Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Na kogo byś zagłosował? (Wybory prezydenckie 2010)
Marek Jurek 3 2.01%
Lech Kaczyński 14 9.40%
Bronisław Komorowski 35 23.49%
Janusz Korwin-Mikke 36 24.16%
Tomasz Nałęcz 3 2.01%
Andrzej Olechowski 7 4.70%
Waldemar Pawlak 2 1.34%
Radosław Sikorski 25 16.78%
Jerzy Szmajdziński 2 1.34%
Ktoś inny 22 14.77%
Głosujących: 149. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-04-2010, 18:56   #101
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Gdzie to uslyszales, wyczytales? Znajdz mi dowod na to.

Jak to napisales niedawno w temacie o katastrofie - zrodlo albo won



Oczywiscie Korwin nigdy nie popieral zmuszania kobiet do siedzenia w domach wiec od razu napisze - jego poparcie dla tradycyjnego modelu rodziny objawia sie w tym, ze we wlasnej rodzinie ma taki uklad - on przynosi pieniadze, pracuje, a zona zajmuje sie domem. Nic ponad to.
__________________
spider-bialystok jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2010, 19:28   #102
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Sorry, ale jeżeli słyszę, że taki debil chce, żeby kobiety siedziały w domu na dupach i nic nie robiły, to mnie ściska.
Po pierwsze, nie "nic nie robily", tylko zajmowaly sie domem i dziecmi. Jesli uwazasz, ze jest to "siedzenie na dupach i nic nie robienie", zapytaj sie swojej rodzicielki, jak to wyglada. Dla przykladu, ktora sytuacja jest lepsza:

1) Mezczyzna pracuje 8-16, zarabia 5000zl, wraca do domu, gdzie jest cieply obiad/posprzatany dom/odchowane dzieci. Zona, jak sie "wyrobi" szybciej, to ma wiecej czasu dla siebie.

2) Facet pracuje 8-16 i zarobi 2500zl, kobieta pracuje tyle samo i tyle samo zarabia. Oboje wracaja do domu, w ktorym trzeba zrobic obiad (bo nie mial kto go zrobic), posprzatac, zajac sie dzieckiem, ktore wczesniej bylo a) albo u dziadkow (czyli dorzucamy im bachora na stare lata) lub b) pod opieka opiekunki (ktorej trzeba placic). Efekt - zarobki te same, ale mniej pieniedzy i mniej czasu.

Osobiscie wolalbym model nr 1 i jesli w zyciu mi sie dobrze ulozy, to wlasnie tak to zorganizuje. Zastanawiales sie kiedys, czemu w bogatych rodzinach pracuje czesto tylko 1 osoba, a druga zajmuje sie domem? Ale ciemnota kupi haslo "wyzwolone kobiety do pracy!" i bedzie tyrala od rana do wieczora
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 29-04-2010 o 19:29.
Ashlon jest offline  
stary 29-04-2010, 19:38   #103
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Może lepiej zapytajmy, czyje interesy reprezentuje "Fakt" (i WP), bo tak tendencyjnego newsa jeszcze nie widziałem.
Faktycznie wiadomosci Faktow nie nalezy brac powaznie ale wiem ze Olechowski do tej grupy nalezy bo o tym czytalem juz 4 lata temu, dla mnie kandydat na prezydenta musi byc czysty jak lza, czyli ani Komorowski, Kaczynski czy Olechowski.

PL, Olechowski, Andrzej, Leader Civic Platform

Ostatnio edytowany przez rentonB - 29-04-2010 o 19:40.
rentonB jest offline  
stary 29-04-2010, 20:04   #104
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Gdzie to uslyszales, wyczytales? Znajdz mi dowod na to.

Jak to napisales niedawno w temacie o katastrofie - zrodlo albo won
W rozmowach w toku tvnowskich to mówił.

Cytuj:
Po pierwsze, nie "nic nie robily", tylko zajmowaly sie domem i dziecmi. Jesli uwazasz, ze jest to "siedzenie na dupach i nic nie robienie", zapytaj sie swojej rodzicielki, jak to wyglada.
Moja mama pracuje. Przychodzi do domu o 15, obiad zawsze jest zrobiony na 15:30, ja wracam ze szkoły przeważnie o tej samej, co mama z pracy, jak poczekam 30 minut nic mi się nie stanie - tata wraca przeważnie koło 16, czasem później, więc po przyjściu ma od razu obiad.

