Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Za kim jesteście gracze na Thori !!
Phenominom gildia Lyluw 4 19.05%
Krishna and Last Action Heros rulezzz 17 80.95%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 21. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-11-2005, 14:34   #1
dixi wojownik
Użytkownik Forum
 
dixi wojownik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: *****
Profesja: Elite Knight
dixi wojownik ma numer GG 4315246
Evul (Thoria Wojna )

No tak sytuacja była już od dawna wyjaśniona każdy gracz wiedział że na thori nie dzieje sie nic dobrego a więc jest wojna gildia Krishna i gildia Last Action Heros zjednoczyły sie i postanowiły wywołać wojne gildi Phenominom bo na serwie było coraz gorzej a więc życze miłycha banów i miłych walk ja osobiście jestem za Krishną poniewasz myśle że oni mają racje i moge sie założyć jak wywalą sikewsa i wszystkich lyluw to będzie lepiej na serwie a to juz niedługo sie okaże jak będe mugł to tutaj będe zamieszczał filmiki z walk
dixi wojownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-11-2005, 15:37   #2
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dixi wojownik
No tak sytuacja była już od dawna wyjaśniona każdy gracz wiedział że na thori nie dzieje sie nic dobrego a więc jest wojna gildia Krishna i gildia Last Action Heros zjednoczyły sie i postanowiły wywołać wojne gildi Phenominom bo na serwie było coraz gorzej a więc życze miłycha banów i miłych walk ja osobiście jestem za Krishną poniewasz myśle że oni mają racje i moge sie założyć jak wywalą sikewsa i wszystkich lyluw to będzie lepiej na serwie a to juz niedługo sie okaże jak będe mugł to tutaj będe zamieszczał filmiki z walk
buahahahahahaha...jaki belkot, idz do szkoly lepiej a potem pisz posty
A co do wojny to wyglada na to ze tym razem Wzycki dostana po dupie, ale czas pokaze
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 14:44   #3
dixi wojownik
Użytkownik Forum
 
dixi wojownik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: *****
Profesja: Elite Knight
dixi wojownik ma numer GG 4315246
Domyślny

lolx ziomeq czepiasz sie do mojego pisania idz jedz lepiej gówna z chodnika Kmieciu
dixi wojownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 14:47   #4
Paxxx
Użytkownik Forum
 
Paxxx's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2005
Lokacja: Wrocław/Popowice
Wiek: 35

Posty: 176
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Valoria
Poziom: ~30
Skille: Unknown
Poziom mag.: xX
Paxxx ma numer GG 7100847 Paxxx ma login Tlenu kistianek@o2.pl
Domyślny

lol wlasnie pokazales jakim jestes noobem i dzieciakiem.
__________________
Nothing was worth it...
Paxxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 18:05   #5
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny -.-

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dixi wojownik
No tak sytuacja była już od dawna wyjaśniona każdy gracz wiedział że na thori nie dzieje sie nic dobrego a więc jest wojna gildia Krishna i gildia Last Action Heros zjednoczyły sie i postanowiły wywołać wojne gildi Phenominom bo na serwie było coraz gorzej a więc życze miłycha banów i miłych walk ja osobiście jestem za Krishną poniewasz myśle że oni mają racje i moge sie założyć jak wywalą sikewsa i wszystkich lyluw to będzie lepiej na serwie a to juz niedługo sie okaże jak będe mugł to tutaj będe zamieszczał filmiki z walk
człowieku to, że sie zjednoczyli nieoznacza, że wywolali odrazu wojne ... wojna powstala z glupoty wzyckow ponieważ Lady kometka z Last Action Heros zaatakowal Arito(jakis lamus na 40+) wpadło 2 wzyckow i zaczeli atakowac Lady kometke wtedy przylecieli Niah sath xik-og jariaz elven wind i paru innych kazali przestac bic kometke jednak wzycki nieposluchali wiec paru kumpli kometki zaczelo bic wzyckow z 10 minut sie lali i przestali.. sytuacja wygladala na opanowana ale wzycki kazaly zaplacic 4.5k kometce LOL Lady~ jednak niezaplacil i xik-og mowil ze zalatwil juz ta sprawe. po chwili do Thais przybiegl neuzz na ktorego zucila sie calaa gildia Wzyckow niestety neuzz padl i tak zaczela sie wojna. ja Uwazam ze wzycki beda robic Snake ataki tak samo bylo dzis w ab atakowali elvena i jak wbieglismy to uciekli i dali logi po chwili jak chcielismy plynac w swoje strony na statku pojawil sie thorlekart który blokowal statek piszac "job job job job ..." i po paru minutach kazdy gracz na thori mogl ujzec ten napis ===12 GM Judigator on Thoria: player Thorlekart banished for destructivebehaviour andlogout macro===
Thor ma teraz bana na 1 miecha . Do lah i krishni dolonczyl Cwanish byly best master sorc mam nadzieje ze znow bedzie best
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 18:05   #6
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

