Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-09-2005, 13:49   #1
garacje
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 9
Dumny Przyjaźn w Tibii...

Właśnie.Ostatnio zauważyłem ,ze wiele wysokich leveli ma przyjaciół czy tez dobrych kolegów na niższych od siebie lvlach mimo że nie zna sie z realu.Kiedy ja chciałem zapoznać jakiegos wyższego,niższego czy tez równego mi lvla to ten poprostu mnie ignoruje lub rozmowa końcxyz sie po kilku sekundach.Jak zapoznac sobie kolege/kolezanke w tibii na dobre i na złe? Wiem że nie znaja sie z realu bo sie kiedys pytałem niektórych
A co do tego kieyd i jak rozmawiac no właśnie mam jak stoje pod depo mówić do wszystkich h leveli hi i czekac co dalej ? xD

Ostatnio edytowany przez garacje - 22-09-2005 o 16:28.
garacje jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-09-2005, 14:01   #2
Hory portier
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Zkad wiesz, ze nie znaja sie w realu?
Hory portier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 14:14   #3
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez garacje
Właśnie.Ostatnio zauważyłem ,ze wiele wysokich leveli ma przyjaciół czy tez dobrych kolegów na niższych od siebie lvlach mimo że nie zna sie z realu.Kiedy ja chciałem zapoznać jakiegos wyższego,niższego czy tez równego mi lvla to ten poprostu mnie ignoruje lub rozmowa końcxyz sie po kilku sekundach.Jak zapoznac sobie kolege/kolezanke w tibii na dobre i na złe? Wiem że nie znaja sie z realu bo sie kiedys pytałem niektórych
Nikt nie lubi jak ktos go pyta "plx be mine friend!"

Jest wiele sposobow na zaprzyjaznienie sie z high levelem:
a) Uratowac go z opresji. Np. Uhnac, gdy mu sie skoncza UHy.

b) Sprzedawac komus taniej runy.

c) Trzeba umiec ROZMAWIAC i wiedziec KIEDY zagadac. To bardzo wazne. Nikt nie lubi jak ktos na wstepie walnie tekst: "please be mine friend!", albo podczas hunta na dragach ktos namolnie chce z toba gadac.

d) Sama rozmowa nie moze wygladac jakby byla "na sile". Nie macie wspolnych tematow - nic z tego nie wyjdzie. Badz zartobliwy, zachowuj sie naturalnie.

e) To takze wazne - trzeba znac język, w ktorym gadamy (o Polskim tez mowa). Nikt nie lubi jak ktos do niego pisze "Haj plx ju wanna baj Uhy plx 2k fast?". Albo (tu w relacjach Polak- Polak) - "Ej, ziomus, wes hceż kópić tanjo UHY?"

f) Osobiscie nie lubie takze jak ktos pisze kazdy wyraz w nowym akapicie. Jak chcesz z kims sie zaprzyjaznic to pisz w jednej wypowiedzi wszystko co chcesz powiedziec.

Stosujac sie do tych zasad nie znajdziesz od razu masy high levelowych kumpli, ale na pewno z czasem znajdzie sie ktos, kto bedzie chcial z toba pogadac.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 20:43   #4
Levus znany jako mag
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2005

Posty: 11
Imię: nie powiem
Profesja: Sorcerer
Gildia: nie mam
Świat: Azura
Poziom: 20
Skille: 18/21
Poziom mag.: 27
Domyślny

Ja szybko zapoznaje high levele. Najlepiej mi sie gada gdy np: lowie kolo niego ryby. Wtedy pytam sie jak idzie. Czy chce cos kupic. Itp... O na przyklad raz blokowalem 50 pk zeby sie nie dostal do 60 sorca a ten sorc zawalal w niego z SD zabil go i sie lootem podzielilismy. Jak wracaliśmy to sie zapoznalismy. Jeżeli o tibie chodzi to jestem zadziorny. Nie lubie jak ktoś do mnie podchodzi (9-10 level) i "Cześć" Zostaniemy przyjaciółmi. Nic nie mówie. A on oczywiście gadka nooba. "MAM KOLEGE NA 200 LEVELU ON CIE ZABIJE"
Puźniej dożuca jeszcze slowa takie jak: ch*j d***a szmata. Jak wychodzi przed dp to zawalam mu 4 hity i sie odczepia. Tak też nie radzę się zapoznawać. Trzeba być na luzie.
Levus znany jako mag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 20:59   #5
milu89
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005

