Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-11-2007, 01:29   #141
Albinute
Użytkownik Forum
 
Albinute's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Þorlákshöfn

Posty: 46
Stan: Usunięty
Domyślny Nius

Nom sliczny Update

Tibia zaczyna rozdawac misje
Bedzie ciekawiej (Wczesniej starczylo glupie walenie w potwory -.-)
Albinute jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2007, 08:32   #142
PaPut
Użytkownik Forum
 
PaPut's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Ezoteryczne Ząbki

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@bolosaf
Nie wiem jak bardzo bym się starał to i tak solo zawsze oberwę od dema co winduje koszty, ale jeśli umiesz 5 godzin nie być trafionym to zostaje mi pogratulować.
__________________
Awangarda, jazz i podziemie

Last.fm
PaPut jest offline  
stary 12-11-2007, 16:06   #143
bolosaf
Użytkownik Forum
 
bolosaf's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 262
Imię: Bolosaw
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Domyślny

http://www.tibicams.tibianetwork.com...ies/show/32220

Oczywiscie power bolty mozna zastapic royal spearami, roznica bedzie tylko taka, ze bedzie sie demona bilo dluzej.
Film nie moj za co przepraszam :<

Enjoy
__________________
Proud to be /b/tard
bolosaf jest offline  
stary 12-11-2007, 19:10   #144
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matecki Pokaż post
I bardzo dobrze, czemu ludzie, którzy nie wpływają na rozwój gry mają cokolwiek dostawać ? Moim zdaniem powinni dwukrotnie obniżyć cenę pacca i zablokować całkowicie dostęp bezpłatny. Ewentualnie można wprowadzić na każdym serverze maksymalne liczby graczy z facc, bądź pomniejszyć im ilość zdobywanego expa. 15 złotych miesięcznie nie byłoby to dużo, a zmniejszyła by się liczba "br?" bądź "daż mnie coŹ?".

Jeśli ktoś chce grać za darmo... macie OTSy.
1. A kolejka przy 800~ graczach to nie jest wlasnie "ograniczenie liczby graczy z facc"? Przeciez podczas kolejki PACC wbija normalnie...
2. Free account jest, mimo wszystko, bardzo waznym elementem tej gry. Wielu graczy odrzuca grafika, lecz po kilku dniach/godzinach grania przekonuja sie do tej gry (chociaz nie na tyle, zeby placic). Jak myslisz, ilu graczy od razu placiloby za ta gre, jesli po pierwszej instalacji widzieliby takie cos?
3. Uwazasz, ze nie ma "br" lub "daz mnie coz" z grubym portfelem?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 12-11-2007, 20:51   #145
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Jest nim ten, kto pisze: "Boże, co za tandetna nazwa" zamiast np. "Boże, co za tandetne tłumaczenie".

Tylko arcyupośledzona jednostka nie potrafi zrozumieć, że jakbym się naśmiewał z ang. wersji to bym zacytował oryginał po angielsku. Boże, ledwo wróciłem na forum i już 1 dnia natknełęm się na neandertalczyka...


@topic
Btw. mogli by coś zrobić z summonami: Druid pownienen władać naturą (zwierzęta, żywiołaki), a sorc jakąś demonologią (oczywiście bez przesady) - to by wprowadziło ten smaczek różnicy. Zresztą, co oni mogą wprowadzić dla druida? Jakieś czary lecznicze, ew. nowe runy - innej opcji nie widzę, chyba offensywów dużo mu nie dadzą.
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 12-11-2007 o 20:57.
-=DanieL=- jest offline  
stary 12-11-2007, 20:54   #146
Nevir
Użytkownik Forum
 
Nevir's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006

Posty: 86
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leirdek Pokaż post
Sam jesteś dziecko uptade,jeśli on miał gdzieś tego swojego druida a teraz na nim będzie grał to chyba nie jest dzieckiem,głupi elfie
Jeżeli nie grasz to ty zamilcz.
Dobrze niech Ci będzie.
OWN3D chłopcy update rox -.-

Pozatym nie wiem co miało oznaczać określenie mnie "głupi elfie", to się wogóle do mnie nie odnosi i nie masz żadnych podstaw żeby tak pisać.

UPDATE ROX (?_?)
__________________


Ostatnio edytowany przez Nevir - 12-11-2007 o 20:56.
Nevir jest offline  
stary 12-11-2007, 21:04   #147
Nevir
Użytkownik Forum
 
Nevir's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006

Posty: 86
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek Pokaż post
cytat-> A może zamknij mordę i wy*******aj stąd !!?
Tibia zawsze była i będzie oryginalna a nie tak jak L2 które ma w huj sciągnietych rzeczy z innych gier.
Więc jeżeli nie masz pomysłów z własnego małego rozumu to wy*******aj.

