Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-05-2006, 18:07   #1
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny wtf ?

Przeszukujac forum tibi.de natknołem sie na cos takiego http://flogao.com.br/skyknight/foto/22/12234008

Na zdjeciu widac Cachero z Elven helmetem o.0 sposób zdobycia nagród przypomina Annihilator i mam pytanie czy moze ktos powiedziec czy to fake czy nie ?
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-05-2006, 18:28   #2
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Już to kiedyś było; fake.
Hieyan jest offline  
stary 11-05-2006, 18:30   #3
Smokik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nie wydaje mi się aby był to fake bo widziałem pare osób co miały pharao sword a tam widnieje jako jedna nagroda
 
stary 11-05-2006, 18:53   #4
Vorlan
Użytkownik Forum
 
Vorlan's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2006
Lokacja: Wrocek

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Poziom: 30
Poziom mag.: 36
Domyślny

100% fake tak mi sie zdaje ale chyba nikt nie posiada elven helmeta w tibii

Nie wiem....poczekam na komentarze innych
Vorlan jest offline  
stary 11-05-2006, 19:58   #5
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

No więc tak... Na tej stronie jest kilka fakeów, ale większość tych screenów są prawdziwe... Tutaj mamy ss'a gdzie Cachero zrobił questa na Pharao Sworda lub Eleven Helmet, gdzie indziej jest ss, jak Eternal zrobił questa na Warlord Sworda, potem są inne ss'y pokazujące dziwne przedmioty, raczej żadko zdobywane... Akurat mam kilka linków no może nie kilka jęsli ktoś chce moge je powysyłać... Sa to linki do zdjęć na tej stronie z Golden Helmetami i kilkoma questami...
A co do tego questa na ss'ie z Cachero. CipSoft powiedział, że "GRacze tibi znają około 30% questów". Moim zdaniem wszytsko co jest nam znane w tibi jest do zdobycia, a oprócz tych rzeczy jest masa innych, bo znalazłem fajnego ss'a z jakimś dziwnym mace (wygląda jak taka maczuga z kolcami). Więc jak ja to mówie nie pozostaje nam nic innego jak szukać, pytać NPC, a może kiedyś znajdziemy rozwiązania na wszytskie zagadki....
Kshaq jest offline  
stary 11-05-2006, 22:07   #6
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Jedno mnie tylko dziwi z tego co wiem to Pharao mozna uwalić tylko przy robieniu Hota Quest ( Helmet of the Anciet Quest ) a z tego co wiedze to lezy tam jakis pharao wiec sam niewiem moze jest jakas dzwignia albo jakas ukryta tomba ( ale w to wątpie ) w którym jest tan quest pewnie niektórzy mówia ze to fake . Może tak a może i nie przeciez Steve z jednych wywiadów mowil ze wszystke questy istnieja albo zostana otwarte podczas dalszych updateów . Strona na której sa te zdjecia jest brazylyijska wiec zdjecia mogły wyslac sam Cachero czy tez Eternal albo mogł je stworzyc ( zrobić fake ) jakis szalon br . Co do golden helmetów mam kilka teori kiedys mozna go było zdobyc z old demon questa , chociaz moze jest gdzies teraz quest na golden helmet ( zwany także jako Helmet of the Stars ) ale zeby sie tego dowiedziec trzeba porozmawiac z graczami z tzw. "starej" tibi którzy i tak sa mało rozmowni na temat rarów
__________________
"Real power can't be given it must be taken"

Ostatnio edytowany przez Evil Maul - 11-05-2006 o 22:17.
Evil Maul jest offline  
stary 14-05-2006, 20:05   #7
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 34

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vorlan
100% fake tak mi sie zdaje ale chyba nikt nie posiada elven helmeta w tibii

Nie wiem....poczekam na komentarze innych

Hrhr... najlepszy tekst, jaki dzisiaj przeczytałem... "100% fake! (tak mis ie zdaje) (chyba nikt go nie posiada) (nie wiem)... rotfl
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.
Knight mathoff jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:55.


Powered by vBulletin 3