Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-10-2006, 17:05   #81
mmwo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Moim zdaniem

Ja myślę tak :
1. Faktycznie chcą żeby kupować pacc'a. (dla facc nic nie dodali) Można powiedzieć "komercha".
2. Ferumbras, Orshabaal itp. nie są "łatwi" i nie piszcie tak skoro 100+ lvl'e na nich padają to tacy słabi nie są ale np. siła Ferumbrasa polega na tym głównie że w sali jest mnóstwo demonów, z drugiej strony 100 + lvl'e padają a moim zdaniem Eternal mógłby takiego Mar... i Ferumbrasa solo zabić i zdobywać spokojnie rary. Powinni dodać coś tak niepokonanego żeby taka grupa jak na Ferumbrasa czyli :
bloker (albo dwóch) 10 + sorcowie/druidzi/pallowie na lvl'ach 100 - 200 nie dali rady i padali. I np żeby taki potwór był sam i niczego nie przyzywał. To by było coś. Tak czy inaczej Cipsoft miał pomysł ale mógł wykorzystać go lepiej.

@Edit
Wystarczy kilka sd a kolesie po 1000 + mogą bić i już po nawet najsilniejszym potworze.

@down
Może by i kupę robili ale widzisz, w tedy to byłby poziom że trzeba by było ekipy nie 10 + tylko 100 + i nie wystarczył by spam sd wtedy gra by się rozwinęła.

Ostatnio edytowany przez mmwo - 29-10-2006 o 22:36.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-10-2006, 17:49   #82
RaHak
Użytkownik Forum
 
RaHak's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 105
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
RaHak ma numer GG 1939845 Send a message via Skype™ to RaHak
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mmwo Pokaż post
Ja myślę tak :
1. Faktycznie chcą żeby kupować pacc'a. (dla facc nic nie dodali) Można powiedzieć "komercha".
2. Ferumbras, Orshabaal itp. nie są "łatwi" i nie piszcie tak skoro 100+ lvl'e na nich padają to tacy słabi nie są ale np. siła Ferumbrasa polega na tym głównie że w sali jest mnóstwo demonów, z drugiej strony 100 + lvl'e padają a moim zdaniem Eternal mógłby takiego Mar... i Ferumbrasa solo zabić i zdobywać spokojnie rary. Powinni dodać coś tak niepokonanego żeby taka grupa jak na Ferumbrasa czyli :
bloker (albo dwóch) 10 + sorcowie/druidzi/pallowie na lvl'ach 100 - 200 nie dali rady i padali. I np żeby taki potwór był sam i niczego nie przyzywał. To by było coś. Tak czy inaczej Cipsoft miał pomysł ale mógł wykorzystać go lepiej.
Gdyby te potwory były takie silne to by kupę w majty robili i na nie nie chodzili... .
__________________
Emeryturka i basta
RaHak jest offline  
stary 30-10-2006, 17:01   #83
Kokio
Użytkownik Forum
 
Kokio's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 161
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Domyślny

No ale widzisz gdyby byl juz tak silny to trzeba by bylo pomyslec aby go zabic a nie, ludzie dowiedza sie ze jest Morgoroth albo Ferumbras, biorą kilku znajomych z gildii, kilka BP SDkow i jesli sa w miare zgrani boss pada w 1 minute... Co to za Boss? Trzeba by wprowadzic troche RPG do tej gry cos na zasadzie questu, hmmm... np. gdzies by trzeba pochodzic, pogadać z jakimis NPC oni by nam dali jakas specjalna bron, jakis artefakt może, wtedy gry robią się ciekawe i wciągające a nie, spam SD, i UH UH UH blokera. Takie jest moje zdanie, moze Cip troche pomysli w nastepnym zimowym update i porobi coś na tej zasadzie. Z tego co mi wiadomo jest na tibia.com na forum specjalny temat do skladania swoich propozycji wzgledem nastepnego update, co gracze by chciali a czego nie, bo w koncu dla nich jest ta gra...
__________________
Kokio jest offline  
stary 30-10-2006, 20:30   #84
Mastermind Toothy
Użytkownik Forum
 
Mastermind Toothy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 217
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 48
Skille: 70+/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radlic Pokaż post
... I obaj są służącymi 'The Ruthless Seven' ...
Blablabla stfu. Morgaroth to przeciwnik Ruthless 7 -.-

@topic
Fajny art.
Mastermind Toothy jest offline  
stary 31-10-2006, 12:12   #85
zdzichxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2006

Posty: 43
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: nowy świat pvp
Poziom: 999
Skille: 999/999
Poziom mag.: 99
Smutny

kiedy te nowe swiaty pvp beda =d ?

