Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-10-2006, 11:11   #541
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

A mnie najbardziej denerwowaly dzieci ktore graja w tibie. Tibia bylaby o niebo lepsza gra jezeliby graly osoby powyzej 14 wiosen. Nie mowie tu ze wszyscy ponizej sa debilami, noobami itp, ale wiekszosc noobow jakich spotkalem to byly wlasnie takie dzieci.

Cala reszte idzie przezyc jakos.
Xavery jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2006, 20:48   #542
Bezel'ek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 10 2006
Lokacja: A Jak Myślisz ?

Posty: 22
Profesja: Paladin
Bezel'ek ma numer GG 2957920
Domyślny ...

Oczywiście nooby zapychające servy np. harmonia ..... nie dajćce expić , nie dające skillować itp. A tak to może byc ...
ps. Mogliby obniżyć cene pacc-a w końcu
Bezel'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2006, 00:59   #543
Teklak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

W Tibię zacząłem grać przypadkiem - w ramach porannego rozbawienia oglądałem na pewnym serwisie aukcyjnym wystawione tam itemy z Tibii. Urzekły mnie ceny za kilka pikseli. Miesiąc później już mnie to tak nie śmieszyło gdyż wsiąkłem. A dalej standard - pacc na rok i zarwane noce. Po kwartale stwierdziłem, że jeszcze chwila w grze i mózg mi się rozpuści.
Rozumiem, że można być z natury swojej wygodnickim żebrakiem ale nerw mi puszczał gdy na rooku snuł się za mną koleś i jęczał 'stary, daj 5 gp'. Kurde, szczura sobie człowieku sprzedaj i będziesz miał kasę. Tak jest, 'freitanzy' to moje ulubione zwierzątka tibijskie.
Irytują mnie kolesie, 'ktuży jenzyk polski majom w głembokiej pogardzie'. Muj, pujść, hoć, rukslajer, skura minosa i ktury, zabijały moje poczucie estetyki skuteczniej niż zasyfione śmietniki.
Bluzgacze - rozumiem, że każdy gangsta mieszka w getcie i nie potrafi mówić inaczej niż podwórkową łaciną ale nienawidzę gdy podbija do mnie jakiś pastuch i zaczyna mnie bluzgać na zasadzie 'bo mi wolno i co mi zrobisz'.
Agresywne dzieciaki, które na wszystko reagują tak gwałtownie, jakbym chciał przelecieć ich siostrę. Pół biedy gdy dzieciaki są reformowalne i otwarte na sugestie innych. Gorzej gdy dziecko wie wszystko najlepiej - ja się wtedy pytam: czy jego rodzice wiedzą, że rośnie im pod bokiem imbecyl-socjopata.
No-life persons (pewnie istnieje jakiś polski odpowiednik ale go nie znam). Rozumiem, że Tibia wciąga; sam padłem ofiarą (na szczęście krótkotrwałego) uzależnienia. Ale jak mi gość zaczyna na privie opowadać o tym, że poszedł na rekord i w sobotę grał longiem 20 godzin, to ja się wyłączam i nigdy więcej z nim słowa nie zamienię - z mutantami nie gadam. Stary, poza Tibią jest inny świat, ten prawdziwy.
Nie lubię frustratów, którzy swoje niepowodzenia życiowe (brak kobiety, brak pracy, brak wyników w nauce, brak życia prywatnego, bolesne odciski na dłoniach spowodowane chorobliwym onanizmem) odreagowują w grze. A to cię zabiją, a to postraszą hi-levelowym 'pszyjacielem' tudzież 'najzajebistrzom gildio na servie' zaś na Refugii wyrżną całego respa, zajumają lootbaga albo podejmą próbę trapowania.
