Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-11-2006, 15:55   #121
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowa Pokaż post
Jesteś pusty? Chcesz coś więcej nowe potworki kup sobie premium jak Ci się nudzi Facc land...
Ech... Mi się nie nudzi, bo w Tibię gram raz na 2 tygodnie. No, ale odpowiedz - gdyby ciebie nie było stać na PACCa to co byś wtedy powiedział? Też kłóciłbyś się, żeby inni kupili PACC? Wrooong! "Nudzi ci się FACC kup PACC" - takie powinno być założenie, jest to dobre i uczciwe. Ale CipSoft specjalnie utrudnia życie, żeby ludziom jak najszybciej znudziło się FACC i kupili płatne konto, które ma wszystko. A to jest złe i nieuczciwe.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kumulus Pokaż post
zgadzam się z takimi ludźmi jak Sowa, Ksen, Sir Nunel, Phil Odaerin, Myst Rydan.
Pacce płacą i wymagają, ale i tak nieprzekonamy takich 13 letnich noobowatych dzieci jak Radek666 , żeby sie cieszyli z tego co mają, ponieważ nie muszą płacić, żeby grać.

@Radek666
sam jesteś idiotą... idź do mamy sie poskarżyć na evul Cipów, że nie chcą ci dać całej gry za darmo -.-
edit: czemu usunąłeś z profilu poziom swojej postaci? 12 level to nie jest tak źle jak na kogoś takiego jak ty...
Płacą i wymagają - i mnie to gówno obchodzi, że płacicie. Wymagajcie, wymagajcie, ale nie wszystkiego dla was. Tak, jestem walniętym noobowatym dzieckiem, co nie zmienia faktu, że ty jesteś jeszcze bardziej 'walnięty i noobowaty'. Próbuje coś zargumentować, ale taki nienormalny człowiek jak on nie przyjmie tego tylko będzie pisał "Wypieprzaj stąd dzieciaku". Co to za różnica czy mam 13 czy 18 lat? Wiele ludzi uważa mnie za inteligentniejszego od wielu starszych, między innymi takich jak ty. Nie muszę płacić bo nie chcę wydawać pieniędzy na tę durną grę (czemu durną? bo trzeba płacić za darmowe granie). Nie jesteś obdarzony darem czytania - ja nie chcę całej gry za darmo. Ja chcę, żeby cała gra nie była płatna. A to jest różnica. Jeśli nie widzisz to pójdź do psychiatry (i tak ci się przyda...). Usunąłem z profilu ten 12 level, bo tą postacią nie gram... A i wiem, że to jest dobrze. Po twoim zachowaniu mniemam, że nawet 20 levelu nie osiągnąłeś...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Nunel Pokaż post
Nom ... nupow sie nieprzekona. Ja gram na facc i zyje, przyznaje racje pacom i sie zgadzam bo gdyby nie oni wogole bym niegral ciesze sie z tego co mam bo i tak na FAC mozna niezle pograc ... styka tych klutni bo tylko sie forum zasmieca. Czekam na wiecej newsow bo podoba mi sie PACC i moze sie zdecyduje na kupienie go.
Czyli uważasz, że jestem nupem, tak? Ach jak miło. Ja też gram na FACC i żyję, gdyby nie oni to byś nie grał? Bullshit! Gdyby nie większość z nich to byś grał jeszcze lepiej niż teraz. Skoro grasz na FACCu to czemu masz w profilu Elite Knight?


A i jak chcecie coś napisać, to nie piszcie "Idź się zsikać", "Popłacz się", "Jebany gówniarz", "Noob" etc. bo to jeszcze bardziej pokazuje na jakim jesteście poziomie, bo nawet 10-latek potrafi argumentować.

PS. Jak już nie mieliście siędo czego przyczepić, to przyczepiliście się do mojego wieku. "Choć ma rację zwyzywać aby się odwalił, bo ja płace, wymagam i jestem mastah".
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

Ostatnio edytowany przez Radek 666 - 18-11-2006 o 15:57.
Radek 666 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2006, 16:02   #122
Sir Nunel
Zbanowany
 
Sir Nunel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Olkusz
Wiek: 35

Posty: 250
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nunelek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 31
Skille: 79.69
Poziom mag.: 12
Domyślny

Czyli uważasz, że jestem nupem, tak? Ach jak miło. Ja też gram na FACC i żyję, gdyby nie oni to byś nie grał? Bullshit! Gdyby nie większość z nich to byś grał jeszcze lepiej niż teraz. Skoro grasz na FACCu to czemu masz w profilu Elite Knight?

