Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-06-2006, 03:10   #401
Bethregor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006

Posty: 6
Domyślny

Na wstępie napiszę, że fajnie mi się czytało kilka pierwszych stron. Później to już sam SPAM.
Po drugie gratuluje takiego zapału Stonqwi (chociaż szkoda, że sie nie odzywa)
Po trzecie jest juz pozno i moge walnac jakas gafe, a to dlatego, ze jestem zmeczony, wiec nie wyzywajcie od Noobkow, bo tak nie jest

Dobra, przejdzmy do sedna sprawy. To jest kolejna odpowiedz na temat tematu, dzieki ktoremu Maverickowi robi sie lepiej na duchu i poprawiamus ie humorek.

Ktos na ktorejs stronie napisal, ze minotaur na gorce stoi obok jakiegos ognia. Moze ten ogien trzeba ugasic, a nastepnie bedzie widoczny klucz ??
I co z kluczem ?? Tym tropem mozna isc w 3 strony. Mianowicie do MM i do Toma.
Jesli idziemy do M to na pewno nie bedziemy tam przez niego mile widziani. Nie wiem czy tam jestjakis portal, ale jesli jest to znaczy, ze wg. ksiazek bedzie prowadzic do Mint co nie jest naszym przeznaczeniem, bo tam bysmy zgineli w oka mgnieniu.
Jesli bysmy skierowali do tajemniczego pokoiku Toma i bysmy otworzyli tamte dzwi, mielibysmy mozliwosc uruchomienia tej dzwigni. Co ona by dala ?? Mozliwe, ze by sie otworzylo jakies przejscie, bo wreszcie to tam miala mieszkac Amber (rzekoma zlodziejka miecza).
Ale intryguje mnie jeszcze to jedno miejsce. A mianowicie ten caly Maze of Fury. Nazwy sie powiazuja ze Sword of Fury. Mozliwe, ze kluczyk, ktory otzrymamy otwiera dzwi do tego miejsca. W srodku jest dzwignia, ktore pewnie by otworzyla przejscie do jakiegos tunelu. Tunel ten pewnie by nas poprowadzil do labiryntu minotaurow. I z tego labiryntu by bylo wejscie (oraz wyjscie) na wyspe z SS.
Ta wersja najbardziej jest mi odpowiednia.
Co po drodze mozemy spotkac?? Nie chce nic pisac, bo nie wiem Pewnie by potrzebne by bylo pelno lifefluidow.

Jesli chodzi o ten ogien z minotaurem to wpadlo mi do glowy tak przez przypadek. Jest duze prawdopodobienstwo, ze jestem w bledzie, ale jest szansa, ze mowie prawde.

Mam nadzieje, ze na ten post odpowiecie jak ludzie dorosli, a nie jak gowniarze na boisku.
Caly ten opis oparlem o ten temat i rownolegly temat na www.tibia.org.pl

Mam juz dosyc czytania na dzien dzisiejszy. Ide spac. Jestem ciekaw co na to powiecie.
Podejrzewam, ze poleca komenty jak: "Walnij sie w leb.", "SS jest nie do zdobycia", "Idz spac, bo pozna godzina i sam nie wiesz co piszesz", "I znow Polak odkryl Ameryke".

Pozdro
Bethregor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-06-2006, 10:03   #402
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Wszystko mało prawdopodobne, a ognia raczej nie ugasisz
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 11:31   #403
Bethregor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006

Posty: 6
Domyślny

RACZEJ nie ejst odpowiedzia. a ktos sprawdzal ??:>
pewnie nie, bo to zbyt banalne. a jest przyslowie, ze "Z pozoru najprostrze zadania są najtrudniejszymi".
Wiec niech ktos to sprawdzi
Bethregor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 11:57   #404
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Bethregor, w tym co napisales cos jest. Jestem tego prawie pewien (nie sugerowac sie reklama Zywca). Lecz czy na pewno ten mino na skale musi byc powiazany ze spike swordem? Juz bardziej prawdopodobne ze nie da sie zdobyc Spike Sworda. Z tego co slyszalem to on lezy na kamieniu tak samo jak ognie go otaczajace. Wiec jak go zdobyc...?? Mam cale wakacje na rozwiazanie tej tajemnicy. Postaram sie jednak dzielic granie rookstayerem z graniem swoim glownym charem ( w szczegolnosci ze skillowaniem). Chcialbym takze pogadac ze Stonoga. Kontakt ze mna GG: 1344108.
Pozdrawiam
Zombiakus
Cya
__________________
Remember me when I'm gone...
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 12:42   #405
Bethregor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006

