Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-01-2007, 18:27   #1
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny [poradnik] Gdzie expić na 20 lvlu?

Poradnik ten został stworzony w różnych odstępach czasu gdy expiłem swoimi postaciami. Dla jednych może wydawać się głupi, a dla innych przydatny. W poradniku tym są wymienione expowiska na 20lvl dla posiadaczy konta free, jak i premium. Poradnik nie jest skopiowany, jest to moje dzieło, które robie z własnego punktu widzenia.

Spis treści:

A.Tereny FACC

1.Venore
1.1 Amazon Camp
1.2 BK house
1.3 Elf fotress

2.Kazordoon
2.1 Kopalnia w Kazordoon
2.2 Kopalnie obok Kazordoon

3.Thais
3.1 Cyklopy na południe od Thais
3.2 Mount Sternum

4.Carlin
4.1 Ghost land

5.PoH
5.1 Expowisko z cyklopami i minotaurami



B.Tereny PACC

1.Edron
1.1 Cyclopolis

2.Port Hope
2.1 Dworc Teritory

3.Liberty Bay
3.1 Rotwormy
3.2 Laguna Islands



1.VENORE

1.1 Amazon Camp
A więc zaczynając od okolic Venore, przenosimy się na Amazon Camp, na którym znajdują się m.in. Amazonki [Amazon], Walkirie [Valkyrie], Czarownica [Witch] i pojedyńczy resp Lwa [Lion]. Oto droga jak tam dojść z Venore



Palladyn-paladynem radzę wziąć włócznie [spear], które wypadają z walkirii, plate set [plate armor i plate legs], oraz jakąś skromną tarcze [np. dwarven shield]. Swobodnie można sobie expić na odległość atakując spearami, jak ktoś chce to w zwarciu [szczególnie z walkiriami].

Druid i Sorcerer-magicznymi postaciami oczywiście różdżka i takie same eq jak u paladyna. Amazonki jak i Walkirie są łatwym łupem dla magów i druidów, dlatego tak dużo tych profesji chodzi na Amazon Camp, czarownice też nie sprawiają problemu dla dobrego czarodzieja

Knight-rycerz niech bierze eq jakie chce, byle żeby miał skile dobre! Ale jakby ktoś nie wiedział to tak samo jak powyżej. Rycerz jak to rycerz, podchodzi, pare strzałów i zabiera łup, co tu dużo mówić... bezproblemowy exp


1.2 BK house
Następnym miejscem obok Venore są Beholdery jak się idzie na BK quest, jest tam resp około 4-5 bh [beholderów jak by ktoś niewiedział]. Uwaga, trzeba mieć klucz aby wejść do jaskini. Jest to key 5010 [silver], który można zdobyć obok w starym drzewie. Idzie się tak jak na Amazon Camp, tylko trzeba wcześniej się zatrzymać



Palladin-tutaj to trzeba wziąć łuk i strzały, oraz plate set, no i oczywiście zabezpieczenie w postaci UH'a. Każdy wie [ja wiem, ty wiesz, dziadek wie, ale czasami zapomina xD], że Beholdery przywołują szkielety [skieleton], co nie jest dobre dla paladynów, gdyż łuk jest dwuręczny, ale rade jakoś trzeba dać...

Druid i Sorcerer-czarodziejami różdżka i bp HMM'ów, oraz UH, no i eq [plate set, dwarven shield]. Dla czarodziejów radzę expić na beholderach jak można będzie przywołać monka, ale jak chce się wcześniej to uważać bardzo łatwo można się przeliczyć, bo beholdery wysysają mane!

Knight-no i znów rycerz, czyli totalna demolka, ale i tak weźcie Uh'y, bo nigdy nic nie wiadomo co może cię spotkać, co do eq to może i być nawet scale armor i brass legsy, a jeśli nie macie dobrych skili [takich powyżej 60/60] to nie idźcie na bh...


1.3 Elf fotress
I ostatnim miejscem w okolicy Venore jest forteca elfów [elf fortress – las elfów]. Trochę długa droga, ale ważne że da się dojść. Występują tu wszystkie rodzaje elfów [elf, elf scout, elf arcanist], oraz 2 smoki [dragon]. Niezbędna jest maczeta [machete], aby się dostać do fortecy. Jest tu quest w którym można zdobyć ciekawe nagrody. Dodam, że elfy z tej fortecy najeżdżają na Venore



Trzeba przejść przez jaskinie tam gdzie linia się urywa, idźcie ciągle w prawo, bo możecie trafić na szlam [slime], bądź rotwormy.

