Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-06-2006, 10:42   #381
Leszczu14
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: jastrzebie zdrój

Posty: 8
Profesja: Royal Paladin
Świat: Amera
Poziom: 89
Skille: 90
Domyślny

SS na tej wyspie jest otoczony ogniem,a zeby ten ogien tam byl ktoś musiał go tam zrobić,jeżeli Vendor go tam dawal musiał znać kogoś kto mógł otoczyc go ogniem...
Leszczu14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-06-2006, 12:55   #382
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leszczu14
SS na tej wyspie jest otoczony ogniem,a zeby ten ogien tam byl ktoś musiał go tam zrobić,jeżeli Vendor go tam dawal musiał znać kogoś kto mógł otoczyc go ogniem...
Chyba nie czytałeś dokładnie tematu. Hyacynth. A wy się pytacie gdzie Stonoga? Stonoga razem z kolegami dobrze się bawi na forum i na rooko.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 17:19   #383
Maci9k
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy

Elo ziomy! Dzieki temu postowi dowiedzialem sie wiele rzeczy o tajemnicach rooko. Nigdy przedtem nie interesowalem sie historia tibii tylko liczylo sie nabicie skili i posc expic. A teraz bede tez próbować cosik kombiować. Mam jakiegoś tam zje.banego rookslayera wiec cos sie porozkminia. Pozdro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 17:51   #384
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Domyślny Niemiecki?

Ha !! Niemiecki ? Po pierwsze Niderladzki . Niderladzki jest ciutke podobny do Niemieckiego
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2006, 23:19   #385
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

@2up
Nie wiem po co nam to mówisz skoro 9/10 userów ma to w dupie. Zastanów się zanim coś napiszesz
@up
Jakbyś dalej chciał próbować pobić mnie w walce na słowa - wiadomość dla ciebie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Główny serwer forum Tibia.pl
Bialy_Aniol Ten użytkownik jest na twojej liście ignorowanych.
//EDIT//
@down
Muszę cię zawieść - kolo ma ignora. Nie z powodu nadmiernej siły słowa - z powodu imbecylizmu. Poczytaj zresztą kilka ostatnich stron...
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)

Ostatnio edytowany przez Dark Alphadron - 16-06-2006 o 00:38.
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 00:12   #386
IntoTheRain
Użytkownik Forum
 
IntoTheRain's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Xel'Naga
Wiek: 37

Posty: 38
Gildia: -
Świat: nova
Domyślny

yeeeeah walka na slowa go go;]
IntoTheRain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 00:48   #387
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Odkrywajcie dalej ^^ Potem bede mogl caly topik....z kilkoma wyjatkami wkleic do dzialu '' chcesz sie z noobow powysmiewac''
ehhh te sliczne odmiany slowa rookgaard!
Wy sie do ksiazek wezcie...a nie w gry gracie
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 09:23   #388
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Pergamin Ashuehue

@Maveric:
Też to zauważyłem. Rooko. Ciekawe jak jeszcze nazywana będzie ta mała wysepka.
@Topic:
Jeżeli macie jakąś teorię, sami ją wytestujcie a nie: "A wiecie, może trzeba..." i na tym się kończy.
Nawet dobry temat, troche spamerski, ale nie ma więcej nowych podobnych. Zauważyłem, że po pewnym czasie (około 50~60 stron tematu) powstaje nowy i ludzie w nim piszą. W sumie 2/3 się powtarza. No może jeszcze walki na słowa >lol2< ale to inna historia
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 19:09   #389
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Dumny :Dhaa!

Ha ! Dales mi ignora toznaczy ze jestem lepszy
A ty ? ty slabeloz ktury prubuje zabajerowac dla innych
ja nie bajeroje mowie co mysle
I wcale mnie to juz nie dryga ze ktos pisze (Alfabetyk) (jesli jestes z innego kraju to ic na inne forum) ( i inne...) ja poptosru to olewam i gram sobie spokojnie , niemam zamiaru bic sie na slowa bo to nooby robiol chyba wiez oco mi chodzi
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2006, 09:57   #390
pan dres
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 22
Skille: --/20
Poziom mag.: 23
pan dres ma numer GG 6637375 Send a message via Skype™ to pan dres
Domyślny

wreszcie!! nadeszla dlugo oczekiwana chwila!!
ten porypaniec bialy aniol dostal bana
:\ mamy 1 tydzien spokoju i 1 tydzien zeby odkryc jak najwiecej
bez tego debila co uwaza ze jest belgiem!!
pan dres jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2006, 10:12   #391
Mahrdis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2006

