Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl

Notki

Blogi użytkowników Forum Tibia.pl
Losowy wpis Koldy's Blog.
Koldy's Avatar

Haroyha's Life - Weekend.

Napisane 10-05-2009 18:50 przez Koldy
Oj! Na tym weekendzie się działo, mówie o życiu na RL, jak i w Tibii. Mianowicie nie będę opisywał piątku, ponieważ musiałbym opisać moje zataczanie się po jakiś działkach, oraz spanie, hm. gdzieś u kumpla. ;)
Opisze natomiast Mojego dumnego Haroyhe. W sobote tak z rana (15, kac nie dziwcie się) zacząłem sobie expić, no i troszkę skillować. Na początku poszedłem sobie na GhostLand, potem na Fibule.

Na Fibuli expiłem sobie aż do następnego dnia, z malutkimi przerwami. Te małe przerwy to jeden zgon, ponieważ 3 Pk mnie dorwało tam, a inne to zanieść kaske do Banku.

Dziś z rana oprócz kupienia nowego EQ wbiłem Ćwierć seteczki, tak więc mam już magiczny 25 LVL, nie jest to wysoko, aczkolwiek też już takim strasznie noobkiem nie jestem. ;)

Aktualne Eq:
- Crusader Helmet
- Knight Armor
- Knight Legs
- Bootsy zwykłe.
- Wyvern Fangs
- Beho Shield (brak kasy na Dragonke)

Ogólnie jeszcze dziś zrobiłem Desert Questa, z którego jak wiadomo 10K wpada do kieszeni, za co kupiłem eq. ;)

Podsumowując weekend był udany dla postaci jak i dla mnie ^^, aczkolwiek mogło obejść się bez żadnego Dead'a, ponieważ psuje mi statystyki ;P

Na koniec chce jeszcze dodać, że od dziś będe robił codzienne życie Haroyhy, więc codziennie będzie nowy post na blogu, jedynie mogę odpuścić w weekendy, ponieważ moge nie byc w stanie, wtedy będę pisał weekendowo, tak jak tu, następnym razem kilka fotek dam, bo tak pusto troszkę tu. :)
Napisane w Haroyha...
Komentarze 11 Trackback 0
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    There are no recent entries to display.
    There are no recent comments to display.
Znajdź więcej...

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:31.


Powered by vBulletin 3