie do 200 lvl'a też nie jest fajne... gracz musi być związany z postacią, żeby wyprowadzić ją na "ludzi" ;p. Troche manuala, troche bota, idealna mieszanka .
Wbicie paru pierwszych lvli to nic trudnego, a wspolne hunty nie maja wymagania lvlowego.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:05   #54
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Wbicie paru pierwszych lvli to nic trudnego, a wspolne hunty nie maja wymagania lvlowego.
ale chyba ide na hunt taki jaki ja chcę a nie na taki jaki mogę , bo 8 lvl z teamem demców nie pohunci.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:08   #55
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
ale chyba ide na hunt taki jaki ja chcę a nie na taki jaki mogę , bo 8 lvl z teamem demców nie pohunci.
Jezeli kazdy, kto tworzy nowa postac od razu mysli o hunceniu demcow to ja sie nie dziwie czemu tyle boterow mamy.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 20:15   #56
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cip Soft nie "wupdatuje" do klienta legalne bota, bo w myśl zasady "Polak Potrafi" botterzy znajdą prędzej czy później sposób na nawet przenoszenie się na tereny dla PACC czy coś w tym stylu.

Wg mnie najlepiej byłoby zrobić servery z górnymi granicami levelowymi, bo to głównie powoduje chęć bottowania. Wbijesz w kilka/kilkanaście tygodni ten 200 czy 300 lvl i co Ci z tego? Będziesz zajmował resp Frostów do Apokalipsy? Wreszcie skończyłoby się też ocenianie ludzi po lvl. Cip Soft musi się w końcu zdecydować czy boty akceptuje, czy też nie, chociaż z tych trzech opcji: Akceptujemy boty/koniec botów/zostawiamy jak jest, ta ostatnia alternatywa jest najbardziej opłacalna...

Co do mnie: nie botuje; nie daje to satysfakcji. Wolę ostro powastować na mocniejszych potworkach niż wybocić większy level i wyczyścić resp z palcem w... A ostatnio doszedłem do wniosku, że na mniejszych levelach się lepiej gra...
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 22:42   #57
Luka$ek
Użytkownik Forum
 
Luka$ek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: Olsztyn ajj miałem nie mówić..

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dolcu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: HARMONIA A JAK!
Poziom: 10+
Skille: potężne
Poziom mag.: 50
Luka$ek ma numer GG 6730588
Domyślny

Bot jest zdrowy mniej niszczysz wzrok,spędzasz więcej czasu na świeżym powietrzu same plusy _/ i wtedy możesz powiedzieć "Haha chuje mam większy lvl bo gdy ja spałem to lvl sam rósł!" ... i wszystko jasne


Wole iść pośmigać po mieście 3-4h niż przed kompem 3-4h spędzić,to normalne chyba co?. A ci co bota nie używają i mówią jakie to złe i chamskie zapewne nie umieją stawić bota,nie mają bota,nie mogą postawić bota bo mama wyłączy komputer gdy tylko wyjdziesz z domu. To na tyle
Luka$ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 23:11   #58
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luka$ek Pokaż post
Wole iść pośmigać po mieście 3-4h niż przed kompem 3-4h spędzić,to normalne chyba co?
normalne, ja tez wole posmigac po miescie, wylaczam kompa i ide.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 23:13   #59
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

@2up: Kolejne dziecko. Teraz cię zmiażdżę, a jak będziesz odpowiadał, to nie zapomnij włączyć bota na cięte riposty.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luka$ek Pokaż post
Bot jest zdrowy
No patrz fajnie masz, mój komputer ostatnio coś na grypę choruje, z mikrofalówką też kiepsko, za to TV w dobrej kondycji, zdrowy jak koń!

Cytuj:
mniej niszczysz wzrok,
Rozumiem, że wzrok niszczy się tylko wbijając levele 1-50? A potem to już jest super zdrowe? Idąd twoim tokiem myślenia, nie powinieneś w ogóle chodzić na te hunty, bo niszczysz sobie wzrok :<

Cytuj:
spędzasz więcej czasu na świeżym powietrzu
O rly?:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny
Zawsze w takich dyskusjach pada raz po raz "używam bota i dzięki temu mam czas, żeby wyjść na dwór, pójść gdzieś z kolegami itd.". A jak się takiego bociarza zablokuje, zaatakuje albo jak przyjdzie GM, to w 90% przypadków nie mija minuta i już gracz się "budzi", żeby ratować postać
wyjaśnia wszystko.


Cytuj:
same plusy _/
Daj mi namiary gdzie expisz, chętnie kilka razy cię trapnę, potem GMa zawołam i dostaniesz bana, same plusy przecież...


Cytuj:
i wtedy możesz powiedzieć "Haha chuje mam większy lvl bo gdy ja spałem to lvl sam rósł!" ... i wszystko jasne
Haha! To ci dopiero I wszystko jasne, oprócz levela coś jeszcze ci urosło Idź na OTSa, tam znajdziesz więcej ekstazy


Cytuj:
Wole iść pośmigać po mieście 3-4h niż przed kompem 3-4h spędzić,to normalne chyba co?.
Normalne. Tylko po co w takim razie botujesz, skoro wolisz wyjść na dwór.


Cytuj:
A ci co bota nie używają i mówią jakie to złe i chamskie zapewne nie umieją stawić bota,nie mają bota,nie mogą postawić bota bo mama wyłączy komputer gdy tylko wyjdziesz z domu. To na tyle
Zabiłem 10 ludzi, ci co nie zabili to CIOTY! HAUAHAU I CO TERAZ ZROBISZ?
Nam mama wyłącza komputer jak wychodzimy z pokoju, tobie nie pozwala w ogóle włączyć, dlatego botujesz? Czy zdajesz sobie sprawę, że gadki tupy "wasza mama to wasza mama tamto" są bardzo żałosne i akuratne na twój wiek? (Dla mnie każdy boter to dziecko na początku gimnazjum które próbuje znaleźć wielu kolegów tekstem 'ja mam 100 lev w tibii').

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 21-01-2009 o 23:16.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2009, 10:35   #60
Xx_LeLo_xX
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 5
Domyślny

Popieram kolege @up

Clopaki myslą ze jak napisza ze wychodza na dwor czy na miasto z kolegami to im bedziemy bravobic ze stawiaja bota? po co wychodzisz z kolegami pewnie po to zeby troche wpie...olu dostać wrócić przed kompa wyłączyć bota i swoim wybotowanym 200 lvlem ubić jakiegoś 50 z radochą że teraz to "Ty" jesteś górą.

Popieram ludzi grających dla przyjemności, nie koniecznie mających mega high lvle ale potrafiących oddzielić pixele od rl life

Pozdro
Xx_LeLo_xX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:28.


Powered by vBulletin 3