Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-12-2008, 10:19   #61
DamianII
Użytkownik Forum
 
DamianII's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: Bydgoszcz :*

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Alderath
Świat: Honera/Harmonia
Poziom: 79+
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 17
DamianII ma numer GG 9939993
Domyślny

Posluchajcie samych siebie co wy piszecie widze ze knighci sapia do pallkow ze moga sobie sami po koxac expa na monciejszych potworach a wy tylko w teamie i was to tak naprawde gryzie ED ma frigo i icicle to tez sapicie bo moze sobie isc na demy solo a wy nadal nic...tzn mozecie ale waste ? wiec sie opanujcie co piszecie w ogole...Jestem RP exori san w wrażliwe potwory zabiera na 100 lvl okolo 100 HP tylko a wasze zasrane exori gran do 1k nawet....wiec w czym problem macie nie rozumiem.Knight moze botowac 24/7 pall raczej nie bo speary chyba ze ma dobrego skrypta z deposyterem i ze idzie kupic sobie sam dzidy
Pozdro & Pocwicz
DamianII jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-12-2008, 18:45   #62
adrianislaw
Użytkownik Forum
 
adrianislaw's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2007

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jef'rey
Profesja: Paladin
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Poziom: 80+
Skille: train
Poziom mag.: 17
Domyślny

@UP Czemu zakładasz że knighty to tylko boca 24/7? cipsoft w podsumowaniu roku zapowiada że zajmie się botami ja im wierze może w końcu inni przestana zarzucać z zasady ze każdy knight to bot
__________________
adrianislaw jest offline  
stary 09-12-2008, 19:06   #63
Miłosz
Exotyczny
 
Miłosz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005

Posty: 756
Stan: Na Emeryturze
Imię: Exorim
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 227
Skille: 105/105
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DamianII Pokaż post
a wasze zasrane exori gran do 1k nawet....
Mam pytanie: po co się wypowiadasz, jeżeli masz gó**o pojęcie o czymś? =]
Divine Missile - 20 mp i jak mówiłeś, uwierzę ci na słowo że dmg to 100
Fierce Berserk - 340 mp i hity może Cię zaskoczą, bo są 300-600 a w potwory typu frost dragon chyba do 450 nie dochodzi, ale mogę się mylić bo dawno frostów nie biłem =p
__________________

Ostatnio edytowany przez Miłosz - 09-12-2008 o 19:09.
Miłosz jest offline  
stary 09-12-2008, 19:14   #64
ywemytus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2008

Posty: 58
Świat: arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Tak, ED/MS szczególnie...
to Ty chyba nie potrafisz grac ed/ms ....
ywemytus jest offline  
stary 09-12-2008, 22:41   #65
Sir-Babolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 04 2007
Lokacja: Siemianowice
Wiek: 34

Posty: 127
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 175
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DamianII Pokaż post
Posluchajcie samych siebie co wy piszecie widze ze knighci sapia do pallkow ze moga sobie sami po koxac expa na monciejszych potworach a wy tylko w teamie i was to tak naprawde gryzie ED ma frigo i icicle to tez sapicie bo moze sobie isc na demy solo a wy nadal nic...tzn mozecie ale waste ? wiec sie opanujcie co piszecie w ogole...Jestem RP exori san w wrażliwe potwory zabiera na 100 lvl okolo 100 HP tylko a wasze zasrane exori gran do 1k nawet....wiec w czym problem macie nie rozumiem.Knight moze botowac 24/7 pall raczej nie bo speary chyba ze ma dobrego skrypta z deposyterem i ze idzie kupic sobie sam dzidy
Pozdro & Pocwicz
Myslisz ze palem sie nieda bocic ? 150 rp wyciagalem 220k/h na forstach z assow, kumaci wiedza jakich botow uzywac zeby przy monsterze nie stac, wiec zanim cos powiesz o botowaniu to to wpierw przemysl, aktualnie kazda profesja moze bocic z malym waste, niewspomne o 60 magach na ancinetach <tak jest to realne i normalne, trzeba tylko wiedziec co uzyc>.
Kazda profesja ma wady i zalety, nie podoba sie to niegraj.
__________________
Maxu has gone kthxbye
Sir-Babolek jest offline  
stary 12-12-2008, 01:18   #66
Slike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 06 2008
Lokacja: Polska

Posty: 92
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 238
Poziom mag.: 10
Domyślny

Runy świętości przydały by się innym profesjom niż pall, bo pall ma już czary świętości. CipSoft robiąc te runy musiał mieć jakiś cel w tym , bo chyba nie są tak głupi i wiedzą , że pallowi niepotrzebne runy świętości.
Slike jest offline  
stary 12-12-2008, 02:40   #67
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slike Pokaż post
Runy świętości przydały by się innym profesjom niż pall, bo pall ma już czary świętości. CipSoft robiąc te runy musiał mieć jakiś cel w tym , bo chyba nie są tak głupi i wiedzą , że pallowi niepotrzebne runy świętości.
Ale w tibii się przyjęło, że paladyn też włada dobrze magią i umie robić runy. A ten run światła może zastąpić hmm'y. Poza tym, mag ma ogień, energię i śmierć, druid zaś ziemią, lodem i życiem (leczenie i te niepotrzebne czary na robienie szkieletów), a paladyn ma świętość.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:12.


Powered by vBulletin 3