Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-12-2008, 20:56   #121
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
nie gram już w tibie i moje rozkminianie jest w porządku
Skoro nie potrafisz rozpoznać najprostszej formy ironii, to świadczy tylko tym, że rozkminianie u ciebie leży. Nie próbuj się usprawiedliwiać. Kilka stron temu dałeś takiej dupy, że na twoim miejscu wstydził bym się tu w ogóle pokazywać.

Jako, że ku mojej wiecznej hańbie, najprawdopodobniej po raz kolejny kupię Pacc*, z przyjemnością wybiorę się z naszą drużyną, aby zaliczyć ten nowy quest w stylu Inquisition.


*Generalnie, zrobię to w celu zwastowania całej kasy z UE i SD na Frostach - 4fun.
Xr3 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2008, 21:12   #122
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Zamiast docenić to, że neopostman przetłumaczył i oczywiście pojechany bo źle, nie stylistycznie i ogólnie on jest zły, gupi i nie mondry!!!
Jeżeli neopostman to Yeti to fakt on jest autorem tłumaczenia
http://forum.hunted.pl//showthread.php?t=4543

Czepiacie sie tego golema jakby od niego zależał cały system tibi...co z tego że ma tą śróbke kij z nią, gdyby jej nie miał czegoś innego byście sie czepili ;d

Cytuj:
możliwe że masz racje ale mogli by zrobic 1 server z starej tibi i już by nikt wtedy nie narzekał że nowa tibia sux a jak by nikt nie grał na tym starym servie to by go po prostu wyłączyli a co do exp/h to już ci napisałem powód czego nie mogę wyjawic ok teraz możemy nie odpisywac na swoje wypowiedzi
Właśnie chciałbym to zobaczyć jak ludzie narzekaja na tibie 7,6 i jej bugi brak balansacji (jako takiej) aż wkońcu przestają grać ;]
Nie pytam cie o miejsce tylko ile robisz exp/h nie musisz pisać gdzie, chce tylko wiedzieć jaką ilość expa wyciągasz na godzine to wszystko
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja
Regeusz jest offline  
stary 08-12-2008, 00:37   #123
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

Czemu się niektórzy aż tak czepiają. "nowe moby, blabla hu**we"?? przecież w tibii jest już od h**a różnych monsterów więc jest coraz trudniej wymyślić coś nowego.

Xr3
Rozwaliłeś mnie tym tekstem
__________________
AnArAki jest offline  
stary 08-12-2008, 09:02   #124
Miszi
Użytkownik Forum
 
Miszi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2006
Lokacja: W domu

Posty: 81
Miszi ma numer GG 4933119
Domyślny

nie wiem co o ty myslec, jak nie bdzie dobrego loota z nich to nikt tam nie bedzie expic

Mogliby sprawic zeby rashid skupowal rzeczy po wiekszej cenie bo czesto waste :/
Miszi jest offline  
stary 08-12-2008, 11:57   #125
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszi Pokaż post
Mogliby sprawic zeby rashid skupowal rzeczy po wiekszej cenie bo czesto waste :/
I tak powinno być, musi być waste. Przynajmniej nie będzie takiego szybkiego bicia lvli. Powinno być tak, że musisz najpierw 2 dni na guardach/ofie/mintwallin spędzić, żeby mieć kase na exp do końca tyg, a nie, że expisz jak szalony i jeszcze kasa leci...
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline  
stary 08-12-2008, 15:42   #126
Trylek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 16
Evul

Ehh dzieci dzieci przestancie grac w ten crap bo po przeczytaniu kilku stron tego tematu doszedlem do wniosku ze tibia niezle ryje beret
Trylek jest offline  
stary 08-12-2008, 17:25   #127
Befsztyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 293
Stan: Niegrający
Domyślny

przesłodzone i przekombinowane te potwory. widać cipsoftowi zaczyna brakowac pomysłow. Dajcie jeszcze Mutated dwarf, mutated goblin, mutated rotworm... paranoja
__________________
Befsztyk jest offline  
stary 08-12-2008, 17:27   #128
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [19]Dudziu[91] Pokaż post
Tibia "zboczyla z kursu" od wejscia svarground oraz okrazajacych ice islands wtedy wlasnie zaczely sie 250-300-paulistinha. Zwroccie uwage na sam noserman outfit, juz jest wykonany w innym stylu - itemy wygladaja inaczej odstepuja od starej reguly, z update na update naprawde jest gorzej swiadczy o tym grono argumentow - np to iz tibia byla prosta, ludzie kochali ta gre nie za grafike za swoja prostote, za to co bylo wewnatrz, za zagadki jezyk beholderow, sword of fury i wiele innych. Teraz z potworow wypadaja greate shieldy, jest quest na demon legi co prawda jest juz edytowany ale jest. Cipsoft naprawde chce zarobic i to widac golym okiem, choc sa osoby, ktore twierdza inaczej, ze super rozwinieta cywilizacja ma roboty szkoda ze nie czolgi i nie bomby atomowe. Takie jest moje zdanie...
Zgadzam sie
Kiedyś tibia była bardzo fajna i prosta, a teraz głównie ludzie grają dla cyferek.
Większość moich znajomych już nie gra właśnie dlatego.
Vyohman jest offline  
stary 08-12-2008, 18:01   #129
Wux
Użytkownik Forum
 
