Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-09-2006, 00:02   #21
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Palek jest sredni niby wali tak samo w draga jak i w rota..? go.. prawda.
zaczynam od wad:
-expisz spearami zabijasz draga full spear pod dragiem, a tu ci 2 wyskakuje i co? you are dead bo bedziesz czekal te 10 sec -.-.
-przy tych lagach expowanie na otwartych expowiskach palkiem jest 5x trudniejsze niz bylo kiedys.
-zmniejszyla sie produktcja strzal przez palka w tym samym czasie
-tak twarde potworki wymagaja duzo skilli, a z kad je wziasc jak praktycznie mozna nerwy zalamac i reke?
-palek nie moze expic w tunelach z lukiem, a spearmi to reka odpadnie.
-przy lagu nie ma najmniejszych szans
-player killing ma kompletnie przewalony ... -.-
-przerazajaco trudna postac ze wzgledu na te liczne wady
Knight nie zwracajac uwage na player killing itp. ma lepiej ze wzgledu, ze ma ta szybka regeneracje many. I knight nigdy nie dostanie w dupe chyba, ze zlota reka.
Sorcery/druidzi nie dosc, ze byli potezni na h lvl to jeszcze low lvl zabijaja knightow bez magi, nie normalne... Poprostu sorc juz przepil swoje ;/.

Wedlug mie palek by najwiecej ODZYSKAL kiedy by mial to co przed lamanien spearow mial. A tak z fantazji to tylko :
-szybsze bieganie od reszty.
-lepsze rodzaje broni miotanej np kusze,luki itd.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-09-2006, 00:36   #22
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
-expisz spearami zabijasz draga full spear pod dragiem, a tu ci 2 wyskakuje i co? you are dead bo bedziesz czekal te 10 sec -.-.
Kto przy zdrowych zmysłach expi ze spearami na dragach?

Cytuj:
-przy tych lagach expowanie na otwartych expowiskach palkiem jest 5x trudniejsze niz bylo kiedys.
Lagi były są i będą.

Cytuj:
-zmniejszyla sie produktcja strzal przez palka w tym samym czasie
Profesjonalni gracze nie tworzą sami strzał, ale kupują je w sklepach.

Cytuj:
-tak twarde potworki wymagaja duzo skilli, a z kad je wziasc jak praktycznie mozna nerwy zalamac i reke?
Hmmm, jesli dojechalbys spearami 50 dista przed rozpoczeciem expienia, to na okolo 30 lvlu bedziesz mial 65-70 dista, co w zupelnosci wystarczy na "twarde potworki", jak to ladnie okresliles Bicie "twardych potworkow" tez wymaga lvla, bo na lvlach mniejszych niz 30-35 jest troche za malo hp.


Cytuj:
-palek nie moze expic w tunelach z lukiem, a spearmi to reka odpadnie.
Bzdura! Czemu niby nie może?

Cytuj:
-przy lagu nie ma najmniejszych szans
No było wiele Royalów 120+, co mieli półsekundowego laga i padli od dwarfa.
A tak powaznie, to przy slabym laczu nie ma sie co brac za palla.

Cytuj:
-player killing ma kompletnie przewalony ... -.-
Bez 15 mlvla - tak. Z 15 mlvlem - mozna naprawde wymiatac.

Cytuj:
-przerazajaco trudna postac ze wzgledu na te liczne wady
To Twoja opinia.

Cytuj:
Knight nie zwracajac uwage na player killing itp. ma lepiej ze wzgledu, ze ma ta szybka regeneracje many. I knight nigdy nie dostanie w dupe chyba, ze zlota reka.
Z CipBotem i PGujacymi sorcami, knight juz nie jest cyborgiem prawie niemozliwym do zabicia. Szybka regeneracja many gówno daje, bo knajt ma tylko exurę, a pally ma vitę.


Cytuj:
Sorcery/druidzi nie dosc, ze byli potezni na h lvl to jeszcze low lvl zabijaja knightow bez magi, nie normalne... Poprostu sorc juz przepil swoje ;/.
Zgadzam sie.

Cytuj:
Wedlug mie palek by najwiecej ODZYSKAL kiedy by mial to co przed lamanien spearow mial.
Wtedy to paladyn był najmocniejszą profesją, bo szybko sie nim PG'owało, opłacalnie i w ogóle ciekawie.