'Zdziwieni', czyli kolesie spod znaku 'masz pacca, dlaczego nie idziesz na pacc-area'? A mi się akurat okolice Venore bardzo podobają. I lubię patrzeć na falujące morze, bo to mnie uspokaja.
Power gamerzy, dla których dzień bez pół miliona expa jest dniem straconym. I nie rozumieją, że mogę zalogować się do gry tylko po to, żeby ze znajomymi pogadać na czacie albo pobawić się w rpg. Bo ja nie lubię jak mnie ktoś nazywa debilem tylko dlatego, że bicie guardów nie jest moim całym życiem.
'Kto ma większego', czyli młodzież zaczynająca rozmowę od tekstu: jakie masz skile. Mam skile jak noob, szczytem moich możliwości jest skorpion i minotaur a najchętniej chodzę na roty, bo lubię ciemne pomieszczenia pod schodami. Tylko po co temu komuś ta wiedza? Nawet by mnie to nie denerwowało, gdyby były to przypadki incydentalne. Otóż nie są - mam jakiś szczególny dar przyciągania skillolubnych.
I podobni im miłośnicy ekwipunku. Jak widzę tekst 'jakie masz eq' to budzi się we mnie dzikie zwierzę. Mam cooper shielda, skórzane gacie, skórzane buty, kask ze złomu, zbroję znalezioną pod depo i sklejoną taśmą izolacyjną różdżkę, która strzela w trzech przypadkach na cztery, przez co ostatnio padłem na cave ratach. A GS sprzedał mi strzała za 218 hp, chociaż typ na moim poziomie i tej samej profesji zebrał od niego tylko 66 hp. I znowu - co z tego?
Oszuści, którym wydaje się, że po roku snucia się po świecie Tibii nie odkryłem opcji Trade. Chociaż tak właściwie, to oni mnie obecnie bardziej śmieszą niż wkurzają.
Ludki bez znajomości podstaw angielskiego. A weź takiemu zwróć uwagę, że na kanale ogólnym rozmawiamy tylko po angielsku. Zbluzga i hunta obieca, co na Refugii bardzo mnie bawi. Nie ma metody, żeby takiemu wytłumaczyć, że skoro zdecydował się na grę w języku angielskim, to niezłym pomysłem jest kojarzenie tak trudnych słówek jak yes, not, sell, buy, sword i parcel. Oraz prawidłowej pisowni słów please, items, mine i free.
I na koniec moi faworyci, chyba nawet fajniejsi od 'freitanzów'. Czyli kolesie, którzy patrzą na moje postaci, po czym orzekają, że jestem nubas. A dlaczego? Ano dlatego, że po roku grania w tibię mam rookstayera na 11 poziomie, knighta na 21, druida na 17, sorcerera na 19 i depo na 1. Nie wiem dlaczego jest to dla nich problem. To, że mam pacca nie musi automatycznie oznaczać, że gram w Tibię po 8 godzin dziennie. Mam pracę, mam życie osobiste a Tibia jest dla mnie rozrywką. I potrafię nie zalogować się przez 3 miesiące, bo akurat były wakacje/promocja na browar/wysyp fajnych kobiet/dużo pracy/whatever. A poza tym w sumie mam 69 lvl na tych pięciu postaciach i proszę się ode mnie odczepić.
A na sam koniec powiem coś bolesnego - większość Polaków w Tibii jest typowo polska. To znaczy, że jak nic innego cieszy ich twoje nieszczęście, niepowodzenie, pad. Słowo 'pomoc' nie występuje w ich słowniku. Wbiją ci nóż w plecy a jak leżysz w kałuży, to cię obsikają. A najbardziej ucieszyliby się gdyby twoja córka puściła się z Murzynem. Dlatego nie mam zamiaru przedłużać pacca, bo bezsensem jest płacenie za coś, co jest równie przyjemne jak spotkanie w wąskiej uliczce z wkurzonym pitbullem. Popykam sobie na facc, bo szkoda mi zrywać kilka znajomości. Rzekłem.