Posty: 23
Domyślny

LOOOOL
A niektorzy jeszcze o vendorze spamuja.
Vendor to znaczy sprzedawca!
Powalaja mnie ludzie ktorzy jeszcze tego nie zrozumieli.
Mahrdis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2006, 14:34   #392
Silverkin
Użytkownik forum
 
Silverkin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: ...
Wiek: 33

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Silverkin ma numer GG 2192093
Domyślny

@Temat
Wiecie dlaczego ludzie grają w tibie a CIPSoft trzebie taką kase ? Nie wiecie ? Pomyślcie chwile...tak właśnie, dlatego że dają takie różne ciekawostki i tajemnice, które zachęcają graczy do gry i odkrywania ich....To tyle

Nie chcę tutaj zniechęcać poszukiwaczy, ale niech będą świadomi że ich wysiłki mogą pójść na marne

Pozdrawiam
Nie czepiajcie się błędów, bo u mnie to normalne i nieuleczlne
Silverkin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 03:05   #393
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

heh pewnie mi nie uwierzycie i zaczniecie mowic na mnie noob itd itp... ale 3 miesiace temu znalazlem scrol z angielskimi zapiskami. bylo tego dosc sporo. oczywiscie juz nie mam i tego sie bedziecie czepiac ze nie mam dowodu widzialem tez jak jeden gosciu sprzedawal brass armor w trade room tez mniej wiecej w tym okresie. czy wtedy jeszze wypadal ze zwyklego minosa ? jesli tak to po klopocie...
wymyslilem jeszcze jedna bajeczke: teleport kolo MM jest prawdopodobnie polaczeniem z mint(jak to sie nazywalo xD) i podobno trzeba zabic minosa z fista... wiec sadze ze tym teleportem moze przejsc knight z wysokim fistem ale bez eq, i zabic minosa
nie chce zablysnac po prostu powiedzcie co o tym sadzicie i czy isc dalej tym tropem
Sir Heike jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 12:36   #394
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
heh pewnie mi nie uwierzycie i zaczniecie mowic na mnie noob itd itp... ale 3 miesiace temu znalazlem scrol z angielskimi zapiskami. bylo tego dosc sporo. oczywiscie juz nie mam i tego sie bedziecie czepiac ze nie mam dowodu widzialem tez jak jeden gosciu sprzedawal brass armor w trade room tez mniej wiecej w tym okresie. czy wtedy jeszze wypadal ze zwyklego minosa ? jesli tak to po klopocie...
wymyslilem jeszcze jedna bajeczke: teleport kolo MM jest prawdopodobnie polaczeniem z mint(jak to sie nazywalo xD) i podobno trzeba zabic minosa z fista... wiec sadze ze tym teleportem moze przejsc knight z wysokim fistem ale bez eq, i zabic minosa
nie chce zablysnac po prostu powiedzcie co o tym sadzicie i czy isc dalej tym tropem
Ja Ci wierzę. Nie wiedziales wtedy jeszcze ile ta karteczka jest warta. Probuj ją odszukac. Mnie nigdy rookgaard nie interesowal ale pora sie chyba zajac mino magiem, ghoulem i spike swordem ale jesli chodzi o to trzecie to uwazam ze raczej nie da sie go zdobyc. Co do minosa na skale nie mam zadnej opini. Jesli chodzi o teleport to chyba to jest jedyna droga do MMa aczkolwiek nie przecze ze nie mozna sie tam dostac inaczej (tylko jak?? przez quest z carlin swordem i wędką raczej sie nie da. Wieczorem bede gral rookstayerem i poszukam ksiazek u Seymoura. Sir Heike Ty masz pacca wiec szukaj na czesci rooka dla Pacca. W szczegolnosci pod ziemia, kolo goblinow.
Pozdrawiam
Cya.
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 12:44   #395
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Ps

I jeszcze jedno. Niektorzy z Was zachowuja sie jak nooby. Ludzi powiedzcie mi co Wam daje klocenie sie??? Stonoga mial zapal do rozwiazywania tajemnic rooka i zamieszczania ich tutaj ale widocznie stracil go czytajac Wasze durne opinie. Mozecie uwazac ze jestem dzieckiem ale mnie to nie obchodzi. Wiekszosz moich rowiesnikow nie odstepuje mozgiem niektorym studentom. Chcialbym jedna uwage skierowac do uzytkownika o nicku Oxi of rookgaard czy jakos tak. Rozumiem ze mogles sie zdenerwowac zachowaniem MaveriCa ale czy od razu musiales pisac ze jest za****nym ch**em? Za bardzo sie podnieciles i MaveriC Cie skarcil ( i nie traktuj tego jako Jego obrone bo On tez nie zachowal sie idealnie). Jesli chodzi o niektorych z Was mowiacych "moj kolega zostal zabity przez ghoula ale nie mam dowodow" lub "ja zdobylem spike sworda wyszedlem na maina i sprzedalem" to nawet jesli macie racje (chodz to raczej niemozliwe) to my Wam nie uwierzymy poki nam nie pokazecie screena. Ok rozpisalem sie za bardzo. Lece skilic glownym charem.
Pozdrawiam
Z powazaniem
Zombiakus
Cya.
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 13:56   #396
straszna truskawa
Użytkownik Forum
 
straszna truskawa's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 26
Skille: 20/25
Domyślny Nie Czytlem Calego Tematu Wiec..