Cytuj:
-szybsze bieganie od reszty.
Tu jest kwestia lvla, ale sorc i druid musza szybciej biegac (Gran hur) zeby w razie czego uciec, bo maja przerazajaco malo hp, chociaz cipsoft z kolejnymi update'ami robi z nich 'cyborgów'. Cos czuje ze przy wersji 8.0-8.1 sorcowie beda blokerami, bo manasy beda kosztowac 15 gp i dawac 500 many.
Cytuj:
-lepsze rodzaje broni miotanej np kusze,luki itd.
Juz duza liczba amunicji powinna wystarczyc. (Fakt ze polowa nieprzydatna, a z tej przydatnej polowy, tylko polowa sluzy do expienia, no ale coz tu zrobic).
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 06:45   #23
dreggi
Użytkownik Forum
 
dreggi's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Polska

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 29
Skille: 72/55
Poziom mag.: 10
Domyślny

Czytałem co nieco z tego tematu i mnie zaciekawił A więc według mnie powinny zostać wprowadzone nastepujące zmiany:

KNIGHT
> swrod/axe/club ring powinny zwiekszać mocniej skill
> skille knighta powinny rosnąc szybciej
> knight mogłby dostac cos w stylu exury gran aby ułatwic low level knightom expienie i pomóc im sie wybić

PALL
w sumie on nic nie potrzebuje, bo speary musząsię łamac bo inaczej już ktos powiedział co by było. Może dist ring zwiększający dist o 4, ale czy to palkowi potrzebne? Chyba jest tylko jedno sensowne ulepszenie dla niego, którego by tak mocno nie odczuły inne profesje:
> produkcja wiekszej liczby strzał z mniejszej liczby many, czyli krótko mówiąc 100 many daje np. 50 strzał a 150 many 15 boltów [przykład]

SORC
hmmm. w sumie to jak dla mnie najsilniejsza profesja (chociaż tak druidy rox ). Zmieniłbym u niego tylko zasieg Wand of Cosmic Energy (bo jest baardzo mały).

DRUID
jakieś nowe czary ofensywne, np. Energy Wave. Bardzo by to było pomocne na huntach i zmniejszyło by prawdopodobieństwo na deda.

to tyle. może sie ktos ze mna nie zgodzić, to niech pisze =)
__________________
Forza Juve!
dreggi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 10:09   #24
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
~ Tomby
~ Scarabs
~ Guards
~ Dragons
~ Mint
~ PoH
~ Laguna
~ Necro
~ Cyclopolis
~ Elfy

Wszystko dla 80-100 SOLO. Ma takowy sorc wiecej mozliwosci?
Owszem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
Drag jest kwestią szczęścia, w wypadku knajta. Podobnie jest z guardami etc. a sorc wszedzie padnie.
... po czym szybciej odrobi. Nawet zresztą jak padnie, to w tym czasie co knight zrobi następny level, sorc odrobi i zrobi 2 levele...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
To, że knight potrafi opłacalniej expić, bądź mieć wieksze szanse przy kicku, to dowod na wyzszosc sorca?
To, że knight expi 2 razy wolniej, a przy kicku i tak może paść (szanse ma na silniejszych niż roty mobach niewiele większe...), to dowód na wyższość knighta?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
Załóżmy średnią 1500. Jest to 1.5 draga, do tego doliczmy koszty koszty Exury Gran i sorc wcale nie jest tak do przodu.
Ubij mi 1,5 draga knightem za 1 UH. Oczywiście, przy szczęściu dasz radę, ale przy odrobinie pecha już nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
No, teraz sorc ma łatwo, kiedyś exura vita parę razy i the end of the mana, a manasowanie trwało długo, bo dawało to mało many. No i były cholernie drogie.
Ale kiedyś masz dziś tylko na OTSach. Coniektórych.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
To ludzie, ktorzy Cie gonili byli pozbawieni PvP, sciagniecie 42 lv sorca który ma ok. 350 hp, nie powinno im sprawic problemów, ich podwójne exori to przynajmniej 200, czyli jakby bili co ture melee + explo, i po takim kombo nie zdazylbys sie uhnac (o co bez bota nie trudno), to oni powinni uderzyc 2x exori.
Exura gran i vita to hotkeye (było to przed tym update). Ja nie byłem trapnięty w sposób taki, że nie mogłem się ruszyć - miałem tylko wyjście odcięte. Nie tak łatwo jest się utrzymać tuż obok sorca, który - bądź co bądź - może manewrować, a - jako, że w bohach byłem - prędkość ma prawie taką jak oni.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 11:58   #25
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Fakt, życie paladyna (szczególnie ze statusem FACC) łatwe nie jest, a przynajmniej nie tak, jak Maga, czy Rycerza. Podczas update'u z Wandami i Rodami, CipSoft podkreślał, że stara się zbalansować możliwości wszystkich profesji i wyrównać szanse tak, aby zarówno Paladyni, Magowie, Rycerze i Druidzi mogli grać na mniej-więcej równym poziomie. Wg. mnie nie wszystko się udało, bo jak widzimy magiczne profesje są raczej częściej wybierane od walczących na dystans paladynów. Nie mam tu zamiaru polemizować szczegółowo o innych profesjach, bo od tego mam inne tematy, ale chciałbym wymienić dwie rzeczy, które moim zdaniem mogłyby ułatwić życie paladynom, nie wywyższając ich przy tym nad inne profesje -