__________________
NOWY SERVER PVP !!!!!!!!!
zdzichxxx jest offline  
stary 31-10-2006, 14:51   #86
Vansider
Zbanowany
 
Vansider's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006

Posty: 458
Domyślny

co znaczy to co mówi marotghot czy jakis noob?
Vansider jest offline  
stary 31-10-2006, 16:45   #87
Saviour
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: W biednym kraju
Wiek: 32

Posty: 595
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 65
Skille: 76/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

up@ składnia się kłania... i on się nazywa MORGAROTH... A to co on mówi -
"ZATHROTH! LOOK AT THE DESTRUCTION I AM CAUSING IN YOUR NAME!"
Zathroth! Popatrz na destrukcję którą czynię (dosł. powoduję) w twoim imieniu!
__________________
To tylko gra, pamiętajcie o tym
Saviour jest offline  
stary 31-10-2006, 18:34   #88
quedral
Użytkownik forum
 
quedral's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2006

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 10
Skille: 30/20
Poziom mag.: 2
quedral ma numer GG 5067531
Domyślny

Moim zdaniem powinni dodać nowych bossów do lidty potwórów xD. Hehe, powinni także opisać loot z niego. Wiem ze jestem nowy tak wiec prosze sie nie złościć jeżeli napisąłem coś co komuś nie pasuje.
quedral jest offline  
stary 01-11-2006, 07:41   #89
Vansider
Zbanowany
 
Vansider's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006

Posty: 458
Domyślny

ale niechodzi mi o jego okrzyk .. mi chodzi co znaczy co jest napisane nad obrazkiem demona "I'll be pleased to meet ya..."
"You'll hope gues my name.." czy jakos tak
Vansider jest offline  
stary 01-11-2006, 17:55   #90
Eragonz
Guest
 

Posty: n/a
LOL Celesta

Celesta jest super!
 
stary 01-11-2006, 20:35   #91
ZielonyPlati
Użytkownik forum
 
ZielonyPlati's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Gliwice

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 13
Skille: 37/37
Poziom mag.: 2
ZielonyPlati ma numer GG 8869873
Domyślny

Ten post jest w celu zachecenia do kupowania pccow. Moim zdaniem gdyby obnizyli ceny pacca to by napewno wiecej osob kupilo pacca niz po przeczytaniu jakiegos newsa ;/
ZielonyPlati jest offline  
stary 02-11-2006, 16:46   #92
Holda
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 10 2006

Posty: 20
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 8
Skille: 17/19
Domyślny

Jak obejżeć film z programu TIBIACAM????
Jak go skasować lub zapisać????

PLZ odpiszcie.

Z góry thx, Holda.
Holda jest offline  
stary 03-11-2006, 14:28   #93
Zarandiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 110
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZielonyPlati Pokaż post
Ten post jest w celu zachecenia do kupowania pccow. Moim zdaniem gdyby obnizyli ceny pacca to by napewno wiecej osob kupilo pacca niz po przeczytaniu jakiegos newsa ;/
Czy tak malo osób rozumie, że PACC nie jest drogi! Tylko dla Polaków to fortuna. Jak juz ktoś to powiedział na zachodzie to kilka hamburgerów, to tak jakby pacc kosztował u nas 30-40 zł... Tanio? pewnie, że tanio -.- Poprostu Polska ma taki zwalony rynek i zarobki, że jesteśmy biedni w prównaniu do innych krajów.
Zarandiel jest offline  
stary 03-11-2006, 16:01   #94
Saviour
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: W biednym kraju
Wiek: 32

Posty: 595
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 65
Skille: 76/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Jak wejdzie do nas euro i dostaniemy forsę z UE (nie tibijski czar mam na myśli maniacy) to będzie gites A to co mówi morgaroth to "Będzie mi miło cię spotkaaaać..."
__________________
To tylko gra, pamiętajcie o tym
Saviour jest offline  
stary 06-11-2006, 12:57   #95
Maxu50
Użytkownik Forum
 
Maxu50's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 30

Posty: 720
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 250
Skille: 99/96
Poziom mag.: 9
Send a message via Skype™ to Maxu50
Oczko

Tak , jak dojdzie Euro wszystko bedzie o polowe droższe wiec wtedy nie bedziemy myslec o paccu , co lepsze on nadal bedzie kosztowal 20~ Euro na 3 miechy wiec to jest wziąż 80zł wydaje mi się ze twój post był kompletnie bez sensu...A teraz o bossach . Tak jak juz ktoś napisał , powinni zrobić jakieś misje zeby dojsc do Morgarotha czy Ferumbrasa a nie idzie kilka h-lvli zabijają pare dl i behe i wbijaja do ferumbrasa , uhaja blokera pizgaja demki i na koniec sam boss to pryszcz na dupie...Powinni najpierw pokonac szmat drogi stracic full czasu na szukanie tego czegoś co ich doprowadzi do celu...
Taka jest moja opinia , oczywiście ktoś może się z nią nie zgodzić ale to juz nie ważne...najważniejsi są gracze a CIPy raczej o nich nie myślą...
__________________
12:50 Jina Garlawk [187]: ja pierdole ale ty jestes dziwny spytalam czy wyszles z dh czy ci ktos otworzyl bo chciales abym ja otwarla


