Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-12-2006, 21:39   #1021
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bencio Pokaż post
Strazak ma racje a ty sie nie wymondrzaj Deaf Scream
myslisz ze cie obroni, on tylko silnych lubi a ciebie bedzie mnial tam gdzie ma mnie i innych ze swojej starej gildi

strazak dobrze pisze i ma zawsze racje a jak ci sie nie podoba to nie czytaj
za przeprszeniem w dup..e mam to czy mnie obroni czy nie...ja po dedzie nie placze ze stracilem lv skile czy cokolwiek innego. bedzie chcial sobie zarobic to pojdzie i kolesia ubije..nie bedzie chcial to nie ubije..ot cala filozofia ja ewentualnie ogranicze sie do dania msg ze np ten i ten ma skula i tyle.. chyba ze bedzie to uczciwa i ciekawa walka..to nawet nie ebde nic mowil..doceniam dobre walki przy zblizonych lv

a skoro strazak ma ta racje to niech uzywa powaznych argumentow a nie kazdemu jedzie po gaciach jak rozpiszczony 11 leni dzieciak ...z tego co wiem mowi ze studiuje..to niech w koncu dojzeje do swojego wieku a nie zniza sie do zalosnego poziomu..i tak wyglada nasza polska brac akademicka..daj spokoj bo zanizasz srednia mi i moim znajomum ..strazak ogarnij sie.

i bencio.. nie uwazasz ze fgledzenie non stop o tym samym , bez argumentow tylko z zalosnymi tekstami i wzucanie kazdemu kto ma inne zdanie od lizitylkow itd...jest na poziomiw wyzszym niz podstawowka....bo dla mnie to w ramach obecnej poslkiej dzieciarni to jest do zaakceptowania bo niestety coraz gorzej jest z nimi teraz..ale skoro on jest w okolicach mojego wieku ..wiec moglby zachowywac sie do tegoz wieku stosownie i wyslawiac sie jakos bardziej konstruktywnie ... a nie bez zadych wnioskow , argumentow edyny fakt jaki podaje strazak to taki ze suv dobrze expi bo efektywnie wykorzystuje czas w grze i 2-gi fakt ze ma 3 chary i 3 fakt ze czasmi gra dluzej...ale wbrew pozorom nie jest to czeste..wiec o co kufa kaman ? ja mam rl jest zawsze z kim pogadac i sie pobawic... i gram po te 2 h dzienie ..czasem zdazy sie 5 albo i wiecej.bo mam czas na to poprostu..i nie jestem clzowiekei mbez rl..teraz tu siede i pisze to co pisze bo nie mam co robic a grac nie moge, wyjsc tez nie bo kolokwium mam pojutrze i ludzie sie ucza ... w sumie moze ja tez zaczne..ale zobacze jak sprawy sie maja...
@ topic.. . gz of questa i behemoth tez..ale opf bardziej bo sie sami meczyliscie



edit1 =-> down nie ebde zasmiecal tematu... zerknij sobie kiedy online bylem... juz od godziny -2 jestem off i suva nie byl wtedy ..w sumie przyszedlem tutsaj obejzec ssy ale widze ze znowu sie gluie posty zaczely wiec zareagowalem

co do tego ze zabije lub nie..zwykly skullhunting ... mi w zasadzie nie zalezy..ale jak np jakis 50 lv mnie ubije i chce zeby padl dam znac paru hlvlom ze ten i te n ma skula jakchca moga ubic i z regoly ktos przychodzi i ubija porpsotu darmowy sprzecik zwykla zasada skullhuntingu...myslalem ze znales..no chyba ze gras zjuz tylkjo na non pvp....oczywiscie szanuje twoja decyzje:>

Ostatnio edytowany przez Deaf Scream - 04-12-2006 o 21:47.
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-12-2006, 21:43   #1022
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deaf Scream Pokaż post
z bedzie chcial sobie zarobic to pojdzie i kolesia ubije..nie bedzie chcial to nie ubije..ot cala filozofia ja ewentualnie ogranicze sie do dania msg ze np ten i ten ma skula i tyle..
tobie tez protektoruje wiec go bronisz ?
sam na to wpadles czy dal ci pm w grze ?

