Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-03-2006, 18:11   #221
Xcid
Użytkownik forum
 
Xcid's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: WRO

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Shi'ndil
Profesja: Druid
Świat: refugia
Poziom: 17
Skille: 16/21
Poziom mag.: 20
Domyślny O lol jezdzice jakiegos n00ba po co?

Ten lord to n00b niezly
Ale po co tyle jezdzicie po nim jezdzicie?
Nawiasem ferdo masz cos na sell? tez na refugii jestem
Xcid jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-03-2006, 19:39   #222
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xavery
@up
Nie sadzisz, ze wymagasz troche za duzo ? Reb~ jest prosto po wojnie i wiadomo, ze chcieli podexpic, gdyz mogli sie spodziewac ze Wizz tak latwo nie odpusci ( co sie zreszta stalo). Zeby wprowadzac na serw dobra price liste to trzeba miec silna pozycje na serwie, czego Reb~ brakowalo.

Ja gralem na Nebuli od samgo poczatku ( z przerwami i ze zmiana charow). Pamietam pierwsza wojne , wielkie(?) powstanie, wojna Phy~ vs. Lithum. I jezeli mi ktos powie ze kiedys, jak panowalo Phy~ bylo mniejsze PA niz teraz pod panowaniem Reb~ to to go nazwe klamca, lub kims kto gra krotko na tym serwie, a tym panom juz podziekujemy. Mam nadzieje ze del'nabo nie pokona Reb~ tak jak nie pokonalo Phy~ kiedys. Powodzenia panowie( i panie? )
Też grałem od samego początku i wiem, że do phy się nie skacze, bo są zbyt mocni z ventrilo... teraz jeszcze del nabos, stara ekipa z aldory, widziałeś jak miotali fragami? Nigdy nie przegrali, tylko odpuścili i poszli na inny świat. Powodem było najpewniej brak run czy coś.

Oni mają zgranie o wiele większe od Rebirth, nic dodać nic ująć, mam nadzieję, że Del Nabo wygra.

Signed.
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline  
stary 02-03-2006, 21:28   #223
Elmer
Użytkownik Forum
 
Elmer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 529
Stan: Na Emeryturze
Imię: Friida
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FRED021
NO jasne ze powinno wygrac del nabo przynajmniej szwed czy brazol nieubije cie za zabicie mu zerka olol
MUAHAHA to żeś się popisał. Wiesz w ogóle kto to są del nabo? widziałeś kiedyś któregoś z nich? NIE?! to się nie wypowiadaj.

@webi
Jestem pewien, że 99% z tych ludzi co się wypowiadają nie grało od początku i nie widzą co to Phyrexian. Dlaczego się nie zainteresowali? bo kto by chciał się interesować 10 latkiem z 15 levelem krzyczącym Free itans?

@diamonic
Cytuj:
Oni mają zgranie o wiele większe od Rebirth, nic dodać nic ująć, mam nadzieję, że Del Nabo wygra.
Ok my już czekamy 4 dzień. Chce zobaczyć ich te supermega za***iste zgranie

Konkluzja wyjęta z Gc
Friida: Myślicie, że oni kiedyś wyjdą na open battle?
Sowqu: Jak pójdziemy na nich n00b charami to może i wyjda.


@apropo PA
Tak niektórzy członkowie rebirth wyganiają z respów, ale jakbyś się zachował np na miejscu takiego Łapki of fear. Expisz na poh od 6 godzin. Przychodzi taki Blaze~ wybija ci resp mówi sorry. Łapa myśli ok nie wiedział, że ja tu expie. po 20 minutach to samo. I tak 3 razy. Co byście zrobili na miejscu Łapy? *******ili mu żeby wyszedł?
Elmer jest offline  
stary 02-03-2006, 21:51   #224
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Ok, no to po kolei.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elmer
MUAHAHA to żeś się popisał. Wiesz w ogóle kto to są del nabo? widziałeś kiedyś któregoś z nich? NIE?! to się nie wypowiadaj.
Do kogo to było? Jeśli do mnie to: tak widziałem, wiem kto to jest. Over and out.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elmer
@webi
Jestem pewien, że 99% z tych ludzi co się wypowiadają nie grało od początku i nie widzą co to Phyrexian. Dlaczego się nie zainteresowali? bo kto by chciał się interesować 10 latkiem z 15 levelem krzyczącym Free itans?
Mam nadzieję, że to nie do mnie... Ja do grupy proszących o "wsparcie" nie należę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elmer
@diamonic


