Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Nebulanski Blog

Notki

Muj kolerzka [char]Boytano[/CHAR] zrobil sobie bloga to ja terz chcem byc fajny! i wiec jak postanowilem ten tego ten zrobilem! Jak karzdy morze to ja terz!
Ocena: 8 głosów, 2.88 średnia

Bajeczka na Pe-Ka-Noc

Napisane 26-02-2008 20:27 przez Herezjusz
Aktualizowano 27-02-2008 01:19 przez Herezjusz
Yo ziomkhi! opowiem teraz pszypowiesc o tym jak nastapilo pierwsze random peka legendarnej gildi pekierskiej na nebuli (Mhtt) Nom wienc jazda!

Pewnego razu mlodzi pekierzy: Niwon, Suki, Rozqu, Arczi, Ares, Antias, Links wel milorzomb oraz Wiks (niestety przypaletal siem bo poczul zapah kieubasy niesionej przez Niwona ) nie wiedzieli co poczonc wiec udali siem do slawnego medrca [CHAR]Boytano[/CHAR] kturemu zadali pytanie: "O wielki pekencjuszu ekspimy dzielnie, robimy loot bagi ale zyski nasze som marne" na to odpoiwedzial im wszech potezny Boytano "To som jedynie marne zyski prawdziwe pinniondze zrobicie w inny sposob, nie mniej latwy nie mniej trudny." na to zapytal sie mlody Suki: "co wienc mam poconc?" a Boytano tak mu rzekl "idz i okradaj debili na parcele albowiem godne to tylko nielicznych i nie liczni temu podolajom" a ja co mam robic? -zapytal mlody Ares , Boytano znalazl sposob na latwe pieniondze takrze i dla niego: "idz i sprzeawaj pacce innym ale gdy przelejom ci pieniadze w tibii to nie kupuj im paca tylko sie smiej!" wtedy prze-o-gruby [CHAR]Vixz[/CHAR] zapytal siem "a skand mam wzianc tyle jedzenia rzebym sie narzarl?" boytano i w tym przypadku rzekl bez wachania: "zostan Boterem botuj to czego dusza zapragnie!, A wy pozostali Idzcie i pekujcie, albowiem godne to i sprawiedliwe i tak czyncie na mojom pamiontke! niechaj mass logi i comba wam sprzyjajom a Oni wiedzieli ze dobre to i sprawiedliwe I tak czyniom po dzis dzien.



No drofzy parafiaunie koniec herezjii na dzis, Wszelkie Podobiestwo do osb i nazwisk jest Przypadkowe jak i nie Zarmierzone
Komentarzy 11

Komentarze

stary
Boytano's Avatar
nie poczontki tylko to jurz byl srodek nieuqu

a co do vixza to prawda prawda zyje by jesc
boci by jesc
je by zyc
el0
Napisane 26-02-2008 20:29 przez Boytano Boytano jest offline
stary
I chuj a kurwa gdzie ja?
Napisane 26-02-2008 22:07 przez Lynx Lynx jest offline
stary
o rzesz kurwa zjebalem misje
Napisane 27-02-2008 00:59 przez Herezjusz Herezjusz jest offline
stary
wersja dla blantegho:

"a blanty zostal w depo bez chara"
Napisane 27-02-2008 10:19 przez Herezjusz Herezjusz jest offline
stary
Boytano's Avatar
acha i tam antiasa nie byuo
Napisane 27-02-2008 16:16 przez Boytano Boytano jest offline
stary
to jest bajeczka tam tam mogom sie bohaterowje spotkac nawet jak ih dzieli tysionc lat kurwa
Napisane 27-02-2008 19:38 przez Vicita Vicita jest offline
stary
kurwa nie bylem na sobie logniety - herezjusz
Napisane 27-02-2008 19:38 przez Vicita Vicita jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
chistorja bes hitka jest guwno warta
Napisane 03-05-2008 20:35 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
chistorja bes hitka jest hvja warta rzal
Napisane 03-05-2008 20:37 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
tak bez chitka , a nawet w początkowej wersji bez Lynksa!!
Napisane 03-05-2008 20:49 przez Lynx Lynx jest offline
stary
Elo Blogas co?)
Napisane 21-07-2008 11:48 przez Herezjusz Herezjusz jest offline
 

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:00.


Powered by vBulletin 3