Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-04-2006, 21:08   #21
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Propozycja: usuwajcie softem odrzucone zgłoszenia^^
Adner jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-04-2006, 21:09   #22
Cossma
Użytkownik Forum
 
Cossma's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: LG TOWN
Wiek: 36

Posty: 401
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cossma
Profesja: Elite Knight
Poziom: 138
Skille: 94/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Czy Ci którzy zostaną współpracownikami będą jakoś wyróżnieni na forum, np. dostępem do forum modów, lub rangą?
Cossma jest offline  
stary 22-04-2006, 01:41   #23
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

forum modow to forum modow

wybrane osoby beda mialy dostep do specjalnie stworzonego forum
beda mialy tytul Support tibia.pl w kolorze brazowym
beda mialy satysfakcje

a w przyszlosci zapewne beda mialy wieksza sanse na zostanie moderatorem
__________________
MayGyver jest offline  
stary 22-04-2006, 13:08   #24
Sacred Platinum Dragon
Użytkownik Forum
 
Sacred Platinum Dragon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 35

Posty: 122
Stan: Niegrający
Imię: :)
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 43
Sacred Platinum Dragon ma numer GG 3152629 Sacred Platinum Dragon ma login Tlenu wozniak_owski@tlen.pl Send a message via Skype™ to Sacred Platinum Dragon
Domyślny

Jeśli można składac tylko jedno podanie to osoby ktore zlożyły podania i nie zostały wybranie nie maja już szans na zostanie wspolpracownikami Tibia.pl???
__________________
Stare dobre czasy na Aldorze już nie wrócą. Niestety...


Sacred Platinum Dragon jest offline  
stary 22-04-2006, 21:00   #25
Zizevolo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Wiek: 43

Posty: 23
Profesja: Knight
Świat: Askara
Poziom: 72
Skille: 83/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Level
Czytalem kilka zgłoszeń i wiekszość z nich jest napisane przez osoby, którym hacknieto postać. Nasuwają sie pytania:
1.Czy hackowanie jest az tak powszechne?
2. czytając forum mozna dojść do wniosku,ze najwieksza szanse bycia shackowanym mają osoby używające botów lub naiwne(klikające na rózne dziwne linki lub podające swoje hasła byla komu). Pytanie jest takie, czy taki ktoś (używający botów lub naiwny) powinien być współpracownikiem tibia.pl która chce uchodzić za strone tępiącą boty?
Nie trzeba uzywac botów aby stracic swoje hasla
- mozna wejsc na strone podawana przez kogos na trade i samemu wyslac hasla
- mozna wejsc na strone ktora zawsze byla czysta ale akurat jakiemus czubkowi sie nudzilo i wlamal sie na nia podtsawiajac trojana itp
- moze kolega z sieci przechwytywac pakiety ktore wysylasz i przy odrobinie cierpliwosci miec twoje haslo

mozliwosci jest wiele mozesz miec trojana na dysku i o tym nei wiedziec a ktos bedzie skanowal pewny zakres IP w poszuiwaniu otwartych portow i akurat trafi na ciebie itd itd
Zizevolo jest offline  
stary 23-04-2006, 13:39   #26
Dragonsokol
Użytkownik forum
 
Dragonsokol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Świat: Guardia
Domyślny

Heh, ja już napisałem zgłoszenie Życzcie mi powodzenia ^_^
Dragonsokol jest offline  
stary 23-04-2006, 15:04   #27
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

A ja mam takie pytanie do modów/adminów..
Czy jeśli moje zgłoszenie zostanie odrzucone - zostane o tym poinformowany?
Wolałbym mieć jasność tego czy mam jakies tam szanse - czy może na odwrót..

@down: Czyli tak jak przypuszczałem, a szkoda ;s...

