Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-03-2005, 08:46   #21
Premm
Użytkownik Forum
 
Premm's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 199
Imię: Setzer
Profesja: Elite Knight
Świat: UO
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Kurna mać Wiktor, po 1-sze gówno nas obchodzi, że to już rok twojej "Tiby", po 2-gie ortografia plx, nie broń się dysmózgowiem, bo mnie to nie rusza, po 3 masz mega kitowe skille jak na PvP i taki Lvl, i na koniec, cholera otrząśnij się! Grasz w cafe i dziwisz się, że masz hacka, jak tam młodsza młodziesz sciąga co się da, no litości.
Wiesz calkowicie sie z toba niezgadzam po 1 ten temat zostal zalozony poniewaz on chcial uczcic swoj rok w tibii a nie gadac o jakis bzdetach. Po 2 to ty ile razy zmieniales server a ile on ty chyba z 10 ( o ile co pamietam) a teraz wysmiewasz sie z neigo ze ma mniejsze skile od ciebie przeciez niemozna poruwnywac skili palla do skilli knajta(knighta) . Po 3 to ty sie boisz grac na PvP a grasz na tym swoim Non PvP i chwalisz sie ze jestes lepszy POPROSTU JESTEs ZALOSNY!!!!
Have a nice day and c ya later
Premm jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-03-2005, 11:36   #22
Arti707
Użytkownik forum
 
Arti707's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 4
Arti707 ma numer GG 2757634
Domyślny

Ja o swoim pierwszym roku nie opowiem bo miałem za dużo przerw (w sumie ok. 4-6 miechow) więc niewiele pamiętam

A co do Premm'a i Dr.Unknown'a to obaj jesteście przypały ,żeby kłócić się na forum.Nie znacie swoich GG to na realu przecież jedna szkoła -_- .Zresztą ciężko się dogadać z oboma więc nie odpowiadajcie na moj post i kłóćcie się inaczej niż na forum bo to nie miejsce na takie bzdety.
Arti707 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 11:40   #23
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Premm
Wiesz calkowicie sie z toba niezgadzam po 1 ten temat zostal zalozony poniewaz on chcial uczcic swoj rok w tibii a nie gadac o jakis bzdetach. Po 2 to ty ile razy zmieniales server a ile on ty chyba z 10 ( o ile co pamietam) a teraz wysmiewasz sie z neigo ze ma mniejsze skile od ciebie przeciez niemozna poruwnywac skili palla do skilli knajta(knighta) . Po 3 to ty sie boisz grac na PvP a grasz na tym swoim Non PvP i chwalisz sie ze jestes lepszy POPROSTU JESTEs ZALOSNY!!!!
Have a nice day and c ya later
Ależ drogi Rysiu, ja nie wywyższam się, ino znam Wiktora dostatecznie, by stwierdzić pewne fakty. Dość off-topicu.
Mój pierwszy rok w Tibii pokrywa się mniejwięcej z datą założyciela tematu, bo zaczeliśmy prawie jednocześnie grać.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 14:26   #24
Arco
Użytkownik Forum
 
Arco's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Lokacja: From Dark Forest

Posty: 234
Arco ma numer GG 8193198
Domyślny

Ja gram też rok i co NIE GRAm
MU RULEZZZ
TIBIA SUX!

Forum fajne dlatego zostaje na forum tibie nie mam nawet józ na dysku
Arco jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 21:53   #25
MatuS
Użytkownik Forum
 
MatuS's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005

Posty: 56
Domyślny

Noobs plx ?
Czemu wy takie bezsensowne zeczy piszecie.
-Gralem 4 miesiące wyszedlem na maina i po 4 miesiącach mam 70 lvl i skille 80/80 hodz nawet niewiem jak grac ! -.-
__________________
Nick : Matuus
Class : Palek (koniec pacca )
Skille : 68/52 (Retired padalem na pekowaniu/kickach
Świat : azura
Wogule niegram w tibie tylko forum odwiedzam
MatuS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 09:07   #26
Premm
Użytkownik Forum
 
