Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Selena

Notki

Selena Wydarzenia z Seleny.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-10-2006, 20:12   #21
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonhard Pokaż post
Mi dzieki pk sie grac odechciewa...
Super! Bedzie mniej kaleczenia angielskiego na forum jak ostatnio zobaczylem twoj topic to mialem napad niekontrolowanego smiechu. Na moim osiedlu jestes przebojem jak niegdys Dark Aven. Z takim angielskim bym sie nie odzywal bo po prostu pokazujesz ze jestes kolejna polska lama chociaz nie wiadomo jak grasz ale zachowanie jest do prawdy lamerskie, kogo na tym forum obchodzi to kto cie zabil a payment po 50k dla nich to juz mnie zwalil z nog jestes naszym idolem, teraz powiedz znasz kotiego z rl czy jestes kolejnym asslickerem
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-10-2006, 19:10   #22
KotiConqueror
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 38

Posty: 142
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Silent Hill
Świat: Selena
Poziom: 180
Skille: 104
Poziom mag.: 24
Domyślny

3 osoby zaplacily

franc i sevionn maja dalej hunta

Ale masz racje Stonhard nie powinien sie zbytnio na forum wypowiadac
KotiConqueror jest offline  
stary 26-10-2006, 20:17   #23
Ksyzu
Użytkownik forum
 
Ksyzu's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006
Lokacja: Gorzów

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Selena
Domyślny Weź przestan ...

Gram od kilku dni na Selenie i jedno co mnie rozbraja ...
to olbrzymie ilosci polakow. A najlepsze ze co 2 to peker ... gdzie nie wyjdziesz to pierwsze pytanie " PL? " a potem piekny skull kolo klesia sie pojawia i tak w kolko i gdzie nie pojdziesz to, to samo. Najlepiej sie gra w nocy bo nic Ci nie grozi a tak wybiega co jeden to lepszy i napier**** w ciebie. Przyjdziesz inna postacia (silniejsza) to odrazu strasza Cie kolegami itp. i tak kolko ... najgorzej w Carlin , Venore i Thais tam jest ciagle sieka ... Expić to na pochu nabezpieczniej bo zadnen taki kamikadz Tobie nie wyskoczy ... jak tutaj jeden napisał
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonhard Pokaż post
Mi dzieki pk sie grac odechciewa...
Dokładnie tego samego jestem zdania !

Ostatnio edytowany przez Ksyzu - 26-10-2006 o 20:20.
Ksyzu jest offline  
stary 26-10-2006, 21:39   #24
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ksyzu Pokaż post
Dokładnie tego samego jestem zdania !
no to na co czekasz kur... jak widze takich jak ty mnie bierze na sranie, nie wiesz ze sa serwery non-pvp? to idz na 1 nara nikt cie nie trzyma albo dajesz rade albo idz nie widzisz ze cyrk z siebie robisz
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline  
stary 27-10-2006, 09:53   #25
Selenative
Użytkownik Forum
 
Selenative's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: Dolina Rozdupy

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 60
Skille: 18/24
Poziom mag.: 60
Selenative ma numer GG 5681510
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marczio Pokaż post
Super! Bedzie mniej kaleczenia angielskiego na forum jak ostatnio zobaczylem twoj topic to mialem napad niekontrolowanego smiechu. Na moim osiedlu jestes przebojem jak niegdys Dark Aven. Z takim angielskim bym sie nie odzywal bo po prostu pokazujesz ze jestes kolejna polska lama chociaz nie wiadomo jak grasz ale zachowanie jest do prawdy lamerskie, kogo na tym forum obchodzi to kto cie zabil a payment po 50k dla nich to juz mnie zwalil z nog jestes naszym idolem, teraz powiedz znasz kotiego z rl czy jestes kolejnym asslickerem
W sumie tu się muszę zgodzić, jest takie coś jak Private Message, można było to w grze załatwić... Tak jak Marczio mówi kogo to obchodzi, że żądasz paymenta od jakichś typów... Ja taki temat na forum odbieram jako popisywanie się protektorami
__________________
Any fool can criticize, condemn, and complain - and most fools do.
-Dale Carnegie
Selenative jest offline  
stary 27-10-2006, 18:40   #26
Komin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2006
Lokacja: Gąbin

Posty: 44
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Poziom: 50
Domyślny

Tu macie super wydarzenie - GM Nas odwiedził
__________________
Sir Kominho... :> :}
Komin jest offline  
stary 27-10-2006, 21:19   #27
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

ostatnio robia to coraz czesciej.

ps. podobno ci inteligentni ludzie ulatwiaja innym ogladanie obrazow i np. robia ja jako jpg. zamiast bmp o.0
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline  
stary 30-10-2006, 18:34   #28
Michalakmee
Użytkownik Forum
 