Wux's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 63
Poziom mag.: 55
Domyślny

nie gram już dość długo w Tibie, ale zawsze gdy nadchodziła aktualizacja czytałem trochę na temat zmian. Przeważnie zawsze optymistycznie podchodziłem do zmian. Nigdy, nawet wtedy gdy grałem, na nic nie narzekałem. Z początku po przeczytaniu 1 testera uznałem że zapowiada się dość ciekawie, lecz gdy zobaczyłem zdjęcia z test servera, po raz pierwszy coś nie przypadło mi do gustu, a mianowicie wygląd expowisk tzn. że na nowej wyspie możemy zobaczyć prawie wszystkie rodzaje potworów np: hydry, małpy, warlocki, smoki, Barbariany, piraty itd. Nie wiem jak wy ale według mnie jest to przegięcie bo do tej pory każde z miast miało coś unikalnego jeśli chodzi o rozmaitość występowania kreatur, coś co można było zobaczyć tylko w wybranym mieście, a teraz na ogrom potworów będzie można zapolować również w Yalahar. Uważam że Cip powinie trzymać się dawnej konstrukcji miasta i nie robić miast jak na OTSach.
__________________
Wux jest offline  
stary 08-12-2008, 18:05   #130
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Przypuszczam, przynajmniej w 1/3, zostanie rozwiązany problem przepełnionych expowisk...
Xr3 jest offline  
stary 08-12-2008, 18:08   #131
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Dokładnie, wyobrażasz sobie jak na Premii będzie pusto?

Jestem ciekaw, czy oni wszyscy są W PEŁNI świadomi jak psują tą grę chcąc ją polepszyć.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 08-12-2008 o 18:11.
Rocket Slayer jest offline  
stary 08-12-2008, 18:41   #132
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Cholera, faktycznie, psują tę grę dodając nowe respawny,czary, przedmioty, questy, urealniając ją trochę (ale nie, nightmary nie mogą występować tam gdzie nieumarli, to psuje klimat! hydry też powinny być w jednym miejscu, broń boże na jednym respie z innymi mobami, przecież realistyczne i klimatyczne są tylko wielkie respy mobów tego samego rodzaju!). Wprowadzenie miejsca z klatkami, w których uwięziono potwory rożnego rodzaju, ponieważ wykorzystywano je do eksperymentów i to do tego klatki są PODPISANE nazwą stwora też psuje klimat! Toż to OTS! Miasto z odrobiną klimatu i różnymi potworami też jest złe, miasta powinny mieć określone potwory a nie wszystkie. Ciekawe, jakie są określone moby dla Ankrahmun... pomyślmy... Dragony, Scaraby i pokrewne, nieumarli, w tombach są też GS'y, Warlocki i Behemothy, wystarczy przejść przed góry żeby dojść na lizardy i hydry, są wieże djinnów, dodali energy elementale... cholera, jeden gatunek mobów, prawda? No, a w thais to już w ogóle... raty, cyklopy, rotwormy, dragony, trolle, orki, slimy, niedaleko minotaury, GS'y, bandity i pokrewne... cholera, też jeden rodzaj mobów! Ale Cipy psują tę grę ;/
Virlan jest offline  
stary 08-12-2008, 19:03   #133
Pluskwi@k
Użytkownik Forum
 
Pluskwi@k's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: mars
Wiek: 30

Posty: 47
Stan: Niegrający
Imię: Pluskiwak
Profesja: Knight
Świat: trójwymiarowy
Poziom: 20
Skille: 0/0
Poziom mag.: o
Domyślny

Czemu wy się czepiacie tych golemów. Przecież każdy trybik, każda jego część i głowa jest pod wpływem magii energii.

Moim zdaniem potworki są świetne, mutadet też, ale za dużo ich.
__________________
Ukryty tekst:
ja wiem bardziej że wiem, nawet jak ty wiesz, to i tak ja będe bardziej wiedzieć, i wiedz że ja to wiem, a i tak będe wiedzieć jakim jesteś idiotą jak to czytasz
Pluskwi@k jest offline  
stary 08-12-2008, 19:21   #134
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pluskwi@k Pokaż post
Moim zdaniem potworki są świetne, mutadet też, ale za dużo ich.
Nawet tego nie potrafisz poprawnie napisać.

