Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-07-2010, 11:03   #61
Dragostino
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2008
Lokacja: KrK

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 188
Skille: Slabe
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Petross Pokaż post
Nie mówcie, że nic nie ma dla facc, bo dodano dość sporo nowych creature products, jak "dragon tail tip" , "orc leather", itd. Może nie są to "kokosy" ale zawsze coś. Cieszcie się, że możecie w ogóle grać za free.
Z czego się cieszyć?

Gdybym chciał wydać kasę na jakąś grę to musiałaby być ciekawa, a nie gra , która idzie z ideą dzieci neo , które nauczyły się grać na ots i chcą to samo w realnej grze.

Gdyby autorzy WoW'a czy innej gry online sukcesywnie by jej nie polepszali to na pewno nie przynosiłaby coraz większych zysków.

Niestety słowa że Tibia upada to najbardziej dobrze użyty komentarz w tym temacie. Cipki robią wszystko aby zrobić to w ots'a (łącznie run, ots yalahar) więc nie dziwcie się że z 60 parę tysięcy zrobiło się ledwie 30-40 tys
__________________


Dragostino jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-07-2010, 18:59   #62
Archdevil Tarzan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 35

Posty: 70
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rhakio
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 99
Skille: 82/60
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragostino Pokaż post
Z czego się cieszyć?

Gdybym chciał wydać kasę na jakąś grę to musiałaby być ciekawa, a nie gra , która idzie z ideą dzieci neo , które nauczyły się grać na ots i chcą to samo w realnej grze.

Gdyby autorzy WoW'a czy innej gry online sukcesywnie by jej nie polepszali to na pewno nie przynosiłaby coraz większych zysków.

Niestety słowa że Tibia upada to najbardziej dobrze użyty komentarz w tym temacie. Cipki robią wszystko aby zrobić to w ots'a (łącznie run, ots yalahar) więc nie dziwcie się że z 60 parę tysięcy zrobiło się ledwie 30-40 tys
Masz racje tylko w teori poniewaz Tibia miala swoj przelom w latasz 2006-2007 gdzie juz w polowie 2007 prawie kazdy biegal na bocie i wydaje mi sie ze srednia wieku tej najliczniejszej grupy oscylowala kolo 16 lat, nic wiec dziwnego ze 20 letnie osoby juz nie graja a a grupa ktora miala wtedy 10-12 lat nie chce grac w gry ze slabsza grafika wiec mimo ze gorsze od tibii przyciagaja wiecej graczy. Ale to tylko moja teoria

Ostatnio edytowany przez Archdevil Tarzan - 03-07-2010 o 19:00.
Archdevil Tarzan jest offline  
stary 06-07-2010, 20:58   #63
Anossan
Użytkownik forum
 
Anossan's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2010
Lokacja: Carlin

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Anossan
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: mag
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Archdevil Tarzan Pokaż post
Masz racje tylko w teori poniewaz Tibia miala swoj przelom w latasz 2006-2007 gdzie juz w polowie 2007 prawie kazdy biegal na bocie i wydaje mi sie ze srednia wieku tej najliczniejszej grupy oscylowala kolo 16 lat, nic wiec dziwnego ze 20 letnie osoby juz nie graja a a grupa ktora miala wtedy 10-12 lat nie chce grac w gry ze slabsza grafika wiec mimo ze gorsze od tibii przyciagaja wiecej graczy. Ale to tylko moja teoria
Ja jestem w grupie 12-15.
I zaczynam Szukanina nowej gry.
Ale z Forum tego nie zrezygnuje.
Anossan jest offline  
stary 06-08-2010, 01:34   #64
polaczyna123
Użytkownik forum
 
polaczyna123's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xetaxeta
Profesja: Druid
Świat: Nerana
Poziom: 23
Skille: -/-
Poziom mag.: 23
Domyślny

Wydaje mi sie ze FACC powinien z kazdym update'm dostawac cos co w poprzednim dostal PACC. Albo na przyklad mozliwosc addonow na FACC oraz mozliwosc do przemieszczania sie statkiem, to by ulatwilo FACC'a 'zycie' i moze przyciagnelo by tez jakis nowych graczy.
Bardzo podoba mi sie tez to ze nie trzeba juz nosic po kilka bp run tylko mozna je stack'owac.
polaczyna123 jest offline  
stary 06-08-2010, 20:00   #65
Thunus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2008

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 11x
Poziom mag.: 6x
Thunus ma numer GG 4279956
Domyślny

Najlepsze co byłoby dla Facc to powiększenie mapy i dodanie respów (z silniejszymi i słabszymi potworami).
Thunus jest offline  
stary 07-08-2010, 12:07   #66
Revy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

FACC ewentualnie mogli by dostać jakieś niewielkie respy z dragami (takie po 70k/h), ze 2-3 nowe questy (1. coś jak BS quest; 2. jak Banshee quest; a 3. do pomyślenia - jak dreamers quest).
Dodatkowo mogli by dołożyć jakieś miasteczko na facc, gdzie opodal były by jakieś Necro i koniec.
Bo na FACC i tak jest dużo - Drag Lair - veno, Worlo - Demonia tam można kroić po 150k/h i wyjść na 30k+/h przy 5h huncie
 
stary 10-08-2010, 09:46   #67
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@ Dla FACC???

Mogli by dołożyć jakieś expo z dragami, ewentualnie jakieś słabe questy, ale na dodatkowe miasta czy coś nie ma co liczyć.
FROSTY POD FOLDĄ PLAX PLAX !!!!1111oneoneone
 
stary 04-12-2010, 19:28   #68
Malinovy
Użytkownik Forum
 
Malinovy's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2010
Lokacja: Gdańsk.

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 182
Skille: 97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Na FACC już nic chyba nie dodadzą ;>
No może jakieś marne słabe questy ...
Nie płacicie - nie wymagajcie, to chyba logiczne ?
__________________
Wszelkie pytania na PW.
Malinovy jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:08.


Powered by vBulletin 3