Ostatnio edytowany przez Gallar - 23-04-2006 o 15:25.
Gallar jest offline  
stary 23-04-2006, 15:19   #28
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gallar
A ja mam takie pytanie do modów/adminów..
Czy jeśli moje zgłoszenie zostanie odrzucone - zostane o tym poinformowany?
Wolałbym mieć jasność tego czy mam jakies tam szanse - czy może na odwrót..
Wątpie aby informowano tych, ktorych zgloszenie zostało odrzucone ;]
Rybzor jest offline  
stary 23-04-2006, 19:11   #29
Hermes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Lokacja: Częstochowa

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Venilus
Profesja: Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 10
Skille: 20 Shel
Poziom mag.: 1
Domyślny Dlaczego Do Współpracownictwa Z Tibia.pl Ma Byc Wysoki Lvl ????

Dlaczego Do Współpracownictwa Z Tibia.pl Ma Byc Wysoki Lvl ????Przeciez gracze z nizszymi lvl ami tez mogom dobrze grac !!!!
Hermes jest offline  
stary 23-04-2006, 19:38   #30
Edrahil
Użytkownik forum
 
Edrahil's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Klucze

Posty: 15
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Thoria
Poziom: 51
Skille: 81/64
Poziom mag.: 15
Domyślny

Śmiem twierdzić, że nie chodzi tu jedynie o umiejętności "gry" jako takie, ale również o poprawne posługiwanie się językiem polskim i angielskim, trzeba być w stanie zawrzeć swoje doświadczenie i wiedze w strawnym dla początkujących, a jednocześnie efektywnym i fachowym języku. Nie wystarczy wiedza, trzeba umieć się nią sprawnie podzielić. Dodatkowo przydała by się znajomość budowy stron, internetowych, for itp. z oczywistych powodów. "To" buduje serwis tibia.pl. Dlatego pytani jesteście o swoją wiedzę na temat tychże elementów.

@up: Sorry ale patrząc na twojego posta, mimo iż nie mam nic do gadania, z góry przekreślam twoje szanse. To ze "mogom" dobrze grać nie znaczy, że umieją mówić co wydaje mi sie warunkiem koniecznym.

I na koniec taki apel. Masz <15 lat, nie potrafisz sie dogadać po angielsku i dotatkowo nie znasz żadnego języka programowania, htmla, php, mysql etc. Twój level to 23 BO shackowali ci super postacie....

Poco zajmujesz modom czas? Skoro wiecie, że nie macie szans, nie zgłaszajcie swoich podań. Jestem pewien, że w tych elimacjach nie ma miejsca na ślepy przypadek, a każda nominacja powstaje po wnikliwym zapoznaniu się z kandydatem.
Edrahil jest offline  
stary 24-04-2006, 00:12   #31
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Zauważyłem, że wybierani są tylko ci użytkownicy, którzy już nieraz zostali na forum wyróżnieni.
Rethfing on Aldora jest offline  
stary 24-04-2006, 00:59   #32
Jammamanter
Użytkownik Forum
 
Jammamanter's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 98
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Amera
Skille: 85/85
Poziom mag.: 6
Cool

Przed przeczytaniem bzdur w zgłoseniu sprawdzajcie datę dołączenia do serwisu

Połowa ludzi z tego co widziałem już przez to odpada
Jammamanter jest offline  
stary 24-04-2006, 10:52   #33
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

poszukujemy przede wszystkim osob:

- dojrzalych (nie ma to nic wspolnego z wiekiem)
- umiejacych wypowiadac sie kulturalnie
- nie piszacych z bledami
- znajomosc jezykow obcych jest atutem
- znajomosc tworzenia stron jest atutem

teraz napisze kto na pewno nie zostanie wybrany przynajmniej tym razem, mamy w planach jeszcze kilka ciekawych projektow, wiec propozycje wspolpracy nalezy traktowac dlugoterminowo, to ze nie zostaliscie wybrani dzisiaj nie oznacza ze nie zostaniecie wybrani za miesiac - temat bedzie otwarty caly czas

osoby ktore nie maja szans:
- 2 bledy w podaniu (jeden blad zawsze moze sie zdarzyc)
- shakowana postac (jak dla mnie przyczyna shakowania 99,99% postaci jest glupota wlasciciela)
- zarejestrowany w 2006 (jak mam sprawdzic czy jestes wiarygodny skoro znam cie krotko?)