Michalakmee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006

Posty: 245
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Siemka widze ze ten temat cos zamula -.^ ale mysle ze sie bardziej rozkreci


pisze tego posta bo potrzebuje pomocy tzn potrzebuje eq i kasy wiec jesli ktos by chcail to niech wysyla mi do thais (dasha kumagai) co moze uhy rowniez mile widziane
bede wdzieczny za pomoc bo wracam do gry a wczesniej oddalem itemy oczywiscie jesli ktos chce za jakiegos itemka kase to oddam ale pozniej bo narazie mam tylko plate seta i 7 k w depo i jest mi ciezko.
No chyba ze ktos chce to mozna isc na hunta np na poh jak cos to pisac w tibii do mnie
Michalakmee jest offline  
stary 04-11-2006, 15:59   #29
Seruniek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 11 2006
Lokacja: Kazodroon

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Leos Kers
Profesja: Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 23
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny Tak apropo swe.

Co wy macie do szwedów, znaczy nie wszyscy ale wiekszość, ponad połowa moich vipów to są szwedzi i jakos nie mam problemów, słyszałem ze ostatnio sie wiele działo ale nie gralem bo w szpitalu byłem (3 miechy)... A ostatnio to najbardziej pl to sa naby... Kto najczesciej mówi "plx free items" a potem pada "pl?" albo "br?", ja was nie rozumiem im coś odwaliło ostatnio podobno a pl nie odwala? Więc dajcie na wsztrzymanie albo Ci co tak o ta wojne sie burzą (max 30 lvl?) to niech sami na nia idą

Aha tak btw: w tym temacie ostrooo
Seruniek jest offline  
stary 05-11-2006, 09:40   #30
Shifos Wielki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Piła

Posty: 52
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 195
Skille: 106/87
Poziom mag.: 24
Domyślny

Ja naprzyklad nie mam nic do tego czy ktos jest pl swe czy br chodzi raczej o to ze Polacy mimo to ze w tym momencie maja chyba najwiecej h-lev postaci na tym serwerze nie potrafia sie dogadac tak jak potrafia to szwedzi.Polacy leja sie miedzy soba,zebraja itp to prawda nieraz wstyd sie przyznac z jakiego kraju sie pochodzi. Generalnie na Selenie jest coraz gorzej grac od jakiegos czasu bardzo duzo PA jest robione przez "mojego idola" Puge Nocturna z kim bym nie rozmawial mial przyjemnosc poznac tego pana z nieprzyjemnej strony, ja zreszta tez ostatnio expilem sobie nie wadzac nikomu na Tiquandzie w miescie malp zbierajac ape fury do addona az tu przychodzi pan Puge i mowi "pay boh"---przz cala Tiquande musialem biec zeby mnie nie ubil bo boh nie oddam i koniec.Ten swiat poprostu stacza sie po rowni pochylej Ci co nie zdazyli wyrobic jakiegos konkret lev maja niewielka szanse bedac Polakami go wyrobic w najblizszym czasie, jest nadzieja na poprawe ale to juz ktos inny moze sie wypowiedziec na ten temat (wiem ze po Nowym Roku).

Ostatnio edytowany przez Shifos Wielki - 05-11-2006 o 09:41.
Shifos Wielki jest offline  
stary 05-11-2006, 15:55   #31
Michalakmee
Użytkownik Forum
 
Michalakmee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006

Posty: 245
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Shifos zgodze sie z Toba ostatnio wracam sobie z kazoo bo zbieralem tamm loot wracam a tu wylatuje mi jakis koles 102 lvl rp nie pamietam nicku i 112 lvl tez nie pamietam jaki nick i mnie leja i musialem oddac warrior helmet bo mnie ztrapowali :/ a ostatnio mam powazne problemy finansowe.Wczesniej gralem na silverze gdzie jest malo polakow hlvli najwiekszy ma 84 lvl i rzadza tam brazyle i mowilem ze polacy tam sa nie zgrani ale zauwazylem ze mimo nizszych lvli sa o wiele zgransi niz tu a brazyle jakos nie tepia ich tak
Michalakmee jest offline  
stary 06-11-2006, 10:28   #32
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shifos Wielki Pokaż post
Ja naprzyklad nie mam nic do tego czy ktos jest pl swe czy br chodzi raczej o to ze Polacy mimo to ze w tym momencie maja chyba najwiecej h-lev postaci na tym serwerze nie potrafia sie dogadac tak jak potrafia to szwedzi.Polacy leja sie miedzy soba,zebraja itp to prawda nieraz wstyd sie przyznac z jakiego kraju sie pochodzi. Generalnie na Selenie jest coraz gorzej grac od jakiegos czasu bardzo duzo PA jest robione przez "mojego idola" Puge Nocturna z kim bym nie rozmawial mial przyjemnosc poznac tego pana z nieprzyjemnej strony, ja zreszta tez ostatnio expilem sobie nie wadzac nikomu na Tiquandzie w miescie malp zbierajac ape fury do addona az tu przychodzi pan Puge i mowi "pay boh"---przz cala Tiquande musialem biec zeby mnie nie ubil bo boh nie oddam i koniec.Ten swiat poprostu stacza sie po rowni pochylej Ci co nie zdazyli wyrobic jakiegos konkret lev maja niewielka szanse bedac Polakami go wyrobic w najblizszym czasie, jest nadzieja na poprawe ale to juz ktos inny moze sie wypowiedziec na ten temat (wiem ze po Nowym Roku).
Nikt nie ruszy ani puge ani nikogo, nie ma takiej sily. Polacy wola byc z nim nic przeciwko bo i tak nic nie wskoraja. Tyle
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline  
stary 06-11-2006, 15:47   #33
Shifos Wielki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Piła