Posty: 6
Domyślny

Na innym temacie o SS przeczytalem, zeten mino na skale nie ma zadnego powiazania z questem. Tak bynajmniej mowi osoba, ktora rzekomo wykonala tego questa.
Powiedziala rowniez, o tym, ze po wykonaniu questa przychodzi badz pisze do Ciebie GM, ze jesli pisniesz slowkiem to dostaniesz bana -.-
dla mnie to nie jest wiarygodne, gdyz co to za problem zrobic questa, powiedziec komus co i jak, dostac bana, zrowic nowe konto, zaloyzc postac i jeszcze raz zrobic questa

A wiec tak.
Wedlug tamtego kolesia trzeba miec tego 100 oz-owego wilka. nastepnie zaniesc go do NPC na PACC area. Pozniej pojsc do powmieszcze i poprzestawiac wiadra z woda, aby dojsc do dzwigni (sadze, ze chodzi o Toma). tam pewnie bedzie cos i masz znowu isc do ktoregos z NPC (zakladam, ze na PACC area). on daje Ci kluczyk do Mino Maga, ktorego trzeba ubic. Z niego pewnie cos wypadnie albo cos jest w skrzyni.

Tutaj sie trop urywa.
RESZTA TEKSTU JEST MOIM DOMYSLEM.
Za pewne w skrzyni albo w mino magu bedzie kluczyk do Maze of Fury (dziwnym trafem slowo Fury pojawia sie przy mieczu). Idziesz do tego pomieszcze. tam jest dzwignia, ktora otwiera pewnie jakies przejscie. Mozliwe, ze w tym przejsciu beda potwory. Dalej bedzie jakis NPC, ktory Ci pogratuluje wykonanego Questa i dostaniesz od niego SS.

Wedlug autora tamtego tematu, jest full roboty na PACC area.
Teraz to chyba podałem najbardziej wiarygodną opowiesc o tym tajemniczym mieczu

A co do Sunrise to dostal go pewnie od Cipsoftu za najwyzszy lvl na Rooku
Bethregor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 21:46   #406
Xybee
Użytkownik Forum
 
Xybee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2005
Lokacja: Zychlin
Wiek: 33

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xybery
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 101
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bethregor
Na innym temacie o SS przeczytalem, zeten mino na skale nie ma zadnego powiazania z questem. Tak bynajmniej mowi osoba, ktora rzekomo wykonala tego questa.
Powiedziala rowniez, o tym, ze po wykonaniu questa przychodzi badz pisze do Ciebie GM, ze jesli pisniesz slowkiem to dostaniesz bana -.-
dla mnie to nie jest wiarygodne, gdyz co to za problem zrobic questa, powiedziec komus co i jak, dostac bana, zrowic nowe konto, zaloyzc postac i jeszcze raz zrobic questa

A wiec tak.
Wedlug tamtego kolesia trzeba miec tego 100 oz-owego wilka. nastepnie zaniesc go do NPC na PACC area. Pozniej pojsc do powmieszcze i poprzestawiac wiadra z woda, aby dojsc do dzwigni (sadze, ze chodzi o Toma). tam pewnie bedzie cos i masz znowu isc do ktoregos z NPC (zakladam, ze na PACC area). on daje Ci kluczyk do Mino Maga, ktorego trzeba ubic. Z niego pewnie cos wypadnie albo cos jest w skrzyni.

Tutaj sie trop urywa.
RESZTA TEKSTU JEST MOIM DOMYSLEM.
Za pewne w skrzyni albo w mino magu bedzie kluczyk do Maze of Fury (dziwnym trafem slowo Fury pojawia sie przy mieczu). Idziesz do tego pomieszcze. tam jest dzwignia, ktora otwiera pewnie jakies przejscie. Mozliwe, ze w tym przejsciu beda potwory. Dalej bedzie jakis NPC, ktory Ci pogratuluje wykonanego Questa i dostaniesz od niego SS.