20:17 Phandrim [164]: 2 dni pod rzad snilo mi sie ze mialem sie ruchac i sie zawsze budzilem w kluczowych momentach

23:50 Robin Sharewood [107]: nie jestem noobem bo mam 100 lvl

01:36 Phandrim [206]: ostatnio ziomek zawolal jakis typow na turniej w fife i jak sie dowiedzieli ze phandrim to ja to mi pizze postawili
Maxu50 jest offline  
stary 06-11-2006, 18:42   #96
gtw
Użytkownik forum
 
gtw's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2006
Lokacja: Jestem całą duszą w Thais

Posty: 9
Stan: Na emeryturze
Imię: ----
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 31+
Poziom mag.: 36
Domyślny

Post jest tylko po to aby nieświadomych noobków (nie będę tu przytaczał imion) np takich, którzy słysząc słowo Apoclipse wyślą, że CipSoft skasuje wszystkim konta ... Dla nich to niesamowita nowość ...

Aż sie przykro robi czytając to ...

W polsce sie mało pacców kupuje ponieważ sa dla większości Tibijczyków za drogie ...

Ostatnio edytowany przez gtw - 06-11-2006 o 19:54.
gtw jest offline  
stary 07-11-2006, 16:17   #97
Gromexorek
Zbanowany
 
Gromexorek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006

Posty: 168
Domyślny

Trójca strachu... Diablo 2 plx?
Gromexorek jest offline  
stary 07-11-2006, 19:38   #98
Maxu50
Użytkownik Forum
 
Maxu50's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 30

Posty: 720
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 250
Skille: 99/96
Poziom mag.: 9
Send a message via Skype™ to Maxu50
Problem

Raczej sie nie wysilili robiąc "The Ruthless Seven"...Powinni chociaz zmienic kolor Apocalypse , dodac jej jakis miecz albo zbroje...a nie ona wygląda jak zwykły demon...to wszystko to jedna wielka komercha z tymi mitami tibii itp. żeby zachęcić graczy do kupienia PACC ! O jest super Morgaroth... Tak jak już wcześniej powiedzial każdy może iść i narobic SS (oczywiscie nie doslownie kazdy)...ale to jest tylko moje zdanie , bo niektórzy mogą uwarzac , że te wszystkie bossy to super ekstra dodatek do gry , a wg mnie tak nie jest...Poszli na łatwizne z tym zachęcaniem do Pacca tak jak już mówiłem mogliby chociaz grafikę zmienić a nie tylko imię...
__________________
12:50 Jina Garlawk [187]: ja pierdole ale ty jestes dziwny spytalam czy wyszles z dh czy ci ktos otworzyl bo chciales abym ja otwarla


20:17 Phandrim [164]: 2 dni pod rzad snilo mi sie ze mialem sie ruchac i sie zawsze budzilem w kluczowych momentach

23:50 Robin Sharewood [107]: nie jestem noobem bo mam 100 lvl

01:36 Phandrim [206]: ostatnio ziomek zawolal jakis typow na turniej w fife i jak sie dowiedzieli ze phandrim to ja to mi pizze postawili
Maxu50 jest offline  
stary 07-11-2006, 21:28   #99
Shod
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

2 dni temu Morgaroth odwiedził Calmere i o ile sie nie myle dokladniej byla to wyspa Goroma:S
(wiekszosc hl 200+ byla online ^.^ )
Nie wiem czy ktos juz o tym napisal bo mi sie nie chcialo czytac 10 str. textu - jakby co to sorry za spam

btw. zgadzam sie z moimi przedmowcami ze CIP'y zrobia wszystko by zachecic jak najwieksza iloc osob do kupienia PACC, ale z tym orshem i morgiem to poszli na maxxa... zero wysilku...
Nie napisalem tego dla nabijania postow bo itak nie dlugo robie nowe konto (zmienilem nick )
 
stary 11-11-2006, 17:59   #100
thierry
Użytkownik Forum
 
thierry's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Lokacja: olsztyn
Wiek: 33

Posty: 74
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 150
Skille: --
Poziom mag.: 74
Wyślij wiadomość przez ICQ do thierry
Król Margaroth DeAd

Juz Taifun zabil margarotha
blokowal Imargam uzywajac stoneskin amuletow
Jak ktos wie czy jeszcze ktos go pokonal to napiszcie
__________________
Chim 120+
Elder Druid
thierry jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:43.


Powered by vBulletin 3