Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-03-2009, 23:50   #41
Inferno3031
Użytkownik Forum
 
Inferno3031's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 34

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 47
Poziom mag.: 45
Inferno3031 ma numer GG 1569478 Inferno3031 ma login Tlenu inferno3031@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
@up

Ta ostatnia godzina staminy bedzie regenerowac sie dluzej, poniewaz pacce majace wiecej niz 41 godzin staminy dostaja 50% wiecej exp ( o ile dobrze zrozumialem).
A faktycznie nie doczytałem. Słuszna uwaga. Przy ostatniej godzinie czyli 42 stamina regeneruje się z szybkoscią 1minuta staminy/12 minut wylogowania. Tylko zdaje się, ze nie wspomnieli czy przy FACC ta ostatnia godzina również jest spowolniona pomimo, że nie dostaje się za nią dodatkowego expa.
__________________
Little boy it's time for you to PAY! For hurtin' that bird/not goin to church and starin' at boobs all day You aint goin' back/ now you must stand in HELL!

Ostatnio edytowany przez Inferno3031 - 15-03-2009 o 23:51.
Inferno3031 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-03-2009, 23:57   #42
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
@up

Ta ostatnia godzina staminy bedzie regenerowac sie dluzej, poniewaz pacce majace wiecej niz 41 godzin staminy dostaja 50% wiecej exp ( o ile dobrze zrozumialem).
Teraz 1h będzie regenerować się 3h offline a ostatnia godzina ta za która jest 50% wiecej expa 6h...troszke dlugo
__________________


Druid-Joseph jest offline  
stary 16-03-2009, 00:22   #43
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
Sposob CipSoftu na zwalczenie bota to wbudowanie go w Tibie.
a mają inny pomysł? pewnie jest : stamina do 24h , exp za monstery 10x (żeby człowiek się nie przemęczał jak expi), i wbudowanie mini Macro do klienta...wtedy napewno by 99% ludzi nie używali botów 1% to chorzy umysłowo co już czytać i pisać nie potrafią, ale wtedy by ilość graczy spadła do...1000 online? może i mniej, ciesz się że Cipsoft wprowadza takie coś niż miałby w ogóle nic robić, trudno jest dogodzić każdemu ale ten patch do gry to same plusy, może z tymi stairhoppingem zrobili źle (wg mnie powinni tylko zrobić tak aby tyczyło się player vs player) no ale cóż przynajmniej gra ciekawsza będzie i z niektórymi bossami/questami nie będzie tak łatwo jak teraz.
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline  
stary 16-03-2009, 00:33   #44
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Jak dla mnie, wprowadzenie blokady 2s przy up/down jest trochę nietrafione. Ciekawie teraz będą wyglądać wojny na yalahar. Chyba że działa to tylko na monstery.

Przelicznik expa: drugi "bot dodatek" po lighthacku. Następne pewnie będzie mini-macro

50% expa gratis tylko dla pacc. Trochę to durne. Rozumiem że starają się wyplenić free acc z gry, ale takie zagrywki są poniżej pasa. wszystko dla kasy.

x2 exp - jako że gram na noob-pvp kolejki znowu będą wynosić 600+ i po 3godzinach logowania wejdę, żeby postać pod dp... ale może pvp-e nie będzie tak zaludnione.

Podsumowanie: Czas sprzedać chara, póki jeszcze masz szanse coś za niego dostać.

Pozdrawiam
__________________
jerrry jest offline  
stary 16-03-2009, 00:53   #45
okozaoko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: In Pectore
Poziom: 138
Domyślny

Teraz ta 2sekundowa blokada sie wiekszosci podoba , ale zobaczymy jak beda spiewac po paczu , jak beda za kazdym razem stac jak te cipy i czekac 2s az sie nalurtje potworowow zanim ty zatakujesz , ( fajnie to bedzie wygladac na public respach , np of albo elfy , ty czekasz jak ta cipa a ktos ci na*******a potwora bo akurat byl na tym pietrze , tak wiec jest to totalny niewypal jak dla mnie i powinni z niego zrezygnowac dla wlasnego dobra , co do tej niewidki , tez zdeczka im to nie wyszlo , jesli mam czekac za kazdym razem jak sie potwor pojawi bo nie moge go zabic ani zaatakowac
To ciekawe jak ja mam zabic stalkera ( on jak znika to sie juz nie pojawia ) albo taki ferumbras .

