Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-03-2011, 19:22   #21
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Zmiany idą w jak najlepszym kierunku. Spadek liczby graczy jest raczej spowodowany tym,że zmiany w innych mmo przebiegają o wiele szybciej i cipsoft poprostu nie nadąża z tym wszystkim. Gram w tibię sporadycznie ale ze zmian wprowadzanych przez ostatnie kilka lat za nie udane uważam tylko 20 unjustów za 1 killa.
__________________
TORG > to forum
VarianWrynn jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-03-2011, 19:32   #22
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

20 unjustów to akurat jedna z najlogiczniejszych zmian.
__________________
Vil jest offline  
stary 16-03-2011, 19:54   #23
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Parę lat temu był szał ciał na tibie i wszystkie dzieci w nią gały, teraz wyrosły a obecne pokolenie dzieciaków ma gry mmo o niebo lepsze niż sama tibia. Nie da się ciągle jeździć maluchem skoro jest tyle mercedesów, seatów czy innych volkswagenów.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline  
stary 16-03-2011, 20:26   #24
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
20 unjustów to akurat jedna z najlogiczniejszych zmian.
Przy 20v1 to jeszcze tak. Ale jak jest wojna , i focus na jednego typa a potem polowa teama ma rsa to trochę bez sensu.
__________________
TORG > to forum
VarianWrynn jest offline  
stary 16-03-2011, 21:23   #25
Skotnikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Czytając wasze odpowiedzi i kłótnie rozbawiłem się do łez i założyłem konto, żeby to wszystko podsumować.

Ogólnie co do klienta flash, Cipsoft nie kopiuje tego, pomysł jest podobny ale nie taki sam - chodzi dokładnie o to, że to będzie inaczej wyglądać niż w WoWie. Sam klient będzie moim zdaniem bardzo przyjazny dla graczy, ponieważ będzie uproszczona gra. Najbardziej mi się podoba to, że Tibia nie będzie tak muliła kompa, dla graczy to jest bardzo dobra wiadomość.

Fakt, trudno o nowe pomysły uproszczenia gry lub dodania czegoś nowego, dlatego że jest masa gier i zawsze się znajdzie taka, co z niej ma coś w sobie Tibia. Ale to właśnie na Tibii jest wzorowane dużo gier, przykładów nie będę podawał. Ogólnie chodzi o to, że jedziecie po Cipsofcie a reszta to co? to w Tibii zawsze było mało klas postaci, kiedyś wada a teraz zaleta, w innych grach MMORPG jest o wiele za dużo klas, można się pomotać a w Tibi jest wszystko prosto i przejrzyście.

PVP ? W Tibi nie ma żadnych specialnych aren, obszarów itp. Ba, co najlepsze moim zdaniem, Cipsoft daje nam rozwiązanie takie, jeżeli chcemy pograć dla siebie bez bicia się w grze, są do tego światy non-pvp, jezeli chcemy to optimale i normal pvp. W wiekszosci gier nie ma tak dobrze, bo jest jedna opcja - pvp, może od levela, ale zawsze sie znajdzie ktoś, kto będzie nas denerwował.

W sumie narazie nie mam nic więcej do powiedzenia,
 
stary 16-03-2011, 22:20   #26
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skotnikk Pokaż post
Czytając wasze odpowiedzi i kłótnie rozbawiłem się do łez i założyłem konto, żeby to wszystko podsumować.

Ogólnie co do klienta flash, Cipsoft nie kopiuje tego, pomysł jest podobny ale nie taki sam - chodzi dokładnie o to, że to będzie inaczej wyglądać niż w WoWie. Sam klient będzie moim zdaniem bardzo przyjazny dla graczy, ponieważ będzie uproszczona gra. Najbardziej mi się podoba to, że Tibia nie będzie tak muliła kompa, dla graczy to jest bardzo dobra wiadomość.

Fakt, trudno o nowe pomysły uproszczenia gry lub dodania czegoś nowego, dlatego że jest masa gier i zawsze się znajdzie taka, co z niej ma coś w sobie Tibia. Ale to właśnie na Tibii jest wzorowane dużo gier, przykładów nie będę podawał. Ogólnie chodzi o to, że jedziecie po Cipsofcie a reszta to co? to w Tibii zawsze było mało klas postaci, kiedyś wada a teraz zaleta, w innych grach MMORPG jest o wiele za dużo klas, można się pomotać a w Tibi jest wszystko prosto i przejrzyście.