Nevir co to mialo niby byc?
Ty zakapleksiony dzieciaku niepozwalaj sobie na takie teksty w stosunku do kogos kto pewnie jest starszy od ciebie i w tibie gral na dlugo przed tym zanim tobie mama pozwolila sie do kompa dorwac. Ale rozumiem wychowanie robi swoje a maly ograniczony umysl dopelnia obrazu.
Dla Twojej wiadomosci nie wiem dlaczego powielanie dobrych wzorcow mialo by byc zle? Poza tym tibia nie jest szalenie orginalna bo zapozycza sporo i nie da sie od zapoczyczen oddzielic i wymyslic w tym gatunku cos czego by jeszcze nigdize niebylo. A arenki PvP byly by bardzo fajnym rozwiazaniem urozmaicajacym rozgrywke kiedy juz masz dosc wiecznego exp exp exp exp exp exp exp exp i jeszcze troszke exp exp exp. No ale nudne questy i LvL najwazniejszym elementem Tibi wiec juz niepisze wiecej w temacie.
ps.mogli by cos zrobic ze zbrojami bo to zenada, jakies dodatkowe skile od setu dodac ale po co komu to do expa
Jesteś starszy odemnie ale myślę że w rl moglibyśmy porozmawiam na równym poziomie. To co napisałeś że grasz dłużej to mało mnie interesuje i szczerze w to wątpię i uważam że łżesz.

Pomijając najprostszą odpowiedź na tym świecie przeciętnego gówniarza: coś związanego z rodzicami(najczęściej pojazd po starych), bądź: ohh a Ci mama to tamto nie pozwala zanim się coś tam to ja coś tam.

To nadal uważam że powinieneś zamknąć swój jakże "ogarnięty" ryj.

Tibia była pierwsza. Nie wiem w którym roku powstało diablo lecz wydaje mi się że tibia była pierwsza. Więc twoja wypowiedź że: tibia nie jest oryginalna jest bardzo sprzeczna ponieważ jeżeli ktoś mógł coś ściągnąć od kogoś to tylko od tibi skoro była pierwsza.
__________________

Nevir jest offline  
stary 12-11-2007, 21:24   #148
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nevir Pokaż post
Tibia była pierwsza. Nie wiem w którym roku powstało diablo lecz wydaje mi się że tibia była pierwsza. Więc twoja wypowiedź że: tibia nie jest oryginalna jest bardzo sprzeczna ponieważ jeżeli ktoś mógł coś ściągnąć od kogoś to tylko od tibi skoro była pierwsza.
Jeśli nie wiesz w którym roku powstało Diablo, to skąd możesz wiedzieć, że jest młodsze od Tibii? Otóż zarówno Tibia jak i Diablo zostały wydane w tym samym roku (1997), więc nie mogą mieć zapożyczeń od siebie.
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline  
stary 12-11-2007, 21:45   #149
Adrianneq
Użytkownik forum
 
Adrianneq's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 7
Stan: Na Emeryturze
Adrianneq ma numer GG 366708
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matecki Pokaż post
I bardzo dobrze, czemu ludzie, którzy nie wpływają na rozwój gry mają cokolwiek dostawać ? Moim zdaniem powinni dwukrotnie obniżyć cenę pacca i zablokować całkowicie dostęp bezpłatny. Ewentualnie można wprowadzić na każdym serverze maksymalne liczby graczy z facc, bądź pomniejszyć im ilość zdobywanego expa. 15 złotych miesięcznie nie byłoby to dużo, a zmniejszyła by się liczba "br?" bądź "daż mnie coŹ?".

Jeśli ktoś chce grać za darmo... macie OTSy.
, wszystko zabrać dla FACC'ów mówisz i zrobić maksymalną liczbę FACC'ów na serverach, że masz rodziców którzy Ci mogą sponsorować "PACC". Pomyśl jak żyją inni, ludzie z bloków którzy nie mają tyle "złotych monet" co Wy ludzie z wyższych sfer, którym śmierdzi nasza ręka. Jeżeli coś Cię zabolało pobiegnij do mamusi niech Ci wytrze biedne łezki.

Ostatnio edytowany przez Adrianneq - 12-11-2007 o 21:49.
Adrianneq jest offline  
stary 12-11-2007, 22:37   #150
Egon_Abus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2007

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adrianneq Pokaż post
, wszystko zabrać dla FACC'ów mówisz i zrobić maksymalną liczbę FACC'ów na serverach, że masz rodziców którzy Ci mogą sponsorować "PACC". Pomyśl jak żyją inni, ludzie z bloków którzy nie mają tyle "złotych monet" co Wy ludzie z wyższych sfer, którym śmierdzi nasza ręka. Jeżeli coś Cię zabolało pobiegnij do mamusi niech Ci wytrze biedne łezki.
Lol. Człowieku, pomyśl trochę co piszesz. Ja kupuje PACCa i wcale nie jestem zamożny. Po prostu zamiast piwa/batonika/czegoś innego codziennie odkładam sobie złotówkę. Tylko JEDNĄ złotówkę (to chyba nie jest majątek, co?). I przez 3 miesiące akurat uzbiera się na premium na 90 dni (trzeba jednynie sobie "dopłacić" AŻ 5 złotych ).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matecki Pokaż post
I bardzo dobrze, czemu ludzie, którzy nie wpływają na rozwój gry mają cokolwiek dostawać ? Moim zdaniem powinni dwukrotnie obniżyć cenę pacca i zablokować całkowicie dostęp bezpłatny. Ewentualnie można wprowadzić na każdym serverze maksymalne liczby graczy z facc, bądź pomniejszyć im ilość zdobywanego expa. 15 złotych miesięcznie nie byłoby to dużo, a zmniejszyła by się liczba "br?" bądź "daż mnie coŹ?".