1) Jak wiadomo, paladyn jest "w połowie" magiczną profesją - może używać czaru Exura Vita, robić runy, czy bolty/strzały, lecz moim zdaniem brakuje jej choćby najprostszego spontanicznego czaru ofensywnego. Nawet Rycerz ma swoje Exori, którym na wysokim poziomie może wyrządzić spore szkody, a paladyn ? Podczas huntu mana idzie głównie na leczenie, a gdy jeszcze jesteśmy z blokerem, to many nie ma na co praktycznie tracić, więc jakiś czar obszarowy (np. coś na wzór Exevo Gran Vis Lux, oczywiście z lekko zmodyfikowaną siłą zadawania obrażeń) mógłby się przydać, a wątpię, żeby przez to paladyn jakoś specjalnie się wybił ponad inne profesje.

2) Znakomita większość złota z huntu, idzie średnio i nisko-lvlowym paladynom na bolty, co również zostawia go za np. rycerzami, którzy nawet jeśli nie wyniosą z huntu kroci, nie muszą obawiać się, że braknie im złota na amunicję. Tak więc aby nie być stratnym, trzeba włożyć dużo czasu w skilling, bo bez tego nasze hity będą zbyt małe, aby efektywnie expić. Do czego zmierzam ? Otóż wydaje mi się, że dodanie Distance Ringa mogłoby nieco podreperować ten stan rzeczy, odciążając nieco budżet paladyna, z góry rozdzielony na bolty/strzały.

Choć sam paladynem nie jestem, zgadzam się z niektórymi w kwestii tego, że jest to trudna w prowadzeniu profesja i mam nadzieję, że CipSoftowi uda się ustawić ją na równi z innymi profesjmi tak, żeby te drugie nie czuły się pokrzywdzone, jak w tej chwili paladyn. Na forum.tibia.com jest bodajże dział z sugestiami i propozycjami, które mogą wysuwać gracze, więc jeśli kiedyś powstanie tam coś na wzór petycji, złożonej przez paladynów, to może CipSoft podejmie jakieś konkretne kroki.
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 29-09-2006 o 12:01.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 12:45   #26
Dolor
Użytkownik Forum
 
Dolor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 732
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ligus
Dolor ma numer GG 3898731
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xtomixx Pokaż post
Czy nieuwarzacie że Cipsoft dyskryminuje Paladynów ??
Magowie i druidzi dostali : różdżki , szybsza mana i inne pierdółki
a pallowie ? - znikające speary i inne utrudnienie
uwarzam że Cipsoft w zimowym update powinien coś dodać dla Pallków a ciągle ułatwiać życie Magom
Co o tym myślicie ??
Wydaje mi sie ze kazda profesja jest na rowni tylko ze czeba umiec grac.
Jednak wydaje mi sie ze w tej chwili bardziej przekopane maja knighci
__________________
Dolor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 13:23   #27
Jochny
Użytkownik Forum
 
Jochny's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: eeee..... to pytanie jest podchwytliwe??

