Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-12-2010, 00:36   #841
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Mnie już nudzą ludzie który ownie jak świnie i jedyne co mówią to to, że mój char to "fking OP" i że jestem zerem i tylko takimi postaciami umiem grać. Niezależnie czy jest to rammus, shaco, vlad, ashe, eve, kimkolwiek bym nie grał zawsze się znajdzie idiota, którego jedyne wyjaśnienie na to że go cisne to będzie to że moj champ jest OP.
Mam to samo... Irelia , lux , Katarina , nawet Poppy.. są zwane op przez dzieci... ale już dawno się przyzwyczaiłem do tego że dzieci piszą OP... dla mnie to znaczy "mam 8 lat... i dostałem komputer na urodziny"
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-12-2010, 01:13   #842
Grycan
Użytkownik Forum
 
Grycan's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2008
Lokacja: Rybnik
Wiek: 31
Wpisy bloga: 10

Posty: 551
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Bona
Poziom: 99+
Grycan ma numer GG 9815855
Domyślny

Luk - U Mad. xD

@top
Dosyć dawno skończyłem swoja przygodę z ta grą. Opłaca się znów ściągać i zacząć trochę grać? Tak dla rekreacji?
__________________

辟へき
アニメ


Grycan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 01:15   #843
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Niieeee...

Hahaha hotszot ma czasami dobre dzouki. Zbanowali garena na last ban picku i skomentował to: GUYZ, GAREN IS OUT OF THE PICTURE. WE ARE SAFE. WE ARE SAFE NOW.

hahahhahah

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 31-12-2010 o 01:16.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 01:38   #844
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
edit: właśnie grałem rankeda revive Evką i ich Ezreal, po tym jak po raz trzeci go zgankowałem na trzy hity, leavnął mówiąc że Eve to jebany OP, że powinna dostać dużego nerfa albo zostać kompletnie usunięta z gry, bo wszystko psuje. Jakbym słyszał siebie narzekającego na Morde przed nerfem
Eve nie jest OP, eve jest...zepsuta. Chodzi o jej mechanizm, jej bycie. Po prostu jest za droga do skontrowania, to jest niedorzeczne, że to coś może chodzić wokół ciebie przez 60 sekund, a ty jej nie zobaczysz, a żeby zobaczyć musisz wydać 400 golda na Oracle (ogromny wydatek w early, mniejszy w mid), żeby ją widzieć [a zasięg oracle jest powiedzmy sobie szczerze, malutki], a które i tak stracisz po śmierci. Dodatkowo drogie wardy (150). Powinno być tak, że stealth powinien mieć zasięg, w którym jest niewidzialna i powinien trwać krócej. Ewentualnie być jak stealth Shaco.

@Ryba:
Nie mogę wyrobić z Hotshota i jego AP tryndy
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 31-12-2010 o 01:54.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 02:40   #845
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

OP - Overpowered

stealth na pare sekund? Wtedy ta postać byłaby bezużyteczna. Jej byt polega na tym, że jest niewidzialna. Jak to sobie wyobrażasz? Eve siedzi w krzakach, włącza stealtha i zanim podejdzie do gościa to już jest widzialna? Shaco ma to bardzo krótko, ale jego combo nie bazuje na stunie, który pojawia się z momentem pierwszego hita podczas stealthu, a w dodatku przy tym ma teleporta.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 02:54   #846
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Wolę bezużyteczną niż z gamebreaking skillem.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 10:05   #847
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ta AP trynda ftw.

A co do szako, to on nie ma przecież w ogóle kombo lol. Walnie crita i z E, a potem już musi mieć dużo AD, żeby kogoś zjechać. Eve wystarczy 200 AP i Lich bane i ziomek ma przesrane. A co dopiero jak ma jakieś kosmiczne 500 AP... Ogólnie to nigdy nie grałem Eve AD
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 12:16   #848
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

