Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-03-2007, 23:21   #41
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Desew Pokaż post
1 UH co sekundę daje 60 UH'ów na minutę
Od kiedy?

Cytuj:
żeby spokojnie zdążyć dojść do Ab potrzebowałbyś około 5 minut
wliczajac 4x mwall to jakies 25 min

Cytuj:
A co to za problem zarabiając po 5k na godzinę? Z moich obliczeń wynika, że jest to tylko 175-200 dni maksymalnego PG (czyli po 8 godzin dziennie, bo na więcej nie pozwala stamina)
Omg zycia nie masz?
Cytuj:
Picie tych wszystkich manafluidów zajęłoby tylko 5 godzin z kawałkiem
wg tego co powiedzial Nock~ to okolo 3 dni i 5 godzin non stop manasownia
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-03-2007, 16:24   #42
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
Od kiedy?


wliczajac 4x mwall to jakies 25 min


Omg zycia nie masz?


wg tego co powiedzial Nock~ to okolo 3 dni i 5 godzin non stop manasownia
Powiem inaczej nie 25 minut bo Po padnieciu szybko sie logujesz i jestes w pz
Ludzie! Jak jest taka sytulacja to twoje sznase przezycia sa rowne Tak tak "0"Temat do zamkniecia
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 16:38   #43
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

lol, jak mialem 76 lvl i expilem jeszcze na guardach, to wpadla po mnie ekipa okolo 10 osob, dodam jeszcze, ze mialem pz, bo uzylem runy desintegrate na rope spocie, zeby zwiac. Biegalem z nimi chyba z godzine, zuzylem 19 bp uh i bp destroy fieldow, zostal mi ledwie bp uhow ale dostalem sie do pz. A trapowali mnie gdzie sie dalo xd, wystarczy chwila pomyslunku, duzo runow, szybkie reagowanie i uhanie sie (to za czasow gdy nie bylo cipbota), poznanie terenu i troszke szczescia. Jedyna rzecz, ktora nie byla zasluga to wydostanie sie z trapa, z ktorego sam nie dalbym rady sie wydostac (na mostku miedzy kopalniami guardow), pozniej juz radzilem sobie sam. A to, ze grasz 2 lata to nic nie znaczy, trzeba miec jeszcze troche doswiadczenia w pvp, mozesz miec genialna wiedza teoretyczna na ten temat, ale nie zastapi to prawdziwego doswiadczenia ;o
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 20:55   #44
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Niestety na to nie ma innej rady jak tylko pograć trochę, popadać trochę, poodrabiać lvle i uczyć się na własnych błędach. Bo na cudzych nic się nie zyska - nawet jak zobaczysz film, to wciąż to tylko teoria, to samemu trzeba nauczyć się reagować na każdy ruch przeciwnika. I to reagować szybko.

