Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-02-2008, 10:34   #101
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

da, da. chcial przykozaczyc.

fail.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2008, 10:35   #102
Zidi
Użytkownik Forum
 
Zidi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 323
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Zidi ma numer GG 9372041
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdiiYeaH Pokaż post
hahaa jakby to była prawda to po 5 miechach każdy by miał 200 level. Na zrobienie postaci z 140 levelem, nawet na bocie potrzebujesz 10 miesięcy. Trzeba wytrenować a expienie na bocie nie jest tak szybkie jak ręcznie No, chyba że sie jest mną w ostatnich tygodniach mojej gry robiłem 120k na godzine palkiem
Gdzie expisz pallem ?xD
__________________
Limit sygnatury został przekroczony.
Zidi jest offline  
stary 27-02-2008, 10:38   #103
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fure Pokaż post
http://erig.net/top500.php

Pozdrowienia dla córki
Zwracam honor. A tak niedawno jesi ktos wbil 200 lvl to bylo glosno o tym ,a teraz? Tyle ich jest ze ch*j...
__________________
Juzefek jest offline  
stary 27-02-2008, 10:44   #104
Damianshie
Użytkownik forum
 
Damianshie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2008
Lokacja: Zielona Street

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Fajna ^^^
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 76/76
Poziom mag.: 5
Damianshie ma numer GG 12239282
Domyślny Coś...

fajnie fajnie a ja kiedy u qumpla an otsie tez tak robilm i ludiz an forum w hu* robilme ze to rl ...
Damianshie jest offline  
stary 28-02-2008, 04:25   #105
AdiiYeaH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: Aberdeen
Wiek: 34

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 148
Skille: 105 / 8
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zidi Pokaż post
Gdzie expisz pallem ?xD
tzn to było przed update Botowalem yy tzn expiłem na goroma necro pod bonebeast. Teraz 150 palem można wszędzie Tylko wystarczy dobrze ustawić i śmiało DLe, Frosty.
__________________
**Wole zalowac czegos co zrobilem, niz to czego balem sie zrobic. / Adi

**15:45 Adii Getes [147]: 08:24 Ferks: I think you must be one of the richest inhabitants of Tibia! Your account balance is 17043674 gold.
AdiiYeaH jest offline  
stary 28-02-2008, 05:28   #106
Rosan
Użytkownik Forum
 
Rosan's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 36

Posty: 232
Profesja: Elder Druid
Gildia: Recon
Świat: Celesta
Domyślny

Śmieszne, wytłumacz mi jedno kolego, jak mogłeś nagrywać na anhi i jednocześnie używać BlackD jak każdy, nawet ten najbardziej tepy wie że sie nie da używać BlackD jednocześnie z tibia CAM?
Rosan jest offline  
stary 28-02-2008, 08:13   #107
Niepozorny
Użytkownik Forum
 
Niepozorny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2006
Lokacja: Dużo za daleko Dlugosc członka: 5,5m
Wiek: 18
Wpisy bloga: 1

Posty: 619
Stan: Początkujący
Niepozorny ma numer GG xxxxxxx
Domyślny

@Up

http://www.blackdtools.com/forum/showthread.php?t=458
__________________
Care Topix [Sold@135]
Tenga Tong[Sold@97]
Silent Human[Sold@79]
Pan Stanislaw[Deleted@76]
Kryagos[Sold@81]
Rafael Magic Druid[Sold@58]
Retired.
Niepozorny jest offline  
stary 28-02-2008, 13:12   #108
Hestoran
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 231
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hestoran
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: -
Świat: Secura/Hiberna
Poziom: 120
Poziom mag.: 70
Domyślny

Taki ssik to zaden dowod.

Nie zapominajcie ze kolega mogl sie polaczyc z jakims otsem na ktorym byly identyczne chary i zalogowac sie na nie na MC a w jego pasku wyswietlily sie tylko nicki + exp

Jednakze to jest mozliwe... znam wiele osob ktore w ten sposob hunca.

Ostatnio edytowany przez Hestoran - 28-02-2008 o 13:13.
Hestoran jest offline  
stary 28-02-2008, 14:40   #109
Michalusik
Użytkownik Forum
 
Michalusik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Wiek: 23

Posty: 253
Imię: Feerox
Profesja: Paladin
Gildia: Sweet Guys
Świat: Unitera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rosan Pokaż post
Śmieszne, wytłumacz mi jedno kolego, jak mogłeś nagrywać na anhi i jednocześnie używać BlackD jak każdy, nawet ten najbardziej tepy wie że sie nie da używać BlackD jednocześnie z tibia CAM?
Mylisz się, jest opcja że można nagrywać, tylko trzeba umieć .