Pozdrawiam
Radek

PS. Obowiązkowe testy na inteligencję dla osób chcących rozpocząć przygodę z Tibią, byłyby fajne. Może w końcu gra dawałaby mi więcej frajdy niż nerwów.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 14:59   #544
Bujak
Użytkownik Forum
 
Bujak's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005

Posty: 69
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 45
Poziom mag.: 47
Domyślny

Nooby.... A Z Powodu Zbyt Krotkiego Postu (przez To Nie Moge Go Wyslac) Nooby Nooby I Jescze Raz Zasrane Smierdzace 10-letnie Nooby
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mathew Shadowsword
Podobnu po postman quescie da się wysyłać użyte parcele? Dla mnie wielką nagrodą byłoby łatwe, szybkie wysyłanie lotów, a nie tachasz w loot bagu 8 exkaliburów(nie wiem jak to sie pisze ) a tu nagle podbiega noobek i juma.
Bujak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 15:33   #545
caveki
Użytkownik Forum
 
caveki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Somewhere in real world...

Posty: 811
Stan: Niegrający
Król

Mnie najbardziej wkurzaja hakerzy ,nooby typu "free items plz" a co do pk mnie też wkurzają ale przyznam sam nieraz lubie se kogoś ubic,ale na szczeście raz na miecha
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosna90 Pokaż post
na koncu trzeba zamiast **** wpisac *****
"Idiotów na tym świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykamy ich na każdym kroku."
caveki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2006, 19:40   #546
Hazel
Użytkownik forum
 
Hazel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2006
Lokacja: Sam nie wiem

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tomy Fire
Profesja: Knight
Gildia: Bambocha
Świat: Refugia
Poziom: 37
Skille: -/- -/-
Poziom mag.: 5
Domyślny

Wedlug mnie najbardziejwkur*iajce sa noobki , ktorzy wyjezdrzaja z tekstami "PLX FRI ITANZ".Zygac mi sie chce gdy ich slysze.zawsze takiego ubijam
Hazel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2006, 20:25   #547
Michaello
Użytkownik Forum
 
Michaello's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Wkurzaja mnie nooby, ktorzy pytaja sie mnie ''dasz kase?'' albo ''dasz mi jakies itemki'' zwlaszcza na Rooku. Zabijaja potworki na zlosc wszystko by zabrali.
A najbardziej mnie wkurza rzucanie itemow na zwloki potwora!
Michaello jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2006, 21:18   #548
Gana Chan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2006

Posty: 6
Domyślny

mnie to w*****ajom czeste lagi i pk. a najbardziej ci ktorzy skilujom bez konca
Gana Chan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2006, 21:23   #549
Gana Chan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2006

Posty: 6
Domyślny

A mnie najbardziej denerwowaly dzieci ktore graja w tibie. Tibia bylaby o niebo lepsza gra jezeliby graly osoby powyzej 14 wiosen. Nie mowie tu ze wszyscy ponizej sa debilami, noobami itp, ale wiekszosc noobow jakich spotkalem to byly wlasnie takie dzieci.

Cala reszte idzie przezyc jakos.

moj brat ma 6 lat a gra lepiej niz ja!! ma ponad 60 lvl a ja tylko 32
Gana Chan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2006, 19:34   #550
arsim15
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 09 2006
Lokacja: Kazordoon

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Imię: Andy Royal
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Jamera
Poziom: 28
Skille: 60/59+
Poziom mag.: 4
Domyślny

Noob'y-Przezyje
Lagi-wkurzaja
Kicki-borze!

Ale.... Najgorsze wg mnie to to, ze trzeba ciogle knightem skilowac ale curz, najlepszy lvl w tibi to wlasnie knight

Ostatnio edytowany przez arsim15 - 15-10-2006 o 19:36.
arsim15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2006, 14:27   #551
Miko
Użytkownik forum
 
Miko's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2005
Lokacja: Daleko stąd
Wiek: 32

Posty: 21
Stan: Niegrający
Miko ma numer GG 3515939 Miko ma login Tlenu miko_yo@tlen.pl
Domyślny

Jakby to powiedzieć, cała Tibia mnie denerwuje, gdyż więcej w niej elementów nerwopędnych niż takich które uspokajają (o ile takowe wogóle są). Innymi słowy - jedyne rzeczy, które mnie w Tibii cieszą to zdobywanie nowego lvl/mlvl, duży loot, kupowanie nowego eq i czarów i ludzie, którzy zamiast cię ubić to ci pomogą, reszta po prostu wnerwia
Miko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2006, 07:48   #552
Max121
Zbanowany
 
Max121's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Daaaaaleko....
Wiek: 31

Posty: 550
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Lucera
Poziom: 10
Skille: 18/18
Poziom mag.: Bd
Max121 ma numer GG 1064581 Max121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Ogólnie tibia jest h***... Najgorsze mmo w jakie dotychczas grałem... W innych nie uświadczysz tylu n00bów i trolli... W ogóle nie uświadczysz... Tibia to syf nie grajcie w nią...
Max121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2006, 09:49   #553
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

@up

Popieram. Nie grajcie w tibie, bo to wiecej nerwow z tego jest niz przyjemnosci. Ja tam od wbicia kolejnego lvl wole przejsc po raz kolejny Gothica czy tam BG2.
No i przy okazji czekam az wyjdzie Darkfall Online.Tibia przy takiej grze to jest mniej niz zero.