No, jak komuś nie w smak nabieranie skilla na traceniu własnego lvla, to zawsze zostają te niedobre, złe, nie oddające stanu rzeczy w rl Tibii itp. itd. OTSy. I nie pierdolić mi tu że OTS niczego nie nauczy - jeżeli gra się na dobrym servie, długo, i z nastawieniem na polepszanie swojego skilla, to można sporo zyskać. Ale co ja się będę rozwodzić - mówienie o OTS jest tu zabronione, więc sza
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 21:26   #45
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego Pokaż post
lol, jak mialem 76 lvl i expilem jeszcze na guardach, to wpadla po mnie ekipa okolo 10 osob, dodam jeszcze, ze mialem pz, bo uzylem runy desintegrate na rope spocie, zeby zwiac. Biegalem z nimi chyba z godzine, zuzylem 19 bp uh i bp destroy fieldow, zostal mi ledwie bp uhow ale dostalem sie do pz. A trapowali mnie gdzie sie dalo xd, wystarczy chwila pomyslunku, duzo runow, szybkie reagowanie i uhanie sie (to za czasow gdy nie bylo cipbota), poznanie terenu i troszke szczescia. Jedyna rzecz, ktora nie byla zasluga to wydostanie sie z trapa, z ktorego sam nie
dalbym rady sie wydostac
Heh, dla takich akcje gra sie w tibie ^^ , btw miałem film jak koles 99ek zładowal na siebie ~1000 uhów i zaatakowal dla jaj jakiegos ~110 pala, pal wezwal ekipe i skonczylo sie na tym że tego Ek ganialo po edron 15+ osób, ale widac że koleś jest niesamowity, bo aż samemu dawal sie trapować i potem z tych trapow uciekal, ośmieszal ich dosłownie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cadonis Pokaż post
No, jak komuś nie w smak nabieranie skilla na traceniu własnego lvla, to zawsze zostają te niedobre, złe, nie oddające stanu rzeczy w rl Tibii itp. itd. OTSy. I nie pierdolić mi tu że OTS niczego nie nauczy - jeżeli gra się na dobrym servie, długo, i z nastawieniem na polepszanie swojego skilla, to można sporo zyskać. Ale co ja się będę rozwodzić - mówienie o OTS jest tu zabronione, więc sza
Święta prawda, na OTSach tych bliskich "rl" mozna fajnie sobie poćwiczyć PvP, chociaz zaden OTS nie zastąpi test serva :>
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 22:49   #46
Chrzaszcz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2006
Wiek: 35

Posty: 71
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maryan Pokaż post
Pomysł z rozkopaniem dziury i ucieczką tunelem odpuściłem bo wydaje mi się, że:

1. Nie zdążyłbym rozkopać dziury, bo pewnie rzuciliby albo Magic wall albo garnek na dziurę.
2. Jakbym wszedł do tunelu to tam jest wąsko i łatwiej byłoby mnie zblokować Mwallem, po drugie muszę jeszcze użyć liny, co również mogliby mi uniemożliwić rzucająć garnek na miejsce do użycia liny.


A gdybym tak wszedł na wieże, tam jest może 5-8 kratek +3 orc spearmany i poczekał aż wejdą za mną-wtedy staliby na 1 kratce wszyscy-odpaliłbym exori i uderzał z GFB+GS. Czy to miałoby jakiś sens?
Czy ja zle zrozumialem, czy ty twierdzisz, ze jesli cos lezy na rope spocie to nie mozesz sie ropnac? Tak bylo owszem, ale pare uptadow temu...
Chrzaszcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 23:00   #47
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego Pokaż post
lol, jak mialem 76 lvl i expilem jeszcze na guardach, to wpadla po mnie ekipa okolo 10 osob, dodam jeszcze, ze mialem pz, bo uzylem runy desintegrate na rope spocie, zeby zwiac. Biegalem z nimi chyba z godzine, zuzylem 19 bp uh i bp destroy fieldow, zostal mi ledwie bp uhow ale dostalem sie do pz. A trapowali mnie gdzie sie dalo xd, wystarczy chwila pomyslunku, duzo runow, szybkie reagowanie i uhanie sie (to za czasow gdy nie bylo cipbota), poznanie terenu i troszke szczescia. Jedyna rzecz, ktora nie byla zasluga to wydostanie sie z trapa, z ktorego sam nie dalbym rady sie wydostac (na mostku miedzy kopalniami guardow), pozniej juz radzilem sobie sam. A to, ze grasz 2 lata to nic nie znaczy, trzeba miec jeszcze troche doswiadczenia w pvp, mozesz miec genialna wiedza teoretyczna na ten temat, ale nie zastapi to prawdziwego doswiadczenia ;o
A wiec tak Dobra pompa nie jest zla oczywisice 76 Ms wcale by nie padl chyba ze to 30 lvl byly i cie z hmm bili to tak i bys napewno mial 19 bp uh no czemu nie... w kopalniach najwieksze przejscia maja 3 sqm a 10 osob napewno cie przepusci No nie co beke mialem
Zgranie to najwazniejsza sprawa wystarczylo 2 + 60 ms szybkie 2 ue i Papa :* ja z moim kolega bysmy dostali 60 + mse i bierzemy cie w 10 sekund masz gwarancje 100%