Posty: 7
Domyślny

Jak na sile bedziesz szukal przyjaciol, to nigdy nie znajdziesz . Napewno za przeproszeniem "nie liz dupy" high lvl, bo oni tego za bardzo nie lubia...
Badz soba, a napewno ktos to doceni
See You

Ostatnio edytowany przez milu89 - 22-09-2005 o 21:00.
milu89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 21:08   #6
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Moim najlepszym kumplem był 70+ elite znałem go od 18 lvlu,on nie zmienial postaci ,a ja tak i skonczylo sie przyjaznia 70 i 30 lvla
-Res- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 21:45   #7
carol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: warszawa
Wiek: 32

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 15
Skille: 46/29
Poziom mag.: 8
Domyślny

ja sie poznalem tak pierw na rooku jak aczynalem grac usilowalem go bloknac na minosach dedl mialem jego rzeczy nie domyslil sie ze bo blokowalem oddalem mu polowe ipowiedzialem ze drugi wzial reszte potem go uratowalemlina i na mainiezostaliśmy kuplami
carol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 22:14   #8
BaRkuS_LuCeRa
Użytkownik Forum
 
BaRkuS_LuCeRa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2005
Lokacja: Nie chcecie wiedziec
Wiek: 33

Posty: 77
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lucera
Domyślny

Ja znam kolesia od 9 lvl kiedy byl niczym.... dalem mu zbroje miecz itp... potem moja postac miała za dużo dedów i zmieniłem ją.. potem on kurcze siewybił i jest moim protectem... na kolo 34lvl kumplujemy się i9 hodzamy razem na hunty... nie znam go w realu ale przez tibie sie w fajnie dogadujemy...tak musisz gadać i ine byćnahalnym zeby gościu pomyślał ze nie chcesz go wykorzystać....
__________________
Nienawidze jak cię zabijają..... nienawidzę jak zabijasz... nienawidzę jak umierasz...nienawidzę ze ludzie się zabijają.....
BaRkuS_LuCeRa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 22:31   #9
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Pergamin

wiele prawdziwych znajomosci rozpoczyna sie na rooku. jest tam mase noobow. jesli ty sie wychylisz i bedziesz normalny to z pewnoscia ktos to zauwazy. ja gdy gralem 1 raz to uratowalem kolesiowi zycie na rooku potem bylismy dobrymi qmplami, pomagalismy sobie nawzajem, potem ja zmienilem server (z beryli na iridie), za jakis czas on tez zmienil swiat (chyba z powodu wojny) i tak rozeszly sie nasze sciezki. ale bede o tym dlugo pamietal bo byla to moja pierwsza "prawdziwa" znajomosc w tibi.
i pamietaj nigdy nie wyskakuj z podobnymi textami:
(oto przyklad rozmowy)
ktos: fod plix!!!
ja: masz
ktos: dzieki! pl?
ja: tak
ktos: spoko ! to co zostaniemy przyjaciolmi? mam cie w vip!
w tym momencie zakonczylem rozmowe. nigdy nie rob tak jak "ktos".

P0ZdR0
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 08:37   #10
Nirets Knight
Użytkownik Forum
 
Nirets Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 33
Imię: Nirets
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 34
Poziom mag.: 36
Nirets Knight ma numer GG 3488395
Domyślny

Ja jednego swojego kumpla poznałem przez przypadek. Chodziłem se na orkach a on mi powiedział czy bym nie chciał mieć tego co jest w QUESICIE. A ja sie zgodziłem. On mi zabił wszystko (w tym ORC SHAMANA). I tak zostaliśmy kumplami .
Nirets Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 14:44   #11
Sir Crozin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 09 2005
Wiek: 32