Posty: 55
Domyślny

Wszyscy mówią że knajci mają w dupę, to prawda tylko dlaczego ja dzisiaj widziałem pod depo w Carlin trzech EK o lvl’ach 98-130?? :/
ogólnie częściej widuje takich najtów niż sorców/drutów lub palów. Statystyki serwów mówią same za siebie. Na moim świecie najlepszy jest EK potem następny i jeszcze jeden cały czas EK aż do chyba 9 pozycji, potem jeden sorc i dalej EK

Teoretycznie jest to niemożliwe bo w/w najci są słabsi od takich sorców:
- zadają słabsze hity
- jak padnie trudno jest odrobić stracony skill (a jak to jest coś koło 100-105 to już w ogóle masakra)
- mało czarów przydatne tylko Exori i Haste (bo o luxie to już nikt nie pamięta na tym lvl )
- ich siła jest uzależniona od broni/skili
- solowanie demona to mordęga
- zadany cos musi przebić shielding potwora potem zbroje żeby zadać hita

takich słabości jest jeszcze więcej ale widać że jednak są najlepsi, a powinni zostać wygryzieni przez sorców z ich kijkami.

Z tego co tu napisaliście taki [CHAR]Seromontis[/CHAR] czy [CHAR]Eternal Oblivion[/CHAR] nie powinien istnieć.

@Edit:
gdyby zrobili tak żeby wszystkie skile szły knajtowi jak palowi to by był: cud, miód i orzeszki
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Allatar Pokaż post
O ja! O ja Cie!! O jajajaja Cie nie moge! Jakie masz zajebiste, przezajebiste sznyty!!! Jaki Ty jestes trendi, jazzy i emo, o ja pierdole! Moge Cie dotknac? Jeszcze tylko wstaw sobie 666 do "Lokacja" i ZzzzzZzzzzZ w sygnature, zeby wysrubowac pod niebiosa wspolczynnik zajebistosci. SLAWA!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::.. Pokaż post
zaraz sobie napleta upierdole i wkleje zdjecie , zobacze jaki bedzie zachwyt!
^.- eee... LoL??

Ukryty tekst:
A myślałeś ze, co tu będzie?? Święty Graal? WYPAD!! I zamknij to okienko -.-

Ostatnio edytowany przez Jochny - 29-09-2006 o 13:36. Powód: knajpowi zamiast knajtowi xD
Jochny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 17:39   #28
Vandoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 512
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xtomixx Pokaż post
Czy nieuwarzacie że Cipsoft dyskryminuje Paladynów ??
Magowie i druidzi dostali : różdżki , szybsza mana i inne pierdółki
a pallowie ? - znikające speary i inne utrudnienie
uwarzam że Cipsoft w zimowym update powinien coś dodać dla Pallków a ciągle ułatwiać życie Magom
Co o tym myślicie ??
A knightci?
Magowie byli slabszymi profesjami przezz pewien czas. Teraz niehc sie pociesza lepszoscia xD
Vandoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 18:04   #29
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 34

Posty: 970
Domyślny

Według mnie knighci mają lepiej w melee niż pale.
Przykład:
best hit palem 130 z kuszy przy skillu 71 i lvl 40;
best hit knightem 118 z k-axe (33 ataku) przy skillu 52 i lvl 12;
best hit kolegi knightem 206 z GS'a (46 ataku) przy skillu 70+ i lvl 35+;

Nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć że kusza ma ~30 ataku, a pal używa tego ścierwa do 999+ lvla. Knightem na 12 lvlu miałem tyle kasy, że spokojnie kupiłem broń dużo lepszą od crossbowa. Na 30 lvlu lata się z jakąś super-duuper jednoręczną bronią (atak 36+) lub dwuręczną (45+).