Ok my już czekamy 4 dzień. Chce zobaczyć ich te supermega za***iste zgranie

Konkluzja wyjęta z Gc
Friida: Myślicie, że oni kiedyś wyjdą na open battle?
Sowqu: Jak pójdziemy na nich n00b charami to może i wyjda.
Ja nie wiem kiedy oni wyjdą, ale mam nedzieję, że szybko... .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elmer
@apropo PA
Tak niektórzy członkowie rebirth wyganiają z respów, ale jakbyś się zachował np na miejscu takiego Łapki of fear. Expisz na poh od 6 godzin. Przychodzi taki Blaze~ wybija ci resp mówi sorry. Łapa myśli ok nie wiedział, że ja tu expie. po 20 minutach to samo. I tak 3 razy. Co byście zrobili na miejscu Łapy? *******ili mu żeby wyszedł?
Ok, lapka usprawiedliwiony/a (nie wiem czy to chłopak czy dziewczyna;p). A Apocalliptus, nakładanie 20k(?) paymentu na Fire~ za zabicie zerka jest rzeczą nie tyle śmieszną co poprostu głupią, nie sądzisz? Zresztą OF jest na tyle dużym miejscem, żeby mogły expić tam ponad dwie osoby (oczywiście bez przesady z ilością osób;p ale z 3 mogłyby tam expić...).

To jest kwestia upierania się przy swoim, kłótnia o to kto jest lepszy, etc. jest bezsensowna, czyż nie? ;p

Signed.
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline  
stary 03-03-2006, 00:54   #225
djmtv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 38

Posty: 160
Stan: Aktywny gracz
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FRED021
oj Friida jak ty niewidzisz co sie dzieje na serwie to lepiej wytrzyj okulary mowisz namnie ze ja czegos niedostrzegam ??? a przecie to ty jestes slepy oh lol
n/c

costam pisales zeby dzieli 10-15 lat niewypisywali kocopolów ?
niewiem oco ci chodzi bo sam tak wygladasz jak maly chudy dzieciaczek z brylami na nosie ... powiedz mamie zeby ci mleko kupila wiesz taka rada od serca bialko dobre na wzmocnienie kosci hrhrhr -.-


a mialo byc tak pieknie -.-

po raz 2 blyszczysz
brakuje ci argumentow to musisz bogu winnego elmera zwyzywac
odpowiedz mi na proste pytania ok?
co ma wyglad elmera do jego zachowania? co ma do rzeczy to ze elmer nosi okulary ? i po co mu mama ma kupic mleko i jaki to ma zwiazek z nebula ? bo co jak co ale tego nie kmninie po prostu mam 20 lat i jestem za stary chyba
dziecku juz podziekujemy
witaj w krainie mlekiem i miodem plynacej
Refugia
a na temat nebuli sie nie wypowiadaj bo
a) nie masz pojecia co tu sie dzieje
b) brakuje Ci argumentow
c) nie wiesz co chcesz ale fajnie sobie nawrzucac na forum
po prostu podejscie typowego polaka


@Diamonic
a ciebie to juz nie kumam momentami wcale naprawde
nie wiem o co ci chodzi z del`nobo
tak lapka to pa apo tez i gohoode tez
no ale jak wygra del`nobo i wroci wizz sqeensy i reszta
to znowu bedzie lepiej
przeciez oni ca cacy
tak ?
sam sie nie slyszysz albo nie przemyslales tego co tu piszesz
__________________
Poniekąd nie ma głupich pytań...
Są tylko głupie odpowiedzi...
Nie jest tak głupota wszędzie siedzi...