Jeśli ktoś chce grać za darmo... macie OTSy.
Ty też się trochę zastanów. Gdyby PACC kosztował o połowę mniej byłoby właśnie więcej noobków (co to jest 15 złotych na m-ąc?). Poza tym gdyby nie było graczy FACC to gracze premium nie mieli by rynku zbytu niektórych towarów i ogólnie byłoby chyba nudniej
__________________
[MONSTER]Pirate Marauder[/MONSTER], [MONSTER]Pirate Cutthroat[/MONSTER],
[MONSTER]Pirate Buccaneer[/MONSTER], [MONSTER]Pirate Corsair[/MONSTER]
are my friends...

Ostatnio edytowany przez Egon_Abus - 12-11-2007 o 22:44.
Egon_Abus jest offline  
stary 13-11-2007, 02:09   #151
Nevir
Użytkownik Forum
 
Nevir's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006

Posty: 86
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez marla666 Pokaż post
)

Jeśli nie wiesz w którym roku powstało Diablo, to skąd możesz wiedzieć, że jest młodsze od Tibii? Otóż zarówno Tibia jak i Diablo zostały wydane w tym samym roku (1997), więc nie mogą mieć zapożyczeń od siebie.
Czytaj ze zrozumieniem. plx
__________________

Nevir jest offline  
stary 13-11-2007, 08:19   #152
Modliszka11
Użytkownik Forum
 
Modliszka11's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Venore

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Freak
Świat: Candia
Poziom: 72
Skille: 20/25
Poziom mag.: 55
Domyślny

Niech coś w nastempnym newsie napiszom konkretnego przynajmniej taki długi text jak w balansacji postaci
__________________
Uwaga Tekst Który Pisze Nie Jest Przeznaczony Dla Ludzi Uzależnionych Psychicznie Od Ortografi
Modliszka11 jest offline  
stary 13-11-2007, 15:53   #153
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Fajnie by było jakby wszystkie profesje były równe, grałbym tą postacią którą lubię bez najmniejszych wahań ;]
Vyohman jest offline  
stary 14-11-2007, 00:49   #154
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
OWN3D, dzieci update rox -.-
Taaaaaaaak!!!!!!! o yeaaah, a wtedy obudziłeś się z rękami w majtach a całe były mokre.
Nie sadziłem ,ze masz o sobie tak niskie mniemane i sie mastrurbujesz. Ja przestałem grac po update bo ciezko drutem było grac. Teraz moze bede znowu nim grac. Nie robie postaci made by update. Powinienes napisac poradnik ,,Jak walic konia''. Tylko zbko zanim inni Tibijczyko za ciebie o zrobią.
Do modów:
Miło spedziłem czas na forum ale ono schodzi na psy.
Zbanujcie mnie plz!!!
Mówie na serio!
Edit:
Dzis z kolega skakalismy i kolega sie zabił ale na szczescie nic mu sie nie stało.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 14-11-2007 o 01:00.
Rotherdamie jest offline  
stary 14-11-2007, 15:05   #155
kagar11
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2007

Posty: 32
Domyślny

wie ktoś coś o uh i jej cenie po update ?????
kagar11 jest offline  
stary 14-11-2007, 16:57   #156
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Nowy news sie pojawil i to w srode wtf?
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 14-11-2007, 17:23   #157
bolosaf
Użytkownik Forum
 
bolosaf's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 262
Imię: Bolosaw
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Domyślny

Nowy news a tlumaczenia na tibia.rox.pl nie ma :/
smutno
__________________
Proud to be /b/tard
bolosaf jest offline  
stary 14-11-2007, 17:29   #158
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Poczekajcie chwilkę, żeby to dobrze przetłumaczyć potrzeba troszkę czasu .
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline  
stary 14-11-2007, 17:46   #159
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Nie znam dobrze angielskiego ale pisało coś o magicznych bramach w kazdym lub jakimś mieście lub coś takiego. Ciekawe co to będzie, czekam na tłumaczenie
Vyohman jest offline  
stary 14-11-2007, 17:53   #160
Modliszka11
Użytkownik Forum
 
Modliszka11's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Venore

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Freak
Świat: Candia
Poziom: 72
Skille: 20/25
Poziom mag.: 55
Domyślny

Już sie szykuje na update
__________________
Uwaga Tekst Który Pisze Nie Jest Przeznaczony Dla Ludzi Uzależnionych Psychicznie Od Ortografi
Modliszka11 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:26.


Powered by vBulletin 3