Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-09-2005, 18:50   #1
Torpedo
Użytkownik Forum
 
Torpedo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Wlkp
Wiek: 36

Posty: 307
Stan: Na Emeryturze
Imię: Torpeseq
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 119
Poziom mag.: 66
Strzałka Wojna na titani

OD kilku tygodni na titani toczy się wojna. Jest to wojna zlożona głównie z podchodów z obu stron. Narazie nie doszło do walki na otwartym terenie.

W wojnie tej udzial biora gildie Freedom i Kazadum wraz z gildiami sprzymierzonymi przeciwko gildi Unit i jej przyjaciółmi.

Ciekawi mnie po której stronie wy się opowiadacie??

Dla nie wtajemniczonych dodam ze do gildi unit nalezą w wiekszości szwedzi a wiec w wiekszosci postacie +100level (np. Garimo 168 lvl, Latuz 158 lvl, Rostein 146 lvl ...).
Natomiast gildie freedom i kazadum (gildia międzynarodowa) nie są juz tak silne chociaz posiadaja rowniez postacie powyzej 100levela (np. Morita De'Vrie 146 lvl, Sumer 136 lvl ...)
Co ciekawe szala zwyciestwa przechyla sei w tej chwili zdecydowanie na strone freedom i kazadum - unit zabili dwoch czlonkow tych gildi natomiast freedom i kazadum szesciu czlonkow Unit!!!!!!!!!!!

Awięc jeszce raz za kim się opowiadacie???
Torpedo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-09-2005, 09:41   #2
zenekk00
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 09 2005
Lokacja: Elbląg
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 27
Skille: 64/64
Poziom mag.: 4
Domyślny

Moim zdaniem freedom i kazadum w otwartej walce nie maja szans z Unitem natomisast w walce partyzanckiej maja spore szanse jezeli do ponad 100lvl z unitu beda podchodzic we 3 a nawet 4 ja w sumie jestem za tym aby ta woja sie skonczyla pozdro all
zenekk00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2005, 09:57   #3
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Domyślny

Achhhh.... ta wojna, niedlugo sie tak rospeta, ze napewno bedzie na otwartymn jednakze sadze, ze mamy slabe szanse na zwyciestwo...
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!
Kamlot De'Kapy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2005, 11:43   #4
Sebol master koscian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2005

Posty: 7
Domyślny

Ciekawi mnie wynik tej wojny, Unit widac stalo sie ofiara wlasnej taktyki, gdyz wlasnie "partyzantka" pokonali Freedom w ostatniej wojnie. Watpie, zeby doszlo do otwartych walk, bo Freedom ma bardzo zgrana gildie w ciagu zaledwie chwili loguje sie 30 graczy dopada wroga morduje i daje loga, moga sie tak bawic z Unitami przez wiecznosc, gorzej maja za to zwykli gracze, którzy sa dopadani przez Unitow i musza oplacac zycie
Sebol master koscian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2005, 13:22   #5
Zdziusiu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

War movie
http://dl7.rapidshare.de/files/48704...ttle_movie*****
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2005, 14:41   #6
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
LOL

Mnie unit kiedyś huntowało ale ludzi z kazadom~ za***ali
wiec najleprze zeby oboje sie wytępili !!!!!!!!
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2005, 00:36   #7
Przemek Sansej
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny neutralny

Ja tam za nikm narazie nie jestem za malo pogrlamem zeby w cokolwiek sie mieszac i jeszcze nie wiem czemu ale jakos mnie dziwne lagi wieczorem napadly
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2005, 23:00   #8
bloody_duch
Guest
 

Posty: n/a
Król war....

Moim skromnym zdaniem uważam, że na 'wolnym polu' kazadum etc. maja szanse jezeli tylko sie zoorganizują poniewarz z moich doswiadczen wiem ze szwedzi zawsze byli zoorganizowani i wiedzieli z w danym momencie maja WSZYSCY zrobic, a polacy, francuzi itp przegrywali je bo kazdy robil to co chcial jednak jezeli kazadum, freedom etc beda wybijac unit pokoleji jak to teraz robia, to maja duze szanse na wygrana tylko oni tez musza uwazac zeby na jakiegos trapa nie natrafic :/ gdyby mi qmpel pkowaniem nie banowal chara < delete-.-> to bym sie chetnie przylaczyl tam... w koncu ten 50 sorc to zawsze o 200 hp wiecej zabierze :/ obecnie jestem po stronie kazadumu i sprzymiezencow poniewarz unit baaaardzo mnie dobija... (PA,PG,sharing-.-)
wielu moich przyjaciol z titani high lvli sprzedalo swoje chary ludziom ze szwecji za odpowiednia cene [np. Neon Da'Rose (respect)] za okolo 1000 euro... obecnie Neon ma 3 ownerow... brazylijczyka, szweda i ruska... przynajmniej tak mowi... tak z gory to nie to ze nie lubie szwedow bo np kilku ludzi jest spoko... np. Frida Osv... calkiem mila Pani
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 18:15   #9
Sir Bimber
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Wiek: 32

Posty: 4
Domyślny

Ja chce zeby unit przegral poniezwaz huntuje polakow i ostatnio kazal kumplowi placic za zycie
Sir Bimber jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 23:58   #10
Xeltar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja trzymam z Freedomem ponieważ nie nawidze Unitów, kazali płacić mojemu kumplowi 50k, a gdy już zapłacił to po jakimś czasie chcieli jeszcze 10k. Podobno Morita De'Vrie, Sumer etc przechodzą na nowy serv ^^
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:50.


Powered by vBulletin 3