nie czytalem calego tematu..ale mowie/mysle jak tam przy minomagu so maigczne prody...to moe trzeba wejsc w jeden prod tam w sali treningowej i wjesc na mino hell...uzywac lifeflidowu(to ocziste)....a na rooku nic samo nie znika no nie?moze z mino maga cos wypadnie co cie odleczyz tych prodow..moze zrobili 2 rodzjae mino agow..tego questowego i expowego...niewiem..
straszna truskawa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 14:44   #397
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

nie wiem czy ktos to wczesniej mowil ale moze po zabiciu moze w pokoju mino gada jest jakas niewidoczna dziura co ja pickiem odkopac trzeba. i wejsc w ta dziure gdzie moze byc nastepna wskazowka do spike sworda. mino mag to wedlug mnie najsilniejszy potwor na rooku, a spike sword najlepszy miecz. (ameryke odrylem ) ale to on strzerze questu na spike sworda. ghula wykluczam dlatego ze w ksiazkach o spike swordzie nie ma ani slowka na temat ghula (tak mi sie przynajmniej wydaje). ghul moze strzec czegos innego o czym nawet mozemy nie wiedziec. albo jest jeszcze inaczej.
tylko wtedy ghul musial by miec zwiazek ze sprawa. znacie quest na dark shield i battle hammer ? tam zeby otworzyc teleport jeden czlowiek musial stac na specjalnej kratce (taki przycisk) mysle ze mino mag strzeze jednego takiego przycisku a ghul drugiego. po nacisnieciu obydwu moze sie pojawi teleport do SS

ale namotalem
Sir Heike jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 16:58   #398
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mozliwe, bardzo mozliwe Heike, ale nie zapominaj u dzwigni u Toma. Wieczorem bede gral na rooku pojde do katana room i na mino quest. Jak cos znajde to napisze.

Ostatnio edytowany przez Zombiakus - 23-06-2006 o 17:04.
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 19:06   #399
straszna truskawa
Użytkownik Forum
 
straszna truskawa's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 26
Skille: 20/25
Domyślny hmm..

CipSoft chyba nie mowil ze zamyka ten quest no nie?Gram w Tibie od paru ladnych lat,brat moj tez zreszto gral i mi co nieco opowiadal(mniejssza z tym)


Jezeli cipSoft naprawde zamnkol ten quest to by po zmienial od razu numery klucz : bo so takie : 4601 i 4603 .Jezeli to jest tajemnic(ten klucz) to nie dizwie sie ze nei ma go na zadnej stronie,na tibia.com bo tajemnica i nne strony fanowskie bo nie wiedzo... . A slyszalem ze cipsoft lubi dbac o szczeguly..wiec o klucze tez by zadbal..zrezto..co z tego ze wszyscy rookslayerzy gorsi czy lepsi rokopali caly rook..moze co 2 update'y cipsy zmieniajo jego polozenie.Zreszto mozna go dostac NPC np na jakies slowo "jakiesslowo,yes,bye".Ja mysle ze jednak ten quest jest.Tylko nie jestem pewien czy ten klucz(4602) otwiera chate Toma czy Mino Maga...Ale mysle ze Toma bo jak Minomaga to powinny byc dwie przerwy np.4601 , ...., ....,4604.
(moze by tak przekopac brzegi loczoce ziemie z wodo,ludzie myslcie)
No..pozdrawiam
A Stonoge za IQ podziwiam(tzn.za wiedze o Tibii)

Ostatnio edytowany przez straszna truskawa - 25-06-2006 o 13:19.
straszna truskawa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 20:58   #400
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Dumny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez straszna truskawa
A Stonoge za IQ podziwiam
Jesli to ma byc ironia to lepiej nic nie pisz. Bo sporo wiesz i chyba lepiej dla nas wszystkich zebys mowil co wiesz a nie wystawial zlosliwych komentarzy
__________________
Remember me when I'm gone...
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:42.


Powered by vBulletin 3