Pozdrawiam
Michalusik
__________________
"To co nas nie zabije, nas wzmocni"

Esdekers =)
http://pl.youtube.com/watch?v=bPPOOzXuy4k
Michalusik jest offline  
stary 28-02-2008, 14:48   #110
Visqn
Użytkownik Forum
 
Visqn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2005
Lokacja: Suwałki

Posty: 215
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 220
Poziom mag.: 82
Domyślny

Klotnie pomiedzy boterami a antyboterami beda zawsze...no chyba, ze nie bedzie mozna uzywac botow, cipsoft wprowadzi jakis "punkbuster" czy cos w tym stylu, ale tego nie zrobi, bo wie, ze stracilby wiekszosc grajacych, co za tym idzie mniej kasy za pacce. Moim zdaniem nie masz co sie chwalic...kazdy kto ma dobrego kompa i blackd moze cos takiego zrobic. [ironia] tylko nie jedz mi, ze wbilem 200~ lvl bez zadnych botow [/ironia]
__________________
~~
13:14 GM Elucidatus on Celesta: you lured the arcanist
13:19 GM Elucidatus on Celesta: your in my vip with a skull
Visqn jest offline  
stary 28-02-2008, 18:26   #111
AdiiYeaH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: Aberdeen
Wiek: 34

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 148
Skille: 105 / 8
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rosan Pokaż post
Śmieszne, wytłumacz mi jedno kolego, jak mogłeś nagrywać na anhi i jednocześnie używać BlackD jak każdy, nawet ten najbardziej tepy wie że sie nie da używać BlackD jednocześnie z tibia CAM?
hahaha bociku Tibiacam i BlackD są to programy PROXY! Czyli można ję używać jednocześnie.. zresztą co ja ci będę tłumaczył. Jest wiele przykladów np jak ELi~ Walczył na wojnie, kręcił filmik i napisał komendę do BlackD na comboleadera haha
__________________
**Wole zalowac czegos co zrobilem, niz to czego balem sie zrobic. / Adi

**15:45 Adii Getes [147]: 08:24 Ferks: I think you must be one of the richest inhabitants of Tibia! Your account balance is 17043674 gold.
AdiiYeaH jest offline  
stary 28-02-2008, 20:26   #112
Maffio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 40
Skille: 20/25
Poziom mag.: 35
Domyślny

Kurfa, ta fajnie, koles dobry jestes, ale moim zdaniem na maly szacunek zaslugujesz. Wszyscy którzy uwazaja ze bottersi to sa zje*** h** moga tak myslec, w weikszosci przypadkow tak jest ale co Wam po tym? >...<
NIC... tak jak Visqn powiedzial, zawsze byly, sa i beda klotnie miedzy boterami, a antyboterami. Ci ktorzy uzywaja botow wysmiewaja tych ktorzy nie uzywaja, zazucajac im to ze sa maniakami. Zas Ci ktorzy nie uzywaja botow zazucaja botersom ze niszczom gre. Moim zdaniem prawda jest po obu stronach, lecz bylbym za botersami (dlaczego?. Cip'y ta gre juz sami zepsuli, dodawajac hotkeye, ulepszajac kniughtow i udupiajac magow potem odwrotnie) teraz kazdy glupi moze kupic pacca, zrobic maga i wbic nim w 3-5 miechow 100 lvl -.- bez bota... jesli tak racjonalnie na to patrzec (ofc. smiejcie sie, smiejcie) bez bota zrobimy szybciej 100 lvl >...<
Jesli nie jestescie botersami, to mam prosbe.
Zainstalujcie bota, pograjcie z nim z tydzien, zobaczycie jak sie boters czuje, a na samym koncu przyznajcie sie na tym oficnajlnie na forum, zobaczymy kto ma jakas odwage...
,,Kazdy gra na tyle ile potrafi"

Tibia is game, only game


Pozdro ;asd
Maffio jest offline  
stary 29-02-2008, 11:54   #113
AdiiYeaH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: Aberdeen
Wiek: 34

