Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-12-2008, 20:57   #1
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny faccowskie respowiska

Przytocze pewna pouczajaca rozmowe odbyta dzis (niedziela) wieczorem:

20:08 Veroc Verio [37]: i exp here
20:08 Xibit var'lord [106]: yea
20:08 Veroc Verio [37]: leave
20:08 Veroc Verio [37]: pls
20:08 Xibit var'lord [106]: u block public respaw?
20:08 Veroc Verio [37]: no
20:08 Veroc Verio [37]: its
20:08 Veroc Verio [37]: priv
20:09 Veroc Verio [37]: relog
20:09 Veroc Verio [37]: ?
20:09 Xibit var'lord [106]: fuck you and go
20:09 Veroc Verio [37]: ok
20:10 Wikus'ek [132]: leave
20:10 Wikus'ek [132]: !!
20:10 You see Wikus'ek (Level 132). He is an elite knight. He is Souls of the Old Souls (Immortal).
20:10 Wikus'ek [132]: veroc
20:10 Wikus'ek [132]: exp
20:10 Wikus'ek [132]: here
20:10 Wikus'ek [132]: -.-
20:10 Xibit var'lord [106]: stil fu
20:10 Xibit var'lord [106]: its public
20:10 Wikus'ek [132]: no
20:10 Wikus'ek [132]: its
20:10 Wikus'ek [132]: priv
20:10 Wikus'ek [132]: -.-
20:10 Wikus'ek [132]: leave !!
20:11 Wikus'ek [132]: u want leave
20:11 Wikus'ek [132]: ?
……………………………………….
20:11 Wikus'ek [132]: tak
20:11 Wikus'ek [132]: ok
20:11 Xibit var'lord [106]: i to caly komentarz
20:11 Xibit var'lord [106]: to jest public
20:11 Wikus'ek [132]: moment
20:11 Xibit var'lord [106]: i bloknij sobie respowisko pacc a nie faccowskie
20:12 Xibit var'lord [106]: moze jeszcze roty kolo venore?
20:12 Xibit var'lord [106]: co was pogielo?
20:12 Xibit var'lord [106]: z blokowaniem faccowskich respawow i to publicznych
20:12 Xibit var'lord [106]: ty opanuj sie ok
20:14 Wikus'ek [132]: pogadamy pozniej
20:14 Wikus'ek [132]: bo
20:14 Wikus'ek [132]: to
20:14 Wikus'ek [132]: jest
20:14 Wikus'ek [132]: napewno
20:14 Wikus'ek [132]: priv
20:14 Wikus'ek [132]: exp
20:14 Wikus'ek [132]: i mozna go sobie zajmowac
20:14 Xibit var'lord [106]: napewno to umrzesz w rl
20:14 Xibit var'lord [106]: tutaj jest public
20:14 Xibit var'lord [106]: ile jest faccowskich respowisk?
20:14 Wikus'ek [132]: ok
20:14 Wikus'ek [132]: dobra
20:15 Wikus'ek [132]: nie mam czasu
20:15 Xibit var'lord [106]: exp i pozwol expic innym
20:15 Xibit var'lord [106]: i juz
20:15 Xibit var'lord [106]: i nie strasz
20:15 Wikus'ek [132]: ja cie nie strasze
20:15 Xibit var'lord [106]: ja ciebie nie wyganiam z faccowskiego respawu
20:15 Wikus'ek [132]: bo nie jestem taki
20:15 Wikus'ek [132]: a veroca
20:15 Xibit var'lord [106]: dlaczego smokow na poh zajac nie mozna?
20:15 Wikus'ek [132]: to kto
20:15 Wikus'ek [132]: poh to public
20:15 Xibit var'lord [106]: czy go wyganiam?
20:15 Xibit var'lord [106]: a dark katedra to dupa
20:15 Wikus'ek [132]: waliles mu sie
20:16 Xibit var'lord [106]: tak
20:16 Wikus'ek [132]: dc -2 to priv
20:16 Xibit var'lord [106]: jasne
20:16 Wikus'ek [132]: ni jak nie
20:16 Xibit var'lord [106]: a ty czego teraz szukasz
20:16 Xibit var'lord [106]: usprawiedliwienia dla agresji?
20:16 Xibit var'lord [106]: swojej
20:16 Wikus'ek [132]: ja nic agresywnego nie mowilem
20:16 Xibit var'lord [106]: jeszcze raz pisze ci exp i pozwol expic innym a nie wymyslaj historie
20:17 Wikus'ek [132]: ok
20:17 Wikus'ek [132]: mam
20:17 Xibit var'lord [106]: fuck you bylo komentarzem, i jest, do priv res
20:17 Wikus'ek [132]: wszystko
20:17 Wikus'ek [132]: w screnach
20:17 Wikus'ek [132]: tego nie moge
20:17 Wikus'ek [132]: oszukac
20:17 Wikus'ek [132]: wszystko
20:17 Wikus'ek [132]: mam
20:17 Wikus'ek [132]: zapisane
20:17 Wikus'ek [132]: narqa
20:17 Xibit var'lord [106]: i bardzo dobrze
20:17 Wikus'ek [132]: zaraz logam
20:17 Xibit var'lord [106]: ale nie blokuj publicznych respawow
20:17 Xibit var'lord [106]: i baw sie tibia a nie spinaj
20:17 Xibit var'lord [106]: na innych
20:17 Wikus'ek [132]: co
20:17 Wikus'ek [132]: >?
20:18 Wikus'ek [132]: chyba zartujesz
20:18 Xibit var'lord [106]: blokujac public respawy zachowujesz sie hamsko
20:18 Wikus'ek [132]: tonie jest ppublic
20:18 Xibit var'lord [106]: na tibia.pl przeczytasz all i moj komentarz do tego
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-12-2008, 21:06   #2
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

