Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-12-2006, 19:15   #1001
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

Skoro Vision to takie mastahy i roz*pierd*alacze to czemu boja sie wyjsc z nami na Open Battle ?0.o

Od 2 tygodni czekamy na open i sie doczekac nie mozemy a oni wyjda razn a jakis czas o 12 w nocy zabic jedna osobe i mysla ,ze tym wygraja wojne..
Troche smieszne nie sadzicie ? Co z tego ze oni nam kgoos zabija jak za 2-3 dni lv jest odrobiony,a im jedyne co pozostaje to siedziec w pz albo wyjsc na nocne lowy i szybko spie*dalac przed save servem..
__________________
Never gonna change...
Fallathanu jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-12-2006, 20:17   #1002
Hellsir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 159
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
Skoro Vision to takie mastahy i roz*pierd*alacze to czemu boja sie wyjsc z nami na Open Battle ?0.o

Od 2 tygodni czekamy na open i sie doczekac nie mozemy a oni wyjda razn a jakis czas o 12 w nocy zabic jedna osobe i mysla ,ze tym wygraja wojne..
Troche smieszne nie sadzicie ? Co z tego ze oni nam kgoos zabija jak za 2-3 dni lv jest odrobiony,a im jedyne co pozostaje to siedziec w pz albo wyjsc na nocne lowy i szybko spie*dalac przed save servem..
To prawda , a wy nie mówcie, że ilość fragów to wszystko, jeśli oni sie boją wyjść na next open.
__________________
~ Friends Above ALL ~
Hellsir jest offline  
stary 02-12-2006, 21:14   #1003
esdek
Użytkownik Forum
 
esdek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2006
Lokacja: Ulanów

Posty: 145
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Skille: 80+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
Skoro Vision to takie mastahy i roz*pierd*alacze to czemu boja sie wyjsc z nami na Open Battle ?0.o

Od 2 tygodni czekamy na open i sie doczekac nie mozemy a oni wyjda razn a jakis czas o 12 w nocy zabic jedna osobe i mysla ,ze tym wygraja wojne..
Troche smieszne nie sadzicie ? Co z tego ze oni nam kgoos zabija jak za 2-3 dni lv jest odrobiony,a im jedyne co pozostaje to siedziec w pz albo wyjsc na nocne lowy i szybko spie*dalac przed save servem..
Nie boją się gdyż były conajmniej 2 open battle. I 2 razy dostaliście pożądnie w dupe..Racja??

Snake Atakami nie wygrają wojny ,ale poważnie zniechęcą tych co wcześniej padli do odrabiania strat.
__________________
"Jeśli chcesz być kimś, musisz najpierw być sobą".

Łukasz

Wejdź,zarejestruj się.To nic nie kosztuje a możesz jedynie pomóc sobie i mnie )
esdek jest offline  
stary 02-12-2006, 21:15   #1004
alahakbar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 143
Domyślny

Ja Ci odpowiem o wielki pvp wymiataczu, pogromco sacho pansy(czy jak mu tam), postrachu wszystkich low lvli i penetratorze psich odbytow.

Otoz ludzie w Vision nie sa tak glupi jak Ty i wiedza ze jezeli dojdzie do open battle to nie bedzie to uczciwa walka, zapewniam Cie ze gdyby byla mozliwosc spotkania sie w jednym miejscu bez innych graczy to oni by sie na to zgodzili. przypomnie Ci ze bylo juz kilka open battle:1-ankrahmun gdzie aberratio wygralo, 2-pustynia vision wam dokopalo, 3-ankrahmun gdzie save serwer ratuje dupe dla wielu graczy z aberratio, 4-of vision was ownowalo(o ile dobrze pamietam bylo tam 8 graczy z vision i 12 z aberratio wiec mozna to nazwac open battle) 5-cyklopilos nie bylo to co prawda planowane open battle lecz walczylo tam 10 czlonkow z vision(moge wymienic all) i okolo 15+ czlonkow aberratio. Aberratio wygralo tylko jeden open batlle a na karzdym nastepnym dostawalo mocno po dupie.