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 148
Skille: 105 / 8
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maffio Pokaż post
Kurfa, ta fajnie, koles dobry jestes, ale moim zdaniem na maly szacunek zaslugujesz. Wszyscy którzy uwazaja ze bottersi to sa zje*** h** moga tak myslec, w weikszosci przypadkow tak jest ale co Wam po tym? >...<
NIC... tak jak Visqn powiedzial, zawsze byly, sa i beda klotnie miedzy boterami, a antyboterami. Ci ktorzy uzywaja botow wysmiewaja tych ktorzy nie uzywaja, zazucajac im to ze sa maniakami. Zas Ci ktorzy nie uzywaja botow zazucaja botersom ze niszczom gre. Moim zdaniem prawda jest po obu stronach, lecz bylbym za botersami (dlaczego?. Cip'y ta gre juz sami zepsuli, dodawajac hotkeye, ulepszajac kniughtow i udupiajac magow potem odwrotnie) teraz kazdy glupi moze kupic pacca, zrobic maga i wbic nim w 3-5 miechow 100 lvl -.- bez bota... jesli tak racjonalnie na to patrzec (ofc. smiejcie sie, smiejcie) bez bota zrobimy szybciej 100 lvl >...<
Jesli nie jestescie botersami, to mam prosbe.
Zainstalujcie bota, pograjcie z nim z tydzien, zobaczycie jak sie boters czuje, a na samym koncu przyznajcie sie na tym oficnajlnie na forum, zobaczymy kto ma jakas odwage...
,,Kazdy gra na tyle ile potrafi"

Tibia is game, only game


Pozdro ;asd

Dokładnie xD respect, yo.
__________________
**Wole zalowac czegos co zrobilem, niz to czego balem sie zrobic. / Adi

**15:45 Adii Getes [147]: 08:24 Ferks: I think you must be one of the richest inhabitants of Tibia! Your account balance is 17043674 gold.
AdiiYeaH jest offline  
stary 01-03-2008, 17:43   #114
Maffio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 40
Skille: 20/25
Poziom mag.: 35
Domyślny

A i jeszcze jedno>...< nie krytykujcie ludzi... tylko botów bo o to przeciez w tym chodzi prawda? <zal> -.-
Maffio jest offline  
stary 01-03-2008, 18:00   #115
Christoph
Użytkownik Forum
 
Christoph's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdiiYeaH Pokaż post
Ludzie mówią że żałosne itp... Myślicie że jesteście uczciwi nie używając botów? NIee, jesteście zwykłymi frajerami Teraz 95% Tibijczyków to robi. Jak pisałem wcześniej też wolałbym żeby tego nie było, lecz trzeba iść z biegiem czasu, każdy orze jak może. Ktoś tam pisał że na Tibiaauto czy coś tam... idź przynajmiej na Dle na Mcku...to będziesz dobry Dodam iż to zdjęcie było robione przed update czyli demon walił combo itp.
Frajerami? Bo GRAM w grę dla przyjemności? Bardzo ciekawe. Po tym co napisałeś trochę się przeraziłem faktem, że Tibia staję się naprawdę niebezpieczna dla młodych umysłów. Jeśli robicie postać w grze nie po to, aby w nią grać i czerpać z tego przyjemność, tylko żeby kupić bota i ustawić go, aby grał za was, to PO CO WOGÓLE gracie?
(Pomijam przypadki gdy ktoś botuje, aby potem postać sprzedac i na Niej zarobić, bo to, uczciwe czy nie, ale ma jakiś sens)
Ale jeśli jestem frajerem dlatego, że gram w Tibię w 100% uczciwie i nie na zasadzie "Gdzie by tu wyciągnąć najwięcej exp/h" po to, aby się trochę rozerwać (w moim przypadku utrzymywać również angielski na odpowiednim poziomie rozmawiając na GC, bo aktualnie na pierwszym roku zajęć z anglika nie mam.) to kim jesteście Wy którzy "gracie" w Tibię chyba właściwie bez celu?

Wyjdźcie czasem na powietrze.
Christoph jest offline  
stary 01-03-2008, 20:57   #116
Master-Sarevok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: White Eagles
Świat: Xantera
Poziom: 115
Skille: 96/81
Poziom mag.: 19
Master-Sarevok ma numer GG 2729440
Domyślny

@Up.. Pograsz w nia dluzej i sam dojdziesz do tego, ze ta gra po krotkim czasie przestaje dawac przyjemnosc.. Nie bawi mnie wbijanie 20 lvli recznie bijac ciagle te same dragi, bo po paru godzinach juz mam zielono przed oczami..