Do mojej wypowiedzi dodam jeszcze ze nie wkurza w Tibii monotonia, to ze wszystko juz zwiedzilem ( no prawie wszystko), ze nie ma po co wbijac kolejne lvl no bo i po co. Nawet pvp teraz jest ciut zepsute.
Xavery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2006, 11:32   #554
Icker
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mni wkurzaja lagi ,kicki itp a thiefy sa wszedzie o noobach juz nic nie mowie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2006, 15:44   #555
Knoland!
Użytkownik Forum
 
Knoland!'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Wiek: 30

Posty: 31
Domyślny

Co może wkurzać? Może ludzie którzy chodzą i próbuja skillujących rycerzy pozabijać.Może ~100 levele którzy exetą zabierają slimy,a nawet próbują zabić cię na slimach(Kio Loko knight plx?).
I polacy krzyczący I hate BR!Chociaż sami przychodzą i slimy zabijają,mówią że ci matke zabiją bo mu slima nie oddasz,bo mu tylko~7% do sworda brakuje.
Jest coraz gorzej z inteligencją u niektórych osobników.Jak ma ten świat wyglądać? Może w przyszlości będziemy się wypychać ze sklepów jak w tibi?Wyzywać od noobów?,chodź nawet większość nie wie co to jest.
Wy którzy tak robicie pomyście czy nie można dać spokojne komuś skillować,dać sprzedać coś w sklepie bez wypychania go.To tylko gra! Hamstwem w grze nic nie osiągniecie! Mam nadzieje że niektórzy po przeczytaniu tego postu pomyślą jaki On jest w tibi i może się sprubują się zmienić.Będe szcześliwy jeśli chociaż Jedna osoba się zmieni.

PS.Wszyscy mówią że tibia to syf,ale i tak wszyscy grają w nią.Tibia ma to coś.Które przyciąga,każdy uważa inaczej.Ja uważam że to dlatego że tu dead kończy się stratą:ciężko zrobionego lvl'a,drogich itemów,i skilli.
A w innych grach?Nic nie tracisz(nie wszystkie).No i jeszcze robienie skilli.W której grze tak długo się robi skille?
W tibii jaka jest radość jak w końcu po kilku miesiącach skillowania masz te ~95/95.Którymi możesz się pochwalić,chodzić na lepsze potwory,mniejsze hity odtrzymywać.A w innych grach sprowadza się do klikania 3 przycisków.A grałem w dużo innych gier MMORPG.I mam porównanie.

Ostatnio edytowany przez Knoland! - 19-10-2006 o 15:54.
Knoland! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2006, 14:32   #556
Carcas
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a mnie wkurza ROOK
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2006, 17:42   #557
Ian
Użytkownik Forum
 
Ian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 39
Stan: Niegrający
Ian ma numer GG 9027587
Domyślny

Co mniw kurza w Tibii? To ze siedze sobie spokojnie i skilluje a tu przychodza takie 2 chamy nie wiem na ktorych levelach ktorych na oczy nigdy nie widzialem i ded ==' cool nie? Przez tych debili przestalem grac w tibie. Narka.
__________________
NIE KŁÓĆ SIĘ Z NOOBEM. NAJPIERW ŚCIĄGNIE CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU, LECZ POTEM POBIJE DOŚWIADCZENIEM.
Ian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2006, 18:25   #558
Aquanum
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mnie Najbardziej wkurzaja "Thiefs" zlodzieje. Meczac sie uzbierasz ladnego lootbaga a tu ci podchodzi jakis "Thief" i lootbaga Ci kradnie albo wzuca do smietnika zeby popsuc innym to czego sam niepotrafi uzbierac.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2006, 15:09   #559
AGENT7
Użytkownik forum
 
AGENT7's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2006

Posty: 23
Imię: ZIOM
Profesja: Sorcerer
Cool

cała gra jest glupia nie grajcie w to XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!!!
AGENT7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2006, 18:28   #560
Sir Radzio Angelus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: w domu
Wiek: 35

Posty: 218
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 25
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Sir Radzio Angelus ma numer GG 3677348
Domyślny

łamiące się speary, thiefy i oczywiście PK! :/
Sir Radzio Angelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin 3