Posty: 52
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 195
Skille: 106/87
Poziom mag.: 24
Domyślny

I tu musze przyznac Ci racje. Puge moze lazic po Selenie jak swieta krowa i robic co mu do tej chorej glowy a Polacy patrza i nie wiedza co zrobic kazdy ma strach go ruszyc bo nie wiadomo jak moglo by sie nto skonczyc. Najprawdopodobniej szwedzi zmietli by Polakow z serwa a polskie h lev chca tu grac i tyle co mam do powiedzenia.
Shifos Wielki jest offline  
stary 06-11-2006, 21:15   #34
Komin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2006
Lokacja: Gąbin

Posty: 44
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shifos Wielki Pokaż post
Ja naprzyklad nie mam nic do tego czy ktos jest pl swe czy br chodzi raczej o to ze Polacy mimo to ze w tym momencie maja chyba najwiecej h-lev postaci na tym serwerze nie potrafia sie dogadac tak jak potrafia to szwedzi.Polacy leja sie miedzy soba,zebraja itp to prawda nieraz wstyd sie przyznac z jakiego kraju sie pochodzi. Generalnie na Selenie jest coraz gorzej grac od jakiegos czasu bardzo duzo PA jest robione przez "mojego idola" Puge Nocturna z kim bym nie rozmawial mial przyjemnosc poznac tego pana z nieprzyjemnej strony, ja zreszta tez ostatnio expilem sobie nie wadzac nikomu na Tiquandzie w miescie malp zbierajac ape fury do addona az tu przychodzi pan Puge i mowi "pay boh"---przz cala Tiquande musialem biec zeby mnie nie ubil bo boh nie oddam i koniec.Ten swiat poprostu stacza sie po rowni pochylej Ci co nie zdazyli wyrobic jakiegos konkret lev maja niewielka szanse bedac Polakami go wyrobic w najblizszym czasie, jest nadzieja na poprawe ale to juz ktos inny moze sie wypowiedziec na ten temat (wiem ze po Nowym Roku).
Hehe... Też przeżylem takie cos :/ Tylko ja oddałem boh'y -.- Nie wiem dlaczego ale mu dalem. A on w zamian dał Pirate Boots'y

Chociaz ostatnio tez przeżyłem ciekawą historię, nie z Puge'm, ale z Dany'm Karde ;p Expie na pohu, a on nie wiadomo dlaczego walnął mi z e wave ;p Poszedł uh, patrze UE xD Nie wiem jakim cudem ale przeżyłem. Chcial bp uhów, więc dałem i w długą
__________________
Sir Kominho... :> :}
Komin jest offline  
stary 06-11-2006, 21:55   #35
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Komin Pokaż post
Hehe... Też przeżylem takie cos :/ Tylko ja oddałem boh'y -.- Nie wiem dlaczego ale mu dalem. A on w zamian dał Pirate Boots'y

Chociaz ostatnio tez przeżyłem ciekawą historię, nie z Puge'm, ale z Dany'm Karde ;p Expie na pohu, a on nie wiadomo dlaczego walnął mi z e wave ;p Poszedł uh, patrze UE xD Nie wiem jakim cudem ale przeżyłem. Chcial bp uhów, więc dałem i w długą
Ludzie zrozumcie ze placenie tu nic nie da, jak was bije to albo was ubije albo was NIE DA RADY ubic, niezaleznie od tego czy placicie czy nie, sporadycznie was zostawi w spokoju. Nawet jak mu nie zaplacisz, dla nich jest to zwykle random pk, oni zapomna o tym ze was bili jak beda lac nastepnego czyli za 2-3 godziny. Nie ma sie po co pytac za co itp. bo jest to normalny pking jak wy robicie noobcharami tylko ze na inna skale. Jak mnie sie pytaja za co bilem to tez odpowiadam byle 1 powod czyli biles mi kumpla. Jest to norma. Skonczcie polakowac
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?