Wiec prosze oszczedz sobie tej glupiej gadki, wiem dobrze ze aberratio walczy nadal tylko dlatego ze taifun im pomaga(ostatnio zaczal huntowac tolika bez powodu, bil anabolla i katrile na open battle, finansuje magramiego, oraz ze petro gra magramim na niektorych open battle).

No i ostatnie. Skoro aberratio jest takie mocne to dlaczego we fragach jest 25:49?? przypomne ze na poczatku wojny kiedy kiedy barles i montura nie brali w niej udzialu stosunek fragow wynosil 20:7 dla aberratio.
alahakbar jest offline  
stary 02-12-2006, 22:08   #1005
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
Skoro Vision to takie mastahy i roz*pierd*alacze to czemu boja sie wyjsc z nami na Open Battle ?0.o

Od 2 tygodni czekamy na open i sie doczekac nie mozemy a oni wyjda razn a jakis czas o 12 w nocy zabic jedna osobe i mysla ,ze tym wygraja wojne..
Troche smieszne nie sadzicie ? Co z tego ze oni nam kgoos zabija jak za 2-3 dni lv jest odrobiony,a im jedyne co pozostaje to siedziec w pz albo wyjsc na nocne lowy i szybko spie*dalac przed save servem..
omg, jeszcze tylko ciebie i twoich zajebistych postow brakowalo tutaj...
kostooch jest offline  
stary 02-12-2006, 22:33   #1006
esdek
Użytkownik Forum
 
esdek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2006
Lokacja: Ulanów

Posty: 145
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Skille: 80+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alahakbar Pokaż post
Ja Ci odpowiem o wielki pvp wymiataczu, pogromco sacho pansy(czy jak mu tam), postrachu wszystkich low lvli i penetratorze psich odbytow.



Hahahahah Pwn3d.. Ale mu dojebałeś Dobre.
__________________
"Jeśli chcesz być kimś, musisz najpierw być sobą".

Łukasz

Wejdź,zarejestruj się.To nic nie kosztuje a możesz jedynie pomóc sobie i mnie )

Ostatnio edytowany przez esdek - 02-12-2006 o 22:35.
esdek jest offline  
stary 02-12-2006, 23:58   #1007
Silna-Monisia
Użytkownik Forum
 
Silna-Monisia's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 30
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Gildia: Death Angels
Świat: Furora
Poziom: 55
Skille: ^_^
Poziom mag.: 53
Domyślny

pavodi ejst trsozke smieszny... 2 haki i taki vl ma ciagle :/ jak on daje sie hakowac :/ dobrze przyanjneij ze go nei rokuja
ale skzoda ze mi aksy nei mzoe oddac mojej :/
__________________
The Word Is Mine

@->->--
One liVe
Moment Live


scren and foto: http://s143.photobucket.com/albums/r140/kisss333/
Silna-Monisia jest offline  
stary 03-12-2006, 00:07   #1008
Hellsir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 159
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alahakbar Pokaż post
[...]

Wiec prosze oszczedz sobie tej glupiej gadki, wiem dobrze ze aberratio walczy nadal tylko dlatego ze taifun im pomaga(ostatnio zaczal huntowac tolika bez powodu, bil anabolla i katrile na open battle, finansuje magramiego, oraz ze petro gra magramim na niektorych open battle).
[...]
Ale powiedziałeś widać, że gów*o wiesz, a ujdajesz skarbnice wiedzy. I ci wyjaśnie w punktach, żebyś przypadkiem sie nie pogubił, postaram sie w 3 punktach, bo podejrzewam, że cieżko ci dalej liczyć.

1) Taifun huntując kogoś ma powody i uwierz mi, że za friko nikt nie jest huntowany. A Katrila już dobrze wie co z Harceshem robili na wojnie (np.: Cat Nabu)

2) To nie jest prawda, że finansuje Magramiego, jeśli twierdzisz, że tak jest to UDOWODNIJ MI TO TUTAJ!!

3) I ostatnie Petro wcale nie gra na Magramim, jeśli twierdzisz, że to prawda to UDOWODNIJ. (np.: puść nagranie z TS, screeny).

