Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-03-2008, 07:28   #81
Bykunn
Użytkownik Forum
 
Bykunn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 259
Stan: Na Emeryturze
Bykunn ma numer GG 6050652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neSSonka Pokaż post

Jak czytam niektórych wypowiedzi to jestem za aborcją

Ja też zrookowałem chara i wyjebałem całe depo i pewnie dla większości jestem ciotą ale powiedzmy sobie szczerze ilu z Was miało by nie tyle odwage zrobić Fri Itmez aczkolwiek zjechać chara z 83 na 15 z jedynym konkretnym powodem ,którym był koniec z tą grą uwierzcie mało ale dla tych odważnych Strzałka ;>


p0zdr0
Powiem tak, nie wiem co ma aborcja do tibii bo jedna z tych spraw jest to bardzo ważny problem do roztrzygnięcia, a druga to tylko zabawa. No, ale może ja nie wiem.
Jeśli chodzi o drugą część Twojego posta, to jeśli dla Ciebie wyrzucenie itemów w dp jest aktem odwagi to chyba nie mamy o czym rozmawiać.
Bykunn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-03-2008, 07:32   #82
Xelius
Użytkownik Forum
 
Xelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Lublin~~
Wiek: 31

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Numenorian Pokaż post
@topic
Wyrzuciłeś tylko czas/kase w błoto..To nie jest żaden honor etc tylko głupota...
Ale to jego konto? -.-
__________________
Mistrz Offtopu.
Xelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 09:04   #83
Bialason
Użytkownik Forum
 
Bialason's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007

Posty: 129
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez madalioni Pokaż post
@bialason
Tak ci zależy na kasie to idź oddaj nerke, bo za mózg za wiele nie dostaniesz.
Chłopcze... prześpij się troszkę, przemyśl sprawę, jeśli jesteś dziecko ty wy*******aj, nie miejsce dla ciebie...
Troszkę zle zinterpretowałeś co napisałem...
Przeczytaj dokładnie co napisałem, jak nie masz pojęcia o czym pisze to nie wypowiadaj się w ten sposób na mój temat, jak nie masz pojęcia o pewnych kwestiach.
Bialason jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 09:11   #84
neSSonka
Użytkownik Forum
 
neSSonka's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 576
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Teraźniejszy
Poziom: 007
Skille: elo
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bykunn Pokaż post
... to jeśli dla Ciebie wyrzucenie itemów w dp jest aktem odwagi to chyba nie mamy o czym rozmawiać.
\/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neSSonka Pokaż post
... powiedzmy sobie szczerze ilu z Was miało by nie tyle odwage zrobić Fri Itmez aczkolwiek zjechać chara z 83 na 15 z jedynym konkretnym powodem ,którym był koniec z tą grą
p0zdr0

Dzięki , czytanie ze zrozumieniem sie kłania

p0zdr0 poćwicz


i btw,

Znają takich jak Ty zaraz napiszesz , że on nie zjechał chara ale chodzi mi tu o pojęcie ogólne (=


@down

Ale właśnie o to tu chodzi , że nie każdy jest materialista i nie każdy jest chytry żeby zainkasować marną kasę, zamiast tego wolał sie lekko "rozerwać"
__________________
' wiesz kim jesteś? nikim... koniec pier%$^*nia
wiesz jaki jest Twój problem? Ciebie niema '

Ostatnio edytowany przez neSSonka - 27-03-2008 o 10:26.
neSSonka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 09:50   #85
Raaell
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2006

Posty: 68
Domyślny

beka

ja bym te smieci na allegro wystawil i z 50zl bym skasowal
__________________
18:18 XXX [20]:whats the meaning of w8?
18:19 XXX [50]: wait
18:19 XXX [20]: fast plix


Raaell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 11:37   #86
Choosy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