Posty: 13
Sir Crozin ma numer GG 4337414 Sir Crozin ma login Tlenu krzysiu-13
Domyślny

1) jak juz przedmowcy mowil na rooku poznaje sie czesc kolegow (np. ja poznalem 70MS )
2) jak masz kolege (z rl albo z tibi) i idziecie na hunta a on (kolega) mowi czy by nie mogl isc z wami jego kolega (tak tez mozna poznac kilka osob)
3) uratowac/pomuc komus cos za free (no chyba ze beda UHy potrzebe to juz nie za free)
4) nie byc nOObem
5) i wogle byc soba
Sir Crozin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 01:08   #12
Knocik
Użytkownik Forum
 
Knocik's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Lębork
Wiek: 33

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Ortografia
Świat: Askara
Poziom: 30+
Poziom mag.: 55
Domyślny

ja spzredawalem taniej uhy i tak zasowalem po waspy patrze a go 7 pk gonia on sie uha.... dobiegl do carlin a potem spowrotem do ab ja bylem w depo a on mi zucil na depo k armora k legs kilka k zlota giant sworda i crusader helmet.... niemialem twartego depo i niemogelem schowac :d otoczyli mnie jacys inni hlvle i mowili texty w stylu "dawaj k legsy bo amsz hunta!!" zasypie ci tak ze nigdy nei odkopiesz!!" nom i zasywywali mi depo po jakims czasie mojemu alfowi udalo sie dojsc do depo a ja mu wszystko oddalem i jakos sie dogadujemy ....................... Drugiego swietnego qmpla poznalem w dark catedral summonowalem sobie elfa[mialem19lvl] on chyba okolo 30 i spytal sie czy summon owiedzialem ze yes przez kilka minut gadalismy po angielsku i nagle okazalo sie z eon ejst polakiem i tez sie dogadujemy
__________________
-> regulamin
Knocik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 01:51   #13
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny

Zwyczajowo to zawsze ktoś poznaje mnie aniżeli ja jego. Gram na non pvp, gdzie hlvl są bardziej życzliwi. Część poznałem na treningu (pozdrowienia dla Wacox'a ) niektórych poprzez robienie korzystnych dla nich interesów, wielu dziękowało mi za uratowanie ich (głównie poprzez leczenie) ale z żadnym nie utrzymałem kontaktu. Najważniejsze jest żeby nie obrazić nikogo jakimś głupim textem, który miałbyć żartem. No ale jak gadałem z takim kolesiem bo mnie zagadał i w koncu spytał się "Where u come from?" i odpowiedziałem "Poland" no to koleś od razu "to po jakiego ch*ja gadamy ku*wa po angielsku?" no to wybaczcie, że taki ktoś może być dobrym znajomym -.-
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 10:24   #14
Hinol
Użytkownik Forum
 
Hinol's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 100
Skille: 91/88
Poziom mag.: 7
Hinol ma numer GG 2753837
Domyślny

OMG! Nie słyszeliście nigdy o takim pojęciu jak spontaniczność?! Ninawidze takiej wazelinki jak ktoś próbuje zagadać o byle czym, a potem dostaję teksty na msg "plzzz help pk".

Ja swoich kolegów głównie poznawałem na treningu i dlatego mam na vipach wielu knightów. Także przez guldie nawiązałem wiele znajomości, a raz pewien kolo zaproponował mi trening, ale ja wtedy miałem 12+ lvl, a on ~20. Miał zbyt dobre skille, więc zamiast treningu sobie porozmawialiśmy, potem załatwił mi dark helmet z cyklopów, który zamieniłem na swój ukochany soldier xD Byłem początkującym graczem wtedy. Znamy się półtora roku ;]
Hinol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 19:40   #15
szczepan_m5
Użytkownik Forum
 
szczepan_m5's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2005
Lokacja: Katowice