Palladin-radzę wziąć najlepsze eq jakie się ma, łuk i strzały, bp GFB, oraz pare UH'ów [można nawet bp]. Napisałem najlepsze eq nie bez powodu, bo elfy scouty występują w grupach i mogą nieźle dokopać, co do GFB, to arcanisty nie chodzą bez obstawy... a UH'y to wiadomo, nawet głupi nie pójdzie bez UH'ów do fortecy elfów...

Druid i Sorcerer-czarodzieje także z najlepszym eq jakie mają, oraz GFB, HMM'y, UH'y [jak najwięcej tych run]. No i tu zawsze miałem dylemat, bo jak szedłem swoimi postaciami magicznymi, to raz się opłacało [i to bardzo], a raz nie Moja zupełnie nieobiektywna opinia mówi, żeby spróbować, ale każdy zrobi jak zechce...

Knight-rycerzem też jak najlepsze eq [nie żartuje] i tak samo z runami jak u paladyna. Co do expa to powinno się spokojnie expić, no chyba, że na tych górnych poziomach gdzie nic nie jest spokojne, ale tak ogólnie to fajnie rycerzem się tam expi



2.KAZORDOON

Przenieśmy się teraz w okolice kazordoon, podziemnego miasta dwarfów. Na pewno domyślacie się że chodzi o kopalnie. Jest tam dobry exp i loot, ale czasami możecie spotkać PK'erów i wtedy już nie będzie tak miło [no chyba że non-pvp]. Nie daje mapy do kopalni w mieście, bo nie mogłem jej znaleźć, może mi ktoś pomoże to umieszczę [liczę na was!]


2.1 Kopalnia w Kazordoon
A więc zacznijmy od kopalni w kazordoon. Pierwszy poziom to są wyłącznie dwarfy [krasnoludy] na których najczęściej się trenuje.Uwaga! Omijam "pokoje" z 1 lub 2 dwarfami. Na drugim poziomie [oczywiście idziemy w dół] są już dwarfy soldiery, zwykłe dwarfy, oraz rotwormy. Natomiast na 3 poziomie występują dwarfy guardy na które trzeba już uważać [co nie znaczy, że nie da się na nich expić].

Palladin-paladynem na 2 poziom wziąść p set, łuk i strzały, natomiast na 3 poziom należy co najmniej knight set, łuk i strzały lub kusze i bełty [zależy od skili, powyżej 60 można łuk i strzały], oraz UH'y i dużo capa, bo loot ciężki. Na drugim poziomie expi się swobodnie, bez żadnych problemów, natomiast na 3 poziomie módlcie żeby was guard nie dopadł, bo może być źle, ale od czego są UH'y xD

Druid i Sorcerer-czarodziejami raczej expi się na 2 poziomie z ródżką i plate set'em, ale i na 3 dobrze się expi, wystarczy bp mana fluidów i pare UH'ów [na wszelki wypadek], no i tyle... aaa jeszcze jak najlepsze eq na poziom 3

Knight-na 2 poziom plate set i tyle. Na dwarfach soldierach szybko wygodnie się expi rycerzem, a co do poziomu 3 to się nie wypowiadam bo nigdy nie próbowałem [i chyba raczej nie zamierzam].


2.2 Kopalnie obok Kazzo
Następne kopalnie są na zachód od kazzo, kopalnie te są dość popularne i dla tego jaskinie mogą być zajęte. Jest tam dobry exp i niezły loot, czyli to co do szczęścia potrzebne... W tym rejonie są właśnie kopalnie [mam nadzieje, że się nie obrazicie, że to w paincie ]



A więc jeśli chodzi o pierwszy poziom to jest tam sam szmelc, czyli dwarfy, poison spidery itp.
Na drugim poziomie są głównie dwarfy i roty, chociaż także jest pare dwarfów soldierów.
Trzeci poziom to są soldy i nieliczne dwarfy oraz rotwormy…
Czwarty poziom to jest masa dwarfy soldiery i kilka guardów.
A piąty i szósty to są już same guardy.