sorrki za 2 posty~

Ostatnio edytowany przez pivope - 01-12-2005 o 18:07.
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 18:08   #7
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dixi wojownik
lolx ziomeq czepiasz sie do mojego pisania idz jedz lepiej gówna z chodnika Kmieciu
No keal plx .
PS. Ile masz latek chlopczyku ?
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 18:17   #8
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
człowieku to, że sie zjednoczyli nieoznacza, że wywolali odrazu wojne ... wojna powstala z glupoty wzyckow ponieważ Lady kometka z Last Action Heros zaatakowal Arito(jakis lamus na 40+) wpadło 2 wzyckow i zaczeli atakowac Lady kometke wtedy przylecieli Niah sath xik-og jariaz elven wind i paru innych kazali przestac bic kometke jednak wzycki nieposluchali wiec paru kumpli kometki zaczelo bic wzyckow z 10 minut sie lali i przestali.. sytuacja wygladala na opanowana ale wzycki kazaly zaplacic 4.5k kometce LOL Lady~ jednak niezaplacil i xik-og mowil ze zalatwil juz ta sprawe. po chwili do Thais przybiegl neuzz na ktorego zucila sie calaa gildia Wzyckow niestety neuzz padl i tak zaczela sie wojna. ja Uwazam ze wzycki beda robic Snake ataki tak samo bylo dzis w ab atakowali elvena i jak wbieglismy to uciekli i dali logi po chwili jak chcielismy plynac w swoje strony na statku pojawil sie thorlekart który blokowal statek piszac "job job job job ..." i po paru minutach kazdy gracz na thori mogl ujzec ten napis ===12 GM Judigator on Thoria: player Thorlekart banished for destructivebehaviour andlogout macro===
Thor ma teraz bana na 1 miecha . Do lah i krishni dolonczyl Cwanish byly best master sorc mam nadzieje ze znow bedzie best

Oprocz Cwanisha, powrocili tez dawniej huntowani przez wzyciekow: Leathal Bex, Ottoman'Pasha, Bozkurt Bex....jednym slowem robi sie ciekawie
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 19:40   #9
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

tak tylko, że cwanish ciagle byl free
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 19:47   #10
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
tak tylko, że cwanish ciagle byl free
Z tego co wiem to nie byl , ale dobrze ze wrocil
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 19:57   #11
fluid
Użytkownik Forum
 
fluid's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Konoha Vilage!