Ostatnio edytowany przez djmtv - 03-03-2006 o 00:58.
djmtv jest offline  
stary 03-03-2006, 02:13   #226
Zelarz
Użytkownik forum
 
Zelarz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: zywiec
Wiek: 38

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Imię: zelarz
Profesja: Royal Paladin
Świat: nebula
Zelarz ma numer GG 666
Domyślny

Ludzie!! wy mowicie ze teraz jest wieksze pa ze swe niezabijali za zerka itd itp..
Ja do tej pory pamietam jak musialem placic za to ze strzelilem przypadkowo jednemo z nich w cyclopa albo hunted (taknaprawde to myslalem ze gosc padnie mial duzo nizszy lvl odemnie i chcialem mu pomoc jak byl na red hp no ale oni za pomaganie sobie tez kazywali placic)...do tej pory pamietam jak wlazilem na poh sprawdzic czy wolny i zachwile wyjawial sie sqen walacy do mnie sdkami bez ostrzezenia... i pamietam tez jak skilowalem z kolega przez dosc dlugi okres czasu niestety musial skonczyc gre na tym serwie bo phy zobaczylo ze zaniedlugo moze im zaczac zagrazac(ja mialem nizszy skil i to mnie uratowalo) ..pamietam jak wiz kazal mi zaplacic 50k tak poprostu za stanie w dp ... i pamietam jeszcze wiele wiele innych tego typu sytuacji

Ale najbardziej utkwilo mi w glowie jedno zdanie "Hunted by(oni)" zawsze tak mowili
Teraz niech mi ktos powie czy zobaczyliscie napis ""Pay or you hunted by rebrith"" za to ze weszliscie komus na expa albo poprostu ze staliscie w dp
niesadze ze ktos z was mogl to zobaczyc bo jesli ludzie z reb pkowali to nigdy niebylo to za free pozatym niemaczegos takiego ze dana osoba zaczela przeszkadzac jednemu z gild to wszyscy go beda teraz bic (hyba ze idzie o cos powazniejszego to wiadomo)..
Jesli juz ktos kogos za***ie bo tak tez sie zdaza (wkoncu jest okolo 30 ludzi w gild i moga czasami kogos poniesc emocje)to dostaje niezla zj**be od lidera musi potem przepraszac poszkodowanego + dostaje jakas kare niesodze zeby swe kiedys tak robili...

THE END............................................... ......................
Zelarz jest offline  
stary 03-03-2006, 02:14   #227
Zelarz
Użytkownik forum
 
Zelarz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: zywiec
Wiek: 38

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Imię: zelarz
Profesja: Royal Paladin
Świat: nebula
Zelarz ma numer GG 666
Domyślny p

Szczerze mowiac chetnie bym ubil paru ludzi ktorzy mnie wkurzaja albo tez wkurzali ale niemoge bo potem jest ze nie ja go zabilem ale zabilo go Rebrith (to powinno wam dac troche do myslenia )

Ostatnio edytowany przez Zelarz - 03-03-2006 o 02:27.
Zelarz jest offline  
stary 03-03-2006, 11:30   #228
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

NO w gildii jest przekichane troche to, ze robiac cos zlego rpacujesz na imie calej gildii a nie swoje. Pozniej nie poweidza ci ze rata zabil Friida, tylko ze rata zabilo Reb. ;p
A co do wywalania z expa, to nie popieram ale jest tak jak ktos wyzej mowil. Wszysyc sobie expili podczas wojny a Reb siedzialo w depo, expilo czasami. Dlatego teraz chca zaspokoic glod
Webi jest offline  
stary 03-03-2006, 12:00   #229
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez djmtv
@Diamonic
a ciebie to juz nie kumam momentami wcale naprawde
nie wiem o co ci chodzi z del`nobo
tak lapka to pa apo tez i gohoode tez
no ale jak wygra del`nobo i wroci wizz sqeensy i reszta
to znowu bedzie lepiej
przeciez oni ca cacy
tak ?
sam sie nie slyszysz albo nie przemyslales tego co tu piszesz
Wiem co piszę, próbujesz mi wmówić, że to co mówie jest błędne, wiesz to się nazywa odmienność zdań. Ja wiem jak było kiedyś i jak jest teraz, więc proszę cię, nie rozumiesz co ja piszę - nie komentuj. I nie próbuj mi wmówić tego, że kiedyś było gorzej bo szwedzi robili PA, a nie polacy, bo ja nie dzielę Tibijczyków na narody jak 3/4 tibijskiego społeczeństwa...