Palladin-paladyn wziąść plate, oraz łuk i strzały. Dla paladynów polecam poziom 4, ale jak chcecie to można i spróbować na poziomie 5, ale to tylko i wyłącznie z UH'ami i GFB, no i knight set [zalecany przeze mnie]

Druid i Sorcerer-z czarodziejami to plate set. Dla czarodziejów nie radzę poziomów 5 i 6, można sobie dobrze poexpić na poziomie 4 z paroma UH'ami i paroma mana fluidami... nie radzę poziomów 5 i 6, ponieważ prawie zawsze tam ginąłem :/

Knight-dla rycerza plate set i pare UH'ów. Dlaczego takie słabe eq? Ponieważ na guardy się w ogóle nie opłaca iść, radzę iść na poziom 4, bo tak jak mówiłem przy kopalni w kazordoon, nigdy nie próbowałem iść expić rycerzem na guardy!



3.THAIS

Teraz przenosimy się do Thais. Jest tam dużo expowisk, zarówno cyklopy jak i dragony, ale dragonów nie będę opisywał w tym temacie, lecz zajmijmy się cyklopami, bo jest im tam sporo…


3.1 Cyklopy na południe od Thais
A oto mapa do cyklopów na południe, od Thais, na które chodzi mniej osób niż, do Mount Sternum.



Palladin-paladynem na cyklopy można iść nawet bez eq, ale tak to p set wystarczy, no i łuk i strzały oczywiście. Ja sądze, że cyklopy są stworzone dla paladynów, można na nich expić, jak i trenować, ale co do expienia na tym terenie to szybko i bez problemów można zrobić lvl

Druid i Sorcerer-czarodziejami też tu się fajnie expi, co prawda nie tak szybko, ale wystarczy wziąść różdżke, plate set i atakować na odległość

Knight-dla rycerza plate set i jakaś dobra tarcza [np. crown]. Jeżeli ma się słabe skile [poniżej 60/60], to nie radzę iść na cyklopy, ale jak są dobre skile to na spokojnie, podobnie jak u czarodziei można expić


3.2 Mount Sternum
Następne cyjkopy obok Thais znajdują się w Mount Sternum. Tu jest trochę więcej cyców i są poziomy, oraz jest tu więcej ludzi, ale starczy dla wszystkich… tylko nie zwiedzać za dużo, bo można natrafić na coś lepszego niż Cyklop...



Palladin-Paladyn tak jak napisałem powyżej, plate set, strzały i łuk, a co do expienia to może być problem tylko przy wyjściach na inne poziomy, bo Cyklopy są tuż przy wyjściach...

Druid i Sorcerer-z czarodziejami tak samo jak wcześniej, czyli plate set, oraz różdżka i walka na dystans. Ale tutaj można już trochę szybciej expić

Knight-z rycerzem również jest tak samo jak powyżej, czyli odradzam expienie na Cyklopach...


4.CARLIN

4.1 Ghost land
Następnym i ostatnim miastem FACC jest Carlin, nie będę opisywał rotów, bo to bez sensu…
Opisze za to ghost land, jest to dość nie typowe expowisko, ponieważ występują tu złudzenia…



Palladin-paladyn tutaj może expić na ghoulach i Demon skieletonach, można wylootować niezłe itemy, takie jak life ring, czy guardian shield, no i w ogóle jest fajnie, nawet ze słabymi skilami [takimi poniżej 60]. Co do eq to plate set, łuk i strzały, oraz pare UH'ów[ na wszelki wypadek].

Druid i Sorcerer-czarodziejami także nieźle tu się expi z HMM'i i GFB, dobrze by było gdzieś mieć ok. 30mlvl, wtedy będzie extra się expiło. Co do eq to jak najlepsze i UH'y, bo nigdy nic nie wiadomo, a szczególnie w takich miejscach]

Knight-rycerzem expić na ghoulach itp., nie radzę próbować się z demon skieletonami, bo możecie się przeliczyć i w efekcie zginąć. Co do eq to jak najlepsze i także UH'y.


5.PoH

5.1 Expowisko z cyklopami i minotaurami
I ostatnie miejsce to PoH… tutaj jest na czym expić, gorzej jak ktoś lurnie gs’a [giant spider]… jest tu bardzo dużo gs’ów i często je lurują… dam mapę na cyklopy i minotaury guardy, można też pójść pod świątynie na demon skieletony i ghoule.