A warto. Wiecie, niedawno zagrałem AP Eve. I czułem takie... ograniczenie. Po prostu wiedziałem, że jedyne co mogę zrobić, to rzucić się pod koniec teamfightu i dobijać tych z 10% hp, przy okazji killstealując. Oczywiście nafarmiona AP Eve to śmierć sama w sobie, ale na początku i w mid jest BARDZO słabo. AD Eve może rządzić już w samym early, gankując po prostu niesamowicie skutecznie. Dzisiaj miałem zabawną sytuację, że po usłyszeniu "MINIONS HAVE SPAWNED" mieliśmy ace. Po prostu cała piątka wbiła do mnie pod małe golemy, i byli tak chciwi, że turret-dive'owali na 1 levelu. Skutek? Trzy kille dla mnie, w tym first blood, reszta dobita przez innych. Jezus maria, oni sami sobie załatwili gwarantowanego lose'a w pierwszej minucie gry. :/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Eve nie jest OP, eve jest...zepsuta. Chodzi o jej mechanizm, jej bycie. Po prostu jest za droga do skontrowania, to jest niedorzeczne, że to coś może chodzić wokół ciebie przez 60 sekund, a ty jej nie zobaczysz, a żeby zobaczyć musisz wydać 400 golda na Oracle (ogromny wydatek w early, mniejszy w mid), żeby ją widzieć [a zasięg oracle jest powiedzmy sobie szczerze, malutki], a które i tak stracisz po śmierci. Dodatkowo drogie wardy (150). Powinno być tak, że stealth powinien mieć zasięg, w którym jest niewidzialna i powinien trwać krócej. Ewentualnie być jak stealth Shaco.
Zgadzam się w zupełności. Zadziwiające, jak lekki buff (większy mana regen i normalny cooldown ulti) i leciutki nerf wardów może wpłynąć na skuteczność postaci. Wcześniej ludzie chcieli remake'u żeby ta postać W KOŃCU mogła coś zrobić, teraz czekają na remake bo ta postać jest nie do zniesienia i wygrywa teamowi grę. Również czekam na jej remake, z czystej ciekawości i lekkiej rutyny.
Ravage ma mieć dwa razy większy zasięg i powodować szarżę do przeciwnika, jej pasyw z ulti ma wejść jako normalny pasyw, a ulti to ma być AoE slow + blind. Tzn tak wynika z przecieków. Jakby to była prawda, byłoby epicko :d

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 31-12-2010 o 12:24.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 12:41   #849
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Ulti aoe slow? Tzn, że te obecne ulti, które daje tam bonusy do speeda i atk speeda, odnawia hp oraz cooldown wraz z killem ma zniknąć, pasyw z tego ulti ma przejść na normalny pasyw, a samo ulti zostanie zastąpione tym aoe slowem+ blind ta?


Cytuj:
Ta AP trynda ftw.

A co do szako, to on nie ma przecież w ogóle kombo lol. Walnie crita i z E, a potem już musi mieć dużo AD, żeby kogoś zjechać. Eve wystarczy 200 AP i Lich bane i ziomek ma przesrane. A co dopiero jak ma jakieś kosmiczne 500 AP... Ogólnie to nigdy nie grałem Eve AD

Jeśli jest dobry to ma combo : ). Shaco, który nie umie użyć swoich boxów inaczej niż spamować je w krzakach to nie shaco. Praktycznie zawsze stawia się je przed samym gankiem na drodze w którą prawdopodobnie gość będzie uciekał.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 31-12-2010 o 12:56.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 13:02   #850
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Ulti aoe slow? Tzn, że te obecne ulti, które daje tam bonusy do speeda i atk speeda, odnawia hp oraz cooldown wraz z killem ma zniknąć, pasyw z tego ulti ma przejść na normalny pasyw, a samo ulti zostanie zastąpione tym aoe slowem+ blind ta?
Podobno. Ale przecieki to przecieki :) Mówią, że to ulti to będzie tak jakby rzucenie pajęczyny, a wygląd Eve ma przypominać bardziej pająka. Zobaczymy co to będzie (o ile w ogóle będzie).
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 14:19   #851
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

No kurwa, najgorszy team wszechczasów mi się trafił. Vlad przegrywający mid z nidalee na 2/5, później afkujący 15 minut pod względem, że musi jeść, ryze który chodził na mid, nie robił nic, padał i pisał "who wants free frag now?", teemo który niby coś próbował ale skończył z 2/12, no i jedynie nunu który coś tam robił. I pociągnij tu taką grę ashą... Jeszcze dostałem flame od jakiegoś noobskiego yi, który się cieszył, że ma 8/1 i nazywał mnie noobem bo miałem 4/7. lol
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 14:25   #852
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ja tak mam często, że jak już sobie myślę, że większego bałwana już nigdy nie spotkam, to odpalam lola i jednak dochodzi do mnie, że się myliłem : d
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 14:42   #853
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Vlad jest słaby. Byłem właśnie Anivią przeciw niemu na mid, to zrobiłem 1st blood i 3 kille. Nieźle mnie krzywdził, a jednak zawsze ostatnie słowo miałem ja. Ale ofc mój głupi team go sfeeddował i Vladziu skończył na 19/4.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 15:23   #854
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Vlad jest słaby.










HAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHHHHAMOHOHOHOHOHHOHOHOOHOHHOHS USHUSHSUSHUSHUSHUHSUSHUSHSUSUSHSUHSUSHSUHSUHUSHSUH SUSHSUHSHSSHSUHH3h3h3h3h3h3h3h3h3h3h3h3hTROLOLOLOL OLOLOLO

masz rację, pewnie dlatego zawsze wyłapuje bana na rankach ; /

ostatnio grałem z katariną. Strasznie słaba, prawie zawsze ją zabijałem, ale jakiegoś farta miałą i to jednak ona mnie fragowała. Słaba ogólnie, ale mój team ją sfeedowałi skończyła na 32/5 ;/

Ostatnio edytowany przez Erverse - 31-12-2010 o 15:24.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 15:55   #855
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Pokaż jakiś dowód na to, że Vlad to must ban na rankedzie.

Mogę twoją teorię obalić jednym argumentem: ogromna zmiana w mecie gry, smok. Must ban/pick: Olaf, Warwick, Shaco lub inny imba jungler, który zrobi smoka na 4 lvlu-6 lvlu.

Vlad to melodia przeszłości, mocniejszym pickiem od niego jest Anivia albo Anka (Anka ze względu na insta AoE stun). Nie zagrałeś żadnego rankeda, ledwo wbiłeś 30 level, ale będziesz się wymądrzał, co jest must ban na ranku. No litości.

Btw, to że Wickd robi brutalizera, a potem ghostblade'a na Ashe, nie oznacza, że to jest dobre
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 15:56   #856
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Vlad jest słaby.
TROLOLOLOLOLO - osoba która zagrała nim 200 gier. Czyli ja.

Mówienie, że ktoś jest słaby po jednej akcji na midzie 1vs1, to pro mondre. Każdy champ może być słaby, jeśli masz naprzeciwko sobie debila .

Co do samego Vlad VS Anivia. Anivia to jeden z trudniejszych przeciwników dla Vlada (ogólnie Anivia to jeden z najmocniejszych champów do 1vs1 więc nic dziwnego), jeżeli jesteś słaby lub średni. Jeżeli wiesz jak się gra Vladem, MiAŻDZYSZ TO LEWYM JAJEM.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 31-12-2010 o 16:00.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 15:58   #857
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Jeżeli wiesz jak się gra Vladem, MiAŻDZYSZ TO LEWYM JAJEM.
Że co? Nie jesteś w stanie przeciwstawić się Vladem R + E. Po prostu nie możesz. Nie wyrobisz z lifestealem, podejdziesz do niej, ona rzuci stuna, pewnie odruchowo wciśniesz W, stracisz 20% HP, rzucisz ulti, stracisz kolejny duży % HP i podpiszesz na siebie wyrok śmierci
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 16:05   #858
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Że co? Nie jesteś w stanie przeciwstawić się Vladem R + E. Po prostu nie możesz. Nie wyrobisz z lifestealem, podejdziesz do niej, ona rzuci stuna, pewnie odruchowo wciśniesz W, stracisz 20% HP, rzucisz ulti, stracisz kolejny duży % HP i podpiszesz na siebie wyrok śmierci
Rotfl. Kpisz sobie? Proponuje 1v1 Vlad vs Anivia. Zobaczymy jak mają się twoje teorie w praktyce. Bo z tego co widzę, to za dużo nie wiesz o graniu Vladem. R + E? Lmao. Wystarczy, że anivii nie wejdzie stun, a kiedy jestem na lajnie zdarza jej się to bardzo często bo potrafie tego unikać i jest bezbronna. Potem wbija 6 lvl i ma przez chwilę przewagę, ale kiedy Vlad wbija 9 i ma lifesteal co 3 sekundy chowa się pod ziemię. Po prostu nie ma nic do powiedzenia. Zwłaszcza, kiedy masz już buty +3.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 31-12-2010 o 16:11.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 16:08   #859
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

No spoko, powodzenia w graniu vs Anivia, na 6 lvlu potrzyma ulti 3 sekundy, wyczyści wszystkie miniony i albo narażasz się na aggro albo tulisz turreta. A aggro minionów + atakująca cię Anivia = twój zgon. Wróci po recallu z Catalystem i masz pograne na midzie
Graj sobie 1 vs 1 z imba Revilsem, ja się w to nie bawię.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2010, 16:12   #860
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Rotfl. To sobie tutaj teoretyzuj i nie graj 1vs1. Tak jest łatwiej i zawsze wygrywasz

Aha i jeżeli jesteś taki pro, że po stunie "odruchowo - rotfl" wciskasz W, który wtedy już nic nie daje, to ja nawet nie muszę grać tego 1vs1 żeby wiedzieć, że nie miałbyś nic do powiedzenia. Thx za zaoszczędzenie czasu : d. A oglądając twój profil i porównując statystyki tylko potwierdziłem sobie to, że nie umiesz grać Vladem.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 31-12-2010 o 16:23.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.


Powered by vBulletin 3