Dla mnie jestes kompletnym idiota jak mozna bylo wywalic itemy? chociaz trzeba bylo dac jakiemus dobremu kumplowi a nie jakims noobom ; O albo czekalo allegro a nie jak jakis cep wywalac w dp i potem chuja masz z tego... straciles kasa na pacca pewnie pare razy to trzeba bylo to z rekompensowac i sprzedac postac a nie ...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 14:21   #87
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Choosy Pokaż post
Dla mnie jestes kompletnym idiota jak mozna bylo wywalic itemy? chociaz trzeba bylo dac jakiemus dobremu kumplowi a nie jakims noobom ; O albo czekalo allegro a nie jak jakis cep wywalac w dp i potem chuja masz z tego... straciles kasa na pacca pewnie pare razy to trzeba bylo to z rekompensowac i sprzedac postac a nie ...
To zależy kto ma jakie podejście do Tibii. Jedni, ci prawidłowi traktują jako
zwykłą grę komputerwą, dla nich nie są najażniejsze itemy/kasa tylko poznawanie nowych ludzi, bo to jest według mnie celem tej gry- współpraca. Dla innych, tych nieprawidłowych Tibia to życie, matkę swoją by za Tibię sprzedali, nie pamiętają, że to zwykła gra komputerowa, stali się od niej uzależnieni.

Autorowi tego filmu należy się wieeelki + i zrozumienie- wyrzucając te itemki poczuł się wolny i swobodny co dla innych staje się niezarozumiałe... Ale jeszcze całe życie przed wami..
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 14:27   #88
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

A ja wam coś powiem o kasie:

GÓWNO DAJE, ALE SIĘ PRZYDAJE.

Ja dalej uważam, ze głupio zrobił i sam wolałbym sprzedać na allegro postać. Spełniłbym marzenie jakiegoś dziecka o postaci na większym lvl niż 20.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 14:38   #89
Etal
Użytkownik Forum
 
Etal's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Etal Clana
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 73
Skille: 84/65
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
A ja wam coś powiem o kasie:

GÓWNO DAJE, ALE SIĘ PRZYDAJE.

Ja dalej uważam, ze głupio zrobił i sam wolałbym sprzedać na allegro postać. Spełniłbym marzenie jakiegoś dziecka o postaci na większym lvl niż 20.

Jesteś śmieszny. Jak byłem młodszy postanowiłem że nie wetknę w tibie nawet 1 zł. i tak się stało. Gram teraz ale rzadko. A co do spełnienia marzeń to takie dzieci nazwałbym "Dziećmi neostrady". Dostaną na gwiazdkę trochę kasy+ neostrade i co? I przepuszczą w tibii. Ja Ci życzę szczęścia w życiu prywatnym. Najlepiej idź zarób jakieś 3000 tysiaki i właduj w tibie. Później zacznij myśleć, czy zrobiłeś dobrze? Czy może mogłeś wydać te pieniądze na coś innego? Polecam oddać na jakiś dobroczynny cel. Bo i tak granie w tibie gówno daje. Pograsz max 5 lat i Ci się znudzi. I właśnie wtedy zaczynasz myśleć.

Pozdrawiam

Etal Clana
Etal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 14:41   #90
eisscheriann
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 6

Posty: 500
Stan: Początkujący
Świat: harmonia,nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etal Pokaż post
Dostaną na gwiazdkę trochę kasy+ neostrade i co? I przepuszczą w tibii. Ja Ci życzę szczęścia w życiu prywatnym. Najlepiej idź zarób jakieś 3000 tysiaki i właduj w tibie. Później zacznij myśleć, czy zrobiłeś dobrze? Czy może mogłeś wydać te pieniądze na coś innego? Polecam oddać na jakiś dobroczynny cel. Bo i tak granie w tibie gówno daje. Pograsz max 5 lat i Ci się znudzi. I właśnie wtedy zaczynasz myśleć.
Człowiek na błędach się uczy : )
eisscheriann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 14:46   #91
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bialason Pokaż post
Jak dla mnie to jesteś idiotą.
Allegro tylko czekało...
Ehe, jakoś mi się zdaje, że pieniądze tibijskie zarówno jak i postacie nie przedstawiają żadnej wartości. Przez takie dzieci jak Ty ta gra coraz bardziej zalatuje komercją.
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]
Avallach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 15:20   #92
Macqren
Użytkownik Forum
 
Macqren's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 272
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Memento Mori
Świat: Aldora/Celesta
Domyślny

Nie każdemu brakuje kasy na rl ; - )
__________________
Macqren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 15:34   #93
Wiatr
Użytkownik Forum
 
Wiatr's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Latam Po Świecie i Wiejeeee (śśśwwist)!