Cytuj:
1) Mezczyzna pracuje 8-16, zarabia 5000zl, wraca do domu, gdzie jest cieply obiad/posprzatany dom/odchowane dzieci. Zona, jak sie "wyrobi" szybciej, to ma wiecej czasu dla siebie.

2) Facet pracuje 8-16 i zarobi 2500zl, kobieta pracuje tyle samo i tyle samo zarabia. Oboje wracaja do domu, w ktorym trzeba zrobic obiad (bo nie mial kto go zrobic), posprzatac, zajac sie dzieckiem, ktore wczesniej bylo a) albo u dziadkow (czyli dorzucamy im bachora na stare lata) lub b) pod opieka opiekunki (ktorej trzeba placic). Efekt - zarobki te same, ale mniej pieniedzy i mniej czasu.
Rozumiem, że fakt, że żona też będzie pracowała, oznacza, że pracodawca męża obetnie mu pensję o 50%, tak?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline  
stary 29-04-2010, 20:32   #105
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
W rozmowach w toku tvnowskich to mówił.
Nagranie albo won
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Moja mama pracuje. Przychodzi do domu o 15, obiad zawsze jest zrobiony na 15:30, ja wracam ze szkoły przeważnie o tej samej, co mama z pracy, jak poczekam 30 minut nic mi się nie stanie - tata wraca przeważnie koło 16, czasem później, więc po przyjściu ma od razu obiad.
No super, ja w twoim wieku mieszkalem juz sam i sam musialem sobie posprzatac i zrobic jesc, ale co to ma do rzeczy?


Zmyslasz argumenty, potem piszesz zupelnie nie na temat. Wyjdz i nie osmieszaj sie dalej.
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 29-04-2010, 21:41   #106
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

dawno mnie nie było na forum, ale widzę że nic nie straciłem, juz całkiem zeszlo na psy ;p

a co do tematu, to przydaloby sie zedytowac sonde, dodac aktualnych kandydatow i wykreslic, tych ktorzy jednak nie beda startowac

Ostatnio edytowany przez Exodus - 29-04-2010 o 21:44.
Exodus jest offline  
stary 29-04-2010, 21:47   #107
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rentonB Pokaż post
Faktycznie wiadomosci Faktow nie nalezy brac powaznie ale wiem ze Olechowski do tej grupy nalezy bo o tym czytalem juz 4 lata temu, dla mnie kandydat na prezydenta musi byc czysty jak lza, czyli ani Komorowski, Kaczynski czy Olechowski.
Nie kwestionuję, że należy, chodzi mi raczej o całą resztę tekstu i ton, w jakim podano tę informację. No bo co z tego, że należy? Owszem, to nie jest bardzo fajne towarzystwo, ale nie jest to też żadna grupa przestępcza. Chyba że uważasz, że oni rzeczywiście tworzą NWO.
Litawor jest offline  
stary 30-04-2010, 00:22   #108
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Moja mama pracuje. Przychodzi do domu o 15, obiad zawsze jest zrobiony na 15:30, ja wracam ze szkoły przeważnie o tej samej, co mama z pracy, jak poczekam 30 minut nic mi się nie stanie - tata wraca przeważnie koło 16, czasem później, więc po przyjściu ma od razu obiad.
No widzisz, a tak ojciec pracowalby tak, jak pracuje, ale zarabial wiecej, natomiast mama, zamiast siedziec w robocie, moglaby np. ugotowac lepszy obiad, przeczytac ksiazke, dokladniej wysprzatac mieszkanko, rozwijac sie kulturowo (ot, moze malowalaby obrazy?), wpasc do kolezanek na plotki, moglaby odpoczywac, albo moze zajmowac dzieckiem?

Wydaje mi sie, ze zadna kobieta (kobieta, nie feministka, bo to nie sa kobiety ^^) nie powiedzialby "nie" takiej sytuacji.

Cytuj:
Rozumiem, że fakt, że żona też będzie pracowała, oznacza, że pracodawca męża obetnie mu pensję o 50%, tak?
??

