Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-09-2008, 10:37   #1
kombossik1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Stairhopping 50ms?

Na jakie potwory mogę iśc 50 msem i gdzie (oczywiście taktyką góra dół ;p)
mogę porobic sdki... jeśli będzie trzeba lub walic z exori XXX

Zastanawiałem się nad DL'ami ale one z daleka biją mocniej niż jakbym stał na ukos od nich :/ , myślałem też o behe bo widziałem jak jakiś ~60 lvl na jakimś tombie go tak bił ale nie wiem jaki to tomb , skąd mam luurowac behe i czy dam se z nim rade utamo/exura

[mam do dyspozycji softy , life ringi]
[Będę to robił albo z botem albo bez] - nie znam się będę to robił 1 raz

I jeszcze jedno nie związane z tematem na moim lapku nie mogę napisac ,,c'' z kreseczką... a inne literki takie jak ó ż mogę... jak mogę to naprawic?

I następne pytanie (xD) gdzie expic 50 msem (odpadają dragi , i ancienty bo o nich to już wiem) dam radę na hero (solo)? jak tak to jaka taktyka one mocno biją , szybko biegają ;/

(chciałem napisac wszystko w jednym temacie żeby nie zaśmiecac forum i nie robic tematu z każdym oddzielnym pytaniem.

Ostatnio edytowany przez kombossik1 - 20-09-2008 o 10:39.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2008, 10:49   #2
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kombossik1 Pokaż post
Na jakie potwory mogę iśc 50 msem i gdzie (oczywiście taktyką góra dół ;p)
mogę porobic sdki... jeśli będzie trzeba lub walic z exori XXX
Z SD'kami byłoby spore waste na każdym potworze z tym lvlem(chyba że miałbyś szczęście na demonach).

Cytuj:
Zastanawiałem się nad DL'ami ale one z daleka biją mocniej niż jakbym stał na ukos od nich :/
W końcu to stairhopping, więc trzeba być szybszym niż potwór, DL'e z exori frigo to dobry pomysł i do tego można zarobić (np. wieża na venore d lair z respem pojedyńczego dla).

Cytuj:
myślałem też o behe bo widziałem jak jakiś ~60 lvl na jakimś tombie go tak bił ale nie wiem jaki to tomb , skąd mam luurowac behe i czy dam se z nim rade utamo/exura
Behe sporo czasu byś bił, a do tego loota nie dają zbyt zadowalającego, więc moim zdaniem behe odpada.

Cytuj:
[mam do dyspozycji softy , life ringi]
[Będę to robił albo z botem albo bez] - nie znam się będę to robił 1 raz
Softy bardzo się przydadzą bo znacznie zmniejszą waste (szczególnie jak bijesz z exori xxx), co do bota - zależy jaki bot/skrypt.

Cytuj:
I następne pytanie (xD) gdzie expic 50 msem (odpadają dragi , i ancienty bo o nich to już wiem) dam radę na hero (solo)? jak tak to jaka taktyka one mocno biją , szybko biegają ;/
Tomby za TP, vampy, hero raczej stairhoppingiem, bo na tym lvlu będziesz miał waste.

Ostatnio edytowany przez Kamliss - 20-09-2008 o 10:51.
Kamliss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 11:16   #3
kombossik1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Na tombach mam waste (no chyba że poleci vampka ;p) - expie na tar tomb -3
exp jest świetny ale waste też niezłe , z softami tam nie daje rady bo za wolny jestem :/ szukam czegoś w rodzaju ancientów exp zawalisty a już od 43 lvl nie miałem tam NIGDY waste ... ale na moim świecie jest dużo traperów już pare razy mnie tam trapowali i gdyby nie mój kolega to bym lizał ziemie... dragi są lipne - waste...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 11:29   #4
Cloudres
Użytkownik Forum
 
Cloudres's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 322
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Poziom: -23
Skille: 9/9
Cloudres ma numer GG 3947277
Domyślny

Behe możesz próbować, najlepiej na forbidden isle. Zresztą dle to też niezły pomysł. Tylko że powinieneś używać utamo żeby nie paść na hita. Nie wal ani z sd ani exori frigo w te potworki, najlepiej do hoopingu na nich nadaje się icicle.

@edit

A ten tomb to tarpit -4, ale tam trzeba przejść kawałek z behe na plecach a on biega cholernie szybko więc nie polecam.

Ostatnio edytowany przez Cloudres - 20-09-2008 o 11:30.
Cloudres jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 11:53   #5
kombossik1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

UP

ok a więc pójdę na DL'e (w najbliższym czasie) niestety nie chce wydawac kasy na icycle więc będę walic z exori frigo + wanda (oczywiście z utamką)
no chyba że się będę cykał to pójdę na hero , życzcie mi szczęścia..

i jeszcze jedno hero będę lac tam gdzie się respią dragi , czy to dobry pomysł tam można wokół skał biegac
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 13:01   #6
Ghost419
Użytkownik Forum
 
Ghost419's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2008

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

CCC Advanced-klawisze dostępu-menażer klawiszu dostępu zmień na np. Crlt+Alt+shif+Q ok i restartujesz kompa
Ghost419 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 13:03   #7
kombossik1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost419 Pokaż post
CCC Advanced-klawisze dostępu-menażer klawiszu dostępu zmień na np. Crlt+Alt+shif+Q ok i restartujesz kompa

yy a co to jest
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 13:08   #8
Ghost419
Użytkownik Forum
 
Ghost419's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2008

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

sterowniki do karty graficznej - catalyst control center - CCC
Ghost419 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2008, 00:27   #9
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kombossik1 Pokaż post
yy a co to jest
Koledze chodzi o rozwiązanie problemu z nieszczęsnym "ć", który spowodowany jest wykorzystywaniem skrótu przez CCC - catalyst control center.

/Topic : Hero to zły pomysł, nie dość że bije na dystans to jeszcze dość szybko biega, chyba że będziesz bił metodą "stairhopp".
Kamliss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2008, 08:13   #10
kombossik1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

UP
a właśnie że hero były słabe ropałem je tam gdzie są dragi i czasami nawet hp nie straciłem ale loot był do dupy...
na dl'ach miałem takie waste że szok ;p , ale z kolegą (47rp) szło nam nieźle bo w veno d lair są 2 wejścia i robiliśmy że ja z jednej on z drugiej i dl nie wiedział gdzie iśc
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2008, 08:55   #11
Saints
Użytkownik Forum
 
Saints's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Jaworzno

Posty: 227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 135
Skille: 87/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

ja polecam hero...
mój kumpel expił tam ms od 50lvl exura/exori mort + wand i zawsze miał sporo na + więc proponuję popróbować kilka razy tam zaexpic.
jeśli chcesz sd to idź na forsty, waste będzie piekielne ale exp bardzo duży
__________________


Knight: Fearles Fighters [HACKED]
Saints jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2008, 11:11   #12
kombossik1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co do expienia

poszedłem dzisiaj na piraty ale z tych lipnych mi nic nie leciało... aby kasa , no to poszedłem do tawerny (gfb style) no i znowu nic a waste zajebiste ;/ , więc gdzie na piratach (i czy z monkami) nie będę miał waste ?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:06.


Powered by vBulletin 3