liczba respowisk dla graczy bez pacca jest skandalicznie niewielka. Uwazalem, ze kazdy ma prawo expic na respowisku faccowskim. Jezeli chce sobie blokowac - zawsze moze poplynac na yalahar i poczekac w kolejce do malego priv respawu. Oczywiscie sa respowiska, ktore zawsze nie beda podlegaly ww zasadzie, chocby smoki, bk ale to juz zupelnie inna historia.

Blokowanie respowisk -2 dc dowodzi, ze na arcanii mamy szczegolne podejscie do innych graczy a argument, ze jestem "rl alunira" i moge wszystko powinien chyba odejsc do lamusa.

Po co dodano to respowisko, brzmi wlasciwe pytanie. Po to zeby je blokowac dla 1 gracza? Czy to nie jest lamanie zasad tibii. Gdzie sa GM, tutorzy i inni, ktorzy zajmuja sie utrzymaniem porzadku. Moze chociaz im sie uda na respowiskach faccowskich

pozdrawiam wszystkich
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2008, 21:08   #3
Gustek
Użytkownik Forum
 
Gustek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Wawa
Wiek: 33

Posty: 330
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: obsidia
Poziom: 9x
Gustek ma numer GG 1104284
Domyślny

O ile dobrze rozumiem to się komuś wwaliłeś na dc -2... Nie wiem jak jest na innych światach ale na obsidii można zająć -2 dc (ludzie nawet -1 zajmują) i ludzie to respektują.

PS.
Edytuj posty.

Ostatnio edytowany przez Gustek - 28-12-2008 o 21:09.
Gustek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2008, 21:27   #4
VmaX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 08 2008
Lokacja: Krk

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Świat: Arcania
Domyślny

Właśnie miałem ten sam problem!! I ten chuj co sobie dc zajol pedofil pisal do Interr i tak to sie z konczylo!
VmaX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 00:44   #5
Sericalan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mi sie wydaje zee -2 sie zajmuje .Jezeli tak rzeczywiscie jest to wpierdoliles sie kolesiowi na resp i nic dziwnego ze kolege wolal bo sam chyba ci nic nie zrobi... w takiej sytuacji to on powinien pisac ze mu 100~ ek sie w*******a na resp a nie ty ze koles sobie zajmuje...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 02:38   #6
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

czy ja wiem,kiedy ja bylem knightem przed paccem to tam zawsze wolne bylo ,ale widac ze status respa jest zalezny od tego kto tam expi ,ktos normalny-public ,jakis zlamas z dupy co ma reala/kuzyna gdzies tam - priv
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 10:03   #7
Rycerz_ktory_walczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2008
Lokacja: Lublin
Wiek: 38

