Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-11-2007, 04:29   #1
DonVito12
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Unitera - zaniedbany swiat

Witam!
Od poczatku swiata gram na nim, jest zaniedbany, brak GM'ow a polowa graczy jedzie na botach, ludzie kradna konta przez naiwnosc innych !!!!! Moje pytanie brzmi - gdzie sa GMi? Czy nie zalezy im na graczach?

To kompletny brak zainteresowania - CipSoft dba tylko o to aby zbijac kase na PACCach !

Prosze graczy z Unitery o udzielanie sie w dyskusji!
Dziekuje!
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-11-2007, 04:48   #2
BamMargera
Guest
 

Posty: n/a
Problem Unitera - świat złodzieji, noobów i botów...

Całkowicie zgadzam się z Don Vito. Tak samo jak on gram na uniterze od samego jej powstania...to jest już moja trzecia postać na tym servie. Podczas kilku miesięcy gry na Uniterze byłem świadkiem wielu kradzieży jak i używania botów. Składanie raportów nic nie pomaga bo GMi po prostu olewają sprawę. Złodzieje wykorzystują naiwność nowych graczy i kradną ich eq...;/ Nikt nie boi się nikogo ani nieczego poniewż poprostu czują się bezkarni...Mam nadzieję że ta sytuacja niebawem się zmieni i Game Masterzy zainteresują się losami uczciwych graczy z Unitery.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 04:52   #3
DonVito12
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Unitera - zaniedbany swiat

Masz racje, trafnie to opisales ! Sam zostalem 2 razy okradziony w rozny sposob, nie mowiac o podstepnych i beszczelnych trapach i bloczeniu respa !!!!! Te nooby maja radosc kiedy pisze sie na nich raport - a Gma jakby nie bylo i nic nie zanosi sie aby to mialo sie zmienic ! Rozumiem ze jest pewien margines spoleczenstwa ale tutaj 80% spolecznosci to nooby i nieuczciwi gracze, dla ktorych zalaczenie bota jest frajda lub to ze wzbogaca sie na czyims nieszczesciu.....

Ale dajmy szanse wypowiedziec sie innym graczom co o tym mysla.....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 09:12   #4
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Graj na pvp. ;p
A na non pvp tak bylo, jest i bedzie bo ludzie czuja sie bezkarni. Jedyne co mozesz robic to przeszkadzac boterom wybijajac im potwory sprzed nosa

AA zapomnialem o czyms. Jest nowa nadzieja wśród GM'ow. Nowo wybrany GM Aestyn, u was to bedzie GM Aestyn Unitera. Dodaj go do vip a jak bedzie to podawaj nicki boterow, "hackerow" itd. koleś naprawde odwala kawal niezłej roboty juz kilku qpli z roznych swiatow mowilo mi ze pobanowal full ludzi ;p
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~

Ostatnio edytowany przez wrogonastawiony - 04-11-2007 o 09:16.
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2008, 11:33   #5
Monsumic
Użytkownik Forum
 
Monsumic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2008
Lokacja: Gliwice

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Monsumic
Profesja: Paladin
Świat: Unitera
Domyślny

no ja wlasnie zostalem zhackowany ;] i nie tylko ja...kilka moich qmpli w ciagu 2 godzin stracilo konta.....
Monsumic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2008, 15:08   #6
Hyhhy
Użytkownik Forum
 
Hyhhy's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2007
Lokacja: Leżajsk

Posty: 783
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bovner
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sweet Guys
Świat: Unitera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DonVito12 Pokaż post
Masz racje, trafnie to opisales ! Sam zostalem 2 razy okradziony w rozny sposob, nie mowiac o podstepnych i beszczelnych trapach i bloczeniu respa !!!!! Te nooby maja radosc kiedy pisze sie na nich raport - a Gma jakby nie bylo i nic nie zanosi sie aby to mialo sie zmienic ! Rozumiem ze jest pewien margines spoleczenstwa ale tutaj 80% spolecznosci to nooby i nieuczciwi gracze, dla ktorych zalaczenie bota jest frajda lub to ze wzbogaca sie na czyims nieszczesciu.....
Teraz nasralo gmów co chwile jest ktos jest ban..... Zlodziejstwo na no-pvp zawsze będzie i tego sie raczej zmienic nie da ;/
__________________
Cytuj:
22:34 Bovner [152]: wiesz co to jest war ? : >
22:34 Koris Stoneblade [161]: ja peirdoel
22:34 Koris Stoneblade [161]: bitwa
Hyhhy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2008, 21:56   #7
Kristal
Użytkownik Forum
 
Kristal's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2008
Lokacja: Włoszczowa

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Kristal ma numer GG 740730 Send a message via Skype™ to Kristal
Problem Unitera - zaniedbany swiat

Tak tak ... Mialam 24 Level poszlam na cyce kolo Thais a tam ;O 2 Botterow na cycach o to mowie ide to na rotwormy zeby chociaz mi sie 25 wbil ( 23% Mialam ) ide ok widze 30 knight i walil na full defensie i mial chyba slabe skille to mu wybijalam ale potem ;O 61 Knight -.- I 45 Sorc Naprawde ;/
__________________

Kristal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2008, 22:16   #8
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Przestańcie się drzeć. Na NoN-PvP, znoszenie tego typu zachowań to rutyna. Albo potrafisz obok tego przejść obojętnie, albo zmieniasz serwer.

@Shackowani, Oszwabieni
Wasza wina.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:40.


Powered by vBulletin 3