oczywiscie od tych regul sa wyjatki, jednak z takimi osobami kontaktujemy sie osobiscie

pamietajcie ze nie odrzucamy niczyjej checi pomocy w tworzeniu strony, p prostu w danej chwilio moga byc osoby bardziej kompetentne ale w przyszlosci kto wie
__________________
MayGyver jest offline  
stary 24-04-2006, 19:32   #34
Matekneo
Użytkownik Forum
 
Matekneo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Czerwieńsk

Posty: 208
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 44
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Bardzo chcialbym zostać jednym z grona tibia.pl, złożyłem podanie chyba bezbłędnie i prawidłowo, myślę jednak, że my się nie uda, ponieważ kiedys pisałem bardzo dziecinnie "głupio" posty. Ale zmieniłem się, czy posty pisane bardzo dawno będą również brane pod uwage? Niemam także zbyt dużego doświadczenia w budowania stron WWW. Dobrze znam się na Tibi, jednak to może byc za malo? Mam jednak nadzieję, że przyjmiecie moją propozycje . Z góry dziękuje
__________________
^Violets are blue, Roses are red
Don't touch my friend- or U are dead^
If you read this - you will be dead.
Matekneo jest offline  
stary 24-04-2006, 23:30   #35
Fire Necromacer
Użytkownik Forum
 
Fire Necromacer's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Chełm - -mini city- - Ilość postów: 413
Wpisy bloga: 1

Posty: 417
Imię: Nekrofil
Gildia: #tibia.pl
Świat: QuakeNet
Poziom: +v
Skille: elita
Fire Necromacer ma numer GG 4572680
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MayGyver
- shakowana postac (jak dla mnie przyczyna shakowania 99,99% postaci jest glupota wlasciciela)
Zapytam sie z ciekawosci... czy miales cos do Raula za to, ze stracil swoje konto na tibia.pl? Przeciez napiasales ze to glownie glupota wlasciciela... Moim zdaniem nie powinienes tego napisac, bo mozesz kogos (w tym mnie ;P ) urazic, ze uwazasz kogos za glupka, bo stracil swoje konto przez to ze sciagnal keyloggera... keylogger moze byc wszedzie, ktos o tym sie nawet nie zdazy dowiedziec, a chara wcina najczesciej bezpowrotnie(ja nigdy nie mialem straty chara, tylko itemow... )

No, chociaz nie wzieliscie mnie to jest szansa, ze za ten miesiac zrobicie kolejny nabor i bede wspolpracowal z wami, bo narazie pomoc newbi jest daremna...po 1H temat takiego pana nie umiejacego szukac, zostaje kasowny...
__________________

Welcome to IRC, where the men are men, the women are men and the little girls are FBI agents.

(+Nekrofil) uptime: 4w 3d 2h 31m 17s :: record: 9w 6d 13h 16m 11s <- KNEEEES NUBS!

Ostatnio edytowany przez Fire Necromacer - 24-04-2006 o 23:31.
Fire Necromacer jest offline  
stary 25-04-2006, 07:49   #36
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MayGyver

osoby ktore nie maja szans:
- 2 bledy w podaniu (jeden blad zawsze moze sie zdarzyc)
- shakowana postac (jak dla mnie przyczyna shakowania 99,99% postaci jest glupota wlasciciela)
- zarejestrowany w 2006 (jak mam sprawdzic czy jestes wiarygodny skoro znam cie krotko?)
1. Hyh... wiesz, czasem mogą się dwa zdarzyć, zupełnie przypadkiem. Ktoś sie śpieszy, nie odpali Worda czy czegoś innego do sprawdzania pisowni i lipa, tak ?
2. Cóz.. ja do połowy swoich postaci dostępu nie mam (selled). Wyjaśniłem jednak wszystko dokładnie Shinjixowi na PW... jest jeszcze jakaś szansa abyście mnie przyjeli ?
3. I racja..
Gallar jest offline  
stary 25-04-2006, 15:55   #37
Konrad_1996
Użytkownik forum
 
