Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-07-2009, 20:11   #41
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez walusprax Pokaż post
OMG jakby nie było kary śmierci nie było by pk i wtedy 3/4 osób nie grało by w tibie bo pk to najlepsze co jest w tibi ^^
Dowodem na to sa przepelnione serwery non-PvP, pustki na PvP i nikle zainteresowanie ePvP.
__________________
Vil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-07-2009, 20:35   #42
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Przepełnione, to one były kiedyś, teraz są raczej normalnie zaludnione.
Rybzor jest offline  
stary 13-07-2009, 21:21   #43
Gostex
Użytkownik Forum
 
Gostex's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 30

Posty: 130
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Michalq
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 43
Skille: 75/60
Poziom mag.: 13
Gostex ma numer GG 6298470
Domyślny

@up
dokladnie, zwlaszcza po tych mass banach ilosc graczy serwerow non pvp sie troszeczke wykrusza
Gostex jest offline  
stary 13-07-2009, 22:08   #44
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Napisz w takim razie konkretnie (mi na pw!) co Ci w tym newsie nie odpowiada. Jeśli uwagi będą sensowne to weźmiemy je pod uwagę. Ciągłe marudzenie i narzekanie w tym temacie NIC nie da.
Będę miał chwilkę to napiszę. Jest po prostu masa błędów stylistycznych, czy po prostu nienaturalnie brzmiących zdań. Pomijając treść merytoryczną, bo oryginalnego tekstu nie czytałem
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?

Grocix jest offline  
stary 14-07-2009, 02:59   #45
Gandalf Blakc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 27
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Monarch
Świat: Lunara
Poziom: 55
Skille: 82/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Ponarzekam

Artykuł ma chyba target dzieci oraz napaleńców co się rozgrzewają na samo słowo Tibia ehh Jaa juz mi wolgotno.

Tibia bez strat przy śmierci to co to była by za nudna gra ... Bez adreanaliny że się nie wróci cało z jakieś śmiesznej wyprawy ? A dopiero jak by się boty ucieszyły a także prosty sposób na super darmowe TP do miasta nic prostrzego wystarczy DEAD

Pewnie mnie powiesicie i wysmarujecie wszystkimi fekaliami jakie macie ale nowe PVP w końcu jest takie jakie powinno być jeszcze lepiej to jest jedna z najlepszych zmian w Tibii po fali failow.
Mówicie było fajnie popekować, pewnie was 10 on jeden ... a że łatwiejsze to od trolla a itemki dropa lepsze niż demon w dodatku można kogoś po wnerwiać usypiając go więc zabawa pełną gębą. A może tak 1 vs. 1 i przeciwnik na równi ? Teraz mogą n00bki coś oddać, się schować bądź nawet uziemić delikwenta bez obawy.

Teraz się skoczy to że przylatuje 140 lvl wali a dobija n00bchar i mówi że ma super pvp.

A ci co mówią że wojny zostały spieeee ... rozwalone to niech wyproszą Cipy o "War Party Mode" i będzie git np 2-OO drużyn z limitowaną bądź nie ilością killów po których RS i radość z ubicia przeciwnika posiadającego go


Ehh ja mam pytanie czemu te forum ma aż taki niski poziom kultury ? Tez target w dzieci i byle by odwiedziny były ?
Gandalf Blakc jest offline  
stary 14-07-2009, 08:47   #46
platyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2009

Posty: 25
Domyślny

Ja pierdole jak komuś tak zależy na tym zdjęciu kar bo go zabijają to dobra... mogliby wprowadzić, że 8lvl może walczyć z 8-10, 11lvl może walczyć 11-15 itp co byłoby lepszym pomysłem niż zdjęcie kar
platyn jest offline  
stary 16-07-2009, 02:37   #47
Adus3k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adus'Mefra
Świat: Obsidia
Domyślny

Niektorych osob az nie da sie sluchac ...

Po 1 . Gdyby zniesli system smierci wbijalo by sie lvle jeszcze szybciej , boterzy botowali by bez żadnej obawy , bedac powiedzmy na goromie ginal bys poprostu zeby byc w temple ...
Pozatym nie porównujcie gry 2D do gry 3D poniewaz to sa 2 rozne bajki ... To tak jakbys porownywal Ferrari do Fiata ... Expienie w grze 3D jest bardziej uciazliwe niz sadzicie proponuje sobie zagrac w Lineage II na globalu w ile wbijecie 50-60 ??

Po 2 . Ktos wspomnial cos o PvP ktorego niema od wejscia hotkeyow ... Lecz nie do konca tak jest bo nieliczy sie tylko ich naciskanie lecz jeszcze zgranie zespolu ( polowa jedzie na combo sd itp. ) oraz ogolnego ogaru na wojnie.