Zresztą ja wolę gadać właśnie z przeciwnikami Reb~, bo oni przynajmniej potrafią dobrze po angielsku pogadać, a nie jak my wielki naród: "I NO YOU!!!" albo "I are <tutaj cokolwiek>"... nie krytykuje tylko stwierdzam i myślę, że większość się ze mna zgodzi, że 3/4 społeczeństwa tibijskiego z polski po prostu nie potrafi gadać po angielsku. Tutaj troszkę wybiegłem poza temat, ale co tam. Nie mówiać tu już o inteligentnej konwersacji w ojczystym języku. Wchodzi ci na resp jakiś **** i mówi s*******j bo padasz... a najlepsze jest to, że mówi to odrazu po polsku gdyby to był ktoś z innego narodu to co?

Dobra, koniec. Jak już powiedziałem - to jest kwestia odmienności zdań, nie ma co tego kontynuować.

Signed.
P.S. Kurde, nie wiem jak się piszę "spróbuj" czy "spróbój"?
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline  
stary 03-03-2006, 12:06   #230
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi
NO w gildii jest przekichane troche to, ze robiac cos zlego rpacujesz na imie calej gildii a nie swoje. Pozniej nie poweidza ci ze rata zabil Friida, tylko ze rata zabilo Reb. ;p
A co do wywalania z expa, to nie popieram ale jest tak jak ktos wyzej mowil. Wszysyc sobie expili podczas wojny a Reb siedzialo w depo, expilo czasami. Dlatego teraz chca zaspokoic glod
Jest tak: wbija ci ktoś na resp albo każe spier***** bo hunted, miałem już tak kilka razy...

Ostatnio wbił mi na guardy 45knight (rider of dream) i kazał spadać, bo on ma protekta z reb~... jak powiedziałem, że nie to minutę później msg od gohoode, że mam wypier****, bo już nie pogram na tym servie, a to że brali udział w wojnie, co mnie to obchodzi, że expić nie mogli... ja im nie kazałem brać udziału w wojnie. Zresztą to, że nie mogli expić nie usprawiedliwia wywalania z respa tylko dlatego, że ktoś ma mniejszy lvl...

Signed.
P.S. Sorry za double posta
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline  
stary 03-03-2006, 15:17   #231
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Chcialem sie nie wtracac poniewaz poziom prowadzonej konwersacji jest tak denny ze az mi zal co poniektorych, ale patrzac na to wszystko musialem napisac to co wiem.

Diamonic skoro Ciebie nie interesuje ze wygralismy wojne i chcemy expic to czemu ma nas interesowac to ze ktos Cie wyzucil z respa? Nie kminisz tego ze walczylismy zebys mogl miedzy innymi Ty tez grac na tym za******* servie... no chyba ze masz wiecznie 10 lv i po prostu wszyscy wbijaja w Ciebie bo jestes z jednym z 100 newbie/noobow na servie, ale taki ktos jak Air~, Friida, Ja i wielu wielu innych naprawde interesuje to kto zadzi servem i w jaki sposob. Phyrexianie sami zaczeli wojne i ja wtopili i sie bardzo ciesze, jak tobie cos nie pasuje to name w tibi pylyzy, change server pylyzy albo po prostu stul dupe i nie pisz takich zeczy na forum. Kminisz? Czy za glupi jestes? Chyba skonczylem... xD

HAIL REBIRTH!
August jest offline  
stary 03-03-2006, 16:05   #232
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Żarówka

Musze wtracic swoje 3 zdania ;] . Po pierwsze zgadzam sie z tym ze wy chcecie expic ale to chyba lekka przesada jezeli nakladacie na kogos payment albo jak w przykladzie blazego el'dontre poszedl wyciagnac Wosa the Joke z dziury poniewaz nie bylo mozliwosci ropniecia sie a akurat natrafili na Lapka i kazdy wie jak sie skonczyla ta histowia. Po drugie Vura Soth pisal na forum na tibia.com ze jezeli jest ktos pierwszy to on ma prawo tu expic i to tej osoby trezba spytac czy mozna wejsc mu na resp. Po trzecie po przemysleniu sprawy i po waszych argumentach doszedlem do wniosku ze chyba miacie racje i teraz jest lepiej jak bylo albo pozostaje bezstronny tej wojnie