Palladin-paladynem, jak już pisałem wcześniej expi się na cyklopach świetnie i mam jeszcze jedną dobrą wiadomość na minotaurach guardach, także świetnie się expi, wszystko byłoby świetnie gdyby nie miontaur archer, który także tam występuje i nie którym może sprawić kłopoty. Co do eq to jak najlepsze i pare UH'ów... i jeszcze łuk i strzały, jak idziemy pod świątynie, to kusze i bełty.

Druid i Sorcerer-czarodziejami też jest dobrze i można dobrze expić, jednak trzeba uważać jak będzie full resp, to wtedy już tak ładnie nie będzie, bo za dużo expa jak naraz... eq oczywiście najlepsze jakie możecie mieć, UH'y i GFB...

Knight-rycerz niech na PoH ani nie wchodzi na tym lvlu, nawet z dobrymi skilami i jeśli ktoś temu zaprzeczy podam 100 powodów dla których nie ma wchodzić na to miejsce...



B.Tereny PACC


1.Edron
1.1 Cyclopolis
No i przenosimy się na tereny graczów posiadających konto premium Zacznijmy od Edron i bardzo ciekawego miejsca, którego nazwa brzmi Cyclopolis. Sama nazwa wskazuje, że występują tutaj cyklopy, ale i nie tylko, są tu także dwarfy soldiery, dwarfy guardy, orci berserkery, orci leadery, dragony, oraz behemoty Czyli exp dla wszystkich. Ale expić tylko na pierwszym poziomie.
Oto mapa jak tam dojść



Palladin-paladynem jest tu świetny exp, radzę uważać żeby nie chodzić za daleko bo z dwóch stron mogą wyskoczyć potwory i ciężko będzie wyjść z tego bez szwanku Co do eq to najlepsze jakie macie, dużo UH'ów i dużo GFB, oraz kusza i bełty, bo tutaj kończy już się zabawa...

Druid i Sorcerer-czarodziejami także jest na czym expić, więc nie jest tak źle eq jak najlepsze i HMM'y, UH'y, oraz GFB...

Knight-Cyclopolis to nie jest miejsce dla knighta do expienie, więc odradzam i nie pisze dalej...


2.Port Hope
2.1 Dworc Teritory
Okolice Port Hope, każdy wie są niebezpieczne, ale dlatego że dużo expa tam swobodnie chodzi... ale ja pokaże wam jedno dobre miejsce, jest to Dworc Teritory



Palladin-paladynem nigdy tam nie expiłem, ale raczej powinno się tam nieźle expić, więc radzę wziąć dobre eq, UH'y, GFB, łuk i strzały...

Druid i Sorcerer-i znów mam dylemat, bo tutaj także raz wychodziłem z dobrym lootem, a raz nie, ale radzę wziąść dobre eq, GFB i UH'y

Knight-rycerz tu ma duże pole do popisu, wystarczy wziąć dobre eq, UH'y, GFB i swobodnie expić, dal tych co mają dobre skile [60+] jest to bardzo dobre miejsce do expienia.

3.Liberty Bay
3.1 Rotwormy
Rotwormy w Liberty Bay są popularne więc dużo ludzi tam chodzi, można też poexpić tam na tarantulach



Palladin-paladynem raczej się tam nie chodzi więc dam sobie spokój...

Druid i Sorcerer-czarodzieje na rotwormach bardzo dobrze sobie radzą jakie eq itd. to każdy wie więc sobie poradzicie

Knight-rycerzem to raczej się trenuje na rotwormach, a nie expi więc są tarantule, które są dobrym łupem

Laguna Islands
Jest to świetne expowisko na którym szybko nabija się lvl, jednak aby tam wyruszyć trzeba wykonać Eleonore Quest.



Palladin-paladynem expiło by się tutaj bardzo dobrze, gdyby nie jeden potwór-Toad, który jak się haste,nie to dogoni cię w pare sekund, więc radzę wziąć dobre eq, UH'y i GFB, no i łuk i strzały.

Druid i Sorcerer-czarodziejami jest tu zajefajnie, dobry i szybki exp, wystarczy wziąć jak najlepsze eq, UH'y, GFB, HMM'y i bp mana fluidów, gdy wyruszysz z tymi rzeczami na laguna islands będziesz w niebo wzięty

Knight-rycerz z dobrym eq, UH'ami, GFB, oraz dobrymi skilami zrobi tu lvl w nie całą godzinkę, więc warto wykonać questa i wyruszyć na Laguna Islands!


