Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-11-2005, 18:18   #21
Baradax
Użytkownik Forum
 
Baradax's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Sztockholm
Wiek: 31

Posty: 626
Baradax ma numer GG 10159461
Domyślny

A wiec, nie liczcie na TH. Wiecie dlaczego?
Jak latwo jest zabic orshabala? Nie latwo, wiec wiecie ze nie bedzie duzo jego cial. Ile sie on razy pojawia na danym serwie? Rzadko. i ile razy wypadnie wam TH z orshabala? Rzadko. Co z tego wynika? Ze Th bedzie moze raz na 10 lat na serwer...


EDIT: Oczywiscie jesli CIP nie zrobi jakiegos spawnu orsha /questu na Th.
__________________
Czy zrobie comeback?
Nie zrobie raczej... ale na forum bede ^^.
Old time fake roxior.
Baradax jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-11-2005, 19:17   #22
Paszki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Tam gdzie trzeba ;p
Wiek: 31

Posty: 39
Stan: Aktywny gracz
Paszki ma numer GG 7365674
Domyślny Lool

Co dziesięć lat <lol?> tibia ma z 9 a TH'ów jest dokladnie 2 w calej tibi,a co do TH na Ani to się zgadzam w 100% tak powinno być!!!Chociaż jest on troche lepszy od Sov'a i SCA, własciwie na miejscu CIP'ów zrobiłbym cluba pomiedzy Sov'em ,a SCA'em. Mówiąc o respie Orsha~ to w ostatnim czasie nie był on taki żadki co okolo 2-3 tygodnie niestety nie na serv lecz w całej tibi.
__________________
"...pomuż kumplowi a nie palisz głupa,dla mych ludzi piątka, dla frajerów muka...!"

Ostatnio edytowany przez Paszki - 07-11-2005 o 19:18.
Paszki jest offline  
stary 07-11-2005, 20:07   #23
Lass
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2005

Posty: 81
Stan: Aktywny gracz
Imię: Druidunio
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 42
Skille: 68/66
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wilkq
Mam pytanie : Co to za kulka na prawo od kasy???
BIG BLACK PEARL?
Czytaj newsy DOKŁADNIE i myśl...

Cytuj:
Green gem, strange symbol, 7 czarnych pereł, devil helmet, silver dagger, mind stone, 181gp i… worek!
__________________
W postach staram się używac polskich liter... tylko "ć" mi nie działa, nie wiem czemu -.- (to ć zostało uzyskane za pomocą tablicy znaków...)

Ivul skillz0r trejn mode on (till 75)...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dezewov
Mam 2501 lvl i mam mpa i noob legs i mjek sdfjklfdjn srape bac***eta heya banana hasdas i wymiatam zabije forum wasze moim sdekum i benzynow beolowioa
Lass jest offline  
stary 07-11-2005, 20:34   #24
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hemuś
Moim zdaniem na następnym updacie Cipy powinny zmienic jedna rzecz - zmienić miejsce TH z Demon Armorem w Anihilatorze.
Powód? W końcu na Ani będzie broń dla KAŻDEGO, prócz palla. Club, Axe i Sword. A demon armor? Sama nazwa mówi, że ma z demona wypadać, np. z Orsha
Czyli według tego co piszesz
Warlord Sword powinien wypadać z Orc Warlorda.
Serpent Sword z Serpent Spawn (nowy nie dodany potworek)
Warrior Helmet z Orc Warriora lub Wild Warriora...
n/c n00b plx


Co do tematu:
Wiele obszarów na tibii jest nieodkrytych a także dojdzie wiele nowych terenów w nowym update wiec czemu CiPy nie mieliby dodać RESPA orshabaala gdzieś w bardzo trudno dostępnym miejscu?


Poza tym którys z modków pisał, ze częstotliwość z jaką orshabaal pojawia się na kolejnych serverach wskazuje, że średnio za rok pojawi się kolejny raz na Elysi itp.
Igrexou jest offline  
stary 07-11-2005, 20:59   #25
Goox
Zbanowany
 
