Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-11-2006, 21:36   #21
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bebop Pokaż post
Hmm... coz moge powiedziec jestes denny chociaz muzyke móglbys jakas oryginalniejsza podlozyc. Dla porównania tricki moje i kolegów http://video.google.pl/videoplay?doc...5&q=czchw+crew
No, to jest coś. A który z nich to ty?

@Rohen
Ja wiem co to jest parkuor.
Zillek Edonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2006, 21:51   #22
Khazid
Użytkownik Forum
 
Khazid's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny

Gratuluje odwagi Ja bym się wstydził tak skakać bez sensu przed ludźmi (robiłeś to przy ulicach, na których chodzą ludzie, te "starsze panie" patrzyły na Ciebie jak na niedorozwiniętego )


Za to ten filmik Bepopa niezły, fajnie to wygląda
__________________
Khazid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2006, 22:06   #23
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

No,jest parę perełek.Ale kilka z tych tricków to sama kompromitacja Ale spoko,jesteś jeszcze młody,i myślę że coś z tego wyrośnie.

@ Bebob

Omg. No to już pocisk. Jakieś mistrzostwo Polski,coś? Bardzo mi się podobają tricki z wykorzystaniem drzew.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 12-11-2006 o 22:11.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2006, 23:11   #24
Shadows
Zbanowany
 
Shadows's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005

Posty: 111
Stan: Niegrający
Domyślny

1. Troche za ambitna muzyka, jak na filmik takiej tresci.
2. 2 strona komenatrzy rox. mam na mysli przesciganie sie komenatorów w stylu "ja bym to zrobil lepiej !!1" "lol!! jestem lepsza małpa od ciebei !1"
3. Ciesze sie, ze parkour zdobywa coraz wiecej zwolenników. Przynajmniej teraz, te wszystkie miejskie ćpuny i dresiarze, zamiast zalegać na ławce, i pluć na chodnik, mają inne rozrywki.
np. Bieganie po trzepaku i skakanie po barierkach ; D!

Ostatnio edytowany przez Shadows - 12-11-2006 o 23:16.
Shadows jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 01:18   #25
Bebop
Użytkownik Forum
 
Bebop's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 164
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zillek Edonek Pokaż post
No, to jest coś. A który z nich to ty?

@Rohen
Ja wiem co to jest parkuor.
Jak jestem tez w czerwonej koszulce z dluzszymi wlosami
Bebop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 17:17   #26
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen Pokaż post
Wow Zamiatasz ale pamietaj zamknij za soba drzwi i nie trenuj Parkour skoro uwazasz ze jestes lepszy W Parkour kazdy jest rowny a skoro ty tak wymiatasz z kolegami z piaskownicy to wow . Uczyles sie rozumiem wsyzstkiego na salce? pod nadzorem "parkurzysty" lol lmfao .
Rohen, brawo, brawo.
Bebop jest 10000% lepszy od ciebie a ty śmiesz twierdzisz że jesteście równi?
co to wogole oznacza równi? w sporcie albo ktoś jest lepszy albo gorszy a jeśli tego nie rozumiesz to jestes sam "lmfao".
A ten tekst o piaskownicy i salce jest jak dla mnie nie zrozumiały. o co tobie chodzi?

Bebop gratz! wypasik filmik daj na maxiorka
__________________
;-
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 17:42   #27
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