I to już koniec tego poradnika, mam nadzieję że komuś pomógł i expi sobie teraz na wyżej wymienionych miejscach… See You In Tibia

Ostatnio edytowany przez Drexado - 08-07-2007 o 00:13.
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-01-2007, 18:34   #2
Torencia
Użytkownik forum
 
Torencia's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006
Lokacja: Bydgoszcz / Osowa Góra
Wiek: 31

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Blaria
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 32+
Poziom mag.: 32
Torencia ma numer GG 3206866
Domyślny

Wszytko pięknie tylko jakbyś napisał Karlin przez C czyli Carlin, ale i tak ładnie 10/10
Torencia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 18:39   #3
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Już poprawiłem, a napisane było przez K bo to w wordzie i nie zauważyłem tego... i dzięki za ocenę
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 18:44   #4
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Wypowiadajcie się na temat poradnika, jestem ciekaw waszych opini

Ostatnio edytowany przez Drexado - 16-01-2007 o 18:45.
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 19:09   #5
myanato
Użytkownik Forum
 
myanato's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 122
Świat: Iridia
Domyślny

calkiem ladnie ale troche monotonia
ponumeruj i daj jakies kolorki, zeby bylo zywsze takto 9,5/10
__________________
I <3 Iridia
myanato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 19:13   #6
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Czarny też kolor Za niedługo zrobie poradniki: Pojedyńczy resp draga i cavy z rotwormami
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 19:17   #7
Pomocny Murzyn
Użytkownik Forum
 
Pomocny Murzyn's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 810
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Na ghostlandzie się świetnie expi palkiem, tylko trzeba wiedzieć gdzie.
Na guardach latam swoim druidem z volcanic rod, bez HMM, biore manasy i lece
Tylko patrzeć jak wskakuje lvl, a loot też świetny. Amazon camp, te expowisko to prawie nie jest expowisko zazwyczaj jest tam ok. 10+- ludzi więc sobie nie poexpisz..

Taka literówka:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drexado Pokaż post
Poradnik ten został stworzony w różnych odstępach czasu gdy expiłem swoim pallem. Dla jednych może wydawać się głupi, a dla innych przydatny. W poradniku tym będą bestie mocniejsze i słabsze, ale najpierw skupmy się na tych słabszych. Aha i przepraszam że mapki są z tibia.pl, a nie ze zwykłej tibi, bo ostatnio Libia mi nawalała i musiałem ją odinstalować, i mapki mi się usunęły.
Popraw to...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drexado Pokaż post
Następnym i ostatnim miastem jest Carlin, nie będę opisywał rotów, bo to bez sensu…
Opisze za to ghostland, jest to dość nie typowe expowisko, ponieważ występują tu złudzenia…



Pallem nie radzę tu expić, bo można łatwo padnąć

Sorc i Druid… radzę wziąść pare uhów i dobre eq bo może być gorąco…

Knightem expi tu się różnie, najlepiej expić na ghoulach…

Chyba paść?

Ostatnio edytowany przez Pomocny Murzyn - 16-01-2007 o 19:19.
Pomocny Murzyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 19:47   #8
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Właśnie przed chwilą to poprawiłem wraz z innymi błędami i ponumerowałem expowiska, teraz jest już wszystko w porządku

A jeśli chodzi o ghost land, to co ja poradze że ty wiesz gdzie expić, jak wiesz to się podziel twoimi informacjami.
Jeśli chodzi o guardy, to musisz mieć dobre eq że cie nie jadą i nie każdy ma tyle kasy jak ty żeby se bp manasków qpować, lepiej hmmy bo bezpieczniej!

Ostatnio edytowany przez Drexado - 16-01-2007 o 19:50.
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 19:57   #9
stryju
Użytkownik Forum
 
stryju's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drexado Pokaż post
Właśnie przed chwilą to poprawiłem wraz z innymi błędami i ponumerowałem expowiska, teraz jest już wszystko w porządku