Posty: 111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up

no jasne! gdyby taki człowiek co mu nie brakuje pieniędzy zobaczyl że lajtem se leżą 2 stówy na ziemi przeszedł by obojętnie nie?


@topic

Koleś dobrze zrobiłeś ale nie najlepiej.
Wiatr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 15:44   #94
Xovex
Użytkownik Forum
 
Xovex's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2006
Lokacja: Iława

Posty: 133
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 115
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Numenorian Pokaż post
@topic
Wyrzuciłeś tylko czas/kase w błoto..To nie jest żaden honor etc tylko głupota...

Powiedz mi, w którym moim poście przeczytałeś, że mój koniec z Tibią był honorowy ... ?
__________________
Pograłbym sobie
Xovex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 15:48   #95
Macqren
Użytkownik Forum
 
Macqren's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 272
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Memento Mori
Świat: Aldora/Celesta
Domyślny

@2up
mówimy o zupełnie czymś innym ; - )
jeśli nie brakuje mu kasy na rl, to po co ma sprzedawać swojego chara (co najczęściej równa się ze znoobieniem postaci) zamiast go zrookować i mieć już spokój z tibią?
__________________
Macqren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 15:53   #96
Cery
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 536
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Cery Cery ma numer GG nie mam gg Adres Jabbera do Cery Send a message via Skype™ to Cery
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etal Pokaż post
Sam jesteś idiotą. Postąpił godnie. Pieniądze to nie wszystko. A widze że Tobie ich brak.

Allegro to byłoby najgłupsze rozwiązanie w tym momencie.

Co to za radocha kupić itemki? Samemu uzbieraj to już coś..

Ty byś najchętniej kupił na allegro i sie woził? Może kup chara za 700 zeta i sie powoź. Gratuluje Ci wypowiedzi.
Ty chyba jesteś głupi jak but blondynki. CHODZI O TO, ŻE MÓGŁ NA ALLEGRO SPRZEDAĆ I MIEĆ Z TEGO ZYSK. To Ja ci gratuluje tak żałosnej wypowiedzi.
Cery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 15:54   #97
kodpocztowy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 76
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Bardzo dobrze zrobil, ze to all wywalil. Gz dla Ciebie
kodpocztowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 16:05   #98
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kodpocztowy Pokaż post
Bardzo dobrze zrobil, ze to all wywalil. Gz dla Ciebie
Te nowe nicki to mnie kiedyś zabiją ;x.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 16:13   #99
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Ale się bulwersujecie, nie ma co.
Nie zarobił pięciu dych na Allegro, straszne, nie szanuje swojej 'pracy'. Kurwa, pracy. Brawo. Tibia to ciężka praca, naprawdę.

Nie wszyscy są na tyle najebani na kasę, by tylko próbować sprzedać, co mają pod ręką. To był jego 'zmarnowany czas', który wyrzucił. I pewnie nie był nawet specjalnie zmarnowany, bo skoro grał, to pewnie miał zabawę z gry. A że nie chciał sprzedać owoców gry, to IMHO dobrze. Ja i tak już dawno nie gram, ale takie coś psuje tylko całą gospodarkę gry. Wszystko tanieje, a ludzie, którzy grają 'uczciwie' (czyt. nie kupują kasy na Allegro, chociaż to nie jest zakazane), mają w grze gorzej od dzieciaków, co kupili mnóstwo kasy na Allegro.
To tak jak grać sobie niezobowiązująco partyjkę w pokera/brydża z kumplami i sprzedawać im dobre karty, jak wam dobrze idzie. To tylko gra, nie prawdziwe życie. Można ją spieniężyć, ale po co? Spieniężyć można wszystko, lepiej zajmijcie się sprzedażą swoich starych zabawek/innego niepotrzebnego śmiecia w domu.