Premm's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 199
Imię: Setzer
Profesja: Elite Knight
Świat: UO
Domyślny

Matus dlatego jestes tibiomaniak jak mozna grac 24/h to jest niemozliwe dzien w dzien kurna ja tylo tak stwierdzam ale jak w 4 miesiace zrobiles taki lvl to nie ma ciczego gratulowac... zatraciles sie wogule w tibii a tibia jak wielu ludzi mowi ze niejest zyciem a tylka grac

c ya
Premm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 14:47   #27
djkuter
Użytkownik Forum
 
djkuter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój Kolor skóry: Biały!

Posty: 809
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 8
Skille: 23/25
Poziom mag.: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do djkuter djkuter ma numer GG 3596971 djkuter ma login Tlenu laik6@tlen.pl Adres Jabbera do djkuter Send a message via Skype™ to djkuter
Domyślny

Cóz mój rok dopiero co minał. Były w nim przerwy (4 miechy), i dobrego lvl nie zrobiłem ( najwyższy 21), bo szybko nudziłem się postaciami i robiłem nową. Mam nadzieję, że w drugim będzie mniej przerw i więcej dobrych lvl.
__________________
djkuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 22:07   #28
Hetield
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 19
Hetield ma numer GG 6734158
Domyślny

Ja mnialem cholernie duzo postaci i tesz zostalem duzo razy chkniety Najsmieszniej bylo jak mnie zchakowali jak gralem z kolega i wtedy to byla klutnia .... to ty nie to ty..... no teraz gram samemu bez niczego co jakies czas muwi je..... ta gre i pszez tydzien niegram ale wracam bo nic niedorownuje tibi (tesz gralem w mu )
Hetield jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 22:17   #29
Michael Danny Liberty
Użytkownik Forum
 
Michael Danny Liberty's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Gdzieś W Krakowie
Wiek: 35

Posty: 106
Michael Danny Liberty ma numer GG 4512397
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Premm
Wiesz calkowicie sie z toba niezgadzam po 1 ten temat zostal zalozony poniewaz on chcial uczcic swoj rok w tibii a nie gadac o jakis bzdetach. Po 2 to ty ile razy zmieniales server a ile on ty chyba z 10 ( o ile co pamietam) a teraz wysmiewasz sie z neigo ze ma mniejsze skile od ciebie przeciez niemozna poruwnywac skili palla do skilli knajta(knighta) . Po 3 to ty sie boisz grac na PvP a grasz na tym swoim Non PvP i chwalisz sie ze jestes lepszy POPROSTU JESTEs ZALOSNY!!!!
Have a nice day and c ya later
Wiesz co?? Ty to masz pomysły weź pod uwagę że :
Na non pvp jest trudniej robić skille niż na normalnym pvp nieraz to się rup chwalił że ile to on nie spędził na skillowaniu z innymi...
Dr.unk znalazł swoją zatokę szczęścia i jest mu tam dobrze....
Ty Rysiu te się nie czepiaj to ile ty miałeś postaci i ile światów odwiedziłeś.....
__________________
Tera pora powrócić do Shadeo
Michael Danny Liberty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2005, 07:50   #30
Premm
Użytkownik Forum
 
Premm's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 199
Imię: Setzer
Profesja: Elite Knight
Świat: UO
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michael Danny Liberty
Wiesz co?? Ty to masz pomysły weź pod uwagę że :
Na non pvp jest trudniej robić skille niż na normalnym pvp nieraz to się rup chwalił że ile to on nie spędził na skillowaniu z innymi...
Dr.unk znalazł swoją zatokę szczęścia i jest mu tam dobrze....
Ty Rysiu te się nie czepiaj to ile ty miałeś postaci i ile światów odwiedziłeś.....
Moze i duzo ale ty byles nielepszy pozatym ja gram juz caly czas na hibernie a tak jak mowilem to nie ma nic do rzeczy ze Dr.unk gra na non pvp poprostu wychwalil sie a ja stwierdzilem fakt ze on jest palem i wiekszy mu atak podchodzi nie?
Premm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 22:53   #31
Rupevef Shai
Użytkownik forum
 
Rupevef Shai's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Rupevef Shai ma numer GG 5623579
Domyślny

Nie dacie człowiekowi w spokoju odbyć bana musicie sie tu besztać????

