Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-03-2009, 16:49   #1
lopezik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2007

Posty: 18
Domyślny Elemental Quest

Witam.
Mam parę pytań odnośnie tego questa.
Mianowicie:
1)Czy knight solo uzbiera 8 Energy Soil i w jakim czasie i na jakim waste?
2)Jakie ciało wkładamy do kręgu i kiedy?(to znaczy czy dowolnego z żywiołaków energi i przed czy po uzyciu krysztalow i czy cialo moze byc wczesniej w kregu i czy trzeba uzyc je na srodku?)
3)Jak już zdobęde Pure Energy to mi i mojej drużynie wystarczy po 1 takim kamieniu czy trzeba za każde przywołanie płacić tym kamieniem?
4)Czy 160 Knight da radę bloknąc tego bossa na koncu i zrobic quest do momentu walki z tym bossem?
Z góry dziękuje i liczę na odpowiedzi.
p.s(na wiki i innych tego typu spoilerach większości odpowiedzi niema)
lopezik jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-03-2009, 19:17   #2
Prison_Break
Użytkownik Forum
 
Prison_Break's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 226
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Skoni Erio
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Premia
Poziom: 305
Skille: 25/32
Poziom mag.: 93
Domyślny

1) Uzbierac moze i uzbierasz, ale duzo czasu Ci to zajmie, ja osobiscie sorcem jak juz uzbieralem (masz 2 minuty na zabicie bossa) w tym czasie zabilem 3 bossy a i tak gowno spadlo, wiec solo Ci odradzam tam isc, chyba ze kilka dni tam chcesz siedziec

2) Jak juz masz te 8 itemow z zywiolakow to uzywasz je na tych (nie wiem co u knighta jest, u sorca jest 8 wygaslych lava holes), jak juz uzyjesz na wszystkich to miej przygotowane obok kregu cialo zabitego zywiolaka i wtedy wkladasz je do srodka i pojawia Ci sie boss (jak pisalem masz 2 minuty, bo wygasa krag)

3)Za kazde przywolanie bossa Lord of the Elements kazdy z czlonkow traci 1 item, wiec lepiej miec wiecej przy sobie, poniewaz nie za kazdym razem wyciagniesz z niego item za pomoce obsidian knife

4)Mysle ze luzno dasz rade go zbloczyc (bedzie sioher), ale z tego co widzialem na filmach to on bardzo czesto lubi sie przerzucac wiec bedziesz musial za nim ganiac
__________________
Fc Barcelona <3
Prison_Break jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:15.


Powered by vBulletin 3