Konrad_1996's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006

Posty: 3
Domyślny

Ja dołącze na pewno
Konrad_1996 jest offline  
stary 26-04-2006, 05:40   #38
Roni
Użytkownik Forum
 
Roni's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 164
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Roni ma numer GG 6827056 Send a message via Skype™ to Roni
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gallar
1. Hyh... wiesz, czasem mogą się dwa zdarzyć, zupełnie przypadkiem. Ktoś sie śpieszy, nie odpali Worda czy czegoś innego do sprawdzania pisowni i lipa, tak ?
2. Cóz.. ja do połowy swoich postaci dostępu nie mam (selled). Wyjaśniłem jednak wszystko dokładnie Shinjixowi na PW... jest jeszcze jakaś szansa abyście mnie przyjeli ?
3. I racja..

Wszystko zalezy tylko od Ciebie, bądz Twoich bliskich. Moze sie zdarzyc tak, że np. Twój tata, badz mama, badz siostra, brat mogą wejsc na cos przez przypadek i sciągnac 'keyloggera'. Bedziesz mial wtedy do nich pretensje? mysle ze nie powinienes, bo Tibię powinno traktowac jak zabawe/przyjemnosc/relaks a nie jak narkotyk i odrazu rzucac przyjaciół, rodzine a nawet kobiete. Znam duzo osób, ktore graja po 15h na dzień, nie wychodza praktycznie na dwór, nie dbaja o siebie, swoj organizm... i po co Ci to? ja gram od 2,5 lat. Przez pierwsze 3 miesiące bylem od Tibii uzalezniony jak nic, ale to przechodzi, zrozumialem ze istnieje tez zycie poza firewall'em. Ale mozna to mowic tyle i tyle razy, i tak nikt nie bedzie sie tego sluchał, bądz nawet nie przeczytają mojego posta do konca, ale tym co przeczytaja - dziekuję. Pozatym, ekipa z Tibia.pl wybiera ludzi z 'charakterem' i jezeli Cie nie wybiora tzn, ze poprostu musisz sie jeszcze nauczyc troche o Tibii, o sobie i zrozumiec ze realne zycie tez jest ważne. W Tibie 65% graczy ma przeciętnie 14 lat, w takim wieku zaczyna sie tzw 'zajawka' na Tibie (wiem bo sam w 1 klasie gim zacząlem grac ), niektorzy potrafia grac miesiąc, 3 misiące, pol roku, rok, 3 lata... ale z czasem rozumiesz, ze zrobiles źle przez ten czas i chcesz to naprawic, dlatego mowie - traktujcię Tibie jak zabawe, a nie jak obowiązek. W Tibie gram dalej non stop, mialem duzo postaci, bylem na róznych serverach, dalej mam chęc grać, ale nie przekladam Tibii ponad wszystko i tak powinien zrozumiec to kazdy, kto gra. I wszystko git.

@ up: Gallar

nie 'selled' tylko 'sold'. To tak, zebym sie nie czepiał. ; )))

Yours Roni ~
__________________
Posted by...


Ostatnio edytowany przez Roni - 26-04-2006 o 05:51.
Roni jest offline  
stary 05-05-2006, 08:41   #39
LucyferRip
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Chimera
LucyferRip ma numer GG 5103101
Domyślny

Już jest wiele osób z grona współpracujących, ale nie widzę żeby było coś nowego na stronce.
LucyferRip jest offline  
stary 05-05-2006, 08:44   #40
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LucyferRip
Już jest wiele osób z grona współpracujących, ale nie widzę żeby było coś nowego na stronce.
a kto powiedział, że efekty mają być z dnia na dzień?
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:47.


Powered by vBulletin 3