@topic : Coz, ciekawe, czy powtorzy sie historia z 2005 roku, gdzie Krol Sondazy przegral z Kaczynskim.
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 30-04-2010 o 00:23.
Ashlon jest offline  
stary 30-04-2010, 00:37   #109
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Wydaje mi sie, ze zadna kobieta (kobieta, nie feministka, bo to nie sa kobiety ^^) nie powiedzialby "nie" takiej sytuacji.
A gdyby taka sama "oferta" padła ze strony kobiety, to myślisz, że każdy mężczyzna by się skusił?
Litawor jest offline  
stary 30-04-2010, 01:03   #110
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

JKM - odpada, oszołom jakich mało. Same jego poglądy są debilne. Wolny rynek nie ma prawa zaistnieć bo jest dokładnie tym samym co komunizm/socjalizm. Utopia której nigdy nie będzie. Jego poglądy można między bajki włożyć i nadawać w kosmos.

Olechowski - plankton.

Kaczyński - brat zginął w katastrofie lotniczej. Cała sprawa z Wawelem, później wańka wstańka z kandyduję ale nie bo kandyduję. Człowiek, który może i chciałby się dogadać, ale razem z nim idzie bagaż w postaci Kurskich czy Pospieszalskich. A oni nie odpuszczą łże elitą.

Komorowski - pomimo rabanu który pieski z pisu robią, wypełnia obowiązki prezydenta, nie przeginając w żadną ze stron. Jednocześnie jest to najbardziej nijaki kandydat, który najchętniej dogodziłby wszystkim i nikomu. Drugi Kwaśniewski.

Makowiecki - czytałem z nim kilka wywiadów. Terrorysta mitoman, tak w skrócie można nazwać. Mający żal do całego świata że o nim zapomniano. To tak jakby dziecku z sudanu zamiast zacinającego się kałacha dać walizkę nuklearną.

Więcej kandydatów nie pamiętam.

I znowu trzeba będzie wybrać. Między Polską liberalną (BUAHAHAHAHA) a solidarną (BUEHEHEHEHEHEHE). Tylko że ja już mam dość dzielenia mnie na ich i zomo, mam dość wyciągania trupów z SBkowej szafy i rozliczania wartości ludzi na podstawie donosów na ncih pisany. Ja zwyczajnie mam w dupie to czy nas zdradzili przy okrągłym stole czy nie. Ja po prostu mam propozycje. Każdy urodzony przed 80 rokiem won z polityki/biznesu/życia publicznego. Wtedy będziemy pewni, że wszyscy są czyści jak łza i będzie można w końcu coś zacząć robić a nie szczekać na siebie nawzajem.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline  
stary 30-04-2010, 09:55   #111
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
JKM - odpada, oszołom jakich mało. Same jego poglądy są debilne. Wolny rynek nie ma prawa zaistnieć bo jest dokładnie tym samym co komunizm/socjalizm. Utopia której nigdy nie będzie. Jego poglądy można między bajki włożyć i nadawać w kosmos.
Wyprowadźcie mnie z błędu, ale prezydent chyba nie zajmuje się pisaniem ustaw, a partia JKM nie postuluje wprowadzania utopii?
Dragon-Fly jest offline  
stary 30-04-2010, 10:40   #112
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Komorowski - pomimo rabanu który pieski z pisu robią, wypełnia obowiązki prezydenta, nie przeginając w żadną ze stron. Jednocześnie jest to najbardziej nijaki kandydat, który najchętniej dogodziłby wszystkim i nikomu. Drugi Kwaśniewski.
I dlatego razem z Olechowskim jest to najlepszy kandydat na figuranta ładnie uśmiechającego się do kamery.