Posty: 111
Profesja: Paladin
szczepan_m5 ma numer GG 4896546984612
Domyślny

Ja poznałem mojego kumpla na 25 ms (ja miałem wtedy 12lvl ) jak sumowal na południe od thais Mino Archery i atakował cycki az jakis noobek podeszedł i zaczoł atakowac mino ktory miał juz red hp wtedy Tylan zaatakował tego noobka i kazal uhnać mino ale tamten szybko uciekł. Wtedy ja zagadałem do Tylana i uhłem mino i teraz jestesmy kumplami . A mojego 2 kumpla (49rp) poznałem jak kupywałem od niego Crusader Helmet i Zaczełem go uczyc Polskiego (on był Br )
szczepan_m5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 19:48   #16
Chilo
Użytkownik forum
 
Chilo's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Białystok-Fotel przed moim PC-etem
Wiek: 32

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Według mnie to zakleży od osoby. Dla pewnych hight leveli liczy się level. A dla niektórzych osoba. Jeśli jesteś fajny i masz podobne zainteresowania jak hlvl to możecie być best friends in tibia. To chyba zależy od człowieka.

Pozdrawiam

Paweł Chilo
Chilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 19:50   #17
Skenone
Użytkownik Forum
 
Skenone's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004

Posty: 158
Domyślny

Czasami przyjaciele sami do ciebie przyjda . Kiedy expilem jeszcze na soldkach i spotkalem chlopaka ktory meczyl sie z boltow na guardach. Zaproponowal wspolnego hunta, tak po 2 godzinnym wspolnym huncie i dlugiej rozmowie bylismy juz kumplami. Do tej pory utrzymuje z nim kontakt.
Skenone jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 23:05   #18
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Ja jednego... ops... jedną [] highlvl-kę poznałem raczej eni przez przypadek... Otóż kiedy byłem jeszcze baaardzo początkującym graczem, zwidzałem Ab... wchodzę na górę depo, patrzę, a tu jakaś chatka od razu... Stoi kilku hlvli, między innymi Ellarien i Albert Torielus [jak przekręciłem to mam nadzieję, że mnie Albert nie zaszlachtuje ]... I piszę "nice home", jak to zawsze do hlvl z domkiem... Ella "thx". Stoję tak jeszcze trochę, aż tu oni zaczynają coś po polsku nawijać... No nic, sobie dodałem do vipów Ellę, tak "na wszelki wypadek" [taak, sam się dziwię czasem moim pomysłom ]. Wróciłem do Carlin, a po paru dniach kilka osób mówi mi "hunted"... Ja pamiętałem Ellę, więc piszę do niej, czy mogłaby mi pomoć, gdyż jest taka a taka sprawa... Szybko przybiegła do Carlin, akurat "hunterzy" się wylogowali... ja jej dałem trochę fooda, pogadaliśmy. Później się przeniosłem do Ab, i często AFKowałem przed jej chatką, przez co poznałem innych highleveli [pozdro Xol ]
To jest przykład na to, że spokojnie można poznać hlvla... Wystarczy mówić do neigo grzecznie
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 20:30   #19
Bronas
Użytkownik Forum
 
Bronas's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Konin
Wiek: 32

Posty: 64
Bronas ma numer GG 7466936
Domyślny

Ja tam poznalem ziomka na 2 lvl podczas picia wina u normy i okazalo sie ze ma postac na 59 lvl. pomoglem mu jakiegos pk zwolnic i za to dal mi C - Helmet. Niski lvl moze byc kiepski ale tylko na tej postaci, dlatego warto jest poznawac kazdego.
__________________
Love,
Fight,
Belive,
Honor...

...POLAND!

Hail Poland
Bronas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 21:15   #20
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

A ja poznałem usera z tego forum...(nie wiem czy się zgodził na umieszczenie tu nicku.. wiec nie podam xP)
Trenuję se spokojnie na dwarfach.. za ścianą on jest.. ledwo sie widzimy..
Ale to ja miałem szczescie, ze w trakcie przegladania forum przylazł n00b, zabil dwarfy i wział kasę..... i napisał do mnie "pol?".. Byłem w złym humorze.. a to mnie dobiło-.-
"Ty ch*ju je*any"(xD)
A Użytkownik z tego forum(głupio brzmi bez nicka;/;P) napisał "ja?!"..
I tak sie zaczęło^^
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:30.


Powered by vBulletin 3