Goox's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005

Posty: 124
Świat: Inferna
Domyślny

th w anhim chcecie? po***a... oszaleliscie? nawyzej moga dac silver mace- thats all
Goox jest offline  
stary 08-11-2005, 06:44   #26
Hemuś
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 14
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou
Czyli według tego co piszesz
Warlord Sword powinien wypadać z Orc Warlorda.
Serpent Sword z Serpent Spawn (nowy nie dodany potworek)
Warrior Helmet z Orc Warriora lub Wild Warriora...
n/c n00b plx.
Może byś wpierw pomyślał, a potem wyzywał od noobów???
Bo zdaje mi się, TH jest najlepszym z clubów, a w ANI quescie jest AXE I SWORD oprócz właśnie CLUBA. Więc MOGLIBY go tam dać zamiast demona. A co wtedy z demon armorem? Logiczne, że MOGLIBY go dać do jakiegoś dobrego potwora. Jeśli zaś nie do dobrego, to do NAJLEPSZEGO. A taki JEST właśnie Orsch.
Przynajmniej była by równowaga wśród najlepszych broni i każdy posiadający TH mógłby dorównywać innemy posiadającemu MS.
Hemuś jest offline  
stary 08-11-2005, 07:01   #27
Fire Knight Marcin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 32

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Perly Lotry
Świat: Calmera
Poziom: 70
Skille: 80/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

eee mało bedzie TH przeciez Orsh niebedzie sie pojawiac chyba co miesiac ... i jeszcze trzeba miec fart zeby to cos wylotowac
Fire Knight Marcin jest offline  
stary 08-11-2005, 07:28   #28
Aeglos Tribunal
Użytkownik Forum
 
Aeglos Tribunal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005

Posty: 328
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Więc tak TH wypadał będzie tak samo jak e-plate z demona to nie jest całkiem prawda może on wypadać częściej ale może on też częściej wypadać ponieważ Orshaa~ pojawia się bardzo rzadko i to na różnych serverach. Ale to nie jest pewne cYa
__________________
With great power comes great responsibility.
Aeglos Tribunal jest offline  
stary 08-11-2005, 08:18   #29
Rejdi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A mi się wydaje, że TH wypada z każdego Orshabaala, a jeśli nie z każdego to często. A dlaczego tak myślę? A znacie w ogóle legendę Khundahamar? Otóż pogadajcie z Daniel Steelsoul (chyba tak, gowernator Edron w kazdym razie) a dowiecie się gdzie zaginął TH i co robią dwarfy na Edron. No a Orshabaal spawnuje się na Edron i teraz już wiemy, że to on ma ten Thunder Hammer. Dlatego też sądzę, że KAŻDY Orshabaal posiada w sobie TH jakoż, że związane to jest z tą właśnie legendą.

Trochę chaotycznie napisałem, ale jak pogadacie z NPCkami to załapiecie
 
stary 08-11-2005, 08:23   #30
Marcepanowy maciek
Użytkownik Forum
 
Marcepanowy maciek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: świnoujście
Wiek: 31

Posty: 75
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Julera
Poziom: 16
Skille: 60/60
Poziom mag.: 4
Marcepanowy maciek ma numer GG 4133230
Domyślny

Ello ziomy! Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby dać TH na Anii. Każdy miałby wybór tylko jest jedno ale: nikt nie wie co jest w prezencie z Anii Tzn. wiadomo ale po co jest tam miś?Według mnie misia da się zamienić na coś innego ale niewiem na co.Możliwe że CIPy dadzą TH w Anii ale wątpie.Powód: bo mało osób używa Clubów(raczej sorki i druty bo knightów jest mało). No więc jakby zrobili TH na Anii zamiast demon arma to sorki i druty by go brały bo knightci nie skończyłem nara ziomy!
__________________
bezradny maly czlowieczek
Sorcerer
12 lvl
10 magic lvl (trenie)
Julera
carlin
Marcepanowy maciek jest offline  
stary 08-11-2005, 09:01   #31
Dr.Byczek
Użytkownik Forum
 
Dr.Byczek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: loL?
Wiek: 31

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Świat: lol?
Poziom: lol
Skille: lol
Poziom mag.: lo
Domyślny

A dlaczego musieli by usunac demon armor? Nie mogli ny prezentu i tak go prawie nikt nie bieze
Dr.Byczek jest offline  
stary 08-11-2005, 09:01   #32
Drizzt Do'Urdenn
Użytkownik Forum
 
Drizzt Do'Urdenn's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Chodziez
Wiek: 39

Posty: 156
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 53
Poziom mag.: 14
Domyślny

Pier***icie z tym dodawaniem TH na anni. Uwazacie ze byloby to sprawiedliwe?!!Co powiedzieli by Ci, co uzywaja clubow i robili juz anni?? Na przyklad moj znajomy polak z secury(148lvl) uzywa clubow, 3 dni temu zrobil anni i wzial sova zeby go sprzedac. a teraz nagle przy nastepnym update, CIPy zmieniaja demon arma na TH i co?? Nic tylko sie w dupe ugryzc. Wiec pomyslcie. To byloby zagranie wyjatkowo nie fair....