EDIT
Jeszcze jeden przyklad PA na serwie: W depo siedzi 15 knight i sprzedaje 10 uh podbiega do niego Apo~ i muwi offer ten mu odpowiada 1,5k a Apo~ na to ze 1,3k sprzedajacy sie nei zgadza i wychodzi z depo po chwili ma red Hp zgadnijcie dlaczego :> Znajde wiecej takich Przykladow tylko musze pomyslec troszke bo bania pusta

Ostatnio edytowany przez Dregar - 03-03-2006 o 16:22.
Dregar jest offline  
stary 03-03-2006, 16:10   #233
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August
Chcialem sie nie wtracac poniewaz poziom prowadzonej konwersacji jest tak denny ze az mi zal co poniektorych, ale patrzac na to wszystko musialem napisac to co wiem.
I kto to mówi, popatrz na swój post na "wysokim poziomie intelektualnym", w którym jedna rzecz zaprzecza drugiej. Own3d?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August
Diamonic skoro Ciebie nie interesuje ze wygralismy wojne i chcemy expic to czemu ma nas interesowac to ze ktos Cie wyzucil z respa?
Patrz niżej [tak na twoją wypowiedź też].

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August
Nie kminisz tego ze walczylismy zebys mogl miedzy innymi Ty tez grac na tym za******* servie... no chyba ze masz wiecznie 10 lv i po prostu wszyscy wbijaja w Ciebie bo jestes z jednym z 100 newbie/noobow na servie, ale taki ktos jak Air~, Friida, Ja i wielu wielu innych naprawde interesuje to kto zadzi servem i w jaki sposob.
Może was to interesuje, czy ja mówię, że nie? Jeśli tak to podaj cytat. Widzisz jednego quota wyżej? BRAWO! Właśnie sam sobie zaprzeczyłeś, jeśli was nie obchodzi, że mnie wywalają z respa, a graliście po to żebym mógl grac, jaki w tym sens. Chyba, że za grę uważasz stanie pod depo i proszenie o "wsparcie", dla mnie gra to: odkrywanie świata gry, expienie, robienie questów oraz poznawanie nowych ludzi [tych, których narazie poznałem to banda PA i debili, którzy nie potrafią poprawnie "Mój" napisac.], nie wspominając już o "RPG part of this game".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August
Phyrexianie sami zaczeli wojne i ja wtopili i sie bardzo ciesze, jak tobie cos nie pasuje to name w tibi pylyzy, change server pylyzy albo po prostu stul dupe i nie pisz takich zeczy na forum. Kminisz? Czy za glupi jestes? Chyba skonczylem... xD
Po co ci mój nick? Zabijesz mnie za moje zdanie na temat rebirth i przyjaciół? Czlowieczku śmieszny jesteś...
Nie nie jestem za głupi, ale widocznie ty jesteś skoro myślisz, że tylko twoje zdanie jest tu ważne, a ktoś spoza kręgu Reb~ nie ma prawa się wypowiadać o servie i o sytuacji na nim, rotfl. Ależ oczywiście twoje zdanie jest super mega elo joł joł, moje się nie liczy bo jestem jednym z lower leveli, nawet jeśli o wiele mądrzejszym od ciebie.

Over and out.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August
HAIL REBIRTH!
HAIL PA. Nie wszyscy, ale kilka osób już wcześniej wymienionych...

Prowadzenie z tobą dyskusji nie ma sensu skoro ty tu jesteś mistrzem i twoje zdanie jest prawdą (nawet jeśli naprawde tak nie jest).

Own3d?
Wszelkie ironie w tym poście były zamierzone i jak najbardziej nie przypadkowe...

Signed.
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline  
stary 03-03-2006, 17:13   #234
Koocur
Użytkownik Forum
 
Koocur's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2005
Lokacja: ~~WhItE sToK~~

Posty: 32
Imię: Kootka
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja moge tylko powiedzieć NO COMMENT co do ludzi którzy wypowiadają sie ,że Łapka to PA. Lapka używa przemocy tylko w sprawach gdy ktos go naprawde zdenerwuje na maxa jak to zrobił Blaze~ a to że Blaze~ jest takim noobem ze padl od knight i 1 palka na otwartej przestrzeni i wysral okolo 4 bp uh to tylko pozazdroscic skilla uhania sie LOL
__________________
http://img161.imageshack.us/my.php?image=listdomikolaja1jpg62pz.jpg
Koocur jest offline  
stary 03-03-2006, 20:04   #235
Elmer
Użytkownik Forum
 
Elmer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 529
Stan: Na Emeryturze
Imię: Friida
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

@fredo21
Jeżeli sądzisz, że 185cm i 72kg to za mało, to aż się boję pomyśleć jak ty wyglądasz. Nie będę więcej komentował twoich wypowiedzi, abyś nie czuł się zauważony.