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Trimera
Domyślny

Nareszcie coś ciekawego na Thori
__________________
"Welcome to Fantasy World"
fluid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 20:12   #12
Badek1910
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: Radom
Wiek: 33

Posty: 120
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Thoria
Poziom: 110
Poziom mag.: 21
Badek1910 ma numer GG 5477609
Cool Wojna

Super , bedzie ciekawie , osobiscie popieram Krishne , bo mam tam qmpla ,
ciekawe ile ten caly konflikt zbrojny potrwa
Badek1910 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 21:05   #13
Badek1910
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: Radom
Wiek: 33

Posty: 120
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Thoria
Poziom: 110
Poziom mag.: 21
Badek1910 ma numer GG 5477609
Domyślny :)

w ab sie zrobilo tloczno pod dp , Niah Sath , Eaglix , Newfomana , Elven Wind i inni stoja pod dp , cos sie szykuje ( chyba )
Badek1910 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 21:41   #14
dixi wojownik
Użytkownik Forum
 
dixi wojownik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: *****
Profesja: Elite Knight
dixi wojownik ma numer GG 4315246
Domyślny

Wszyscy popierają wojne nawet jak gadałem z Jariazem też chce sie lać wojna to zabawa dla nich chociaż zobaczycie co sie będzie działo Crazy Onion nie zmieniaj tematu ten temat nie jest o biciu sie na rl jak chcesz to solówke odstawimy ale teraz pogadajmy o wojnie!
dixi wojownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 21:51   #15
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dixi wojownik
Wszyscy popierają wojne nawet jak gadałem z Jariazem też chce sie lać wojna to zabawa dla nich chociaż zobaczycie co sie będzie działo Crazy Onion nie zmieniaj tematu ten temat nie jest o biciu sie na rl jak chcesz to solówke odstawimy ale teraz pogadajmy o wojnie!
omg, a w ktorym miejscu napisalem cos o biciu sie na rl ???
A co do wojny to na razie przebiega baaaaardzo powooooooli , chyba przyjdzie nam poczekac jeszcze na jakies fragi ( moze dzisiejszej nocy cos bedzie )
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2005, 12:19   #16
Jariaz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 11 2005

Posty: 8
Domyślny

Tego co sie dzieje teraz na Thorii nie mozna nazwac wojna, to jest tylko huntowanie ludzi z Phenom~.


A na temat Cwanisha, z tego co wiem On byl huntowany przez Wzyckow.



Pozdro
Jariaz.

Ostatnio edytowany przez Jariaz - 02-12-2005 o 12:24.
Jariaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2005, 14:16   #17
dixi wojownik
Użytkownik Forum
 
dixi wojownik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: *****
Profesja: Elite Knight
dixi wojownik ma numer GG 4315246
Domyślny

No wreszcie maniek napisałeś jakomś konkrętną informacje heh wpadne do ciebie z notatnikiem ok?? xD

Ostatnio edytowany przez dixi wojownik - 03-12-2005 o 18:17.
dixi wojownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2005, 20:45   #18
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jariaz
Tego co sie dzieje teraz na Thorii nie mozna nazwac wojna, to jest tylko huntowanie ludzi z Phenom~.


A na temat Cwanisha, z tego co wiem On byl huntowany przez Wzyckow.



Pozdro
Jariaz.

Jariaz pare dni przed tym jak sie zrobila ta sytuacja gadalem ze wzyckami i mowili ze nic niemaja do mnie ;D ale mogli specjalnie tak gadac .. teraz jest dobrze i mam nadzieje ze te lamy wkancy na nas trafia a niebeda ciagle snake ataki robic
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2005, 11:32   #19
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Poki co 4-2 dla Phenominom
Snake ataki to jedyne co moga robic, wiec predzej czy pozniej skonczy im sie kasa, runy etc.
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2005, 09:26   #20
shudoh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wojna to nic ciekawego, bylem wtedy w thais i pamietam nie bylo za wesolo, wszyscy potraca lvl ;/ szkoda neuzza ale wzycki wkoncu zasluzyli na to zeby skopac im dupe i dobrze ze ktos sie odwazyl to zrobic.

HAIL POLAND

ps. mam nadzieje ze krishna wygra szkoda tylko ze jak narazie nie moge dolaczyc do wojownikow
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:50.


Powered by vBulletin 3