Ostatnio edytowany przez Gwi@zd@ - 15-03-2007 o 23:05.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 23:04   #48
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
Heh, dla takich akcje gra sie w tibie ^^ , btw miałem film jak koles 99ek zładowal na siebie ~1000 uhów i zaatakowal dla jaj jakiegos ~110 pala, pal wezwal ekipe i skonczylo sie na tym że tego Ek ganialo po edron 15+ osób, ale widac że koleś jest niesamowity, bo aż samemu dawal sie trapować i potem z tych trapow uciekal, ośmieszal ich dosłownie
Ja pamietam akcje z askary jak 100 ek zaczal klepac 140 ms'a, najlpier ten 140 ms kazal mu sie odpier~ potem powiedzial ze go zaraz zajeb.. potem w koncu zaczal go lac, 100 EK uciek pod swoj domek i 3 sorcow z mana shieldem i ssa na sobie sie zalogowalo, puscilo UE i tyle zostalo z 140 MS, pamietam ze ktorys z tych sorcow ktorzy sie zalogowali puscil tekst
"to sie kolo zdziwil"
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 23:11   #49
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
A wiec tak Dobra pompa nie jest zla oczywisice 76 Ms wcale by nie padl chyba ze to 30 lvl byly i cie z hmm bili to tak i bys napewno mial 19 bp uh no czemu nie...
Jak znam życie, to Soz mówił o akcji na swoim knighcie.

Btw., wiesz, że taki fajny wynalazek, jak przecinek, jest bardzo przydatny i warto go stosować?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 23:25   #50
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Jak znam życie, to Soz mówił o akcji na swoim knighcie.

Btw., wiesz, że taki fajny wynalazek, jak przecinek, jest bardzo przydatny i warto go stosować?
Na furorze mam Takiego Ms mam tam duzo kolegow i znam jednego wysokolvlego knighta z Duss jest wojna a on nosi 25bp uh przy sobie a mowisz ze 76 Ek nosi 20bp uh przy sobie na Guardy ?I jakby mieli go zabic to by go zabili
P.sW godzine mu zeszlo 19 bp uh? Pasterz the axemaster mial 80 bp uh w trapie zeszlo mu w 35 minut ...a w kopalni wcale by go nie ztrapowali ,ciekawe z czego oni bili z boltow hmmow i malee? bo nie wyobrazam se czegos takiego.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 23:36   #51
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Ty wierzysz w swojego 97 ED, goburu wierzy w swojego 90+ ms'a, a ja mogę wierzyć w to, co pisał Soz. Zabronisz mi? A może zabronisz jemu noszenia 19 bp uhów? Każdy nosi tyle, ile chce. Może to było w czasach, gdy UHy były dużo bardziej opłacalne, niż mf'y i expiło się EK na guardach? No ale jak Ty, dziecko wandów, może takie czasy znać...

Btw., za czasów, gdy nie było Cipbota. Wtedy wiele było możliwe.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 23:38   #52
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