Zmienilem juz ja niewyzywam tych, ktorzy niemaja paca bo rozumiem niemasz kasy niekupuejsz ale niepisz ze kurcze powinienes miec wiecej normalne place wiec wymagam, zyjesz czlowieku ? czy tylko w tibie patrzysz tak jest wszedzie nie tylko w grze.
Sir Nunel jest offline  
stary 18-11-2006, 16:07   #123
Lunar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 11 2006

Posty: 4
Domyślny

dobra skonczcie bo ci z tym paccem mam nadzieje ze zrozumieli chociarz to wontpliwe i teraz obydwaj macie racje wienc skonczmy ten temat
Lunar jest offline  
stary 18-11-2006, 16:09   #124
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Nunel Pokaż post
Zmienilem juz ja niewyzywam tych, ktorzy niemaja paca bo rozumiem niemasz kasy niekupuejsz ale niepisz ze kurcze powinienes miec wiecej normalne place wiec wymagam, zyjesz czlowieku ? czy tylko w tibie patrzysz tak jest wszedzie nie tylko w grze.
Jesus Christ.... Wszyscy teraz z 'Płace to wymagam'. Niech sobie wymagają ile chcą - i tak mają już ogrom wszystkiego. Jak będą dodawać 50% dla PACC 50% dla FACC to będą mieli za mało? Oni będą mieli WSZYSTKO a inni, którzy nie kupili tylko POŁOWĘ. Tak też jest źle? No oczywiście, bo płacicie i wymagacie. Każdy członek CipSoftu musi wyżywić żonę, jedenaścioro dzieci, 3 psy, 8 kotów i 22 złote rybki a zarabia nędzne grosze, więc musi wycisnąć z FACCów co się da...

@down
Już, każdy, twoją, więc...
Zajrzyj do słownika ortograficznego proszę...
A i wydaje mi się, że każdy wie o co chodzi, ale nikt się z tym nie pogodzi...
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

Ostatnio edytowany przez Radek 666 - 18-11-2006 o 16:21.
Radek 666 jest offline  
stary 18-11-2006, 16:12   #125
Lunar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 11 2006

Posty: 4
Domyślny

Dobra zamknij jusz sie bo sie powtarzasz a chyba karzdy jusz zajarzyl twojom aluzje wienc niema sensu jusz sie rozpisywac i wracac do problemu !!
Lunar jest offline  
stary 18-11-2006, 16:29   #126
Praktikerman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem czy ktoś to powiedział, ale te tajemnicze bractwo to Explorer SOCIETY

(jakby coś to tego nie wiem)

www.tibia.erig.net Search --> Explorer Society
 
stary 18-11-2006, 16:43   #127
Explorer of Hell
Użytkownik Forum
 
Explorer of Hell's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 31

Posty: 357
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 95~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lunar Pokaż post
Ludzie popierwsze nieobrzucajcie radka wyzwiskami typu noob itp bo pewnie i tak niewiecie co to znaczy po drugie przyznaj mu racje i wam wy palcicie za tibie wymagacie ale nie muwice ze facc som noobami bo jak ktos niema pieniendzy to tesz go nazywasz frajerem czy noobem ze wy macie bogatych starcyh kturzy wam zaplacom za facc to nieznaczy ze ktos inny musi takich miec wienc zamknijcie mordy na temat pieniendzy!!
"...ze wy macie bogatych starcyh kturzy wam zaplacom za facc to nieznaczy ze ktos inny musi... " To zdanie rozwalilo mnie najbardziej
Od kiedy to placi sie za FACC ?! Wedlug mnie Facc to znaczy Free Account No i zamiast na forum to zajrzyj lepiej do slownika

Topic@
Zapowiada sie ciekawie, ale Cipsoft troche przesadza z dodawaniem nowych terenow. Powinni wkoncu dodac jakies nowe czary, moze nowa profesja? no i jakies tajemnicze questy itp...
Explorer of Hell jest offline  
stary 18-11-2006, 16:48   #128
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Praktikerman Pokaż post
Nie wiem czy ktoś to powiedział, ale te tajemnicze bractwo to Explorer SOCIETY