@UP

Omg zle mnie zrozumiales ... Pk to nie jest taki sport jak np. Pilka Nozna a zreszta zapraszam na www.parkour.pl i inne strony na ktorych sie dowiesz CO TO JEST DEFINICJA PARKOUR i kilka zasad traucera(czyli tego kto trenuje) ktore JASNO MóWIA ze nie mozna sie smiac z gorszych bo jestes rowny i taki sam jak on (czyli niech wam bedzie jak ja). Jestescie naprawde zalosni (nie wszyscy, ale) czekajcie jak pojade do Irlandi za kilka miesiecy i wroce tu albo tu napisze w Dablinie...Nie mozecie zrozumiec jednego "p"olaczki, ze w innych krajach ktos docenia to co robie ale nie wy musicie na "ch*ja" leciec i prosto zbluzgac mnie chociaz na 50% byscie tego nie zrobili. Nie jestem lepszy fakt sa odemnie "lepsi" ale nie w znaczeniu takim ze ja jestem jakąs ciota tylko ze on wlozyl w ta SZTUKE wiecej serca. Pk (Parkour) to nie jst taki sport jak juz mowilem to SZTUKA PORUSZANIA SIE I ODIZOLOWANIA SIE OD SZARYCH LUDZI (czyli was zwyklych ludzi chodzacych do pracy/szkoly i nie wiedzacych co to jest Parkour). Nie lubie takiej krytyki jaka zaprezentowal Bobek (Bebop czy jak tam) chodzi mi o to ze pokzal mnie "palcem" i jednoczesnie mnie zbluznil bez odpowiedniego uzasadnienia on jest denny i zalosny a jego film wcale nie powalil ani mnie ani moich kolegow ktorzy tez trenuja powiem wiecej reverse na 1 klatce byl tak beznadziejny ze plakac mi sie chcialo... a ten zlamany Kash i dash palce lizac. Naprawde jezeli chcecie mi wytoczyc bledy (ktorych w tych filmikow nie ma poniewaz zdaniem kolegow robie triki dobrze co nie oznacza ze musze popracowac nad swoim flow czyli stylem), jakie tutaj zamiesciliscie to wejdzie na jakakolwiek stronke o Pk i przeczytajcie czym jest Pk i co to jest Pk pozniej mozecie mnie skomentowac.
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 18:03   #28
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

@Rohen
Prawda w oczy kole, co?
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 18:04   #29
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

@Badzo

?????? ? zdefiniuj to
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 18:08   #30
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen Pokaż post
@Badzo

?????? ? zdefiniuj to
Tu nie ma czego definiowac. Po prostu jestes cienki i nie potrafisz przyjac tego do wiadomosci.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 18:09   #31
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

Dobrze jestem cienki tylk ojest jedno ale poczytaj cos o Pk i wroc . A pozatym moze to bedzie brzmiec jak "prawda w oczy kole" ale powiem ci ze przed kamera jest zawsze stres czy ci dany trik wyjdzie... No coz jutro zabieram sie za krecenie mojego kolejnego filmu i zobaczymy za kilka dni moi mili :***
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 18:14   #32
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen Pokaż post
Dobrze jestem cienki tylk ojest jedno ale poczytaj cos o Pk i wroc . A pozatym moze to bedzie brzmiec jak "prawda w oczy kole" ale powiem ci ze przed kamera jest zawsze stres czy ci dany trik wyjdzie... No coz jutro zabieram sie za krecenie mojego kolejnego filmu i zobaczymy za kilka dni moi mili :***
Ta, tylko ja nie mam o parkourze czytac, ale mam to widziec np. na filmiku. A ten Twoj filmik był cienki.proste? dobra, koniec imprezy, rozchodzimy sie.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 18:22   #33
NervGal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2006

Posty: 304
NervGal ma numer GG 6666666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen Pokaż post
Dobrze jestem cienki tylk ojest jedno ale poczytaj cos o Pk i wroc . A pozatym moze to bedzie brzmiec jak "prawda w oczy kole" ale powiem ci ze przed kamera jest zawsze stres czy ci dany trik wyjdzie... No coz jutro zabieram sie za krecenie mojego kolejnego filmu i zobaczymy za kilka dni moi mili :***

Nie płacz misiu.
NervGal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 18:33   #34
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Rohen jestes zalosny. To jest tibia.pl a nie parkour.pl. Jesli dajesz tu filmik to kazdy bedzie ocenial filmik a nie twoja idiotyczna filozofie. Dales filmik wiec wszyscy oceniaja to jak to wyglada. Chciales zaszpanowac, nie udalo sie. Niektorzy cwicza po kilka lat, sa na o wiele wyzszym poziomie a mimo to nie wydaja filmikow. Tu nie chodzi o to ze jestes na slabym poziomie. Tu chodzi o to, ze na takim poziomie nie mysli sie o filmikach, tylko o cwiczeniu. Zaloze sie, ze wiecej wysilku wlozyles w montaz tego niz w to co na nim pokazales.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen
No coz jutro zabieram sie za krecenie mojego kolejnego filmu i zobaczymy za kilka dni moi mili :***
Moze najpierw sie czegos naucz, a potem mysl o filmikach. Zreszta widac, ze chcesz tylko zaszpanowac. Zalosne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen
traucera
Traceur, a nie traucer, panie znawco.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 13-11-2006 o 18:35.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 18:53   #35
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen Pokaż post
Dobrze jestem cienki tylk ojest jedno ale poczytaj cos o Pk i wroc . A pozatym moze to bedzie brzmiec jak "prawda w oczy kole" ale powiem ci ze przed kamera jest zawsze stres czy ci dany trik wyjdzie... No coz jutro zabieram sie za krecenie mojego kolejnego filmu i zobaczymy za kilka dni moi mili :***
Boże,co wyście zrobili? Teraz chłopak będzie próbował jakiś zabójczych tricków i się zabije..