Tak wiec podsumowujac , chcieli dobrze ale przesadzil . Cieka ile osob zmieni zdanie odnosnie pacza po jego wprowadzeniu , tyle odemnie ... Dobranoc
okozaoko jest offline  
stary 16-03-2009, 01:07   #46
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Jak dla mnie, wprowadzenie blokady 2s przy up/down jest trochę nietrafione. Ciekawie teraz będą wyglądać wojny na yalahar. Chyba że działa to tylko na monstery.
Już któryś raz to piszę

To balance fights between monsters and players better, we will add a delay of 2 seconds to fighting and aggressive spells after teleporting. This means whenever you use a teleport, change floor levels, enter a room via a portal, travel with NPCs, use the Levitate spell or get kicked out of a house, for example, you cannot attack a creature nor use aggressive spells for 2 seconds.

BLOKADA 2SEC DZIAŁA TYLKO NA POTWORY
__________________


Druid-Joseph jest offline  
stary 16-03-2009, 01:22   #47
Sir Sire
Użytkownik Forum
 
Sir Sire's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 201
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Domyślny

"or use aggressive spells for 2 seconds."

: )
__________________
22:38 Mayanard Shathriath [177]: dla luntka
22:38 Mayanard Shathriath [177]: gey ring
22:38 Lord Mereth [191]: zamawiam

14:46 Mayanard Shathriath [178]: odejdz stad
14:46 Mayanard Shathriath [178]: luntek
14:46 Lord Mereth [191]: wychodze zaraz
Sir Sire jest offline  
stary 16-03-2009, 01:43   #48
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Sire Pokaż post
"or use aggressive spells for 2 seconds."

: )
No dobra ale nie wydaje mi się zeby cipki wprowadzili taka sama zasade w stosunku do graczy. Pewnie już takie pytania padły na forum tibia.com i niedługo poznamy tą odpowiedź
__________________


Druid-Joseph jest offline  
stary 16-03-2009, 08:15   #49
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid-Joseph Pokaż post
No dobra ale nie wydaje mi się zeby cipki wprowadzili taka sama zasade w stosunku do graczy. Pewnie już takie pytania padły na forum tibia.com i niedługo poznamy tą odpowiedź
Jak dla mnie to, działa na playerów, jak i monstery. a zostało stworzone przeciw elf-botowi chyba. Tyle, że cierpią na tym uciekający.

I druga sprawa. Informacje co do niewidzialności potworów i userów są (chyba) zapisane pod jedną zmienną. więc...albo ja zmienią, ale nastanie era zabijania z partyzantki
__________________
jerrry jest offline  
stary 16-03-2009, 10:21   #50
Lysy_Pedal
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 02 2009

Posty: 53
Domyślny

Przeciez to jest ingerencja w silnik, czyli jesli ktos bedzie stairjumpowal w manashopie w ank to zgubi sobie pz LOL
Lysy_Pedal jest offline  
stary 16-03-2009, 10:22   #51
Vein
Użytkownik Forum
 
Vein's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 360
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Spokojnie, cos wymysla nowego. Znow 60 strona skarg bylo, nie maja wyjscia jak w przyadku AOLi.

Cytuj:
Dear Tibians,

I'll close this thread after my post to answer your questions. It will be re-opened later this afternoon.

Thank you for your understanding!

Yours,
Mirade
Vein jest offline  
stary 16-03-2009, 16:39   #52
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lysy_Pedal Pokaż post
Przeciez to jest ingerencja w silnik, czyli jesli ktos bedzie stairjumpowal w manashopie w ank to zgubi sobie pz LOL
To działa tylko na PvN - na PvP będzie tak jak dotychczas, aczkolwiek mam nadzieję, że przez te 2sek potworek też będzie mógł tylko podejść, a nie walnąć

Stamina - wg. mnie ograniczy to liczbę botterów, bo kto normalny na*******a na expie 56h? - pomysł dobry

Pokazanie średniej expa - trafiony pomysł, tym bardziej, że część ludzi miała włączonego bota tylko po to

Przez tydzień 2.5x/2x exp - już widzę te kolejki ; (

Co do niewidzialności potworów

@kilka up

Na stalkera wystarczy runa obszarowa lub pocisk (hmm) - chyba źle zrozumiałeś tłumaczenie, bo w patchu usuną tylko informacje w kliencie odnośnie położenia monstera, aby botterzy jej nie mogli namierzyć - ale wystarczy, że hmm czy czymkolwiek innym "trafisz" w pole na którym on stoi, i znowu jest widzialny
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline  
stary 16-03-2009, 19:11   #53
Inferno3031
Użytkownik Forum
 
Inferno3031's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 34

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 47
Poziom mag.: 45
Inferno3031 ma numer GG 1569478 Inferno3031 ma login Tlenu inferno3031@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid-Joseph Pokaż post
No dobra ale nie wydaje mi się zeby cipki wprowadzili taka sama zasade w stosunku do graczy. Pewnie już takie pytania padły na forum tibia.com i niedługo poznamy tą odpowiedź[/size]
Ty w ogóle czytasz to co cytujesz?
To balance fights between monsters and players better
Poza tym czar agresywny nie musi być wycelowany aby go rzucić. Jak odróżnisz exori/ue/grana rzuconego na potwora od tego rzuconego na gracza? Na forum tibia.com padły już komentarze odnośnie tego i jak na razie wszyscy dochodzą do wniosku : stairs = pz...
__________________
Little boy it's time for you to PAY! For hurtin' that bird/not goin to church and starin' at boobs all day You aint goin' back/ now you must stand in HELL!