tak gwoli wyjasnienia, to byl post dla tych, ktorzy uwazaja, ze najt nie ma szans w takiej sytuacji. A po drugie, male sprostowanie. Na poczatku w kopalni byly 2 osoby (130ms i 110 ek), potem gdy zwialem z kopalni to zawolali reszte. A kto nosi 20 bp uh? Ja nosze. Zawsze duzo nosilem. A co do twojej gwarancji gwi@zd@, to mozesz sobie ja w dupe wsadzic, nie dasz rady zabic ani mojego sorca ani mojego najta, zadnymi 60 msami.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 23:56   #53
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego Pokaż post
tak gwoli wyjasnienia, to byl post dla tych, ktorzy uwazaja, ze najt nie ma szans w takiej sytuacji. A po drugie, male sprostowanie. Na poczatku w kopalni byly 2 osoby (130ms i 110 ek), potem gdy zwialem z kopalni to zawolali reszte. A kto nosi 20 bp uh? Ja nosze. Zawsze duzo nosilem. A co do twojej gwarancji gwi@zd@, to mozesz sobie ja w dupe wsadzic, nie dasz rady zabic ani mojego sorca ani mojego najta, zadnymi 60 msami.
Spadl z krzesla <wstal> ale pompa ten 130 ms by cie jednym ue na red hp zjechal no nie i powiedz mi ze jakby 2-3 sorcow z ssa wpadlo spamujac ue bys sie wyuhal szczerze powiedzawszy czy mnie lubisz czy nie czy jestem przeciwko tobie czy nie wiesz sam ze bys padl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2007, 00:04   #54
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Spadl z krzesla <wstal> ale pompa ten 130 ms by cie jednym ue na red hp zjechal no nie i powiedz mi ze jakby 2-3 sorcow z ssa wpadlo spamujac ue bys sie wyuhal szczerze powiedzawszy czy mnie lubisz czy nie czy jestem przeciwko tobie czy nie wiesz sam ze bys padl
a jakby na tych 3 ms wpadlo 9 ms to tamtych by zmietli, a jakby na tych 9 ms wpadlo 50 knightow 100+ to tez by ms zabili, a jakby na 50 knightow wpadlo 300 paladynow to z knightow by niewiele zostalo it ak omzna gdybac. zrozum ze tibia to gra gdzie masz kumpli ktorzy czasem musza sie wylogowac zeby stamine zregenerowac, ze wcale nie ejst tak jak na twoim ot ze wybierasz sobie podczas logowania czy chcesz 120 ek, 120 ms czy 120 rp, tylko masz ta swoja postac i nie zmienisz jej. to ze jestes 180 ms, pierwszy w expie na serverze to wcale nie oznacza ze w kazdej chwili masz 3 kumpli 100+ ms ktorzy zaloguja sie, przerwa hunt, bedzie chcialo im sie ruszyc dupe po jakiegos 70 ek....
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2007, 00:13   #55
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Spadl z krzesla <wstal> ale pompa ten 130 ms by cie jednym ue na red hp zjechal no nie i powiedz mi ze jakby 2-3 sorcow z ssa wpadlo spamujac ue bys sie wyuhal szczerze powiedzawszy czy mnie lubisz czy nie czy jestem przeciwko tobie czy nie wiesz sam ze bys padl
terefere. co by bylo gdyby... poza tym sorce nie maja niewiadomo ile hp, a ue hp zciaga wszystkim w okolicy...
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2007, 00:25   #56
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Spadl z krzesla <wstal> ale pompa ten 130 ms by cie jednym ue na red hp zjechal no nie i powiedz mi ze jakby 2-3 sorcow z ssa wpadlo spamujac ue bys sie wyuhal szczerze powiedzawszy czy mnie lubisz czy nie czy jestem przeciwko tobie czy nie wiesz sam ze bys padl
nie padlem, face it. to ze ty bys nie potrafil przezyc to juz twoja wina
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2007, 00:58   #57
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sat Pokaż post
terefere. co by bylo gdyby... poza tym sorce nie maja niewiadomo ile hp, a ue hp zciaga wszystkim w okolicy...
A slyszales kiedys o Ssa?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sozemego
nie padlem, face it. to ze ty bys nie potrafil przezyc to juz twoja wina
Nie wyobrazam sobie nie pasc w takiej sytulacji sam ten 130 ms by cie zabil