Rohen,wybacz ale zachowujesz się jak dziecko w tym temacie :/
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 19:38   #36
Aval'yah
Użytkownik Forum
 
Aval'yah's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 593
Aval'yah ma numer GG 8876263 Aval'yah ma login Tlenu aval-yah@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen Pokaż post
jak juz mowilem to SZTUKA PORUSZANIA SIE I ODIZOLOWANIA SIE OD SZARYCH LUDZI (czyli was zwyklych ludzi chodzacych do pracy/szkoly i nie wiedzacych co to jest Parkour).
Czyli że jeśli nie uprawiam Parkour to jest szarym zwykłym człowiekiem a ty megahiperkuwaelitarnym trace-costam? I gdzie tu jest ta twoja "równość"? Zachowujesz sie jak skrzywdzone dziecko, spodziewałeś się, że wszyscy będą cię chwalić, a że tak nie jest to wykręcasz się jakimiś pseudo-zasadami.
__________________
clipside of the pinkeye flight
i'm not the percent you think survives
i need sanctuary in the pages of this book.
gestating with all the other rats
nurse said that my skin will need a graft.
i am of pockmarked shapes
The vermin you need to loathe.
Aval'yah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 19:45   #37
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Dokładnie. Rohen przyjmij to do wiadomości i postaraj się następnym razem. O wiele większy szacunek uzyskasz jeśli następny filmik będzie super niż jeśli ten by był.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 19:55   #38
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen Pokaż post
Dobrze jestem cienki tylk ojest jedno ale poczytaj cos o Pk i wroc . A pozatym moze to bedzie brzmiec jak "prawda w oczy kole" ale powiem ci ze przed kamera jest zawsze stres czy ci dany trik wyjdzie... No coz jutro zabieram sie za krecenie mojego kolejnego filmu i zobaczymy za kilka dni moi mili :***
Pff, a to na żywo jest, że się tak stresujesz?
* Shanhaevel rotfluje

BTW. Jesteś żałosny, brotha.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 20:09   #39
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

ale go pojechalii;d Cóż kiedyś parkour nie było albo nazywało się to bieganiem bez celu dla mnie oba filmiki są słabe a koleś który pokazał ten lepszy pewnie znalazł w necie i możliwość zidentyfikowania takiego jest baaardzo nikła,jeśli nie to gz Kiedyś oglądałem program na tvp 2 bodajże pokazywał Parkour we Francji,to było cośalbo chociażby nowy teledysk David Guetta vs the Egg-love don't let me go?Parkour z dobrą muzyką
ps.
Rohenozerek Lamerek dzisiaj tyle ludzi wyjeżdża ,że naprawdę nie ma czym się chwalić,popracuj nad "parkourem" a jak na początek to widze,że jesteś młody i masz sprawność fizyczną większą niż ja więc powodzenia
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 16:12   #40
Mitthenither
Użytkownik Forum
 
Mitthenither's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 230
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 148
Skille: 104/64
Poziom mag.: 22
Domyślny

@Up
W tym teledysku jest za dużo salt (i innych elementów akro) aby nazwać to parkour'em.... Parkour to nie są salta, tu chodzi o jak najefektYwniejsze a nie najefektOwniejsze poruszanie sie po mieście. Myślę, że o tym wiesz ale lepiej to uściślić :>

@Topic
Co by tu o tym powiedzieć... Rolle na ziemi w trakcie biegu sa bez sensu Ogólnie filmik może być ale musisz potrenować. Nie uważam się za lepszego ale większość rzeczy taka troche niedopracowana (ale nie powiem, Dashe zajefajne ^^). Ćwicz dalej (Musze w końcu dorwać kamere i coś nakrecić póki jeszcze śniegu nie ma >.<)
__________________
Zapraszam do obejrzenia i skomentowania moich tematów ze zdjęciami
Moje zdjęcia
Mine % Friend's screens
~Pierwszy Polski paladyn który zrobił deep fib solo na 52 lv
Mitthenither jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:09.


Powered by vBulletin 3