Ostatnio edytowany przez Drizzt Do'Urdenn - 08-11-2005 o 09:49.
Drizzt Do'Urdenn jest offline  
stary 08-11-2005, 09:36   #33
Gracz z Trimery
Użytkownik forum
 
Gracz z Trimery's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 32

Posty: 17
Domyślny

No.. chyba ja szybciej zrobie anni~ niz ty blokniesz orshabaala i zloocisz th/kopisz Th -.-
Gracz z Trimery jest offline  
stary 08-11-2005, 12:28   #34
Hemuś
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 14
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drizzt Do'Urdenn
Pier***icie z tym dodawaniem TH na anni. Uwazacie ze byloby to sprawiedliwe?!!Co powiedzieli by Ci, co uzywaja clubow i robili juz anni?? Na przyklad moj znajomy polak z secury(148lvl) uzywa clubow, 3 dni temu zrobil anni i wzial sova zeby go sprzedac. a teraz nagle przy nastepnym update, CIPy zmieniaja demon arma na TH i co?? Nic tylko sie w dupe ugryzc. Wiec pomyslcie. To byloby zagranie wyjatkowo nie fair....
LOL!!! Pomysl - CIPy sa nie fair do mnie, bo ja wlasnie teraz ide na dl`e a już nie wypadną mi z nich Dragon Scale Legsy, a jakiś koleś je jeszcze ma (bo mu kiedyś wypadły). On ma, a ja nie? SKANDAL!!! -.-

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gracz z Trimery
No.. chyba ja szybciej zrobie anni~ niz ty blokniesz orshabaala i zloocisz th/kopisz Th -.-
Dokładnie!!!

Ostatnio edytowany przez Hemuś - 08-11-2005 o 12:30.
Hemuś jest offline  
stary 08-11-2005, 12:30   #35
Aeglos Tribunal
Użytkownik Forum
 
Aeglos Tribunal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005

Posty: 328
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcepanowy maciek
Ello ziomy! Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby dać TH na Anii. Każdy miałby wybór tylko jest jedno ale: nikt nie wie co jest w prezencie z Anii Tzn. wiadomo ale po co jest tam miś?Według mnie misia da się zamienić na coś innego ale niewiem na co.Możliwe że CIPy dadzą TH w Anii ale wątpie.Powód: bo mało osób używa Clubów(raczej sorki i druty bo knightów jest mało). No więc jakby zrobili TH na Anii zamiast demon arma to sorki i druty by go brały bo knightci nie skończyłem nara ziomy!


Tak się składa , że Knightów na każdym świecie jest najwięcej , a po drugie Anni~ bear'a z tego co wiem można zamieniić na golden helma ale czy tego nie zablokowali to nie mam pojęcia k thx cYa ;>



@up up


Raczej wątpie , żeby z Orshaa każdego wypadał TH ponieważ to by było bez sensowne wg. mnie oczywiście
__________________
With great power comes great responsibility.
Aeglos Tribunal jest offline  
stary 08-11-2005, 17:21   #36
Etur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 28
Stan: Niegrający
Imię: Blas Etur
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 50
Skille: 80/80
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hemuś
LOL!!! Pomysl - CIPy sa nie fair do mnie, bo ja wlasnie teraz ide na dl`e a już nie wypadną mi z nich Dragon Scale Legsy, a jakiś koleś je jeszcze ma (bo mu kiedyś wypadły). On ma, a ja nie? SKANDAL!!! -.-
Bo to byloby nie fair wobec osob ktore juz wykonaly anihilatora a walcza clubami. A wogole to na dle mozesz sobie zawsze isc a anihilatora mozna wykonac tylko raz!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcepanowy maciek
Ello ziomy! Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby dać TH na Anii. Każdy miałby wybór tylko jest jedno ale: nikt nie wie co jest w prezencie z Anii Tzn. wiadomo ale po co jest tam miś?Według mnie misia da się zamienić na coś innego ale niewiem na co.Możliwe że CIPy dadzą TH w Anii ale wątpie.Powód: bo mało osób używa Clubów(raczej sorki i druty bo knightów jest mało). No więc jakby zrobili TH na Anii zamiast demon arma to sorki i druty by go brały bo knightci nie skończyłem nara ziomy!
I tak watpie zeby sorki braly TH gdyz nie nadaje sie do noszenia przez nich (jest b. ciezki) a lepiej wziac MS albo SCA gdyz mysle ze je byloby latwiej sprzedac nara ziomie
Etur jest offline  
stary 09-11-2005, 06:49   #37
Hemuś
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 14
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etur
Bo to byloby nie fair wobec osob ktore juz wykonaly anihilatora a walcza clubami. A wogole to na dle mozesz sobie zawsze isc a anihilatora mozna wykonac tylko raz!!
Możliwe, ale jest to do zrobienia - pamiętacie te amulety, dzięki którym nie spadał lvl, skille i eq? Usuneli je, ale zamienili na broken amulety, dzięki którym ich właściciele nie byli stratni, bo sprzedali amulety za tą samą cenę, za jaka były wczesniej do kupienia (50k). Można by coś pomysleć w tym kierunku???