A jeśli chodzi o ghost land, to co ja poradze że ty wiesz gdzie expić, jak wiesz to się podziel twoimi informacjami.
Jeśli chodzi o guardy, to musisz mieć dobre eq że cie nie jadą i nie każdy ma tyle kasy jak ty żeby se bp manasków qpować, lepiej hmmy bo bezpieczniej!
Właśnie że nie, lepiej juz mniec pare gfb jak by zrobilo sie goraco i na full respie wykakują nam guardy. Manasy to podstawa sorka i druida na tym lvlu, mi bp manasów starcza na 1 lvl i pół nastepnego. A na mane chyba nie bede czekal az mi sie odnowi, zwlaszcza ze mam facc
stryju jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2007, 22:28   #10
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Tylko że jak cie dopadnie taki guard to te manaski ci na długo nie wystarczą i powiem ci że ja nie nosze przy sobie żabych manasów, bo tylko zajmują mi capa, nosze hmmy... w końcu najlepszą obroną jest atak. A co do gfb to też się przydaje, już to dodaje do poradnika.
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 14:15   #11
Smieszek26
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmm... spoko napisane ale jak bys dal jeszcze jaki klucz potrzeba na bk to by bylo wysmienicie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 14:53   #12
Volshio
Użytkownik Forum
 
Volshio's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: Siemianowice

Posty: 212
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Jest :)
Świat: Morgana?
Poziom: 8
Skille: kto to?
Domyślny

@up
jest to chyba klucz
5010(silver)


Bardzo fajny poradnik
10/10
__________________
Pomogłem? Nie.. Szkoda
Dzieki Za Wysłuchanie
Sorka Za Błędy


Siemianowice Śląskie - To Miasto Jest Nasze
Ruch Chorzów

Ostatnio edytowany przez Volshio - 19-01-2007 o 14:55.
Volshio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2007, 23:21   #13
Lukas Hiper
Użytkownik Forum
 
Lukas Hiper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Polska ;]

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 40
Skille: xx/23
Poziom mag.: 41
Domyślny

Co do tych guardów.
Ja stawiam 1 Monka biore bp manasów i z volcanika walić i uciekać.
HMM też się mogą przydać.
Ostanio padłem na guardach przez chwilowy brak internetu (5-10min.)

Ocena
9/10

Można go przenieść !
__________________
Hahahahaha !!
Jestem Druid i wale z Różdżki
Lukas Hiper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 14:16   #14
WIEWIOR
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka jestem 14 palll...

moge tam expic 56 distanc...??? gdziue ten mino guard i czy przed nim moge uciec????? plz help.....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 14:18   #15
Bourne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2006
Lokacja: Eng

Posty: 227
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Ambush <3
Domyślny

Niezle, ocena 8/10.

Dlatego ze poradnik zawiera tylko Facc Arene.

Jesli juz piszesz poradnik to mogby zawierac zarowno Facc expowiska i pacc.

Ale dobrze ci to wyszlo jak bys dal pacc to byla by 10

Pozdrawiam.
__________________
Tak Wlasnie Mysle
Bourne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 15:18   #16
Oltun
Użytkownik Forum
 
Oltun's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2006

Posty: 122
Imię: Oltun
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 77
Skille: 20/26
Poziom mag.: 57
Domyślny

suuuper, tylko ze expic da sie praktycznie w calej tibii
Oltun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 17:39   #17
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Do Lukas Hiper:
Napisałeś że expisz z monkiem, ale niestety monka można przywołać tylko od 27lvla

Do WIEWIOR:
Na mino guardzie możesz na spokojnie na nim expić, a znajduje się on na tej platformie na wodzie
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 18:27   #18
Lukas Hiper
Użytkownik Forum
 
Lukas Hiper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Polska ;]

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 40
Skille: xx/23
Poziom mag.: 41
Domyślny

@up
Ups, zapomniałem
__________________
Hahahahaha !!
Jestem Druid i wale z Różdżki
Lukas Hiper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2007, 20:07   #19
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Do Bourne:
Nie bój się, mam już przygotowanych pare miejsc, ale szukam nowych na terenach pacc i już nie długo pojawią się w poradniku
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2007, 21:44   #20
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

cienkie jak Sophia Sakar semi-dry.

-napisane chyba najbardziej ogolnikowo jak sie dalo, zero konkretow, zero wnikliwosci, zero strategii ( chyba ze za taka uznac omijanie elfow przez postacie magiczne ).
- zero cyferek ( ktore sie bardzo w poradnikach przydaja, chocby ze wzgledow porownawczych )
-smiesznostki jezykowe
-smiesznostki merytoryczne w stylu szybkiego giniecia w kopalniach.


ogolem: 0/10.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:43.


Powered by vBulletin 3