PVP ? W Tibi nie ma żadnych specialnych aren, obszarów itp. Ba, co najlepsze moim zdaniem, Cipsoft daje nam rozwiązanie takie, jeżeli chcemy pograć dla siebie bez bicia się w grze, są do tego światy non-pvp, jezeli chcemy to optimale i normal pvp. W wiekszosci gier nie ma tak dobrze, bo jest jedna opcja - pvp, może od levela, ale zawsze sie znajdzie ktoś, kto będzie nas denerwował.

W sumie narazie nie mam nic więcej do powiedzenia,
Nie widzę żadnych powodów dla których dużo klas mialo by byc wadą. Przeciwnie, gram w gre której jest 14 klas i każdą można zbudować na kilka sposobów. To jest coś ciekawego, nie to co w tibii gdzie są 4 klasy i jeszcze knight od knighta się nie różni
__________________
TORG > to forum
VarianWrynn jest offline  
stary 17-03-2011, 09:14   #27
Dwarfik
Użytkownik Forum
 
Dwarfik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2007
Lokacja: Stargard

Posty: 91
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Dwarfik ma numer GG 8802526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VarianWrynn Pokaż post
Nie widzę żadnych powodów dla których dużo klas mialo by byc wadą. Przeciwnie, gram w gre której jest 14 klas i każdą można zbudować na kilka sposobów. To jest coś ciekawego, nie to co w tibii gdzie są 4 klasy i jeszcze knight od knighta się nie różni
1 knajt wali z axa a 2 ze słorda.

To dobrze,że tibia kopiuje sprawdzone,dobre i udane pomysły z innych gier mmo(WoW),bo przecież nie może stać w miejscu, z grafiką 2d i z nie-do-modyfikowania interfejsem.
Porównanie wowa z tibią

Parę rzeczy jest skopiowanych,ale przecież wszystkiego tibia nie zerżnie, bo warcraft ma własny rozwinięty lore i klimat,który tibia straciła na patchu 7.8
Pewnie następnym krokiem będzie wprowadzenie Auction House'ów,Battlegroundów lub stronki na wzór WoW Armory.

Ostatnio edytowany przez Dwarfik - 17-03-2011 o 09:28. Powód: bigos
Dwarfik jest offline  
stary 18-03-2011, 02:00   #28
gigoro
Użytkownik Forum
 
gigoro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Aleksandrow Lodzki
Wiek: 34

Posty: 556
Stan: Niegrający
Imię: Hell Kazi
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 172
Skille: 102/81
Poziom mag.: 24
gigoro ma numer GG 2*4*5*5
Domyślny

@up

Cholera, polubiłbym Twój post, gdyby była opcja 'lubię to' pod nią!

Pozdrawiam!
gigoro jest offline  
stary 20-03-2011, 14:51   #29
Gangheroni
Użytkownik Forum
 
Gangheroni's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2009
Lokacja: Puszczykowo

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kimi
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 89
Skille: 85/82
Poziom mag.: 2
Domyślny

żałosne ściągają wszystko z wowa i to doprowadzi do upadku tej nędznej gry <3
Gangheroni jest offline  
stary 20-03-2011, 21:39   #30
Maniak1994
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A tak wgl. to kiedy to ma wejść ?
 
stary 21-03-2011, 09:48   #31
Quicku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 02 2011

Posty: 4
Domyślny

Mówicie o kopiowaniu patentów z WoW' a obrzucają przy tym mięsem Tibie? Powinniście sprawdzić Aion' a i docenić naprawdę dużą oryginalność Cip Softu. Nie chcę mi się teraz wymieniać, ale jest bardzo bardzo dużo aspektów których szanowni Panowie "hejterzy" nie widzą w tej grze. Skoro pomysły są dobre i ułatwiają lub uprzyjemniają grę to czemu ich nie wprowadzić? Bo WoW, a za nim 100000000 innych MMO też to ma? Panowie mamy rok 2011, a nie 2000. Oryginalność przestała istnieć.
Quicku jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:04.


Powered by vBulletin 3