Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-11-2010, 17:35   #21
bartek8808
Użytkownik Forum
 
bartek8808's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 35

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vire
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Witam wszystkich a zwłaszcza założyciela tematu - Falcona.

Zapewne wielu graczy pragnie doznać klimatu RPG w Tibii. Niestety nie jest to takie proste w erze botów, pogoni za expem. Nie ukrywam ale sam jestem zwolennikiem zdobywania doświadczenia. Proszę zauważyć, że expienie wcale nie wyklucza elementu RPG z gry. A dlaczego? Według mnie na wyższym lvlu a także na PACC'u możemy czerpać o wiele więcej przyjemności ze wspólnej gry ponieważ otwiera się przed nami sporo nowych możliwości. Pozwolę sobie wymienić kilka:
  • - standart czyli wspólne polowania rozmaitych potworów (począwszy od zwykłych smoków a skończywszy na Zao, Poi, Inq...),
  • - przyjemniejsze wykonywanie rozmaitych questów,
  • - wspólne zdobywanie osiągnieć,
  • - pomaganie słabszym graczom (Quest Service's)
  • - mając większy lvl łatwiej nam będzie odeprzeć jakikolwiek atak.

Jeżeli chodzi o mnie to mogę stwierdzić, że mam spore doświadczenie w Tibii. Aby nie być gołosłownym przedstawię Wam rozwój mojej ostatniej postaci, która grałem przed przerwą:

http://forum.tibia.pl/showthread.php...ht=vortal+life

Wtedy grałem Druidem o nicku: Vortal. Z pewnych względów sprzedałem postać i teraz gram Knightem (Vire), którym grał wcześniej mój kuzyn.

Jeżeli macie ochotę chociażby spróbować stworzyć jakiś klimacik to zapraszam na Thorię. Każdy będzie grał swoim tempem i w razie potrzeby rozpocznę kontynuację w/w tematu ze screenami co też ma jakiś wpływ na ogólny klimat.

Apeluję, że brakuje nam (a w szczególności mi ) DRUIDA. Póki co ja gram knightem, mój kuzyn oraz kolega posiadają "potężnych" sorców

PS "uzywal hordy nieumarlych jako ruchomych tarcz w ktore precyzjnie wbijal swoje zatrute strzaly." - biorąc pod uwagę książki, które przeczytałem oraz swoją ogólna wiedzę na temat Fantasy nieumarlaki są niewrażliwe na truciznę

Ostatnio edytowany przez bartek8808 - 19-11-2010 o 00:03. Powód: Automerged Doublepost
bartek8808 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2010, 20:09   #22
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

@up
W swiecie Tibii jednak Ghoule sa wrazliwe, ale przeciez jestes doswiadczonym graczem, jak to sam napisales, wiec napewno o tym wiedziales.
btw. Ja nie zalozylem tematu. Charin zalozyl.
@Charin

Pozwol, ze nie bede cytowac. Zwyczajnie pojde od gory do dolu.

Dwa hunty na krzyz na tydzien, bo Ty niezbyt czesto byles. Czy chcesz powiedziec ze Raldriego, Nairda i mnie nigdy nie bylo? Albo ze kiedys powiedzielismy Ci, ze nie pojdziemy gdzies z Toba?

Raldri padl i przestal grac, owszem. Tak tez to opisalem, wiec uznam to za przyznanie mi racji.

W trojke swiata nie zwojujemy. W czworke tez nie i w dziesiatke tez nie. Myslalem ze celem byla wspolna gra i klimacenie, a nie wojowanie swiata.

O tych dwoch.. Co Cie to obchodzi, ze nie graja? Obchodzilo Cie ze grali? Obchodzi Cie, ze my nadal gramy? Lata Ci to. I nie mow, ze tak nie jest. Odkad padles tez Ci sie odechcialo grac, tak jak Raldriemu. Zachowaliscie sie jakby to byl koniec swiata.

Twoja wina byl brak czasu, a ich slomiany zapal? Jezeli nie miales czasu, to po co to zakladales i robiles komukolwiek nadzieje? I Ty tez miales slomiany zapal. Sile czlowieka poznaje sie po trudnosciach z ktorymi potrafi sie zmierzyc. Ludzie Ci odeszli z grupy, padles. No, to czas sie poddac. I nie mow mi o braku czasu, bo chyba nie chcesz mi powiedziec ze wlaczales komputer tylko po to, by zalogowac na kilka sekund do Tibii, a pozniej go wylaczales. Tak wyniklo z Twojej wypowiedzi. I co, powiesz ze jestesmy nolifeami i wcinalismy 24/7 w Tibie, hm? Jakby tak bylo to przez te trzy tygodnie juz bym mial okolo 40-45 lvl, jak nie wiecej. A Naird nawet wyzszy.

Jo, podtrzymales nam ducha. Zawsze byles ze swoimi ludzmi i dzielnie ich wspierales, no nie -.-? A jak Ty padles na tym swoim 16 lvlu i straciles 2k expa, to dzielnie trzymales glowe w gorze by dac nam przyklad. Jo, dokladnie tak.

Lykanie potow- Przez to ze ich nie miales, padles. I nie uzywalismy potow gdy bylismy na wspolnych wyprawach, moze pamietasz. Zawsze uzywales na nas ihow.
Expienie samemu- Aha. Wiec mielismy czekac zawsze na Ciebie, az raczysz sie zalogowac raz dziennie na pol godziny(Jeszcze zanim padles) i isc wtedy z Toba dzielic exp na gobinach, na ktorych tak usilnie expiles?
Mowa rpg- Nie robiles sobie jaj z tego gdy odgrywalismy? Bo ja to doskonale pamietam.
Brak czasu na wyprawy- Ano, bo Cie nie ma. Proste.

