Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Dao

Notki

Nox guild of Nerana.
Oceń

Wizyta u.... dentystki!

Napisane 30-09-2008 16:21 przez egg
Huh, dłuuugo tam nie byłem ale niestety ból zęba sprawił że muszę odwiedzić tego uwielbianego przez wszystkich lekarza.

Okazało się że gabinet w którym byłem poprzednio jest w remoncie, w innym musiałbym długo czekać to moja lepsza połówka powiedziała że może zadzwonię do jej dentystki.
I tak zrobiłem wczoraj - wizyta była na dziś i jeszcze działa znieczulenie ;>

Pani która dokonywała zabiegu okazała się młodą i miłą osobą która podeszła bardzo profesjonalnie do gostka który bał się dentysty bardziej niż dzieci.

Przy okazji usunięty też został mi kamień i umówiony zostałem na kolejną wizytę bo okazało się że mam jeszcze jakiś ubytek - a nie będę tym razem czekał aż mnie zacznie boleć - wolę to załatwić 'od ręki'


Cieszę się że miało to miejsce w chwili kiedy wychodził update ;>
Jak się skończy to chyba będę już mógł skupić się tylko nad graniem ;>
Komentarzy 3

Komentarze

stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Haha xd. Coś znajomego ;d tyle, że ja chodziłem ok 3 miechów co piątek do dentysty ;d i u mnie niema ślicznej dentystki tylko jest:
a) Murzyn.
b) Biały co niezakłada rękawiczek i zamiast naprawiać psuje. Przez enigo wyrwany ząb mam ;d
Napisane 30-09-2008 20:54 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
@up hashasu, przykre. ; ( nasze realia ja ogolnie sceptycznie podchodze do polskiej slozby zdrowia, ci co cos potrafili grzeja dupy w angli badz innym kraju a nam zostali wybrakowani "lekarze" za kazdym razem jak mam cos do zalatwienia w jakies przychodni/szpitalu i patrze na te pokraki to huj mnie strzela, ta ich obojetnosc i lammerstwo a zreszta h*j to nie ten temat q; pzdr, ja jakos nie mam weny zeby isc z moimi zebami tym bardziej ze mam osemki i podjelidecyzje o usunieciu ich operacyjnie ofc aff
Napisane 05-10-2008 00:07 przez Rav Rav jest offline
stary
Ghernie's Avatar
Ależ ty dzielny!
Napisane 26-11-2009 01:09 przez Ghernie Ghernie jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga egg

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:09.


Powered by vBulletin 3