@topic
Czekamy 5 dzień a nabosów jak nie było tak nie ma =/
Elmer jest offline  
stary 03-03-2006, 23:00   #236
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Lapka dzis uzyl swojej sily na mnie :S pomogl mi wyniesc manasy z depo zeby noobki nei ukradli, a Friida to w ogole nie wspomnie przebiegl kolo mojego domku i czesc nie poweidzial, banda noobow. Ja tez nie lubie Reb Hail Phy z nimi mozna po angelszku pogadac,a z polakami nie. A prawda jest taka ze kto by nie rzadzil zawsze ebdzie zle, wszystkich sie nigdy nie zadowoli. Zawsze bedzie stal 30 palek w dpeo i krzyczal reb to pa. Jak chcesz expic to miejsce sie zawsze znajdzie. A kolega tam wyzej co mowil ze go rider wyrzucil z guardow to troche albo psize zeby cos tam napisac albo ma nieaktualny profil, bo ja jakbym zobaczyl 19 knajta na guciach to tez bym go wypchnal stamtad bo tylko marnuje czas innych;p
Albo noobki na Pohu, bije gsy a tu przychodzi 30 pal i luruje gsa pod temple po czym sie chowie a gs leci na mnie a on mi na priv ze to jego gs i od PA mnie wymysla bo mu potworka zabilem. hrhr czasami to sie fajnie z noobkami pouzerac.
Swoja droga jestem przekonany ze 80 % z was gdyby mialo 60 + lvl i byloby w gildii rzadzacej byloby jak Phy albo i gorzej. A jak ci sie serw nie podoba bo ejst PA to masz x innych serwow, w tym n pvp gdzie cie nikt nie ruszy bezposrednio. Zapraszam
Webi jest offline  
stary 03-03-2006, 23:13   #237
Balthasar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 19
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

@fredo 21, póki grałeś(aś) na Orleańskiej dziewce jakoś byłeś(aś) milszy(a). Twojego posta nawet nie chce mi sie komentować.

@Dregar, Apoca miał racje. Nawet nie wiesz jak tacy ludzie potrafią zdenerwować. Postaram sie wytłumaczyć na innym przykładzie. Jeżeli coś wylootuje mam zamiar to sprzedać za normalną cenę a zazwyczaj trafiam na idiotów którzy chcą 2 razy taniej... Żaden cwaniak który ledwo z rooka wyszedł i zrobił kilka uh nie będzie ustalał price listy, bo zapewne nie wie nawet do czego ona służy...

@Diamonic, z Reb na czele nie jest idealnie, ale nie wmówisz mi że kiedyś było lepiej. Dzisiaj padłem na kicku i loota zebrała Rowerzystka. Na początku mówiła że nie ma nic mojego, ale po pokazaniu bp na trade okazało sie że kłamała. Na koniec oddała uhy i inne runy a reszte zostawiła sobie, albo jej nie miała. To świadczy TYLKO o niej a nie o reb. Widać phy miało jakiś powód, że nie dobrało Ci sie do tyłka, albo miałeś szczęście.
Balthasar jest offline  
stary 03-03-2006, 23:38   #238
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Reb to PA!!!!1
23:34 Masakratus: hunted


i potem mnie zaczol bic!!! Jaaaa on ejst w Vacum jakie Pa robi wgule, ja nie wieże rze tak polak polaka morze bic bez powodó. A myslalem rze masa jest spoko ale siem okazalo rze nikomó nie morzna ófac. Jeszcze kiedys go zabijem za to jak mi nie zaplaci uh i mana flóiduw.
Webi jest offline  
stary 03-03-2006, 23:53   #239
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