Jest to temat dla tych któży chca uczcić swój pierwszy rok w tibi więc nie rubcie tu bydła.

Uaktywniam się znów na forum.....
Więc będe tu kontrolował co się dzieje.
Rupevef Shai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 22:58   #32
Arti707
Użytkownik forum
 
Arti707's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 4
Arti707 ma numer GG 2757634
Domyślny

Ej SKOŃCZYĆ TO!!! rysiek jak coś niepasi to na gg a nie tu i k.... nie rob offtopicu (o ile wiesz co to znaczy) bo naprawde nie warto.
Dla wszystkich
Przepraszam za mojego Offtopa.
Dla Moderatorów
Prosze o wykasowanie przyszlych postow tych panow (tylko tych co sie w nich kluca ze soba) badz zmienienie ich zawartosci (skrucenie o klutnie)
Arti707 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 23:11   #33
Gohan
Użytkownik Forum
 
Gohan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Whitestok
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 23
Poziom mag.: 22
Gohan ma numer GG 3536396
Domyślny

tera moje wspomnienia

w tibie dziarze już prawie 1,5 roku, przez ten czas wiele sie zmieniło; tibiegg uzywalem tylko przez pierwsze pare tygodni (pozniej zrobili update i nie chcialo mi sie czekac na nowsza wersje Tgg); pierwsza postac - niewypał gostki scigali mnie za zlodziejstwo (ja tylko oproznialem martwe ciala), pozniej przyszły nowe posacie, kolejne smierci, (nie moge zapomniec tego jak na mainie podniecalem sie copper shld); człowiek uczy sie na swoich błędach; wg mnie mam juz duży stopien wtajemniczenia ale jeszcze tyle rzeczy do poznania!
__________________
"the world is change..." <<<<siemankoadventures.blog.onet.pl - zapraszam!>>>>
Gohan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 16:59   #34
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Heh nawet fajny topic. Ja opowiem o swoim pierwszej połowie roku, bo dopiero tyle gram
W grę zaczynałem grać od zera, bez kumpli itd. Więc musiałem sobie radzić sam. Ale że dużo odwiedziałem tą stronę i czytałem dość dużo poradników to noobem zbyt dużo nie byłem. Rooka przechodziłem cały tydzień, poznałem pewnego spoko kolesia co wychodzil razem ze mna. Pozniej expilem, i gdzies na 15lv trenowalem z 40/40 na 50/50, pózniej znow expilem i w między czasie trenowalem gdy bylo duzo ludu na expowiskach.. Gildie znalazlem, poznalem wielu spoko ludzi choc i tak nie znam goscia ktory ma wiecej niz 40 czy tam 50lv ^^. Zaczynałem na trzy miesięcznym servie więc na przedmioty dlugo zbieralem. Na 25lv gdy zaczynalo mi sie nudzic stworzylem uh makera, juz ma 11lv i chyba z 15mlv wiec runki robie nim czasami i palladyna z distem 55.. ale znow mi sie zachcialo grac knightem i teraz expie na ghoulach knightem i mam taka postac jaka mam w podpisie.
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 22:14   #35
Mroczny_Elfo
Użytkownik Forum
 
Mroczny_Elfo's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2004

Posty: 48
LOL

Gdy ja zaczynałem grać jeszcze nikt w miescie nie weidzialco to Tibia.
Byłem pierwszy i koleżanka pokazałi mi tylko jak sie robi acca i jak sie bije z monstrami....
Z Rooka wychodziłem miecha
W 5-6 miesiecy zrobiłem 2 chary jeden na 19 drugi na 35 knighta i Ja sie sam WSZYSTKIEGO uczyłem
Mroczny_Elfo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 22:32   #36
elite
Użytkownik Forum
 
elite's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 484
Imię: Tizon Jeon
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 44
Poziom mag.: 15
Domyślny