U nas na serwie, zeby zajac venore d lair trzeba miec ogromne szczescie i jakies plecy.. Przewaznie na 7x czeka przed ss 6 osob, to samo edron i inne tego typu, po ssie klotnie tocza sie przez godzine o to kto byl 1, kto stal dalej od respa, a kto nie rzucil pierwszy listu.. Jezeli nie masz znajomosci, to po paru minutach dowiesz sie o jakiejs nowej zasadzie dot. respow na serwie i bedziesz musial wyjsc, albo pasc.. Jesli nei wpiszesz sie jako jeden z 1 w kolejke (czasami nawet 2 miejsce nei daje pewnosci expa), to nadejdzie nastepny ss, a kolejka dalej sie nie zmieni (koles bedzie siedzial 23h 45min na dragach do next ssa). Wchodzisz na zolwie a tam 160 ek lata po respie, bije wszystko na hita, lub jak chce poskillowac to z jakiegos knife po 14 godzin dziennie (gratuluje cierpliwosci). To samo na barbarianach, tyle ze tam walnie list i siedzi od ss, do ss. Chakoye bez zmian, z tym tylko, ze siedza tam takze sorkowie.

Pamietam jak kiedys podchodze do kompa, patrze chwile w monitor i widze, kogo moj ludzik mija. 140 ek, 120 ek, 90 rp, 100ms.. Of corse wszyscy grali "uczciwie" (tak jak i ja), ale chodzi mi o to, ze na Xanterze boty sa tak spopularyzowane, ze nikomu praktycznie nie chce sie wbijac recznie leveli i idac na respa, gdzie expi jakis h lvl w ciemno mozesz pytac czy "bot?", a jesli expi ktos tam w grupie czy "mc?".

Do tego piszesz "wyjdzcie na powietrze", ale przeciez wiekszosc boterow botuje z lenistwa, braku czasu, oraz po to zeby nie musiec siedziec przy kompie i moc w tym czasie robic wiele ciekawszych i pozyteczniejszych rzeczy.. lul
__________________
Master-Sarevok jest offline  
stary 01-03-2008, 21:12   #117
Christoph
Użytkownik Forum
 
Christoph's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master-Sarevok Pokaż post
@Up.. Pograsz w nia dluzej i sam dojdziesz do tego, ze ta gra po krotkim czasie przestaje dawac przyjemnosc.. Nie bawi mnie wbijanie 20 lvli recznie bijac ciagle te same dragi, bo po paru godzinach juz mam zielono przed oczami..

...

Do tego piszesz "wyjdzcie na powietrze", ale przeciez wiekszosc boterow botuje z lenistwa, braku czasu, oraz po to zeby nie musiec siedziec przy kompie i moc w tym czasie robic wiele ciekawszych i pozyteczniejszych rzeczy.. lul
Gram od Października 2003. Czyli jeszcze wersji 7.1, prawda, z mniejszymi i wiekszymi przerwami, i bardzo nieregularnie, ale właśnie dlatego, że gdy mozolny exp zaczyna mnie meczyc to chwytam się czegoś innego, innych gier, książek, czegokolwiek. Do tego nigdy nie poświęcam na Tibie czy inne gry i rozrywki typowo domowe tyle godzin tygodniowo, aby mogły mnie znudzić.

Boty to dla mnie jak cheaty w grach single-player, np. takim GTA,
Ktoś nie umie zdobyć jakiejś broni, wykonać misji etc. to wpisuje kod i po sprawie,
tak samo jest z Tibią, ktoś nie umie sam wbić 100lvl'a to płaci/hakuje bota i po sprawie.
Ktoś powie "no dobrze, ale wbijanie 100lvl'a bez bota jest nudne"
Wtedy ja zapytam: Czemu więc grasz w tą grę skoro uważasz ją za nudną?
Żeby wbić wysoki level zrobić 3-4 naprawde ciekawe questy, i chwalic się, że się ma level powyzej 100, czy tam 150?
Nie uważasz, że to poprostu głupie/bezcelowe/dziwne?