Wedlug autora tamtego tematu, jest full roboty na PACC area.
Teraz to chyba podałem najbardziej wiarygodną opowiesc o tym tajemniczym mieczu

A co do Sunrise to dostal go pewnie od Cipsoftu za najwyzszy lvl na Rooku
Dodam ,ze CipSoft posiada adresy Ip z ktorych wbija sie postac(zadne dynamiczne ip nic nie daja). Wiec moglbys sobie nie pograc? :-)
Xybee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 22:43   #407
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bethregor
A co do Sunrise to dostal go pewnie od Cipsoftu za najwyzszy lvl na Rooku
duzo ludzi tak sadzi, mysli itd. (w tym ja) ale czy napewno? w koncu cipsoft nie popiera rookstayerow, wiec... inna sprawa ze postac Sunrise zostala zalozona ladnych pare lat temu, wiec nie wykluczone ze quest BYL kiedys dostepny

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 24-06-2006 o 22:44.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 23:13   #408
Bethregor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006

Posty: 6
Domyślny

nie czepiajcie sie moich wypowiedzi na temat Suna, bo na Antice nigdy nie gralem

a moze jakies odpowiedzi co do mojej tezy o SS ??:>
Bethregor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 23:50   #409
Rihan
Użytkownik forum
 
Rihan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rihanu
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 29
Rihan ma numer GG 3050404
Domyślny

Dzis z kumplami szukalismy tego wilka kolo krengu orków noi nieznaleslismy Niewiem moze ktos go zaj***l albo cos ale go niebylo

Ostatnio edytowany przez Rihan - 24-06-2006 o 23:52.
Rihan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 00:32   #410
Glowa14
Użytkownik Forum
 
Glowa14's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Ustron,

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Lotus
Świat: Rubera
Poziom: 75
Skille: 85/84
Poziom mag.: 6
Glowa14 ma numer GG 2433805
Domyślny

Nie wiem czy to bedzie przydatne ale zwiedzalem Mintwallin i natrafilem na bramke lvl'ową w ktorej po przekroczeniu znajdowala sie tabliczka z tekstem : "Sekretne Laboratorium , trzymac sie z daleka " po przejsciu kawalka znajdowal sie tam duzy kamien a za nim drabinka , lecz nie wiem jak ten kamien usunąć!

Moze bedzie przydatne moze nie, moze to jest do czegos innego potrzebne ,bo nigdy nie bylem za ta brama, tylko tam expilem, ale zaciekawilo mnie to i napisalem

Ostatnio edytowany przez Glowa14 - 25-06-2006 o 00:35.
Glowa14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 01:17   #411
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Ten 100 oz.'owy wilk jest... bo sam go dzis znalazlem i zaciekawil mnie...
on respi sie raz dziennie na kamieniu... i jak zdejmie sie go z tego kamienia to nie mozna juz o spowrotem tam polozyc...
ciekawe...
mam pewna teorie co do tego mino na skale.. tzn moze niekoniecznie o nim ale o tej calej skale i otoczeniu... ale najpierw sprawdze cos a dopiero ewentualnie napisze jakby cos bylo niezwyklego.. a teraz ide spac
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 09:58   #412
Hamcio
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Wolf

Ten szkielet wolfa co się respi na sklae waży 100oz(normalny waży130oz)i można go wymienić u npc na terytorium pacc za jakiś klucz niesprawdziałem bo nie mam pacc ale jak ktos ma to niech to sprawdzi aha jeszcze jedno ten npc na terytorium pacc wygląda jak monk i nie piszcie do niego
hi
wolf
albo podobnie nie pytajcie z kąd to wiem. Mam nadzieje że pomogłem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 10:20   #413
Hamcio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez straszna truskawa
CipSoft chyba nie mowil ze zamyka ten quest no nie?Gram w Tibie od paru ladnych lat,brat moj tez zreszto gral i mi co nieco opowiadal(mniejssza z tym)


Jezeli cipSoft naprawde zamnkol ten quest to by po zmienial od razu numery klucz : bo so takie : 4601 i 4603 .Jezeli to jest tajemnic(ten klucz) to nie dizwie sie ze nei ma go na zadnej stronie,na tibia.com bo tajemnica i nne strony fanowskie bo nie wiedzo... . A slyszalem ze cipsoft lubi dbac o szczeguly..wiec o klucze tez by zadbal..zrezto..co z tego ze wszyscy rookslayerzy gorsi czy lepsi rokopali caly rook..moze co 2 update'y cipsy zmieniajo jego polozenie.Zreszto mozna go dostac NPC np na jakies slowo "jakiesslowo,yes,bye".Ja mysle ze jednak ten quest jest.Tylko nie jestem pewien czy ten klucz(4602) otwiera chate Toma czy Mino Maga...Ale mysle ze Toma bo jak Minomaga to powinny byc dwie przerwy np.4601 , ...., ....,4604.
(moze by tak przekopac brzegi loczoce ziemie z wodo,ludzie myslcie0
No..pozdrawiam
A Stonoge za IQ podziwiam


klucz 4603 jest do katana quest. Widziałem ze gdzieś ktoś pisał że klucz 4602 to jest cooper key i nim można otworzyć albo komnate do mino maga albo pokój toma.Wydaje mi się że ten klucz(4602)dostaje się za wymiane tego wolfa co wcześniej pisałem. To narazie tyle jak dowiem się czeogś więcej to wam napisze.

