Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-08-2004, 09:47   #1
Dragon Conqueror
Użytkownik forum
 
Dragon Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 18
Dragon Conqueror ma numer GG 3801027
Domyślny Jednak polacy to nooby

Zawsze zastanawiałem się dlaczego powszechnie jesteśmy uznawani jako nooby, thiefy i pkerzy. Jednak teraz już wiem, po raz 5 widze takie coś i po raz 5 z adresem .pl I wy się dziwicie nawet dziecko potrafi rozróżniać adresy pl,fr,de i wiadomo skąd ten koło jest.


Nie mówie, że wszyscy ale dużo jest wyrzutków.
Dragon Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-08-2004, 09:54   #2
Master_of_Lecken
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hehe albo pacc za darmo... <na rok oczywiscie> www.(cenzura).pl HAIL ELYSIA!!!ELYSIA RULEZ!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 11:09   #3
Kajko
Użytkownik Forum
 
Kajko's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: W domu

Posty: 108
Stan: Niegrający
Kajko ma numer GG 9109132
Smutny

=/ ja to nie wiem tyle jest ludzi którzy krzyczą pacc za free na jakieś stronie to chyba musi być skuteczne jeśli tyle jest takich ludzi jednak ludzie muszą się nabierać bo tak to już by sobie dali spokuj i przestali z tym pacciem za free przynajmniej ja tak myśle
__________________
Jebać tibie

<Avatarem pozdrawiam idiotów

S.K.L.E.P - Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś

Kajko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 11:12   #4
customer17
Użytkownik Forum
 
customer17's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2004
Lokacja: Gdzie mieszkasz?
Wiek: 36

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Silence Army
Świat: Secura
Poziom: 154
Skille: 98/94
Poziom mag.: 7
Cool heh

czyz nieuwazacie ze wiekszosc polakow jest po prostu załosna? bo ja tak uwazam wiekszossc noobow jakie spodkalem to byli polacy oczywiscie zdaza sie jakis br ale napewno nei tak czesto jak polacy... to jest przykre ale coz poradzic noob bedzie noobem tego niezmienimy trzeba ich tepic ^^ pozdro
__________________
http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm
NAUKA OBSLUGI FORUM WEJDZ I SIE NAUCZ...

customer17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 16:10   #5
Lares
Użytkownik forum
 
Lares's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 20
Smutny

kilku moich kolegów nadziało się na to ja tam wiedziałem że hackują i nie wchodziłem btw. ELYSIA RULLEZZZ
Lares jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 16:18   #6
Druciarz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 08 2004

Posty: 5
Domyślny

Nie wiem jak ludzie się na to nabierają.
Druciarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 17:20   #7
Hideki
Użytkownik forum
 
Hideki's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Wiek: 36

Posty: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druciarz
Nie wiem jak ludzie się na to nabierają.
Nabieraja sie dlatego bo zazwyczaj sa to nowi gracze ktorzy wierza w takie rzeczy, a nOObki to wykorzystuja i dlatego jest sporo takich osob sprzedajace "darmowe pacc'e"
Hideki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 17:30   #8
The_FaLLen
Użytkownik Forum
 
The_FaLLen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 204
Stan: Na emeryturze
The_FaLLen ma numer GG 1972913
Domyślny

Dużo jest niestety takich ludzi co sią na to nabierają , żal mi ich bo wierzą w rzecz niemożliwą PACC za darmo . Niestety większość takich ofert to polacy . Wszystkie stronki tego typu mają zazwyczaj końcówkę .pl . Nie widziałem jeszcze żadnej innej tego typu domeny tylko takie www.hack.me.noob.pl . Jesteśmy poprostu takim narodem nie liczą się inni tylko my sami . Sprobojcie spytać się gościa który krzyczy "Sell premium account " skąd jest napewno powie że z Polski . taka jest smutna prawda o nas polakach.
The_FaLLen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2004, 00:16   #9
Kostuch
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

szkoda ze tak pozno to zauwazyles.... wole zaufac Swedowi niz Polakowi. Jesli polak i Szwed chcieli byc na chwile moj stuff bo chca sobie zrobic SS to wolalbym dac Szwedowi bo wiem ze Polak nie odda(oczywiscie nikomu bym nie dal). Jesli trenie sobie na rotch i ktos przyszedl i mi je zabil to ja odrazu mowie cos w stylu "glupi debilu czemu zabijasz mi roty jak trenie?"(ale uzywam gorszych slow) bo oczywiste jest ze to Polak. Przykladow jak te jest mnostwo. Oczywiscie sa wyjatki