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro
a jakby na tych 3 ms wpadlo 9 ms to tamtych by zmietli, a jakby na tych 9 ms wpadlo 50 knightow 100+ to tez by ms zabili, a jakby na 50 knightow wpadlo 300 paladynow to z knightow by niewiele zostalo it ak omzna gdybac. zrozum ze tibia to gra gdzie masz kumpli ktorzy czasem musza sie wylogowac zeby stamine zregenerowac, ze wcale nie ejst tak jak na twoim ot ze wybierasz sobie podczas logowania czy chcesz 120 ek, 120 ms czy 120 rp, tylko masz ta swoja postac i nie zmienisz jej. to ze jestes 180 ms, pierwszy w expie na serverze to wcale nie oznacza ze w kazdej chwili masz 3 kumpli 100+ ms ktorzy zaloguja sie, przerwa hunt, bedzie chcialo im sie ruszyc dupe po jakiegos 70 ek....
To jest gdybanie ? robiles tak 2-4 60 + ms z ssa Spam zmiana ssa drugi spam niedowyuhania combo... nie wiesz nie odzywaj sie to nie jest gdybanie bez konca tylko robilem tak i wiem -.-

Ostatnio edytowany przez Gwi@zd@ - 16-03-2007 o 01:04.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2007, 01:20   #58
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Nie wyobrazam sobie nie pasc w takiej sytulacji sam ten 130 ms by cie zabil
Teraz już wiem, dlaczego admin ots'a na którym grałeś skasował twojego 97 ED.

130 MS z 70 mlvl'em ma besta z SD w człowieka koło 400 hp. 76 EK z 6 mlvl'em UHa się za 425hp. Na UE zawsze może mieć SSA.

Jesteś noobem i padłbyś? Ok. To nie znaczy jednak, że wszyscy są takimi noobami jak Ty.

Cytuj:
robiles tak 2-4 60 + ms z ssa Spam zmiana ssa drugi spam niedowyuhania combo...
Czekaj, niech zgadnę. Z góry zakładasz, że 2-4 60+ms zdąży w tej samej chwili zmienić SSA i zasadzić tego combosa, a knight tego nie zrobi?

EDIT:

@Lovah

Nie przemówisz. Dziecko ma swoją wizję i tyle. Szkoda w ogóle strzępić klawiatury na tłumaczenie mu tego. Wychował się na wandach i rodach i myśli, że jest skarbnicą wiedzy dzięki temu.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."

Ostatnio edytowany przez P0nury - 16-03-2007 o 01:29.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2007, 01:23   #59
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

@Gwiazda

Jesteś śmiechu wartym ziomem i tyle.

Sozemego mogli bic na Tibii 7.3-7.5, a więc:

Cytuj:
A slyszales kiedys o Ssa?
Kiedys nie bylo hydr i SSA kosztowal 5-6k, UE w PvP bylo uzywane bardzo rzadko.

Cytuj:
Nie wyobrazam sobie nie pasc w takiej sytulacji sam ten 130 ms by cie zabil
76 ek ma 1200 hp, a taki sorc moze z UE walnac 550-600. Mam dalej wyjasniac, czemu go nie zabije, jesli EK potrafi sie uhac?

Cytuj:
To jest gdybanie ? robiles tak 2-4 60 + ms z ssa Spam zmiana ssa drugi spam niedowyuhania combo... nie wiesz nie odzywaj sie to nie jest gdybanie bez konca tylko robilem tak i wiem -.-
Chyba na OTSie. Poza tym wtedy sprawa miała się inaczej:
- SSA było drogie i mało powszechne.
- Manasy dawały mniej many i byly drozsze, ponadto nie bylo cipbota.
- Bylo malo h-lv sorcow, ze wzgledu na trudnosc PGowania takiego.

Cytuj:
Spadl z krzesla <wstal> ale pompa ten 130 ms by cie jednym ue na red hp zjechal
Co najwyzej yellow hp.

Cytuj:
no nie i powiedz mi ze jakby 2-3 sorcow z ssa wpadlo spamujac ue bys sie wyuhal szczerze powiedzawszy czy mnie lubisz czy nie czy jestem przeciwko tobie czy nie wiesz sam ze bys padl
Patrz wyzej o sorcach, ssa i ue spamach.