Ostatnio edytowany przez Marczio - 06-11-2006 o 21:56.
Marczio jest offline  
stary 07-11-2006, 07:12   #36
Stonhard
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marczio Pokaż post
Super! Bedzie mniej kaleczenia angielskiego na forum jak ostatnio zobaczylem twoj topic to mialem napad niekontrolowanego smiechu. Na moim osiedlu jestes przebojem jak niegdys Dark Aven. Z takim angielskim bym sie nie odzywal bo po prostu pokazujesz ze jestes kolejna polska lama chociaz nie wiadomo jak grasz ale zachowanie jest do prawdy lamerskie, kogo na tym forum obchodzi to kto cie zabil a payment po 50k dla nich to juz mnie zwalil z nog jestes naszym idolem, teraz powiedz znasz kotiego z rl czy jestes kolejnym asslickerem


Smiej sie dalej kazdy z tych 5 osob zaplacil i co lyso??

Btw. Jakbys tyle speeda co ja przez zycie wpie***** to nie wiem czy po polsku bys umial cos napisac.

Ostatnio edytowany przez Stonhard - 07-11-2006 o 07:15.
 
stary 07-11-2006, 18:50   #37
Aqual~
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 26
Domyślny

@Stonhard

Widać ten speed niezle ci beret zrył , chyba sie logne i cie zabije tak for fun
Aqual~ jest offline  
stary 08-11-2006, 16:50   #38
Jahakka
Użytkownik Forum
 
Jahakka's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 120
Stan: Początkujący
Imię: Gioachino
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@Stonhard
Wow, speed... napisz o tym jeszcze na głowie że speeda bierzesz jak grasz... nOOb!

A co do pk... jeśli "pk są be" i zabijanie innych graczy uważasz za bezsensowne to dlaczego nie grasz na serwerze z systemem "non-pvp"
A jeśli lubisz Pking dlaczego płaczesz jak Cie ktoś zabije?

Z moich prywatnych doświadczeń każde pvp jakie miałem w tej gierce podniecało mnie niesamowicie ... Jeszcze przed update... liczyla sie szybkosc, spryt, wyczucie podczas zamieszania każda taktyka była dobra wtedy gdy była skuteczna. Podczas nudnego expienia lubiłem nieoczekiwane wizyty nadpobudliwych gośći jak i sam lubiałem zabijać, czasami mnie niosła taka ambicja że podczas zabijania też czesto to ja padałem ofiarą, raczej nie płakałem z tego powodu, nie spamowalem forum ale bezsensowne zabijanie kogos postaci aż do rooka uważam za głupote. Trzeba mieć troche honoru (hehe) nawet w takiej grze.

A co do Puge Nocturna, huntował mojego kolegę i napisałem mu że kiedyś padnie i że ja bede przyszlością na selenie, Była akcja w AB gdzie nabilem na nim yellow skulla, chcialem mu pokazaż że jest lama i mu uciekne... a on mnie wzioł za kolege... dziwny czlowiek ale go strasznie rozumiem. Też bym zrobił chara żeby nóbków ubijać całymi dniami xD Wsumie w jego sytuacji robiłbym to samo.. tak jestem tego pewien. Jakby nie było by szwedów napewno to ja bym zastąpił role puge na selenie xD

A co do speeda, polecam tobie LSD, napewno skonczysz wtedy z tibią bo odkryjesz lepszy świat niż te marne piksele i niby koledzy. Po LSD poznasz lepszy świat, taki kolorowy... bajeczny... czasem troche straszny a czasem smieszny. Tam też poznasz prawdziwych kolegów, protektorów... np.: Moim kolegą jak i protektorem jest pan o imieniu "lucyfer" może też będziesz mial przyjemność go spotkać?

Pozdrowienia z bajecznie kolorowego świata (Nazywanego przez ludzi z syfami na twarzy i z podkrążonymi oczami "Rl life'em")
Wasz Hakkuś
__________________

Ostatnio edytowany przez Jahakka - 08-11-2006 o 16:55. Powód: Bezsensowna wypowiedź
Jahakka jest offline  
stary 11-11-2006, 07:03   #39
mikioli
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 11 2006
Lokacja: Gąbin

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mikioli
Profesja: Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 21
Domyślny

Wielu z was denerwuje sie ze na selenie tyle pk
ale właśnie to wyróżnia ten serwer z pośród wielu innych.
JA lubie selene taką jaka jest. Oczywiście mozna tu troche zmienić.
np to żeby POlacy trzymali sie razem szczególnie high levele.
mikioli jest offline  
stary 11-11-2006, 08:02   #40
mikioli
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 11 2006
Lokacja: Gąbin

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mikioli
Profesja: Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 21
Domyślny mój screen

Oto moje dzieło
mikioli jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:32.


Powered by vBulletin 3