P.S Mam mało postów bo specjalnie założylem konto na forum dla tego tematu. Więc sie nie trzepiajcie że kłame bo mam mało postów.

Ostatnio edytowany przez Hamcio - 25-06-2006 o 10:22.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 10:59   #414
Lizek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 30
Domyślny

Co do klucza 4602 to nie istnieje. Cipsorf to usunoł.
Dallheim mówił, że siekał cyklopy na kawałki. Słyszałem, że w labiryncie na pacc arenie bylo mnóstwo labiryntów i dużo minosów , a na końcu były 2 cycki. Moze to nie prawda ale ja tak słyszałem.
Lizek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 11:44   #415
Hamcio
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin 4602

A z kąd niby wiesz że go usunoł? On napewno istnieje.Stonoga napisz coś!!

edit;
Klucz istnieje bo jest do jakiegoś questu a cipsoft nie usuwał żadnych questów

Ostatnio edytowany przez Hamcio - 25-06-2006 o 11:49.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 12:17   #416
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

@Hamcio

Po 1 to Cipsoft usowal questy bo sam sie do tego przyznal a w calej tibii widac ze niektorych questow juz poporstu nie da sie wykonac...
a po 2 to jestes kolejna osoba ktora powtarza bajki z tibia.org.pl i z kasowanych tematow na tym forum w ktorym bylo to samo mowione przez inne osoby... nawet smiem twierdzic ze jestes ta sama osoba ktore wczoraj temat byl zalozony o tym bo tak samo piszesz ze "wiem ale nie pytajcie skad... mam nadzieje ze pomoglem"... jak cos wiesz to powiedz a nie ciagle "byc moze", "chyba".

"A z kąd niby wiesz że go usunoł? On napewno istnieje"

a skad niby Ty wiesz ze go nie usonal?!

Byc moze to wszystko to prawda ale nie dajesz nam zadnych powodow by w to wierzyc..
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 13:22   #417
straszna truskawa
Użytkownik Forum
 
straszna truskawa's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 26
Skille: 20/25
Domyślny

Zombiakus.

To nie mial byc zlosliwy komentarz w strone stonogi.
straszna truskawa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 13:55   #418
Hamcio
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fillipex
@Hamcio

Po 1 to Cipsoft usowal questy bo sam sie do tego przyznal a w calej tibii widac ze niektorych questow juz poporstu nie da sie wykonac...
a po 2 to jestes kolejna osoba ktora powtarza bajki z tibia.org.pl i z kasowanych tematow na tym forum w ktorym bylo to samo mowione przez inne osoby... nawet smiem twierdzic ze jestes ta sama osoba ktore wczoraj temat byl zalozony o tym bo tak samo piszesz ze "wiem ale nie pytajcie skad... mam nadzieje ze pomoglem"... jak cos wiesz to powiedz a nie ciagle "byc moze", "chyba".

"A z kąd niby wiesz że go usunoł? On napewno istnieje"

a skad niby Ty wiesz ze go nie usonal?!

Byc moze to wszystko to prawda ale nie dajesz nam zadnych powodow by w to wierzyc..
Udowodnić ci nie moge bo nie mam pacca dlatego prosze tych którzy go mają żeby to sprawdzili.Aha i podaj mi newsa i strone na której pisze że cip soft usunoł jakieś questy.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 14:00   #419
ANALIZER
Użytkownik Forum
 
ANALIZER's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005

Posty: 122
Domyślny

Ja mam pacca powiedzcie mi gdzie jest ten zdechły wilk na skale to pokombiuje u npc na stronie pacca może dajcie ss-a gdzie on się znajduje.
__________________
Life is brutal and full zasadzkos and sometimes gives a kopas w dupas
ANALIZER jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 14:27   #420
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez straszna truskawa
Zombiakus.

To nie mial byc zlosliwy komentarz w strone stonogi.
To Cie przepraszam. Zle odebralem Twoja wypowiedz.

Co do zdechlego wilka nie jestem wtajemniczony. Musze w nocy zagrac na rooku, moze cos znajde, poprosze kolegow ktorzy maja pacca zeby sprawdzili podziemia na pacc area.
Pozdrawiam
Zombiakus
Cya
__________________
Remember me when I'm gone...
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin 3