Kaczyński jest na to zbyt ambitny i zbyt chory na władzę, imho jeśli dać mu prezydenturę w łapę będzie starał się robić więcej niż to, na co pozwala mu urząd i oczywiście w oparciu o własne uprzedzenia, z czego nic dobrego wyniknąć nie może.
__________________
Vil jest offline  
stary 30-04-2010, 12:05   #113
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Kaczyński jest na to zbyt ambitny i zbyt chory na władzę, imho jeśli dać mu prezydenturę w łapę będzie starał się robić więcej niż to, na co pozwala mu urząd i oczywiście w oparciu o własne uprzedzenia, z czego nic dobrego wyniknąć nie może.
Z drugiej strony byłby jedyną zaporą przed szkodliwymi ustawami PO. Wolę złą władzę podzieloną między przeciwne obozy, niż skupioną w rękach jednego.
Litawor jest offline  
stary 30-04-2010, 12:36   #114
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Wolę złą władzę podzieloną między przeciwne obozy, niż skupioną w rękach jednego.
Wolę złą władzę skupioną w rękach jednej partii, która może działać i/lub kompromitować się w normalny sposób, niż 4 lata politycznego ping-ponga i paraliżu powodowanego wzajemnymi animozjami.
__________________
Vil jest offline  
stary 30-04-2010, 14:13   #115
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
A gdyby taka sama "oferta" padła ze strony kobiety, to myślisz, że każdy mężczyzna by się skusił?
Nie, tak samo jak kazda kobieta by sie nie zgodzila na w/w propozycje... Z tym, ze ewolucyjnie mezczyzna utrzymywal rodzine (czy to zdobywajac pokarm, czy zarabiajac pieniadze), a kobieta sie ta rodzina opiekowala. Zartobliwie mozna to porownac do chodzenia na dwoch nogach - czlowiek rozumny zawsze tak chodzil, jednakze mozna go tez zmusic do chodzenia na 4 nogach - tylko po co?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
I dlatego razem z Olechowskim jest to najlepszy kandydat na figuranta ładnie uśmiechającego się do kamery.
Co by nie mowic, prezydent w RP nie jest "tylko" figurantem, ma calkiem spore prerogatywy - i dobrze. Jednak masz racje, Komorowski bylby figurantem w PO, bo raczej nikt nie spodziewa sie, zeby wyszedl spod obcasa Donalda.

Cytuj:
Wolę złą władzę skupioną w rękach jednej partii, która może działać i/lub kompromitować się w normalny sposób, niż 4 lata politycznego ping-ponga i paraliżu powodowanego wzajemnymi animozjami.
Z jednej strony racja, jednakze rozwiazania konstytucyjne zostaly tak zaprojektowane, zeby zachodzila koniecznosc wypracowywania konsensusu - niestety, ani Kaczynski (czyli PiS de facto) tego nie potrafil, ani rzadzaca PO, przez co jak dla mnie obie partie sie skompromitowaly i na moj glos liczyc nie moga. Co wiecej, dzieki temu prezydent ma szanse blokowac spolecznie szkodliwe ustawy, jakimi byla np. ustawa o sluzbie zdrowia wypichcona przez PO. Jesli wygra Komorowski, opozycja w Polsce bedzie zbyt slaba, zeby cokolwiek zrobic, dlatego wg czarnego scenariusza moze zdarzyc sie sytuacja, ze przez kilka lat PO przepchnie wszystko, co jej sie spodoba.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 30-04-2010, 14:58   #116
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Nie, tak samo jak kazda kobieta by sie nie zgodzila na w/w propozycje...
Czyżby? Przecież są rodziny, które tak funkcjonują, nawet jeśli stanowią wyraźną mniejszość.
Cytuj:
Z tym, ze ewolucyjnie mezczyzna utrzymywal rodzine (czy to zdobywajac pokarm, czy zarabiajac pieniadze), a kobieta sie ta rodzina opiekowala. Zartobliwie mozna to porownac do chodzenia na dwoch nogach - czlowiek rozumny zawsze tak chodzil, jednakze mozna go tez zmusic do chodzenia na 4 nogach - tylko po co?
Z tym że funkcje pełnione przez poszczególne płcie we współczesnym społeczeńtwie nie są zdeterminowane biologicznie, dlatego porównanie zupełnie do mnie nie trafia. Jedyne, co może być udziałem wyłącznie kobiety, to ciąża i poród.
Litawor jest offline  
stary 30-04-2010, 15:18   #117
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

JKM ma światopogląd, który rozmija się z moim chyba niemalże we wszystkim.

@down

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Dlatego napisalem, ze jest to porownanie "Zartobliwe".
Ja nazwałbym je poprostu nietrafionym.