Ostatnio edytowany przez Inferno3031 - 16-03-2009 o 19:12.
Inferno3031 jest offline  
stary 16-03-2009, 19:15   #54
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

miejmy nadzieję, że to szybko zmienią...

chcieli dobrze ale jak zwykle im nie wyszło
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline  
stary 16-03-2009, 20:04   #55
Tjolek
Użytkownik Forum
 
Tjolek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inferno3031 Pokaż post
Ty w ogóle czytasz to co cytujesz?
To balance fights between monsters and players better
.
a Ty czytasz?

Aby zbalansować walkę między potworem i graczem lepiej.. gdzie masz napisane między graczem a graczem??
__________________

Tjolek jest offline  
stary 16-03-2009, 20:37   #56
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
To balance fights between monsters and players better
"s" na końcu oznacza liczbę mnogą, co oznacza: "by zbalansować walki pomiędzy potworami i graczami..."
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 16-03-2009 o 20:38.
Rocket Slayer jest offline  
stary 16-03-2009, 20:50   #57
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
"s" na końcu oznacza liczbę mnogą, co oznacza: "by zbalansować walki pomiędzy potworami i graczami..."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inferno3031 Pokaż post
Ty w ogóle czytasz to co cytujesz?
To balance fights between monsters and players better
Poza tym czar agresywny nie musi być wycelowany aby go rzucić. Jak odróżnisz exori/ue/grana rzuconego na potwora od tego rzuconego na gracza? Na forum tibia.com padły już komentarze odnośnie tego i jak na razie wszyscy dochodzą do wniosku : stairs = pz...
To ilu ludzi musiało się pomylić w tłumaczniu, że na tibia.pl, tibia.org.pl, hunted.pl, tibiaspy.com i moja wersja wszędzie jest między graczem/ami a potworem ????
__________________


Druid-Joseph jest offline  
stary 16-03-2009, 21:03   #58
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
To balance fights between monsters and players better, we will add a delay of 2 seconds to fighting and aggressive spells after teleporting. This means whenever you use a teleport, change floor levels, enter a room via a portal, travel with NPCs, use the Levitate spell or get kicked out of a house, for example, you cannot attack a creature nor use aggressive spells for 2 seconds.
., .
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline  
stary 17-03-2009, 14:23   #59
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

@up

O to wlasnie chodzi...
Avidek jest offline  
stary 17-03-2009, 18:17   #60
caveki
Użytkownik Forum
 
caveki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Somewhere in real world...

Posty: 811
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Czy ja dobrze zrozumialem , na up downie musze czekac 2 sekundy zeby uderzyc z czego kolwiek ? To jak ja tera 500 sorcem zabije Krzysia of kyra 11 druida ktory chodzi up downem ?
Patrz robisz to tak.

Idziesz swoim harem ZapodajMuze The Master Sorcer Pro Player of Kyra, który ma 500lv. Wołasz kolegę, który ma nick Ubije krzysia haha of Kyra i ma 78lv i 49fista. Nikczemny Krzyś of kyra jest na tyle przebiegły, że postanawia użyć swoich mocy klawiatury i schodzić po schodach tak szybko jak tylko potrafi. Wy namyślając się co począć już macie się skulić i rozpłakać gdy wpadacie na pomysł. Tak nikczemny plan udaremnić może tylko brat Krzysia, Marian Wielki paladyn chaosu of kyra, ale jest offline. Więc używając swoich mocy złego strasznego czerwono biało szaro zielono różowego królika wykonujecie manewr. Jeden z was zostaje na dole, a drugi na górze. Krzysio nie wiedząc co robić używa swoich szarlatańskich mocy utevo luxa, ale ginie od waszych uderzeń z poison fieldów. KONIEC

Już wiesz co będziesz mógł zrobić?

@topic
Ogółem dobrze, bo nie będzie tylu botterów Z niewidzialnymi potworami będzie tak, że można je bić z runek, ale nie będą się one po uderzeniu pojawiać czy jak?!

Ostatnio edytowany przez caveki - 17-03-2009 o 18:26.
caveki jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.


Powered by vBulletin 3