Palowi dochodzi magia (na początku niezbyt opłacalna), ale według mnie obie postacie są tak samo cienkie, tylko pal trudniejszy w prowadzeniu.
Ps. Magowie byli najlepsi, a zarazem najtrudniejsi w prowadzeniu. Teraz są łatwiejsi niż knighci.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 29-09-2006 o 18:06.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 19:24   #30
Szkut
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 680
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Zapomnieliscie dodac ze knight ma najwieksze szanse przezycia spotkania z pkerami
Szkut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 20:11   #31
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jochny Pokaż post
Wszyscy mówią że knajci mają w dupę, to prawda tylko dlaczego ja dzisiaj widziałem pod depo w Carlin trzech EK o lvl’ach 98-130?? :/
Pewnie dlatego że tam stali. Zaiste, fascynujące.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jochny Pokaż post
Statystyki serwów mówią same za siebie. Na moim świecie najlepszy jest EK potem następny i jeszcze jeden cały czas EK aż do chyba 9 pozycji, potem jeden sorc i dalej EK
Co z tego wynika? To, że kiedyś tam zrobili ten wysoki lvl i teraz dalej expią nie ma nic wspólnego z faktyczną siłą postaci. Poza tym, nie trzeba grać najsilniejszym vocem żeby grać najwięcej dziennie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jochny Pokaż post
Z tego co tu napisaliście taki [char]Seromontis[/char] czy [char]Eternal Oblivion[/char] nie powinien istnieć.
Patrz wyżej.
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2006, 19:38   #32
Michnik of Celesta
Użytkownik Forum
 
Michnik of Celesta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 262
Poziom mag.: 28
Domyślny

Pal już od jakiegoś czasu dostaje w dupę. Dla wyrównania proponuję wprowadzić do sklepu kamienie powiedzmy 4 gp za sztukę , żeby nie trzeba było kupować od ludzi np. 100 kamyków za 1k , można by też zmiejszyć częstotliwość ich łamania , bo w obecnej sytuacji trening na potworkach jest bardzo ciężki :/
__________________
Cytuj:
Tyrael-Elite Knight [9]: BUY DICK!!!!!!!!!!!!!!!
Michnik of Celesta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2006, 22:02   #33
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Nikt nie kaze wam grac knightem czy palkiem od 3-4lat i sie denerwowac, ze inni maja lepiej. Cipsoft nie chce juz ludzi czyszczacych samotnie pokoj z demon helmet questem przy uzyciu kilku UE. Chca chyba aby co roku zmieniac postac i zaczynac grac od nowa i tak wlasnie wprowadzaja zmiany-teraz mamy sezon sorcow i druidow a co bendzie za rok? Nikt nie wie. Nasze blagania nic nie zrobia, bendzie jak bendzie.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2006, 00:32   #34
Ankh
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: Nieistotne

Posty: 7
Stan: Tutor
Imię: Nevermind
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 118
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7.
Domyślny

Jak dla mnie pal powinien zostac taki, jaki jest. Na poczatku sie pomeczysz ze spearami, ale potem to juz kazdy wie...

Knight...Knight ma troche nie zaspecjalnie, ale np. scaraby. Scaraby maja 320hp i daja 120 expa. Taki, powiedzmy, 60 sorc, zabije go na jakies 3-4(?) exori vis, straci 60-80 many, czyli 0,5-1 manas...no i moze stracic troche hp. Rycerz na takim levelu leje scaraba standardowow na ...hmmm...4-5 hitow i 1 exura (srednio) powinna starczyc.

@Wojny
...ale ten 'Cipbot' dziala w 2 strony, knight tez go moze uzywac,a poza tym ma duuuzo wiecej capa, ktory przeznaczy na wiadomo co

P.S. Nie mowie juz o kasie, na brak ktorej wiekszosc magow ciagle narzeka, a taki rycerz srednio-poziomowy wynosi z katedry gory pieniedzy przez co, co jakis czas moze sie rzucic na jakies hmm/gfb i zaszalec.
Ankh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2006, 13:46   #35
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ankh Pokaż post
@Wojny
...ale ten 'Cipbot' dziala w 2 strony, knight tez go moze uzywac,a poza tym ma duuuzo wiecej capa, ktory przeznaczy na wiadomo co
Zauważ, że znacznie łatwiej było UHnąć się w biegu niż zrobić w biegu combosa. Teraz obie rzeczy robi za nas cipbot (z drobną pomocą Ventrilo etc. w drugim przypadku), więc oczywiste jest, że sorc zyskuje na nim więcej. Do tego dochodzi rozpraszanie uwagi które teraz po prostu nie działa ;/
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~