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 117
Rycerz_ktory_walczy ma numer GG 2346234
Domyślny

Od kiedy regulamin Tibii mówi że można zajmować respowiska ? i tu nie chodzi o pacc czy facc tylko nie ma czegoś takiego. Wszędzie można expic kiedy się komu podoba ... No ale że interregnum to żydy to nie dadzą.
Rycerz_ktory_walczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 10:06   #8
Szefoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Prudnik

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

Jeśli chodzi o dc -2 to mi sie wydaje jak zawsze tam bylo priv

Niewiem jak inni ale ja zawsze zajmuje se albo jak ktoś tam zajał to nie przeszkadzam mu i ide gdzies indziej expić
Szefoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 15:17   #9
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

hmm, czytam i sie zastanawiam. Mam jednak wrazenie ze faccowska czesc tibii ma sluzyc kilku celom.
1. Dla nowych graczy - zobaczcie jaka fajna gra, warto kupic pacca zeby zobaczyc wiecej - cel gry, sprzedaz paccow.
2. gracze nie posiadajacy pacca - miejsce do expienia.

3. mam bardzo wiele watpliwosci czy jakiekolwiek blokowanie respawow (resp priv) nie lamie zasad tibii.

jakos nie chce mi sie wierzyc ze tworcy gry dolozyli dc dla 2-3 graczy? A status quo zalezy tylko od graczy, bo GM i inne cholery maja strasznego lenia zeby cokolwiek robic. Ja osobiscie widzialem GM 2x. 1x gdzies kolo 2005 roku (moze nawet wczesniej) jak expilem na poh-u, przelecial kolo mnie GM. 1x chyba rok pozniej. Od tamtej pory GM nie widzialem, ladny kawalek czasu:/.

SZEFO - mam mieszane uczucia, jak ktos blokuje faccowskie respawy. Masz pacca jedz gdzies indziej i zajmuj scraby, etc i tam molestuj swojego chara od ss do ss. Facc nie ma takiej mozliwosci, dlatego uwazam ze to nie jest ok i okresla tylko nasz brak szacunku do innych. Osobiscie polecam -3 dc na priv respav - tam trzeba sie nagimnastykowac i nie ma szansy na afk (chyba ze sie myle)

pozdrawiam wszystkich
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 15:26   #10
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A to, że mu się wrąbałeś na expowisko to co? okazanie szacunku?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 16:02   #11
Szefoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Prudnik

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez himato Pokaż post

SZEFO - mam mieszane uczucia, jak ktos blokuje faccowskie respawy. Masz pacca jedz gdzies indziej i zajmuj scraby, etc i tam molestuj swojego chara od ss do ss. Facc nie ma takiej mozliwosci, dlatego uwazam ze to nie jest ok i okresla tylko nasz brak szacunku do innych. Osobiscie polecam -3 dc na priv respav - tam trzeba sie nagimnastykowac i nie ma szansy na afk (chyba ze sie myle)

pozdrawiam wszystkich
Ale powiedz mi gdzie masz niby expić jakby nigdzie nie bylo priv Spawn ?
Powiedzmy expisz na dc/guardy/wieża ef/ przychodzi czy jakiś czubek i wybija Ci all monsterki to trochę bez sensu bo co masz zrobić ? nic bo przecież public i w 2h zarobisz np 8k expa bo ci tamten koleś wybija i jak wtedy expić ? Fakt na pewno nie powinno być dużo priv miejsc

Ale w priv miejscach denerwuje mnie tez ze jak przyjdzie Ci koleś zajmie i expić tam potrafi z 2 dni jakiś no lifer

To jest tylko moje zdanie każdy ma swoje
Szefoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 16:45   #12
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

szefo, kazda sytuacja moze miec swoje plusy i minusy. Jedno jest pewne (jezeli sie myle prosze o poprawe) nie ma w regulaminie gry czegos takiego jak priv respaw. Duza czesc ulepszen w grze miala zapobiegac "podkradaniu" itemkow przy expieniu w "party" jak i solo.