Myśle, że nie trzeba ci więcej tłumaczyć, chociaż to i tak za dużo na twoje bardzo ograniczone rozumowanie w tym temacie i zastanów sie co wypisujesz , bo sam chyba nie wiesz co mówisz.
__________________
~ Friends Above ALL ~
Hellsir jest offline  
stary 03-12-2006, 00:21   #1009
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

@UP

Hahaha czlowieku ty dopiero pokazales ze gowno wiesz zacznijmy od poczatku Taifun hunci Yamahahe za to ze podobno gra nim inny owner ale jezeli tak jest UDOWODNIJ mi to tutaj No wlasnie... a nawet jesli tak jest to kazdy wie ze Taifun sharuje wiec nie wiem po co cala ta afera ^.- Dalej hunci Al Inferno i tez nikt nie wie za co (nawet sam zainteresowany), potem jest hmmm Anaboll ? To juz wogole smieszne bo przeciez sie wyplacil Dodajmy do tego ze Fenix i spolka hunca Tarrina za to ze Fenix go nienawidzi (taki jest oficjalny powod...) To po prostu jest smieszne ze mimo wszystko ludzie z Aberratio padaja

@Open Battle

Vision nie wychodzi na open bo smiem twierdzic ze wiecej by ich padlo od Taifuna niz od was pvp mastashe smiejesz sie cieciu ze sie boja ? Zobaczymy co powiesz po pierwszym dedzie, juz Ci to napisalem na tibii.com ale mi nie odpisales bo pewnie nie wiedziales co napisac

@War

Oczywiscie ze Taifun robi wszystko pod Aberratio ale nikt na to nic nie poradzi, to jest furora. Jedynie Taifun pozniej dziwi sie ze go nikt nie lubi Imargam jest od Katrili z rl i jakos nie biega po open battlach i nie bije ludzi z aberratio...

@Aberratio

Jeden wielki zal. Wy wogole uzywacie ts? Idzcie poexpic...

A Ty fallathanu powiedz mi kozaku co wam sie udalo zrobic od stanu 20:7 ? zabic 5 osob z Vision gz...
Rodri jest offline  
stary 03-12-2006, 00:45   #1010
Hellsir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 159
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

@Rodri
na [CHAR]Yamahaha[/CHAR] gra nasz szanowny Pan [CHAR]Moothonost[/CHAR], na jednym open battle widać jak Taifun do niego pisze i widać wtedy reakcje Yama~.

Co do Al Inferno to pierwsze słysze, Tarrina też.

A co do tego, że Imargam nie biega po open battle, to chyba sam nie wiesz o mówisz haha. Prawdopodobnie pierwsza walka była na pustyni i tam Imargam bił Bafee i groził innym. Potem pod AB, jak Katrila była w trapie to ją uhał, a jak mówisz, że nie biega to przejdź sie do okulisty, bo widze, że jesteś przytłoczony tym całym zajściem.

@alahakbar

Jak myślisz, że ja jestem Asslickerem to sie grubo mylisz, bo ja nie musze lizać pupci 100lvl+, żeby mi odpisali, że nie maja dla mnie czasu. A co do tego, że Magrami jest kupiony, to kiedyś widziałem ten temat na tibia.pl, że ktoś niby twierdzi, że noob char Taifuna płaci za passy do Magramiego, ale to równie dobrze mógłbyć fake. I jeszcze pozostała sprawa tego bicia, ale to już wyjaśniłem i powiem do tego jeszcze coś. Ani ja, ani ktoś inny nie musi ci tłumaczyć co i dlaczego robi, bo Tibia to nie jest PRAWDZIWE ŻYCIE i tam ludzie mogą robić co CHCĄ.

@down
Chyba nie przeczytałeś dwóch ostatnich linijek :/. A jeśli jesteś na tyle dziecinny, że nadal bedziesz na mnie wjedżać to poprostu zaczne cie ignorować. Co do TS'a to są to informacje dość poufne i chyba nie myślisz, że ktokolwiek ci udostępni takie informacje. I jeszcze jedno jak chcesz mieć pewność to poprostu pojedź do Bielsko Białej, chyba to nie takie trudne, czy jesteś na to za młody?