A z innej beczki - ja osobiście popieram wyp**** demon armora z Anii, a wsadzenie zamiast niego TH
Hemuś jest offline  
stary 09-11-2005, 08:12   #38
Drizzt Do'Urdenn
Użytkownik Forum
 
Drizzt Do'Urdenn's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Chodziez
Wiek: 39

Posty: 156
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 53
Poziom mag.: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hemuś
Możliwe, ale jest to do zrobienia - pamiętacie te amulety, dzięki którym nie spadał lvl, skille i eq? Usuneli je, ale zamienili na broken amulety, dzięki którym ich właściciele nie byli stratni, bo sprzedali amulety za tą samą cenę, za jaka były wczesniej do kupienia (50k). Można by coś pomysleć w tym kierunku???

A z innej beczki - ja osobiście popieram wyp**** demon armora z Anii, a wsadzenie zamiast niego TH
czy ty ograniczony jestes? I co teraz ktos wzial demon arma z anni, a tu sie okaze po nastepnym updacie ze zamiast demon arma ma broken demon arma i moze sobie jeszcze raz isc na anni??!? Pffbueheheheh

Cytuj:
LOL!!! Pomysl - CIPy sa nie fair do mnie, bo ja wlasnie teraz ide na dl`e a już nie wypadną mi z nich Dragon Scale Legsy, a jakiś koleś je jeszcze ma (bo mu kiedyś wypadły). On ma, a ja nie? SKANDAL!!! -.-
A tego to juz wogole nie skomentuje...CIPy to sa nie fair ze ci wogole postac dali zalozyc....

Jesli juz to powinni zrobic OSOBNEGO questa na TH a nie zamieniac go za demon arma. pomysl gosciu jak ty bys sie poczul, gdybyc cale tibijskie zycie nap****dalal w clubach, robisz anni, bierzesz sova(albo co innego byle by sprzedac, ew. zaczac trenowac sword, badz axe) a tu nagle srrru..zamiast demon arma jest TH na ktorego tak sie zawsze napalales....
Drizzt Do'Urdenn jest offline  
stary 09-11-2005, 13:32   #39
Hemuś
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 14
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drizzt Do'Urdenn
czy ty ograniczony jestes? I co teraz ktos wzial demon arma z anni, a tu sie okaze po nastepnym updacie ze zamiast demon arma ma broken demon arma i moze sobie jeszcze raz isc na anni??!? Pffbueheheheh
Ze co??? Co ty gadasz??? Napisałem, ze beda go zmieniac KAZDEMU ??? I czemu maja jeszcze raz isc na ani??? LOL!!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drizzt Do'Urdenn
A tego to juz wogole nie skomentuje...CIPy to sa nie fair ze ci wogole postac dali zalozyc....
Nie ja pierwszy napisałem, że są nie fair, a mój tekst był napsiany z ironią, o ile wiesz, co to znaczy -.-

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drizzt Do'Urdenn
Jesli juz to powinni zrobic OSOBNEGO questa na TH a nie zamieniac go za demon arma. pomysl gosciu jak ty bys sie poczul, gdybyc cale tibijskie zycie nap****dalal w clubach, robisz anni, bierzesz sova(albo co innego byle by sprzedac, ew. zaczac trenowac sword, badz axe) a tu nagle srrru..zamiast demon arma jest TH na ktorego tak sie zawsze napalales....
A do tego sie zgadzam, lecz ogolnie chodzilo mi o to,by dac TH na Anii, moze byc nawet jako piąta rzecz. Tym osobom, co juz zrobili, mogliby ZAPROPONOWAC wymiane rzeczy z Anii, zeby nie byli skrzywdzeni (o ile je jeszcze maja)

Ostatnio edytowany przez Hemuś - 09-11-2005 o 13:38.
Hemuś jest offline  
stary 09-11-2005, 16:59   #40
Yoshu Thor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A moim zdaniem na nastepny update powinni zmienic wyglad th na bardziej "Młotowy", Zrobic by byl on dwureczny, najlepszy ze wszystkich broni (popularnosc cluba wzroslaby bo ludzie by oni marzyli) i zrobic najtrudniejszy quest, trudniejszy od anni.
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:14.


Powered by vBulletin 3