Ostatnio edytowany przez Cadonis - 01-10-2006 o 13:47.
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2006, 22:12   #36
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xtomixx Pokaż post
Czy nieuwarzacie że Cipsoft dyskryminuje Paladynów ??
Magowie i druidzi dostali : różdżki , szybsza mana i inne pierdółki
a pallowie ? - znikające speary i inne utrudnienie
uwarzam że Cipsoft w zimowym update powinien coś dodać dla Pallków a ciągle ułatwiać życie Magom
Co o tym myślicie ??
No czy ja wiem... paladynowi też rośnie szybciej mana, a z tego co zauważyłem, odkąd wróciłem do gry, jakoś szybciej rosną mi skille niż kiedyś, może to prawda, a może złudzenie... A z resztą, dobrze, że nie zmieniają paladyna, bo z tego co zrobili z postaciami magicznymi wynika, że go by zepsuli.
Btw. nie z czasownikami piszemy oddzielnie. Wyraz "uważacie" piszemy właśnie tak, a nie inaczej (uwaga- uważać).
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2006, 22:28   #37
maciusiowo1
Użytkownik forum
 
maciusiowo1's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 19
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: BRAK
Świat: To nie warzne
Poziom: 00
Skille: 00/00
Poziom mag.: 00
Wyślij wiadomość przez ICQ do maciusiowo1 maciusiowo1 ma numer GG 9528817 maciusiowo1 ma login Tlenu maciusiowo@op.pl Adres Jabbera do maciusiowo1 Send a message via Skype™ to maciusiowo1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dreggi Pokaż post
Czytałem co nieco z tego tematu i mnie zaciekawił A więc według mnie powinny zostać wprowadzone nastepujące zmiany:

KNIGHT
> swrod/axe/club ring powinny zwiekszać mocniej skill
> skille knighta powinny rosnąc szybciej
> knight mogłby dostac cos w stylu exury gran aby ułatwic low level knightom expienie i pomóc im sie wybić

PALL
w sumie on nic nie potrzebuje, bo speary musząsię łamac bo inaczej już ktos powiedział co by było. Może dist ring zwiększający dist o 4, ale czy to palkowi potrzebne? Chyba jest tylko jedno sensowne ulepszenie dla niego, którego by tak mocno nie odczuły inne profesje:
> produkcja wiekszej liczby strzał z mniejszej liczby many, czyli krótko mówiąc 100 many daje np. 50 strzał a 150 many 15 boltów [przykład]

SORC
hmmm. w sumie to jak dla mnie najsilniejsza profesja (chociaż tak druidy rox ). Zmieniłbym u niego tylko zasieg Wand of Cosmic Energy (bo jest baardzo mały).

DRUID
jakieś nowe czary ofensywne, np. Energy Wave. Bardzo by to było pomocne na huntach i zmniejszyło by prawdopodobieństwo na deda.

to tyle. może sie ktos ze mna nie zgodzić, to niech pisze =)

No to napisze:
Rycerz: ok
Pall: ok
Sorc: Nigdy nie popierałem sorvców, ale co tam - powini miec szypciej Sd
Druid: Hmmm... driud, driud,druid powinien mieć jeszcze Energy Bomb i energy bream (czy jakoś tak)/
maciusiowo1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2006, 21:48   #38
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Nie zapominajcie że knighci i palladyni mogą skillować już na rooku a driudzi i sorcowie nie
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2006, 21:53   #39
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Nie zapominajcie że knighci i palladyni mogą skillować już na rooku a driudzi i sorcowie nie
Dla przykładu: na rooku w kilka godzin zrobisz skille 25 a na mainie zrobisz to w kilka minut.Nie opłaca się skillować na rooku !
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maciusiowo1 Pokaż post
No to napisze:
Rycerz: ok
Pall: ok
Sorc: Nigdy nie popierałem sorvców, ale co tam - powini miec szypciej Sd
Druid: Hmmm... driud, driud,druid powinien mieć jeszcze Energy Bomb i energy bream (czy jakoś tak)/
Wez do ręki słownik, pozniej pisz posty.

Ostatnio edytowany przez Diddy - 04-10-2006 o 21:55.
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2006, 21:54   #40
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Nie zapominajcie że knighci i palladyni mogą skillować już na rooku a driudzi i sorcowie nie
Ale żaden myślący knight/pal na Rooku i tak nie skilluje, więc wychodzi na jedno.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diddy Pokaż post
Dla przykładu: na rooku w kilka godzin zrobisz skille 25 a na mainie zrobisz to w kilka minut.Nie opłaca się skillować na rooku !
Raczej w kilka miesięcy zrobisz skille 25.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:58.


Powered by vBulletin 3