Moj 1 rok w tibii byl spoko. Gralem ciekawie... Hack na 26 levelu i delete postaci, pozniej pomylka i wyslanie passów na trade -.-, czyli znowu hack, pozniej przerwa dluga Pozniej gra sorcem, znudzil mi sie na 31 levelu po 3 deadach przez kicki i wierchy.... Pozniej reaktywacja na nowym serverze i znowu internet mnie zawiodl... 3x dead... i teraz dla poleffki postac na novej- 28 lev/ 64/62- to byla historia 2 letnia ale trpche skrocona...
__________________
elite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 23:12   #37
Ojczul
Użytkownik Forum
 
Ojczul's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004

Posty: 203
Domyślny

ja nie gram calego roku mialem kilka postaci 1 17lev knight 19lev sorc na xanterze shakowali mnie pospadali levele nowy char na infernie 20lev paladyn zabraci cale eq z domku mialem na sobie smieci bo akurat pekowalem i oddalem expa koledze i teraz zaczynam od nowa na swiecie nova
__________________
XANTERA ROX
Ojczul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2008, 18:54   #38
czarek3d
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2007

Posty: 7
Profesja: Knight
Świat: Merena
Poziom: 22
Skille: 70/68
Poziom mag.: 4
Domyślny

ja gralem knighem 5,6 miesiency lvl 23 skile 75/72 i hakneli mi konto i teraz gram pallem i mam 10 lvl
czarek3d jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2008, 20:28   #39
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czarek3d Pokaż post
ja gralem knighem 5,6 miesiency lvl 23 skile 75/72 i hakneli mi konto i teraz gram pallem i mam 10 lvl
GRATULUJE ODKOPANIA TEMATU PRAWIE SPRZED 3 LAT!!! STO LAT, STO LAT, NIECH ZYJE ZYJE NAM...:cup :

na serio:
kurna, idz z tego forum, jest 100 innych wartych odkopywania tematow forow...
+.+

a ja gram juz ponad 2 lata (first login 1 February[Luty], po zabiciu dwoch ratow cieszylem sie jak ze zlotych gaci, bo przez miesiac nie udawalo mi sie konta zalozyc...) i sie nie chwale...
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2008, 20:31   #40
Virtuti
Użytkownik Forum
 
Virtuti's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2007

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Domyślny zal

@up
To masz sie czym chwalic. Lepiej na tibia.org.pl sie przezoc.

@topic
Sam gram w Tibie od klienta 7.5 (nie wiem ile to czasu). Jednak mam madrych rodzicow (wieleu uznaloby ich za glupich), ktorzy nie pozwalaja mi grac w Tibie zbyt wiele czasu. Dzieki temu Tibia jest dla mnie zabawa, a nie jak dla niektorych zrodlem zarobkow lub pograzania innych graczy.

Jesli chodzi o moje przygody to bylo ich naprawde wiele, jednak najbardziej pamietam, gdy swoja 1 postacia razem z kolega na moim kompie wyszlismy z rooka. Kolega gral wczesniej w Tibie, ale "za bardzo sie nie znal". Zobaczylem pierwszego gracza pod depo z red hp, i go zabilem =] Nie wiedzialem czemu wszyscy sie ze mnie (a raczej z tamtego chlopa) smiali. Jednak dla mnie to byla tragedia. Nie moglem sie wylogowac. Cale szczescie nalazlem fajna kryjowke, i dalem exit. Przezylem, jednak zobaczylem ze knight nie jest dla mnie
__________________
This is ten percent luck
twenty percent skill,
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
fifty percent pain,
And a hundred percent reason to remember the name!
Virtuti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:40.


Powered by vBulletin 3