Handel goldem i postaciami w MMO psuje całą rozgrywkę dla niehandlujących. A jak tak bardzo chcecie zarobić, to ulotki czekają. Jak i wieele innych możliwości zarobku.

I jeszcze taki mały komentarz do 'pana Kręgla' - rozumiem, że masz twarz mówić dziewczynie, że zarobiłeś kasę na bilety sprzedając pikselki w głupiej grze? Czyt. żerując na wszystkim, co tylko da się sprzedać.
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2008, 16:44   #100
Bykunn
Użytkownik Forum
 
Bykunn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 259
Stan: Na Emeryturze
Bykunn ma numer GG 6050652
Domyślny

NeSSonka, meaculpa. Faktycznie źle przeczytałem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misza Pokaż post
Ale się bulwersujecie, nie ma co.
Nie zarobił pięciu dych na Allegro, straszne, nie szanuje swojej 'pracy'. Kurwa, pracy. Brawo. Tibia to ciężka praca, naprawdę.

Nie wszyscy są na tyle najebani na kasę, by tylko próbować sprzedać, co mają pod ręką. To był jego 'zmarnowany czas', który wyrzucił. I pewnie nie był nawet specjalnie zmarnowany, bo skoro grał, to pewnie miał zabawę z gry. A że nie chciał sprzedać owoców gry, to IMHO dobrze. Ja i tak już dawno nie gram, ale takie coś psuje tylko całą gospodarkę gry. Wszystko tanieje, a ludzie, którzy grają 'uczciwie' (czyt. nie kupują kasy na Allegro, chociaż to nie jest zakazane), mają w grze gorzej od dzieciaków, co kupili mnóstwo kasy na Allegro.
To tak jak grać sobie niezobowiązująco partyjkę w pokera/brydża z kumplami i sprzedawać im dobre karty, jak wam dobrze idzie. To tylko gra, nie prawdziwe życie. Można ją spieniężyć, ale po co? Spieniężyć można wszystko, lepiej zajmijcie się sprzedażą swoich starych zabawek/innego niepotrzebnego śmiecia w domu.

Handel goldem i postaciami w MMO psuje całą rozgrywkę dla niehandlujących. A jak tak bardzo chcecie zarobić, to ulotki czekają. Jak i wieele innych możliwości zarobku.

I jeszcze taki mały komentarz do 'pana Kręgla' - rozumiem, że masz twarz mówić dziewczynie, że zarobiłeś kasę na bilety sprzedając pikselki w głupiej grze? Czyt. żerując na wszystkim, co tylko da się sprzedać.
Możesz mnie dziecko nazywać jak chcesz, nie przeszkadza mi to, jeśli jednak nie widzisz, że w moim poście inna informacja była najważniejsza, nie te kręgle czy piwo, to mi Cię troche żal. Ale tacy już są ludzie na tym forum - to co w poście ważne pomijają, a to, co jest pisane niejako dodatkowo zawsze "wystawiają" na tapete.
Co to za określenie 'żerując' i 'materialista'... Ja gram, ja się staram, moja postać, chce zarobić pieniądze za czas który włożyłem w grę (nie sprzedaje konta, bo jest ono własnością Cipsoftu, sprzedaje czas poświęcony na gre)... A co jak rozkładasz stragan i sprzedajesz dajmy na to buty ? Mam powiedzieć, że jesteś materialistą, żerującym na wszystkim co da się sprzedać ?
Jeśli ktoś ma ochotę kupić to co mam do zaoferowania, to to sprzedaje... - "Winy za śmierć w atakach bombowych nie ponosi wynalazca dynamitu, tylko ten który tego dynamitu urzywa".
Pozdrawiam
Bykunn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin 3