(jakby coś to tego nie wiem)

www.tibia.erig.net Search --> Explorer Society
O lol. Tibian Explorer Society już jest... :d
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
stary 18-11-2006, 16:53   #129
Lunar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 11 2006

Posty: 4
Domyślny

Morzesz jusz swojego posta edytowac bo poprawilem blond . I nielap za sluwka bo nieprzeczytalem dokladnie postac i ty z tego robisz afere bo zle napsialem LOL!! A po pierwsze jak bys niewiedzial to profesji niedodadzom bo niechcom zmieniac kierunku gry tesz niebendzie zadnych 3d itp wienc niema sie co łudzic.
Lunar jest offline  
stary 18-11-2006, 17:07   #130
Valas Hune
Użytkownik Forum
 
Valas Hune's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2006
Lokacja: Gorzów Wielkopolski

Posty: 83
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Valas Hune ma numer GG 8818499
Domyślny

Ja w sumie też rozumiem, że nowe tereny etc. powstają tylko dla pacc. Jak wszyscy tu wspominają, to właśnie tylko dzięki paccom CipSoft zarabia, a FACC i tak mogą sobie pograć. Tibia jest na tyle rozbudowaną grą, ma tyle expowisk, więcej wg mnie niż jakiekolwiek MMORPG, że narzekanie FACC jest całkowicie bezpodstawne. Na faccu również można poexpić!
Valas Hune jest offline  
stary 18-11-2006, 18:11   #131
Vicious
Użytkownik Forum
 
Vicious's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006
Lokacja: Ursus

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 85
Skille: xx/24
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lunar Pokaż post
Morzesz jusz swojego posta edytowac bo poprawilem blond . I nielap za sluwka bo nieprzeczytalem dokladnie postac i ty z tego robisz afere bo zle napsialem LOL!! A po pierwsze jak bys niewiedzial to profesji niedodadzom bo niechcom zmieniac kierunku gry tesz niebendzie zadnych 3d itp wienc niema sie co łudzic.
Za słówka ? Człowieku nawet w przedszkolu lepiej piszą od ciebie.

mo(rz)esz
ju(sz)
bl(on)d
sl(u)wka
nie_dodadz(om)
nie_chc(om)
te(sz)
nieb(en)dzie
wi(en)c

() błędy ort
_ spacja.
Zamiast grać w tibie to może pouczysz się ortografii? I nie zasłaniaj się dysleksją bo tylko cię wyśmieją.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kumulus Pokaż post
Pacce płacą za gre i muszą mieć coś więcej niż noobki takie jak ty, które 70% gry spędzają pod depo zamiast expić i dołączyć do elity takiej jak ja
Wiesz jesteś żałosny. Mimo tych rzekomych 17 lat nie dorastasz do pięt radkowi666. On w grzeczny sposób przedstawia swój punkt widzenia a ty jak ostatni burak zaczołeś mu wrzucać od nooków. Ty i elita? Dobre sobie. To że masz 60+ lvl i Pacc nie oznacza że należysz do jakiejś elity.
A i nie wszyscy gracze bez pacca to nooby tak jak nie wszyscy z paccem to pro np. ty .

Ostatnio edytowany przez Vicious - 18-11-2006 o 19:39.
Vicious jest offline  
stary 18-11-2006, 18:16   #132
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

No ja wam powiem tylko tyle,
Gdyby nie płacili premium acc. to by nie było waszej ukochanej tibii.
A jakby nie było dodatków dla pacc to nikt by nei płacił zeby grać.
Ile razy można wałkować że utrzymanie tylu serwerów kosztuje bardzo dużo?
To tak jakbyś ukradł pewną rzecz ze sklepu, jak ci sie to coś zepsuje to nei masz prawa do gwarancji. Jeżeli was nei stać na pacca, albo jesteście zbyt skąpi to dobrze rozumiem, ale nie możecie nic wymagać, bo nie płacicie - nic wam sie nie należy. Może jesteście za mało dojrzali żeby tą kwestie zrozumieć.
Ale tak było jest i będzie - free acc. jest jak wersja demo, musisz zapłacić żeby mieć pełną. (ta ale nei można scrackować)
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline  
stary 18-11-2006, 18:28   #133
Explorer of Hell
Użytkownik Forum
 