A Taifun nie brał "czynnego" udziału w wojnie, puścił pare SD na ostrzeżenie i przypomnienie zawartej między nimi umowy i tyle. Nikogo nie zabił, ani nie obraził. Acha i obraziłeś mnie w poprzednim poście, więc nie prowokuj mnie do tego, bym sie zniżał do twojego poziomu.

...A z resztą nie, będe sie z tobą kłócił o na dodatek nie swoją sprawe niech oni sami sie wypowiadają, jeśli maja na to ochote i tyle. Ja tylko poruszam wątki, które wy obmawiacie i wmawiacie, że tak jest, ja to tylko sprostowałem. Chyba sie ze mną zgodzisz ?
__________________
~ Friends Above ALL ~

Ostatnio edytowany przez Hellsir - 03-12-2006 o 01:16.
Hellsir jest offline  
stary 03-12-2006, 00:53   #1011
alahakbar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 143
Domyślny

Dobrze chlopcze teraz na potwierdzenie swoich slow daj jakies DOWODY jak to Ty bys powiedzial jakies screeny lub nagranie z team speak'a.
Co do tego czy Imargam uhal katrile to mogl to robic ale nie musial, katrila mial za soba kilku innych palkow i karzdy z nich mogl uhnac katrile(w sytuacji o ktorej mowisz byl to yeetro) Za to ja Ci moge pokazac jak Taif bierze czynny udzial w wojnie. Mam tez do Ciebie prosbe o niewypisywanie takich bzdur bo zaczne Cie obrazac.
alahakbar jest offline  
stary 03-12-2006, 09:04   #1012
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

@Hellsir

Watpie, ze to ze Mooth~ gra Yamahaha jest prawda, ale jezeli nawet jest to jakim prawem Taifun go hunci za cos co sam robi? Katrile uhal Yeetro, wiem bo rozmawialem z nim (to moj rl). Ja nie chce sie z nikim klocic, po prostu kazdy mowi co mysli Co do Tarrina i Al Inferno... Na ostatniej akcji kiedy ubili Shara Lonitaxa po Tarrina przylecial Fenix z kolegami i powiedzial ze na kazdym openie go dorwie, a Al Inferno dostaje sd'ki od Taifuna kiedy wychodzi z dp Jesli chodzi o Imargama, to nie przypominam sobie zeby bil kogokolwiek na open battle ? A ze Taifun bil to widzialem na filmikach ^.- Poza tym, dlaczego Aberratio mimo ze maja liczniejsza ekipe musza sobie pomagac wsparciem Duskiness ? Moze dlatego ze nie potrafia sie bic ?
Rodri jest offline  
stary 03-12-2006, 09:49   #1013
Ahcum lewap
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2005
Lokacja: Na wyspie
Wiek: 44

Posty: 54
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Domyślny

bo Katrila ma najlepsze pvp na serwie i nikt mi niepowie, ze nie... wiem bo walczylem z nia na xerenie i troche nam chlopakom z Sunblade pomogla. Zreszta jej odejscie i kilku gosci z Sunblade i juz Duskiness bez problemu wygralo...
Ahcum lewap jest offline  
stary 03-12-2006, 09:54   #1014
Ahcum lewap
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2005
Lokacja: Na wyspie
Wiek: 44

Posty: 54
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Domyślny

A sytuacja na Furorze jest tak zawila, ze nikt niewie co bedzie. A taifun niejest taki zly... tylko jego gadki domnie kiedys ,ze chce miec spokoj na serwie aby spokojnie expic i ze niebedzie tu wojen to glupota. Zzniszczyl urok tej gry... Mogl isc na non pvp jak chcial tylko expic
__________________
Kiedys gralem na Furora Muhhi/Caltus
Ahcum lewap jest offline  
stary 03-12-2006, 10:15   #1015
misialek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Boze.. nic nie wiecie. Taifun nie robi\nie robil wojny nie dlatego ze lubi tylko expic, ale dlatego zeby spokojnie zrobic 300~ i przegonic EO o pare lvli jak najszybciej jak da rade. I tylko dlatego teraz nie bierze udzialo i jest z dala od jakiejkolwiek wojny; a wtedy zobaczycie co bedzie sie dzialo.
 