Znałem kilku takich boterów, i najczęściej wyglądało to tak, że puszczali boty po to, żeby nie musiec klikać, bot działał a Oni siedzieli obok i ogladali TV, byli w pogotowiu w razie ew. ataków.
Na szczęście Ci boterzy/maniacy wyrośli już z Tibii, o ironio Ja nie, tyle, że ja tą grę traktowałem i traktuje z przymróżeniem oka.

Pozdrawiam.
Christoph jest offline  
stary 01-03-2008, 21:19   #118
sst_akai
Użytkownik Forum
 
sst_akai's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Warszawska Praga
Wiek: 33

Posty: 173
Stan: Aktywny Gracz
Imię: .
Profesja: Elder Druid
Gildia: Barra Bravas
Świat: Luminera
Poziom: 666
Skille: 3,14/2
Poziom mag.: -1
Domyślny

Mam tylko jedno pytanie Jakiego masz pc ?
sst_akai jest offline  
stary 01-03-2008, 22:32   #119
Master-Sarevok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: White Eagles
Świat: Xantera
Poziom: 115
Skille: 96/81
Poziom mag.: 19
Master-Sarevok ma numer GG 2729440
Domyślny

Ja botujac zwykle spie obok, ale rzadko budze sie na alert i jak nie expie glowym charem, to nie ustawiam alarmow, zeby sie nie budzic.. Zauwaz, ze w grach single player nie musisz grac pare lat, zeby dojsc do jakiegos etapu. Sa one duzo krotsze i szybciej sie wszystko robi. Adi wbil 120, czy tam 130 lvl bez bota, wiec umie tego dokonac. Mi sie odechcialo grac 1.5 roku temu i przestalem expic na okolo 70 lvl. Pozniej dalem pass kumplowi, co mial hacka, ze jak chce niech sobie kase odrobi. Tez gram w tibie od dobrych 4 lat i jak juz mowilem. To nie jest ta sama gra i nie daje takiej przyjemnosci jak kiedys, a botuje chary tak o, bo komp i tak jest wlaczony 24/7, wiec niech sie cos w nim dzieje chociaz.. XD
__________________
Master-Sarevok jest offline  
stary 02-03-2008, 14:00   #120
AdiiYeaH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: Aberdeen
Wiek: 34

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 148
Skille: 105 / 8
Poziom mag.: 23
Domyślny

@Christoph
Widzisz, ty widzisz Tibie zupełnie z innej strony, ja tak ją widziałem dobre 5 lat temu, gdy przyjemność sprawiało mi połownienie rybek na rooku czy choćby zabicie dwarfa. Moim celem zawsze było wbicie 100 levela, myślałem że po tym już skończę, lecz dalej grałem uczciwie do 120 levela. Gdybyś doszedł do takiego poziomu, zobaczyłbyś że wtedy na Tibię patrzy się zupełnie inaczej. Nie widziałem sensu gry lecz gdy miałem do wyboru przestać grać, spaść z top xantery na który cieżko pracowałem (ręcznie) wolałem iść z biegiem czasu i zrobić tak jak wszyscy. Wiesz, na moim serwerze wchodząc do kopalni, widząc 10 czy 240 levela biegającego i nie odpowiadającego, nie woła się GMa, nie pisze się skarg bo to trzeba by było robić co wejście do kopalni. Ja już w Tibię nie gram lecz z pewnością, gdyby wróciła stara, dobra Tibia, w której nie byłoby (aż na taką skale) chitów, w której nie byłoby hotkey'ów w której od tego czy jesteś dobry nie zależy ilość spędzenia godzin przed komputerem (tak jak jest to dzisiaj) lecz od tego jak grasz (tak było kiedyś, gdy trzeba było mieć dobre pvp, dobrze polować itp bez pomocy hotkeys, chitów). Jak pisałem już wcześniej, sam jestem przeciwko chitom lecz to bezsens expić ręcznie, męczyć się by dojść do czegoś i zabłysnąć w top serwera gdy 95% serwera robi wiele ciekawszych rzeczy podczas gdy postać + wiele innych charów zarabiających kase botuje.
__________________
**Wole zalowac czegos co zrobilem, niz to czego balem sie zrobic. / Adi

**15:45 Adii Getes [147]: 08:24 Ferks: I think you must be one of the richest inhabitants of Tibia! Your account balance is 17043674 gold.
AdiiYeaH jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:59.


Powered by vBulletin 3