PS. cholera czemu ciagle dajecie mi reputacje -? co wam sie nie podoba w moich wypowiedziach?:[ wiecie ze mowie prawde ale nie mozecie sie z tym pogodzic?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2004, 08:55   #10
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

tz to zauwazylem. NIektrorzy polscy gracze są gosi od brazylijczyków (br? i chyba nigdy sie nie dowiem dlaczego tak jest.
trudne dziecinstwo? Awaria w czarnobylu?
Xavery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2004, 08:59   #11
Dragon Conqueror
Użytkownik forum
 
Dragon Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 18
Dragon Conqueror ma numer GG 3801027
Domyślny

Jak byłem w Słowacji to w sklepie była taka tabliczka "Polaku nie kradnij"
Wszędzie jesteśmy rozpoznawani niestety ze złej strony
Dragon Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 14:04   #12
Kajko
Użytkownik Forum
 
Kajko's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: W domu

Posty: 108
Stan: Niegrający
Kajko ma numer GG 9109132
Smutny

fakt są wyjątki ja naprzykład mam troche takich kolegów którym moge zaufać a oni mogą mi (nieznam ich z rl) czasami pożyczamy sobie jakieś rzeczy i zawsze oddajemy więc jednak dobrzy ludzie też grają w tibie i jeszcze oni powstrzymują nas przed zwariowaniem przez tych noobów


co o tym "Polaku nie kradnij" to właśnie o tym mówi piosenka 52 Dębiec którą mam w skrócie w podpisie, jeśli ktoś słyszał tą piosenkę to wie oco chodzi.

Aha i nie ma się tu czemu dziwić po takich sytuacjach jaka była ostatnio chyba w niemczech że pijany polak rozjechał jakiś tam ludzi i uciekał przed policją polacy sami sobie wystawiają taką opinie =/
__________________
Jebać tibie

<Avatarem pozdrawiam idiotów

S.K.L.E.P - Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś


Ostatnio edytowany przez Kajko - 28-08-2004 o 14:10.
Kajko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 14:10   #13
Master Of Dragon
Użytkownik Forum
 
Master Of Dragon's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2004
Lokacja: Barlinek
Wiek: 31

Posty: 71
Master Of Dragon ma numer GG 1906892 Master Of Dragon ma login Tlenu voltex200
Domyślny

LOL
OMFG

Polacy to n00vy ,patrzcie nawed ten filmik w dziele Filmy co polak polaka zabija za line,LOLZ

Ps: Elysia SuX!!!!! Odeszłem od niej bo miałem 7 dedów w jeden dzień od PKerow m,in za to ze nie odpowiedzialem na pytanie: BR?
__________________
Yo ziomale !
Gram na Hamonii xP
Master Shen , Sorcek mam zamiar wybrac sie na cos mocniejszego(Banshee),jak chcesz isc to wal w grze ;d do Master Shena
Cya
Master Of Dragon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 14:34   #14
Kostuch
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

szkoda tylko ze kazdemu to lata... i tak bedzie kradl, zabijal, lurowal itp. Bo jemu to wisi ze Polacy maja taka reputacje. No ale co sie dziwic? Wiekszosc playerow ma tu ok 12-14 lat. Takie dzieci jeszcze nie mysla.

PS. dobrym dowodem na to ze jestescie zalosni jest to ze ciagle dajecie mi ujemna reputacje. A za co? Bo mowie prawde? Albo jednemu sie nie spodobalo to co powiedzialem i nasyla na mnie kumpli. Ale mi to wisi. Co wam to da? Przez to pokazujecie jacy jestescie zalosni i to wy jestescie gorsi(zwracam sie do tych co ciagle mi daja -).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 14:41   #15
Kajko
Użytkownik Forum
 
Kajko's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: W domu

Posty: 108
Stan: Niegrający
Kajko ma numer GG 9109132
Domyślny

nie chce tu wywoływać kłutni ale to że ja mam 14 lat to nieznaczy że jestem jakimś noobem i że mi to wisi ...