Nie jestem zwolennikiem rezygnacji z priv respawow w ogole, ale ograniczeniu jej do swiata pacc. "kamienne kregi" na smokach kolo venore to ciagle te same osoby, pomimo dodania duzej ilosci nowych respawow a liczba graczy nie przekroczyla rekordu, respowiska sa ciagle zajete. Nie prowadze statystyk, jestem dosc leniwym i "niedzielnym" graczem i nie bede swojego zycia ustawial pod tibie ale nie po to place za pacca zeby ogladac "kamienne kregi" na roznych respawach.

Tworzenie zasady "priv respaw" jest to tworzenie regulaminu regulaminu. To o to poszedl podzial DPTF o slynnych "rl Alunira" - przeciez to bylo przegiecie. Widac nowo nam milosciwie panujacy przyjeli zasade, ze przyjuja swiat z dobytkiem inwentarza a reszta to jakos bedzie. Mialo byc lepiej a wyszlo jak zwykle.

Dlaczego po prostu nie mozna sie dostosowac do regulaminu wlascicieli gry? Jak widzisz nie pisze w ogole o roznych "udogodnieniach". Ja pamietam czasy jak tluklem kogos i padlem bo uhem na siebie nie trafilem. Teraz to wiesz inna gra, coraz bardziej rozleniwiajaca. Moze dlatego ze zaden szanujacy sie GM ne potrafi sie zalogowac i poleciec z "banami" na priv respawy. Od razu dyskusja stalaby sie akademicka.

Jeszcze jedno, Yalahar to piekne nowe miasto - jak nowi gracze maja sie o tym dowiedziec skoro to juz tylko lista prywatnych expowisk??

Szefo mamy rozne punkty widzenia, co wcale nie oznacza wartosciowania innego ich, ja patrze z perspektywy zwyklego, szarego gracza, ktory trzyma sie z daleka od wojny bo poswieca tej grze max 10h na tydzien. Ty patrzysz z punktu widzenia milosciwie nam panujacych

Orwel napisal w folwarku zwierzecym dekalog zmieniony przez swinie NApoleona, cytuje z pamieci:

1. wszystkie zwierzeta sa rowne, a niektore rowniejsze.

dlaczego po prostu nie mozemy zaakceptowac zasad ogolnych a musimy tworzyc regulaminy regulaminow?!

pozdrawiam wszystkich
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 16:58   #13
Szefoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Prudnik

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez himato Pokaż post
szefo, kazda sytuacja moze miec swoje plusy i minusy. Jedno jest pewne (jezeli sie myle prosze o poprawe) nie ma w regulaminie gry czegos takiego jak priv respaw. Duza czesc ulepszen w grze miala zapobiegac "podkradaniu" itemkow przy expieniu w "party" jak i solo.

Nie jestem zwolennikiem rezygnacji z priv respawow w ogole, ale ograniczeniu jej do swiata pacc. "kamienne kregi" na smokach kolo venore to ciagle te same osoby, pomimo dodania duzej ilosci nowych respawow a liczba graczy nie przekroczyla rekordu, respowiska sa ciagle zajete. Nie prowadze statystyk, jestem dosc leniwym i "niedzielnym" graczem i nie bede swojego zycia ustawial pod tibie ale nie po to place za pacca zeby ogladac "kamienne kregi" na roznych respawach.

Tworzenie zasady "priv respaw" jest to tworzenie regulaminu regulaminu. To o to poszedl podzial DPTF o slynnych "rl Alunira" - przeciez to bylo przegiecie. Widac nowo nam milosciwie panujacy przyjeli zasade, ze przyjuja swiat z dobytkiem inwentarza a reszta to jakos bedzie. Mialo byc lepiej a wyszlo jak zwykle.

Dlaczego po prostu nie mozna sie dostosowac do regulaminu wlascicieli gry? Jak widzisz nie pisze w ogole o roznych "udogodnieniach". Ja pamietam czasy jak tluklem kogos i padlem bo uhem na siebie nie trafilem. Teraz to wiesz inna gra, coraz bardziej rozleniwiajaca. Moze dlatego ze zaden szanujacy sie GM ne potrafi sie zalogowac i poleciec z "banami" na priv respawy. Od razu dyskusja stalaby sie akademicka.

Jeszcze jedno, Yalahar to piekne nowe miasto - jak nowi gracze maja sie o tym dowiedziec skoro to juz tylko lista prywatnych expowisk??