Sens naszej gry? Byl przedewszystkim taki, ze bedziemy grac razem na Antice. Nie musze mowic dalej, bo tutaj juz sens zanika, albowiem Ty nie grasz.
Dla Ciebie gra to nie jest nabicie lvlu? Racja. Po co ganiac smoki i miec chociaz szczypte emocji, skoro mozna ganiac gobliny.
Nie wspomniales w swoim pierwszym poscie, ze nigdy nie nabiles wiekszego lvlu niz 22. Nie wspomniales tez, ze nawet nie robiles desert questa. A chcesz prowadzic grupe! Coz to za glupota?

Trzeba bylo napisac na samym poczatku, w pierwszym poscie, ze nie zamierzasz expic. Pewnie zapomniales o tym wspomniec, nie?
Trzeba bylo napisac ze nie masz czasu, bedziesz sie logowal raz na jakis czas zeby isc wtedy ze swoja grupa na polowanie slabych potworkow.

Nie zrzucaj winy na swoj maly lvl. Bo tego co nas boli jak i przyczyna Twojego malego lvlu jest zwyczajnie to, ze sobie wszystko olales i ze nie miales czasu na gre.

Kolega wyzej napisal Ci rowniez zalety wysokiego lvlu. Moze Ty podasz nam zalety malego lvlu? Napewno jakies sa. Mniej spedzanego czasu- bo go nie masz.
To jedyny argument ktory mi tak spontanicznie by przyszedl do glowy na Twoim miejscu.

Charin, po prostu raz badz twardy i przyznaj ze spieprzyles po calej linii.

EDIT
@Down
No i co, sa niewrazliwe?
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham


Ostatnio edytowany przez Falcon Wings - 19-11-2010 o 02:03.
Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2010, 00:07   #23
bartek8808
Użytkownik Forum
 
bartek8808's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 35

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vire
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ghoul:

Strong To: Energy (-30%), Ice (-10%), Earth (-20%)
Neutral To: Physical, Fire
Weak To: Holy (+25%)

To by było na tyle A Jeżeli chodzi o Poison Arrow to chyba tylko one i Viper Stars zadają obrażenia od trucizny ale osobiście nie miałem okazji się przekonać jak to działa na Ghoule.

Więcej się tutaj nie wypowiadam.

Pozdrawiam
bartek8808 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2010, 20:50   #24
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Nie spieprzyłem, to się nie przyznam. Dalej będę tam grał. Nie wiem, czy Ty rozumiesz, że nie mogę poświecić czasu grupie z powodu zaistniałej sytuacji. O której ci zresztą mówiłema.

Nairda rozumiem, z rsem naprawdę chyba nie idzie knightem grać.

Tak, wkurzyło mnie to, że padłem, tracąc cały quest, 1,6k i ihy. I mam do tego zasrane prawo, żeby mnie wkurzało. Co nie spowodowało mojego braku bycia online. Tylko sytuacja w/w.

Inną sprawą jest twój ew. stosunek, czyli dołączanie do innych gildii. Nie widziałem w tym nic dziwnego, gdyby nie opinia innych, że to olewanie nas.

Zresztą, jestem (tak, dalej jestem!) liderem i nim pozostanę. Może i na 10 poziomach wyprawa na dsa rpgowa może być fajna? Zapomniałeś już jak sam o nich pisałeś?

Tylko nie wciskaj mi kitu, że to ja spieprzyłem. Uważałem, że akurat TY mnie wesprzesz, ze względu, że zakładałeś już ponad 2 grupy rpg. Obydwie nie wypaliły.

Tak więc jeśli dalej chcesz grać, to graj chociażby ze mną samym. Masz Red Rose, dołącz do nich. Graj, exp, pkuj, a ze mną graj roleplay. Choćby nową postacią.

Naird mam nadzieję dalej zagra.
Ty chyba się nie poddasz?
Mamy nowego użytkownika.
A drugiego zachęcam do gry.
Czterech to zawsze coś.

A ja po prostu nie lubię bicia lvla, ot. Do 30th Nov. mamy bonusy do shared exp. Mówiłem-sam expić nie będę.


Dla mnie grupa nie upadła, proszę ogólnie tak nie pisać. Upadnie, jak wszyscy przestaną grać.
Charin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2010, 22:14   #25
HelpForCipsoft
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2010

Posty: 17
Domyślny

Kawałek przeczytałem, ale jeśli nie doszło do wytrysku w pochwie nie jesteś w ciąży. Okej a teraz na serio. Nie kumam trochę ale wnioskuje, że chciałbyś założyć gildie do której z chęcią dojdę. Poziom mały, bo mały, łucznictwo na poziomie niskim ale zrobię co mogę by wstąpić w wasze szeregi. =)
HelpForCipsoft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2010, 20:02   #26
dzonyrts
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Bardzo chętnie do Was dołącze,

iż inicjatywa zaiste jest przednia
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2010, 20:22   #27
Kethuzan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 03 2010

Posty: 6
Domyślny

Zacząłem pisać, pisałem pisałem i...usunąłem wszystko, jakoś stwierdziłem, że mój komentarz do waszego systemu jest zbyteczny, wstawię jak go zobaczę. Do osób grających: mógłbym dostać na PW informacje o nickach postaci i kogoś najbardziej aktywnego jak to teraz wygląda? Bo czytając temat coś cienko... Ale miejmy nadzieję, że cała akcja odżyje. Cały system wyobrażam sobie w ogóle inaczej niż wy, ale o tym kiedy indziej
Kethuzan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2011, 23:56   #28
axd
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny życie

Czy nie zastanawialiście się czasem, co dzieję się z nami po śmierci ??
Wydaję mi się, że istnieje coś takiego, jak życie po śmierci A wy co o tym myślicie??
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.


Powered by vBulletin 3