Po 3 . Nie chce mi sie juz pisac .
Adus3k jest offline  
stary 16-07-2009, 13:29   #48
Kubej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2008

Posty: 34
Profesja: Elite Knight
Świat: Na podkarpackim
Poziom: 400
Skille: 20/21
Poziom mag.: 2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez platyn Pokaż post
Ja pierdole jak komuś tak zależy na tym zdjęciu kar bo go zabijają to dobra... mogliby wprowadzić, że 8lvl może walczyć z 8-10, 11lvl może walczyć 11-15 itp co byłoby lepszym pomysłem niż zdjęcie kar
niestety to jest glupi pomysl w wojnach by to strasznie przeszkadzalo i tak teraz jak jest ob na ank to jest 100 noob charow prubujacyc cie z trapowac teraz mozesz zabic i uciec a jak by tak bylo jak muwisz to czekalo by sie na deda i w warach sa rozne lvle od 80 do 200 to poloa nie mogla by sie bic nawzajem
Kubej jest offline  
stary 16-07-2009, 23:57   #49
Adus3k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adus'Mefra
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kubej Pokaż post
niestety to jest glupi pomysl w wojnach by to strasznie przeszkadzalo i tak teraz jak jest ob na ank to jest 100 noob charow prubujacyc cie z trapowac teraz mozesz zabic i uciec a jak by tak bylo jak muwisz to czekalo by sie na deda i w warach sa rozne lvle od 80 do 200 to poloa nie mogla by sie bic nawzajem
Hehe zle to ujeles nierob przdzialow poniewaz niektórzy biora do wojny nawet mniejsze lvl zeby tylko wali z tego sd ... I gdzie do 200 chyba niewidziales wojny na Furorze ...
Adus3k jest offline  
stary 17-07-2009, 20:33   #50
Kubej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2008

Posty: 34
Profesja: Elite Knight
Świat: Na podkarpackim
Poziom: 400
Skille: 20/21
Poziom mag.: 2
Domyślny

widzialem jak dempah gral na beti spageti
Kubej jest offline  
stary 20-07-2009, 16:28   #51
svsv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 14
Domyślny

Te błędy tłumaczenia są masakryczne, szczegolnie jeśli ktoś czytał artykuł na tibia.com. Tym którzy nie znają angielskiego dobrze to współczuję, bo troche się nagłowią, zastanawiając się o co chodzi w tym tłumaczeniu. I tak na przykład:

1. Orginalne - Tłumaczenie Vońka - moja propozycja
However, it is way better to get shocked on the test server before the update so there still is time to fix a nasty bug.
-
Jest jednak sposób, aby uzyskać lepsze wpływy na badania serwera przed aktualizacją, więc jest jeszcze czas, aby wykryć błędy.
-
Jednakże o wiele lepiej zostać zaszokowanym na test serwerze przed aktualizacją gdy jest jeszcze czas aby naprawić błędy.

2. Orginalne - Tłumaczenie Vońka (porażka) - moja propozycja
So far so good. - Im dalej tym lepiej. - Jak na razie wszystko w porządku.

W ogóle cały ten akapit to jest żal, bo tam nie chodzi o wode i bagno, tylko o te strumyczki wody i 'szlamu' (swampa) sikające ze ścian. To one zostały zaprojektowane tak, że jak ktoś rzuci na nie przedmiot, to on znika dokładnie tak samo jak rzucając do wody. Przez pomyłkę te sikawki umieszczono nad normalnym podłożem (które jest ustawione jako takie, po którym można chodzić) i gracze oraz potwory tam wpadały - to tak jakby wchodzili do bagna i tam znikali.

3. Znajdź powtarzające się słowo...
"Później, tego samego dnia, rozmawiali trochę o dniu aktualizacji. Wszyscy pracowali tego dnia, jednak zazwyczaj jest to bardzo spokojny dzień dla kilku wydziałów, ponieważ wszystko, co potrzebne do aktualizacji, musi być do tego dnia przygotowane."

4. Tłumaczenie słowo w słowo nie wychodzi najlepiej
"na który skopiowana jest kopia zapasowa jednego z losowych światów."
- na który skopiowany jest / na którym jest kopia zapasowa
- jednego ze światów / losowego śwaita

5. Niedokładne tłumaczenie, login servers to nie serwery gry
shutting down the website and the login servers, then the rest.
zamknięcie strony internetowej i serwerów gry, a później reszty.
(jakiej reszty?)

6.
strona zostanie ponownie włączona, serwery są ponownie sprawdzane czy aby wszystko na pewno działa.

Ponownie, ponownie, czy aby wszystko na pewno jest w tym zdaniu w porządku? Wyrażenia "czy aby na pewno" nie można dzielić, powiedz to sobie na głos i posłuchaj jak brzmi, tu nie trzeba być polonistą, żeby zwrócić uwage na takie rzeczy.

7.
CipSoft życzy im wszystkich wspaniałych chwil i ma nadzieję, że tegoroczna aktualizacja się spodoba.

Źyczy im? Chyba nam. Poza tym w artykule jest napisane w pierwszej osobie, czyli "Życzymy wam...", "mamy nadzieję", ale to już mało ważne, może autor postanowił zrobic coś po swojemu, przynajmniej nie ma (jako tako) błędów.
__________________
13:58 Falord palladyn: TP PLZ
13:58 Falord palladyn: olek
13:58 Falord palladyn: TP PLZ
13:58 Olek Night Knight: nie mam
svsv jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:20.


Powered by vBulletin 3