stary 03-12-2006, 16:40   #1016
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez misialek Pokaż post
Boze.. nic nie wiecie. Taifun nie robi\nie robil wojny nie dlatego ze lubi tylko expic, ale dlatego zeby spokojnie zrobic 300~ i przegonic EO o pare lvli jak najszybciej jak da rade. I tylko dlatego teraz nie bierze udzialo i jest z dala od jakiejkolwiek wojny; a wtedy zobaczycie co bedzie sie dzialo.
Tez mi sie tak wydaje...
Kapucha jest offline  
stary 03-12-2006, 16:51   #1017
Skibo
Użytkownik Forum
 
Skibo's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 239
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 12
Poziom mag.: 10
Domyślny

Śmiem twierdzić po tutejszych postach, że poziom inteligencji na tym forum jest ogromnie wysokie. Wszyscy poprostu są wszystko wiedzący ;OO

Poprostu zal.br
__________________
Skibe :>)
Skibo jest offline  
stary 03-12-2006, 16:54   #1018
Royal Vart
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Łowicz

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Royal Vart
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 32
Skille: 71/51
Poziom mag.: 12
Royal Vart ma numer GG 944015 Send a message via Skype™ to Royal Vart
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rodri Pokaż post
@Hellsir

Watpie, ze to ze Mooth~ gra Yamahaha jest prawda, ale jezeli nawet jest to jakim prawem Taifun go hunci za cos co sam robi? Katrile uhal Yeetro, wiem bo rozmawialem z nim (to moj rl). Ja nie chce sie z nikim klocic, po prostu kazdy mowi co mysli Co do Tarrina i Al Inferno... Na ostatniej akcji kiedy ubili Shara Lonitaxa po Tarrina przylecial Fenix z kolegami i powiedzial ze na kazdym openie go dorwie, a Al Inferno dostaje sd'ki od Taifuna kiedy wychodzi z dp Jesli chodzi o Imargama, to nie przypominam sobie zeby bil kogokolwiek na open battle ? A ze Taifun bil to widzialem na filmikach ^.- Poza tym, dlaczego Aberratio mimo ze maja liczniejsza ekipe musza sobie pomagac wsparciem Duskiness ? Moze dlatego ze nie potrafia sie bic ?
Cytuje:

15:43 Imargam [196]: MACIE 1 MINUTE POTEM SORCE UWAZAJCIE NA SSY
15:44 Triondusis Sevon [101]: qrwa imar znowu naszych biuje
15:45 Triondusis Sevon [101]: ssy naszym zjezdza
15:44 Wampir Nitu'sho [119]: Ima leje BAfee
15:48 Pavodi [125]: DOL
15:48 Pavodi [125]: IMA MNIE BIJ
15:48 Pavodi [125]: E

O ile dobrze mi wiadomo Pavodi jest w abberaio a szanowny mastah Ima go bil i z jechał ssa Baffe.Taifun j....l z sd anabola i katrile.A do tego czy Yamahahom gra Moothonost to gra na here cave jest dowód.Jak sie używa Tibia Engaded(czy jakoś tak) to sie wygrywa battle.
Royal Vart jest offline  
stary 03-12-2006, 17:01   #1019
Skibo
Użytkownik Forum
 
Skibo's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 239
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 12
Poziom mag.: 10
Domyślny

@up


Next zalbr ......
__________________
Skibe :>)
Skibo jest offline  
stary 03-12-2006, 17:43   #1020
Royal Vart
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Łowicz

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Royal Vart
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 32
Skille: 71/51
Poziom mag.: 12
Royal Vart ma numer GG 944015 Send a message via Skype™ to Royal Vart
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skibo Pokaż post
@up


Next zalbr ......
Zal to ty jesteś:/ 12 lvl wbiłeś i sie draskasz.Omg człowieku ja mam chociaż pojęcie o tej wojnie bo mam kolegów biorących w niej udział.Idz dzieciaku na dobranocke
Royal Vart jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:28.


Powered by vBulletin 3