Explorer of Hell's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 31

Posty: 357
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 95~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lunar Pokaż post
Morzesz jusz swojego posta edytowac bo poprawilem blond . I nielap za sluwka bo nieprzeczytalem dokladnie postac i ty z tego robisz afere bo zle napsialem LOL!! A po pierwsze jak bys niewiedzial to profesji niedodadzom bo niechcom zmieniac kierunku gry tesz niebendzie zadnych 3d itp wienc niema sie co łudzic.
Czy ja napisalem cos o 3D ?!
Widze, ze dalej nie zajrzales do slownika.
Explorer of Hell jest offline  
stary 18-11-2006, 18:45   #134
Ksen
Użytkownik Forum
 
Ksen's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2005
Wiek: 38

Posty: 103
Imię: Ksen
Profesja: Elite Knight
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 159
Domyślny

@radek 666
No no dajcie wszystko dla facc wogole facc ROX ejjj ale czemu oni robia updaty dla pacc nooo niech zrobia 5 updatetow dla facc albo z 50 albo wogole niech wywala pacc , kurde koles rozbrajasz mnie nie wiem po co sie wogole udzielasz jak cie cos gryzie to wez idz sobie zrob dobrze a nie klucisz sie z ludzmi ktorzy placa za gre , dziekuje nie mam wiecej pytan...
__________________
"Remember to keep yourself alive,
there is nothing more important than that"
Ksen jest offline  
stary 18-11-2006, 19:05   #135
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lunar Pokaż post
Morzesz jusz swojego posta edytowac bo poprawilem blond . I nielap za sluwka bo nieprzeczytalem dokladnie postac i ty z tego robisz afere bo zle napsialem LOL!! A po pierwsze jak bys niewiedzial to profesji niedodadzom bo niechcom zmieniac kierunku gry tesz niebendzie zadnych 3d itp wienc niema sie co łudzic.
Możesz, już, błąd, nie łap, słówka, niedodadzą, niechcą, też, niebędzie, więc.

Weź ty pisz najpierw w Wordzie, później zamieszczaj to na forum, bo pożal się Boże...

Zresztą, co twój post ma wspólnego z tematem? Ktoś napisał coś o nowych profesjach, Tibii w 3d? O.o

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ksen Pokaż post
@radek 666
No no dajcie wszystko dla facc wogole facc ROX ejjj ale czemu oni robia updaty dla pacc nooo niech zrobia 5 updatetow dla facc albo z 50 albo wogole niech wywala pacc , kurde koles rozbrajasz mnie nie wiem po co sie wogole udzielasz jak cie cos gryzie to wez idz sobie zrob dobrze a nie klucisz sie z ludzmi ktorzy placa za gre , dziekuje nie mam wiecej pytan...
I jeszcze pierdolisz od rzeczy. Zacytuj mi:
1. Gdzie napisałem, żeby dawać wszystko dla FACC? Ja pisałem, żeby dodawać więcej dla PACC, ale bez przesady -.-.
2. Czemu robią updaty TYLKO I WYŁĄCZNIE dla PACC. To z 5 updatami dla FACC to była ironia...


Kłócę się z ludźmi którzy płacą za grę. Płacicie za grę i jesteście lepsi? Taaak? Wy jesteście Bogami, my jesteśmy waszymi niewolnikami, uważaj bo ci jeszcze buty wypastuję...

Aha, i pisz moję imię z DUŻEJ litery, z szacunku dla inteligentniejszego...
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

Ostatnio edytowany przez Radek 666 - 18-11-2006 o 19:27.
Radek 666 jest offline  
stary 18-11-2006, 19:19   #136
Holda
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 10 2006