Hip-Hop prawde ci powie
__________________
Jebać tibie

<Avatarem pozdrawiam idiotów

S.K.L.E.P - Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś

Kajko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 15:00   #16
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Ktoś tu napisał, że zdarzają się jakieś "burki" (br). Muszę wam powiedzieć, że Brazylijczycy wcale nie są tacy źli - mają ciężki do opanowania język, ale świetnie można się z nimi porozumieć po angielsku - mam kilku przyjaciół w Tibii, i większość to brazilijczycy. Pewnie dostanę minusa, (wiem, wiem, lokalny patriotyzm) ale większość polaków jest po prostu nie do opisania - jak ja widzę takiego pola, który rozmawia z, powiedzmy, anglikiem, i psuje opinię o polakach, po prostu ręce (i nie tylko) opadają . I potem się dziwić TAKĄ opinią o "polackach" wśród innych krajów - kiedy gadałem na Deafulcie z kolegą podszedł obcokrajowiec i powiedział (cytuję): "OMG, It's a noobish language?" Załamałem się po prostu . Po chwili podzedł mój kolega do niego i powiedział: "I speak polish or englaesh." Nie mówię, że wszyscy polacy to nooby, (moi przyjaciele wiedzą, że jestem polakiem i nadal utrzymujemy doskonałe stosunki między nami) ale zdecydowana większość. Mogę nawet rzec, że największy procent noobów to polacy. (nie bijcie mnie, proszę! Odłóż ten bejzbol...) Spójrzcie zresztą na arty Youriego - jak ja to widzę, to odnoszę wrażenie, że tak właśnie jest... I nie wiem, czy śmiać się, czy płakać - każdy, kto przechodzi obok mnie, myśli od razu że jestem noobem - nie mogłem kupić serpent sworda, bo powiedziałem, że jestem z Polski - sprzedawca dał mi ignora. Nie wszyscy polacy, powtarzam - Von Ulryk jest dorosłym panem, (pewnie pamięta czasy, kiedy Thais było jdynym miastem ) jego rodzina gra w Tibię (tak słyszałem ) i nie wiem, czy ktoś by go oskarzył o noobostwo (pewnie nawet deda by nie miał - właśnie dlatego...) I nie podlizuję się jemu wcale.

Re down: I chwała Ci za to - naprawdę mało jest ludzi, którzy fakt, że większość rodaków jest n00bami,przyjmują z takim spokojem... prawdą też jest, że nie można się cały czas śmiać z innych - musimy też umieć śmiać się z samych siebie...

Ostatnio edytowany przez Descartes - 28-08-2004 o 15:41.
Descartes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 15:24   #17
Musky Lord
Użytkownik forum
 
Musky Lord's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Andrychów
Wiek: 33

Posty: 26
Musky Lord ma numer GG 3238795 Adres Jabbera do Musky Lord
Król

ja sam nie wiem czy jesteśmy nOObami, wiem że zdarza sie że oszukujemy,kradniemy lub dajemy pacc za free hehehe ale to juz jest taka nasza natura są ludzie nOOb'y
Musky Lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 21:21   #18
Oszust
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 52
Domyślny

Wiem to bezsensowne. Takich noobow powinno sie karac i podawac do gma.
__________________
...Pojawiam sie i znikam taka rola magika, przy tym trwam jestem tam gdzie paktofonika...
Oszust jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 18:44   #19
Viperiusz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 28
Evul

hamstwo sie szeży!!!! teraz na trade to co jakies 10 sekund jest idiotyczne ogloszenie na pacc ale ten na hack.i ciekawe jak nazwali by pacc na 5 dni hmm...
Pacc reklamowy??
__________________________________________________ _______________
Viperiusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:46.


Powered by vBulletin 3