Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-02-2009, 01:09   #21
Veinsplitter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 02 2009
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 65
Skille: 84/59
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Co racja to racja tylko ze w tych czasach z takimi mozliwosciami jakie tera ma kazda postac ( nie gracz tylko postac) walka o rary by istniala miesiac . Obecnie mysle ze pierwszy 100 lvl byl po ok. 3 tygodniach 200 ok 3 miesiacach napewno nie dluzej .
No na non-pvp to jest całkiem prawdopodobne chociaż troche przesadziles pierwszy 200-setny byl by okolo za rok no bo bez przesady wbijac 3 lvl-e na dzien poweicmy na 120++ bo 3 miesiace to 60 dni a liczac nawet 2 lvl dziennie to tylko 120 ;] mowmy powiecmy zeby tak bylo... na non-pvp ale na pvp to było by raczej troszeczke inaczej... pierwszy 200setny bylby po roku jakos a za poltora 2 lata powinni znow zrobic new serva prawda??...

Wsumie też tęsknie za tibia 7.4 7.6 ;] ale kiedyś było inaczej inni ludzie... a tu mamy porównanie jak jak jest teraz w tibi. Widzicie piszemy posta a tu ci wyskakoje jakiś 16 lvl-owy noob i mowi ( jak zajebiesz rodzicow to ci kupie serwer ). i czemu ma to służyc?? poprostu idioci ;/ i tacy teraz graja... nikt wsumie by nie nażekał na tibie jaka jest teraz... gdyby nie było takich idiotów..
Jedyne co mogli by poprawic to troche pvp... i zeby wrocily uhy ;] a co do pvp jak bylo by dalej uhanie reczne i pvp a nie sd-kowanie na battle ;/ w ludzi... ale to wszytsko po to żeby nie były używane boty... ehh ;/
Veinsplitter jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-02-2009, 07:31   #22
Dhomar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dhomaron
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flowenols
Świat: Nerana
Poziom: 64
Skille: 84/83
Poziom mag.: 6
Domyślny

@up
Człowieku, wróć do szkoły, jak dla Ciebie 3 miesiące = 60 dni.
Dhomar jest offline  
stary 09-02-2009, 20:47   #23
Veinsplitter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 02 2009
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 65
Skille: 84/59
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dhomar Pokaż post
@up
Człowieku, wróć do szkoły, jak dla Ciebie 3 miesiące = 60 dni.

Małpe se wsadz ;] a no lekko sie jeb*em przyznam ;] to i tak czy siak 91 lub 92 dni chyba ze luty... ;p
Veinsplitter jest offline  
stary 09-02-2009, 20:54   #24
bombelek14
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2008

Posty: 49
Domyślny

Nie bedzie, poniewaz serwery pvp swieca pustkami. Jezeli jestes kolejnym zbulwersowanym graczem z non-pvp co nie moze pobocic na rotach w venore, bo biega tam 20 innych botów to nie graj w ta gre.




ALE DOJEBALEM!!111oneone
jestem fajny? :>
bombelek14 jest offline  
stary 11-02-2009, 04:35   #25
Veinsplitter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 02 2009
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 65
Skille: 84/59
Poziom mag.: 16
Domyślny

nie takim graczem nie jestem... Gdyż używanie bota mnie nie kręci... a po drugie ja chce pvp serv a nie non pvp....
Veinsplitter jest offline  
stary 11-02-2009, 06:17   #26
reasonTHC
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 12 2008

Posty: 183
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veinsplitter Pokaż post
Widzicie piszemy posta a tu ci wyskakoje jakiś 16 lvl-owy noob i mowi
Ty masz tam jakis 60+ jeszcze na non pvp, wiec nie łudź (nie wiem czy dobrze napisałem xd) się - jestes zerem, nie mniejszym niz ten 16 lvl.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veinsplitter Pokaż post
bo 3 miesiace to 60 dni
HuahAHAAAHAHA You made my day XD!

bej

Ostatnio edytowany przez reasonTHC - 11-02-2009 o 06:18.
reasonTHC jest offline  
stary 12-02-2009, 22:08   #27
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

server pvp będzie świecił za jakiś czas pustkami
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 13-02-2009, 12:40   #28
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Co do tematu to wątpię, czy kiedykolwiek powstaną. Każdy nowy serwer to zmniejszenie miesięcznych zarobków Cipsoftu.
Arcan jest offline  
stary 13-02-2009, 19:09   #29
Berials
Użytkownik Forum
 