Cytuj:
Na furorze mam Takiego Ms mam tam duzo kolegow i znam jednego wysokolvlego knighta z Duss jest wojna a on nosi 25bp uh przy sobie a mowisz ze 76 Ek nosi 20bp uh przy sobie na Guardy ?I
Jak już ktoś wspomnial - kiedys knajt expil tylko z UHami. Ponadto EQ było drozsze, wiec 76 ek na 80% nosil AOL-a, co sprawialo ze moze nosic tyle UH ile chce.

Cytuj:
jakby mieli go zabic to by go zabili
To skomentuje na koncu.

Cytuj:
P.sW godzine mu zeszlo 19 bp uh? Pasterz the axemaster mial 80 bp uh w trapie zeszlo mu w 35 minut
Pasterza biło wiecej osob widocznie i nie mogl sie ruszyc, poza tym kiedys cipbotow nie bylo i jak taki sozemego sobie biegal, to ciezko bylo mu zjechac te uhy.

Podsumowujac:
Chvja wiesz o starej Tibii, kiedys bylo zupelnie inaczej, h-lv EK byl bardzo trudny do zabicia, najczesniej ich zabijano poprzez skonczenie uhów.

Jestes dzieckiem, ktory wymyslil sobie ze ma 97 ED i zyje ta mysla. Zrozum, jednak ze kiedys nie było:
- Hydr
- Tanich SSA
- Wandów
- PG Sorcem duzego
- UE nie bylo popularne
- Nie bylo CipBota, czyli ciezko bylo trafic ofiare.
- Manasy byly drozsze.
- Nie bylo h-lv sorcow duzo.

Zaczalem grac na tibii 7.3, wiec wiem cos o tym.

Over and out,

/Lovah.
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2007, 01:41   #60
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
A slyszales kiedys o Ssa?
wyobraz sobie ze slyszales. slyszales tez o might ringu. sorc na 130 levie i 80 mlvl zadaje z ue od 970 do 1500 obrazen. w ludzia wchodzi wowczas od 485 do 750 hp. sorc na takim poziomie ma 3695 many i 795 hp. obrazenia z ue tak samo jak obrazenia z reki, sd, explo czy tez morta jest modyfikowane ujemnie o klase pancerza przeciwnika. knight na 100 levie ma dobre eq i 1569 hp. teraz zalozmy 2 przypadki:
- przypadek A - 3 sorcow wali minimalne ue
- przypadek B - 3 sorcow wali maksymalne ue
dla przypadku A - knightowi zabiora (3 * 485) - modyfikator hp czyli mniej niz 1455 hp, sami dostana po (2 * 485 )- modykator - 80% czyli mniej niz 194 hp ( lub many jesli sa inteligentni )
dla przypadku B - knightowi zabiora ( 3 * 750 ) - modyfikator czyli mniej niz 2250 hp ( gdyby oczywiscie ten knight tyle hp posiadal ), sorcowie natomiast dostana po ( 2* 750 ) - modyfikator - 80% czyli mniej niz 300 hp ( lub many )
tyle teorii. z praktyka jest o tyle inaczej, ze male sa szanse na wystrzelenie 3 ue dokladnie w tym samym czasie, poza tym knight wie, ze oni przyszli wlasnie do niego, wiec ma klawisz z uhem w pogotowiu, poza tym nie wiadomo, czy knight nie jest przygotowany na konfrontacje i czy nie ma czasem ssa plus ewentualnie might ringa ( a w przypadku ilosci hp knighta takie ue za 300 hp jest raczej smieszne -> wystarczy ze pusci 2 gfb i pozabijaja sie biedni sorcowie sami ), do tego nalezy dodac, ze sorcowie maja many tylko na 2 ue ( chyba ze sa debilami i nie maja wlaczonej utamki to maja na 3)
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:40.


Powered by vBulletin 3