Cytuj:
No, a w thais to już w ogóle... raty, cyklopy, rotwormy, dragony, trolle, orki, slimy, niedaleko minotaury, GS'y, bandity i pokrewne...
Raty są wszędzie. Nie ma znaczenia gdzie będą.
Trolle? BIG RESP! ;o ma to jakieś znaczenie, czy tylko dla low lvli?
Orki - jak kot napłakał
slimy? piszesz o tych dwóch?
niedaleko minotaury 0 fakt, niedaleko
GSy? Mad mage quest? O to ci chodzi?
Bandity? Wiesz gdzie jest DC?

Gwoli przypomnienia:
Orki - po update OF koło Yalahar
Minotaury - Mint koło Yalahar
Gsy - chcesz solować? No problem! up&down - ofc okolice Yalahar
I wiele wiele innych atrakcji! Djinny, Hydry, WRL, Barby...
All in 1


Gdyby Cipsoft wam przekazał info na temat nowego update'u w którym wprowadzą Pikachu? Tłumaczyli by to tym "Drodzy gracze! Z uwagi na to, że pies króla Tibianusa przyniósł pokeballa w pysku..." - cieszylibyście się z tego? Aha, gdyby do powiedzmy POHu z Thais czy każdego innego miasta był TP - cieszylibyście się, tak? W końcu to dla was dodatkowe expowisko gdzie możecie powbijać kilka cyferek, a że wam to ułatwiają to wam to na rękę? Od tego są OTSy
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 08-12-2008, 19:29   #135
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Klimatyczne wprowadzenie respawnów różnych mobów w pobliżu miasta i na wyspach je otaczających nie uważam za nic złego. Wprowadzenie pikachu i teleportów-tak, bo psuje to klimat fantasy. Co do orców banditów itd, tak pisze o pohu i DC, które to znajdują się mniej więcej w takie odległości od miasta jak np. Barbarian campy lub gianty na tyrsung, więc imho akurat tutaj nie bardzo masz za co mnie krytykować.
Virlan jest offline  
stary 08-12-2008, 19:50   #136
Przemkoo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

Dziwni jesteście bo chcecie mieć all na facc?.
To by bylo bez sensu Tibia musi zarabiać i w ogóle nooby by mieli wszystko żal..
 
stary 08-12-2008, 19:52   #137
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny


Cytuj:
i złoto włosy książe pognał do wieży na swoim białym rumaku że by uratowac księżniczkę ale zamiast smoka zobaczył na swojej drodze wielkiego transformera więc postanowił zejśc lochami ale tam biegali zmutowani ludzie i zwierzęta więc poszedł po pomoc do miasta ale miasto wyglądało jak wielki statek kosmiczny więc zawrócił ale miał szczęście zobaczył wybite wszystkie potwory i jakiegoś kolesia który biegał w kółko i pisał exura więc wszedł do najwyższej wierzy patrzy a tam w łóżku ktoś leży zbliża się bardziej odsłania zasłony a tam leży jakiś chłop i mówi plx free items
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 08-12-2008 o 20:11.
Rocket Slayer jest offline  
stary 08-12-2008, 20:01   #138
Rase
Użytkownik Forum
 
Rase's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2008

Posty: 169
Domyślny

pewnie opakowanie musi być baaardzo treściwe.
Btw: Idę po boty
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przemkoo Pokaż post
Dziwni jesteście bo chcecie mieć all na facc?.
To by było bez sensu Tibia musi zarabiać i w ogóle nooby by mieli wszystko żal..
Co rozumiesz przez "nooby by mieli wszystko żal (und bul sqad)"? Nie chciał byś mieć więcej
,lepiej ,fajniej za darmo? A skoro nooby to nooby to i tak maksymalnie 30 lvl osiągną i nie będą Ci
jakiegoś dobrego respu bloczyły.
__________________

Tez nie dokonca to rozumiem :/
Chcesz aby Twoje życie się zmieniło? Poproś już dziś użytkownika Rase o zaproszenie na Lockerz.com

Ostatnio edytowany przez Rase - 08-12-2008 o 20:11.
Rase jest offline  
stary 08-12-2008, 21:42   #139
[19]Dudziu[91]
Użytkownik Forum
 
[19]Dudziu[91]'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2008
Lokacja: JaWoR

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie gram;]
Świat: menera
Poziom: 100
Skille: -
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pluskwi@k Pokaż post
Czemu wy się czepiacie tych golemów. Przecież każdy trybik, każda jego część i głowa jest pod wpływem magii energii.

Moim zdaniem potworki są świetne, mutadet też, ale za dużo ich.
Ty jestes pod wplywem magii i energii neo... wlasnie dla takich dzieci jak ty cipsoft teraz robi update... czego sie czepiamy?
Poczytaj sobie np to
http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=308246
i porownaj jak sa robione update a jak to wygladalo kiedys chodzi mi generalnie o budowe gry

Ostatnio edytowany przez [19]Dudziu[91] - 08-12-2008 o 21:45.
[19]Dudziu[91] jest offline  
stary 08-12-2008, 21:51   #140
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

@Rocket Slayer

Haha pomysł na update

Dobre, sam to zrobiłeś?
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:07.


Powered by vBulletin 3