@Balthasar, Oki masz racje ale z tego co sie orientuje to wedlug Price Lista Bp uh chodzi po 3k a 10uh to polowa bp czyli wychodzi na logike ze 10uh to 1,5k nie zaprzeczam ze sie myle a pozatym Apo~ ma tyle kazy ze raczej nie zaszkodzilo by mu dodac 100gp czy 200 gp a taki 15 knight by byl bardzo szczesliwy

Ostatnio edytowany przez Dregar - 03-03-2006 o 23:55.
Dregar jest offline  
stary 03-03-2006, 23:57   #240
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi
Lapka dzis uzyl swojej sily na mnie :S pomogl mi wyniesc manasy z depo zeby noobki nei ukradli, a Friida to w ogole nie wspomnie przebiegl kolo mojego domku i czesc nie poweidzial, banda noobow.
Widać, że jesteś zbyt głupi żeby wypowiadać się w sprawach poważniejszych od "mamo on ukradł mi łopatke i wiaderko" i nic sobą nie reprezentujesz, poza tym, że robisz z siebie debila.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi
Ja tez nie lubie Reb Hail Phy z nimi mozna po angelszku pogadac,a z polakami nie. A prawda jest taka ze kto by nie rzadzil zawsze ebdzie zle, wszystkich sie nigdy nie zadowoli. Zawsze bedzie stal 30 palek w dpeo i krzyczal reb to pa.
Patrz wyżej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi
Jak chcesz expic to miejsce sie zawsze znajdzie. A kolega tam wyzej co mowil ze go rider wyrzucil z guardow to troche albo psize zeby cos tam napisac albo ma nieaktualny profil, bo ja jakbym zobaczyl 19 knajta na guciach to tez bym go wypchnal stamtad bo tylko marnuje czas innych;p
Słyszałeś o nowym charze? Co do guardów, wtedy grałem paladynem mialem 30~ level, więc wątpie, że to jest "marnowanie czasu innych", ale widać, że jesteś skończonym kretynem i noobem krytykując i dzieląc ludzi na noobów lub nie noobów(;p) tylko wg levelu...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi
Albo noobki na Pohu, bije gsy a tu przychodzi 30 pal i luruje gsa pod temple po czym sie chowie a gs leci na mnie a on mi na priv ze to jego gs i od PA mnie wymysla bo mu potworka zabilem. hrhr czasami to sie fajnie z noobkami pouzerac.
Nigdy nie byłem na pohu na gsach palkiem przed 60 levelem, chyba że z kolegą blokerem...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi
Swoja droga jestem przekonany ze 80 % z was gdyby mialo 60 + lvl i byloby w gildii rzadzacej byloby jak Phy albo i gorzej. A jak ci sie serw nie podoba bo ejst PA to masz x innych serwow, w tym n pvp gdzie cie nikt nie ruszy bezposrednio. Zapraszam
Z Phy~ nie było gorzej, bo było conajmniej tak jak teraz... Wystarczy, że masz niższy level albo nie masz kolegów w rządzącej gildii to możesz spokojnie spier***** z respu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Balthasar
@Diamonic, z Reb na czele nie jest idealnie, ale nie wmówisz mi że kiedyś było lepiej. Dzisiaj padłem na kicku i loota zebrała Rowerzystka. Na początku mówiła że nie ma nic mojego, ale po pokazaniu bp na trade okazało sie że kłamała. Na koniec oddała uhy i inne runy a reszte zostawiła sobie, albo jej nie miała. To świadczy TYLKO o niej a nie o reb. Widać phy miało jakiś powód, że nie dobrało Ci sie do tyłka, albo miałeś szczęście.
Jeżeli myślisz, że powodem miał być "asslicking" to się mylisz, trzeba im było nie wchodzić w drogę...

Co do price-listy to jakoś nie za bardzo rozumiem czemu Apo~ go bił skoro nie ma żadnej aktualniej price-listy, bo ludzie zapomnieli o tej co jest tam w zakątkach forum... Zrobili by nową price-listę i tyle, jako gildia rządząca powinni się tym zainteresować, a nie tylko wbijać levele mając w du*ie server (poza kilkoma osobami).

Over and out.

Signed.
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337

Ostatnio edytowany przez Diamonic - 04-03-2006 o 00:00.
Diamonic jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:35.


Powered by vBulletin 3