Posty: 20
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 8
Skille: 17/19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vicious Pokaż post
Ty i elita? Dobre sobie. To że masz 60+ lvl nie oznacza i masz Pacc nie oznacza że należysz do jakiejś elity.
A i nie wszyscy gracze bez pacca to nooby tak jak nie wszyscy z paccem to pro np. ty .
No, dobrze mówi... KUMULUS, moge podać (temu o kim mowa) przynajmniej 10 osób z FACC-em, którzy grają lepiej niż osoby z PACC-em (nie mówie o wszystkich, więc nie pisać mi tu bezsęsownych postów o tym, że obrażam ludzi...). PACC płaci za gre i mają dużo więcej niż FACC, ale to nie oznacza, że są lepsi... Nie trzeba płacić za grę żeby być super, cool i w ogóle najlepszym graczem...
Holda jest offline  
stary 18-11-2006, 19:32   #137
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Clathorn Pokaż post
@khalak
wiesz jak ja zbieram na pacca?? : | | mniejwiecej codziennie wyciagam po 2 zl od starszych etc... wystarczy nie kupowac: browarow, fajek, batonow, chipsow etc. I zaloze sie ze kazdy kto by chcial moglby uzbierac na tego pacca : )
btw. przynajmniej ty madrze gadasz z tym faccem : ) a tak apropo juz 3 raz mowie : czy moglby mi ktos wyjasnij co znajdowalo sie w pits of inferno, knightwatch tower i co to jest ruthless seven?
Nie wiem czy ktos pisal, bo lekcje ide robic, wiec nie chce mi sie czytac. Ale niestety sa tez tacy gracze ktorym rodzice 2 zl nie dadza, bo sami nie maja
@radek 666
Czesciowo sie z Toba zgadzam, ale prawda jest taka ze CipSoft sie utrzymuje ze sprzedawania PACCy i nie moze stac sie tak ze nie beda mieli dac swoim dzieciom co jesc, bo 3/4 graczy woli grac na FACCu bo maja niewiele mniej niz PACC. O nich tez trzeba myslec. Ale sa gry, w ktorych platne konto wiele nie wnosi, np. OGame - płatne konto nie wnosi jakichś np. nowych galaktyk itp., tylko jest rozwiązaniem dla leni. Każdy kto jest w temacie bedzie wiedział dlaczego im ułatwia życie
PZDR
__________________
Khalak jest offline  
stary 18-11-2006, 19:44   #138
Saviour
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: W biednym kraju
Wiek: 32

Posty: 595
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 65
Skille: 76/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Radek, uważaj czasami na wulgaryzmy w stylu "piep****ć" i wyluzuj trochę. Czy ty myślisz, że z tych Pacców to ci co w CIP Sofcie pracują są w stanie utrzymać rodziny? Chyba tych 4 panów założycieli... reszta ma pewnie drugą albo i trzecią pracę bo niektórzy udzielają się tylko i wyłącznie raz na pół roku gdy trzeba nowy update dać... To chyba logiczne, że chcą zarobić jak najwięcej? To już nie jest głupia gierka którą podczas lekcj iinformatyki z nudów skleciło 4 studentów, to jedna z najlepszych MMORPG jakie istnieją! Moim zdaniem powinni w metodach płatności dodać tylko 1 rzecz - instalator na płytce, która trzea kupić - noobów by było z 10 razy mniej a i zarobiliby trochę więcej na tych co nie chcą kupić PACC a 10 zeta na gierkę mogą dać...
__________________
To tylko gra, pamiętajcie o tym
Saviour jest offline  
stary 18-11-2006, 19:55   #139
Mastermind Toothy
Użytkownik Forum
 
Mastermind Toothy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 217
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 48
Skille: 70+/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Omg, przestańcie się kłucić jak głupie dresy -.- Ema ema yooo reprezentuję biedę jebać policję yoooo HWDP nie ma za co pacca kupić yooo jeb!@ CIPSoft yoo!!
@Radek666
Nudzi Cię Facc ?? To kup pacc, a nie opierd~!@#$ wszystkich innych, którzy mają swoje zdanie. Jeśli nie zgadzasz się z nimi to nie odpowiadaj na ich posty i tyle -.-
__________________
Shippuuden fan.
Ero-sennin fan!
Icha Icha Paradise reader.
Yondaime Hokage-sama no Konohagakure no Sato.
Infamous #1 Pimp of Konoha!
Mastermind Toothy jest offline  
stary 18-11-2006, 19:56   #140
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666 Pokaż post
Możesz, już, błąd, nie łap, słówka, niedodadzą, niechcą, też, niebędzie, więc.
A ja zawsze myślałem, że nie dodadzą, nie chcą oraz nie będzie. Dobrze jednak wiedzieć, że jest inaczej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khalak
Ale niestety sa tez tacy gracze ktorym rodzice 2 zl nie dadza, bo sami nie maja
Aha, ale na komputer i internet ich stać? No to ciekawe.

Btw., czy to naprawdę jest problem zarobić samemu? Chociażby sprzedając kasę tibijską na allegro.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."

Ostatnio edytowany przez P0nury - 18-11-2006 o 19:58.
P0nury jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:38.


Powered by vBulletin 3