Ostatnio edytowany przez Argen - 30-04-2010 o 15:35.
Argen jest offline  
stary 30-04-2010, 15:32   #118
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Czyżby? Przecież są rodziny, które tak funkcjonują, nawet jeśli stanowią wyraźną mniejszość.
Przepraszam, zamiast "Nie, tak samo jak kazda kobieta by sie nie zgodzila na w/w propozycje..." powinno byc "Nie, tak samo jak nie kazda kobieta zgodzilaby sie na w/w propozycje" - ot, moje roztargnienie

Cytuj:
Z tym że funkcje pełnione przez poszczególne płcie we współczesnym społeczeńtwie nie są zdeterminowane biologicznie, dlatego porównanie zupełnie do mnie nie trafia. Jedyne, co może być udziałem wyłącznie kobiety, to ciąża i poród.
Dlatego napisalem, ze jest to porownanie "Zartobliwe".
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 30-04-2010, 16:06   #119
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
No widzisz, a tak ojciec pracowalby tak, jak pracuje, ale zarabial wiecej
Niby dlaczego? Ma taki zawód, w którym zarobki nie są regularne, jest prawnikiem, ma tam swoją jakąś kancelarię.
Cytuj:
natomiast mama, zamiast siedziec w robocie, moglaby np. ugotowac lepszy obiad, przeczytac ksiazke, dokladniej wysprzatac mieszkanko, rozwijac sie kulturowo (ot, moze malowalaby obrazy?), wpasc do kolezanek na plotki, moglaby odpoczywac, albo moze zajmowac dzieckiem?
Ale mama sama chciała pracować, bo miała dość siedzenia w domu. Przychodzi o 15, ma jeszcze cały dzień na te zajęcia. Weekendy też ma wolne. A tak zawsze dodatkowe pieniądze od mamy, za które mogę sobie kupić 100000 litrów coca coli

Cytuj:
Wydaje mi sie, ze zadna kobieta (kobieta, nie feministka, bo to nie sa kobiety ^^) nie powiedzialby "nie" takiej sytuacji.
A tam, pierniczysz pan.

Wytłumacz mi, dlaczego gdy pracują mąż i żona, to mąż musi mniej zarabiać niż gdyby pracował sam? Nie rozumiem tego.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline  
stary 30-04-2010, 20:10   #120
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Wyprowadźcie mnie z błędu, ale prezydent chyba nie zajmuje się pisaniem ustaw, a partia JKM nie postuluje wprowadzania utopii?
Prezydent jak też każdy Polak ma prawo napisać ustawę i przedstawić ją sejmowi pod rozwagę. A partia JKM postuluje o wprowadzenie monarchii (bodajże) wolnorynkowej, a jest to wewnętrznie sprzeczne.

To był żart. JKM od zawsze jest za uwolnieniem wszystkiego od wszystkich z jednoczesnym prikazem że jeżeli za bardzo się uwolnisz to dostaniesz kule w łeb. Definicję tego co znaczy "za bardzo się uwolnisz" będzie oczywiście ferrowana przez JKM (bo kogóż by innego?), a że każdy w domu będzie miał haubicę (no co?) to już insza inszość.

@Vil
Ale w sumie prezydent w polsce to jest figurant. Może bodajże raz zawetować ustawę i raz wysłać ją do TK. I to chyba wszystko co może. BTW. uważam za mega zabawne, że tak pro Prawo i Sprawiedliwościowa partia jak PiS nigdy nie wpadła na pomysł żeby stworzyć funkcję wice prezydenta, który pełniłby obowiązki za głowę państwa dokładnie po myśli głowy państwa. A tak to się nagle okazało że i prezydent i premier z tej samej opcji i ZDRADA!!!! ZDRADA!!!!!!

Ad rem:

Brudna kampania prezydencka się zaczęła!! A tak miało być pięknie, wspaniale, solidarnie kurwa mać. Najpierw pisowczycy uderzyli z programem Solidarni 2010 oraz ulotkami przypominającymi. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, łże elity uzyskały głos w postaci Kuby "Mucha wanna lick" Wojewódzkiego oraz Michała "brak ksywki" Figurskiego. BTW. Wojewódzki przez megafon brzmi fajnie.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:44.


Powered by vBulletin 3