Berials's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Lublin
Wiek: 36

Posty: 552
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Isara
Domyślny

Na jakiej podstawie tak Arcan sądzisz?
Berials jest offline  
stary 02-03-2009, 15:37   #30
Explorer of Hell
Użytkownik Forum
 
Explorer of Hell's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 31

Posty: 357
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 95~
Domyślny

Wydaje mi sie, ze nowe serwery sa naprawde bardzo potrzebne. Na kazdym z obecnych serwerow jest ponad 300 setnych lvli. Gracz zaczynajacy gre na pvp nie ma szans na wybicie sie bez znajomosci. Moze i wbije ten wysoki lvl, ale itak nie bedzie sie liczyl. Gildie uczestniczace w wojnach panuja i nie sa zbyt chetni przyjmowac obcych do swojego grona... za to czesto widza w nich ofiare i tani zarobek. Ktos wbije sobie ten 150+lvl i itak bedzie placil lub bedzie wyrzucany przez 80~ lvlowych znajomych gildi panujacej. Grajac na danym swiecie od poczatku jego istnienia jest bardzo duza szansa na wybicie sie i bycie "kims".

Moze ktos zrobil by temat na tibi.com w dziale propozycji dotyczacy nowych swiatow? Nie posluguje sie angielskim w takim stopniu, zeby napisac cos takiego. Ostatnio Cipsoft zaczal reagowac na opinie i sugestie graczy, wiec czemu mial by odrzucic taka propozycje. Nie bede sie tu rozpisywal ilu graczy kupilo by pacc zeby szybko zaczac gre na nowych swiatach.
Moim zdaniem Cipsoft powinien w koncu wysluchac graczy (swoich klientow) i stworzyc kilka nowych serwerow. W koncu Tibia jest dla graczy - dla nas.
Explorer of Hell jest offline  
stary 02-03-2009, 17:08   #31
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Co z tego, że jest iluś tam setnych leveli. Cipsoft nie zrobi z powodu nierówności w lvlach (i dyskryminacj) nowego świata. Boże tak debilnego pomysł dawno nie widziałem.
Erhion jest offline  
stary 03-03-2009, 17:49   #32
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Wydaje mi sie, ze nowe serwery sa naprawde bardzo potrzebne. Na kazdym z obecnych serwerow jest ponad 300 setnych lvli. Gracz zaczynajacy gre na pvp nie ma szans na wybicie sie bez znajomosci. Moze i wbije ten wysoki lvl, ale itak nie bedzie sie liczyl. Gildie uczestniczace w wojnach panuja i nie sa zbyt chetni przyjmowac obcych do swojego grona... za to czesto widza w nich ofiare i tani zarobek. Ktos wbije sobie ten 150+lvl i itak bedzie placil lub bedzie wyrzucany przez 80~ lvlowych znajomych gildi panujacej. Grajac na danym swiecie od poczatku jego istnienia jest bardzo duza szansa na wybicie sie i bycie "kims".

Moze ktos zrobil by temat na tibi.com w dziale propozycji dotyczacy nowych swiatow? Nie posluguje sie angielskim w takim stopniu, zeby napisac cos takiego. Ostatnio Cipsoft zaczal reagowac na opinie i sugestie graczy, wiec czemu mial by odrzucic taka propozycje. Nie bede sie tu rozpisywal ilu graczy kupilo by pacc zeby szybko zaczac gre na nowych swiatach.
Moim zdaniem Cipsoft powinien w koncu wysluchac graczy (swoich klientow) i stworzyc kilka nowych serwerow. W koncu Tibia jest dla graczy - dla nas.
Gowno prawda jesli potrafisz rozmawiac z ludzmi to gwarantuje ci ze na kazdym swiecie cos osiagniesz i znajdziesz sobie znajomych nawet w panujacej gildi i nikt ci nie bedzie robil problemow , ale to trzeba chciec ;> , a jak to nie masz 2 opcje jesli jestes ogarnietym graczem mozesz probowac bic sie o wladze ;>
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 03-03-2009, 20:57   #33
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Mam najnowsze info z cipasoftu zeeee nowe swiaty beda juz..... jutrooooo!!!!!!1111
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 04-03-2009, 00:58   #34
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

@autor

Ty czekasz na nowy świat, a 3/4 mają status: empty x.X

kup se musk albo najlepiej OTS
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.


Powered by vBulletin 3