Szefo mamy rozne punkty widzenia, co wcale nie oznacza wartosciowania innego ich, ja patrze z perspektywy zwyklego, szarego gracza, ktory trzyma sie z daleka od wojny bo poswieca tej grze max 10h na tydzien. Ty patrzysz z punktu widzenia milosciwie nam panujacych

Orwel napisal w folwarku zwierzecym dekalog zmieniony przez swinie NApoleona, cytuje z pamieci:

1. wszystkie zwierzeta sa rowne, a niektore rowniejsze.

dlaczego po prostu nie mozemy zaakceptowac zasad ogolnych a musimy tworzyc regulaminy regulaminow?!

pozdrawiam wszystkich

W sumie jest w tym troche racji ale mi głównie chodziło o mniejsze części expowisk uznać za prv bo fakt sa ludzie ze od ss potrafią grac do ss i tak cały czas ( mnie to tez denerwuje) ale chciałbyś miec jakis exp dla siebie w spokoju wiesz ze nikt ci nie bedzie wybijal potworkow bo nie raz sam chce poexpic z RLem i niema gdzie bo juz all zajete
Szefoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 17:07   #14
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

Priv respy to po prostu umowa miedzy graczami po to aby moc expic w spokoju i z w miare normalna iloscia expa bo powiedz mi co komu po respie gdzie robi 5k na godzine bo razem z nim biega x innych graczy. Nie mialoby to po prostu sensu.

Nadal mi sie przypominaja stare czasy gdzie na dwarf hellu robilo sie po 45k/h(a taki exp knightem 80+ lvl to byl kosmos) jak bylo 800 ludzi online i modlilo sie o 8 rano zeby nikt nie zajal respa przed toba. A jak zajal to trudno czekalo sie w kolejce albo kombinowalo na co tu pojsc(a wtedy wybor respow byl jakos 80% mniejszy )
Wiatrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 20:26   #15
Dragostino
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2008
Lokacja: KrK

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 188
Skille: Slabe
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez himato Pokaż post
hmm, czytam i sie zastanawiam. Mam jednak wrazenie ze faccowska czesc tibii ma sluzyc kilku celom.
1. Dla nowych graczy - zobaczcie jaka fajna gra, warto kupic pacca zeby zobaczyc wiecej - cel gry, sprzedaz paccow.
2. gracze nie posiadajacy pacca - miejsce do expienia.

3. mam bardzo wiele watpliwosci czy jakiekolwiek blokowanie respawow (resp priv) nie lamie zasad tibii.

jakos nie chce mi sie wierzyc ze tworcy gry dolozyli dc dla 2-3 graczy? A status quo zalezy tylko od graczy, bo GM i inne cholery maja strasznego lenia zeby cokolwiek robic. Ja osobiscie widzialem GM 2x. 1x gdzies kolo 2005 roku (moze nawet wczesniej) jak expilem na poh-u, przelecial kolo mnie GM. 1x chyba rok pozniej. Od tamtej pory GM nie widzialem, ladny kawalek czasu:/.

SZEFO - mam mieszane uczucia, jak ktos blokuje faccowskie respawy. Masz pacca jedz gdzies indziej i zajmuj scraby, etc i tam molestuj swojego chara od ss do ss. Facc nie ma takiej mozliwosci, dlatego uwazam ze to nie jest ok i okresla tylko nasz brak szacunku do innych. Osobiscie polecam -3 dc na priv respav - tam trzeba sie nagimnastykowac i nie ma szansy na afk (chyba ze sie myle)

pozdrawiam wszystkich
A co ma powiedzec jakis 100+ bez pacc , który by tam expil (-2 dc) z braku innych respow? Wybilby resp w 5 min~ , nic by sie nie zrespilo , w dodatku ty bys przyszedl , i co wtedy? We 2 na jak dlamnie tak malym respie?

OF tez jest Public bo quest , ale jak przyjdzie kilka osob , chocby 60~lvl'e to juz i tak nieoplaca sie tam expic bo cudem by bylo tam wyciagnac marne 50k/h.

Ps. Niewiem czy ty wiesz , ale nieznam swiata , na którym nie ma priv respow , ktore dla ciebie bylyby public. Ciesz sie , bo na niektorych serwerach (Antica itp) byly czasy ze tylko dana gildia mogla expic na danym terytorium.
Dragostino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:53.


Powered by vBulletin 3