celowo sie znizam do poziomu wiekszosci zebym zostal zrozumiany

Ostatnio edytowany przez strazak - 04-12-2006 o 21:45.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:47   #1023
bencio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Deaf Scream tyle napisales a ja tylko tyle zrozumialem ze jak masz problem albo ktos ma czaszke to dajesz info dla suva i on chce zarobic albo leci i bije ? a ile mu placisz ze tamten chce zarobic ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:49   #1024
Fin'er
Użytkownik Forum
 
Fin'er's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: ok. Rybnika

Posty: 480
Imię: Fingregher
Domyślny

Strażak czytaj ze zrozumieniem posty ludzi bardziej mądrych... Mad Beny napisał, że Suv go nie protektoruje...

Btw. , Mad podpisuje się pod Twoimi postami ( ps. jestem lizirowkiem Suva moge być i Twoim masz 2 lvl wiecej odemnie ( może już więcej ) i tez masz 4 postacie, wiec prosze cie bądz moim Pro , plax plax plax :* )

Cytuj:
Strazak ma racje a ty sie nie wymondrzaj Deaf Scream
myslisz ze cie obroni, on tylko silnych lubi a ciebie bedzie mnial tam gdzie ma mnie i innych ze swojej starej gildi
W takim razie jaki ma interes żeby mi pomagać ?
Fin'er jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:54   #1025
Dodi Brae
Użytkownik Forum
 
Dodi Brae's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 114
Stan: Początkujący
Imię: Dodi Brae
Profesja: Knight
Gildia: Rambo Style
Świat: Obsidia
Domyślny

Strazak wyluzuj dzisiaj jutro popiszesz znowu
please

Podobno dzisiaj powstanie nowy swiat ma ktos ochote sie tam przejsc zeby zobaczyc jak to wyglada ? chce zobaczyc prawdziwe pa pk i wszystko co najgorsze hunted na rorku i tym podobne.

Jak sie nazywa nowy swiat ?
Dodi Brae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:56   #1026
Tarus
Użytkownik Forum
 
Tarus's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2006

Posty: 22
Tarus ma numer GG 3704051
Domyślny

ekh sorki ze to tutaj zamieszczam mysle ze modki sie nie obraza , jak ktos chce itemki lub jak chce kupic moje chary na obsidi to moge pomoc mam kilka charow na oddanie wiec jak cos to gg lub pm to tyle GZ screenow
Tarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:57   #1027
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fin'er Pokaż post
Strażak czytaj ze zrozumieniem posty ludzi bardziej mądrych... Mad Beny napisał, że Suv go nie protektoruje...

Btw. , Mad podpisuje się pod Twoimi postami ( ps. jestem lizirowkiem Suva moge być i Twoim masz 2 lvl wiecej odemnie ( może już więcej ) i tez masz 4 postacie, wiec prosze cie bądz moim Pro , plax plax plax :* )



W takim razie jaki ma interes żeby mi pomagać ?
wiesz dobrze ze zawsze pomoge jak trzeba toc juz troche sie znamy nie?

@bencio widze ze niestety ale ciezko jest ci mnie zrozumiec no coz... ja ogolnie jestem przeciw systemowi skuli..bo gralem za czasow kiedy ich nie bylo i bylo o niebo lepiej wieksozsc nobow byla rokowana i nie grala.. albo sie zmieniala na lepsze...ale nie o to.. nie nie daje msg suvovi o kazdym skul jaki widze...baa ogolnie raz powiedzialem o ym ze bylo sobie 2 mass pk i mnie ubilo..ja ~33 lv kolesie ~70 ;] waste of unjust dla nich no ale fakt jest faktem, a powiedzialem to poprostu bo jeden nabil sobie rsa, i stwierdzilem ze suv moze miec ladny locik jak sie pofatyguje i nie nie blagalem go nie prosilem tylko zakomunikowalem ze zostalem przez tego zabity i ma rsa ..a powod zawsze by mial w razie co ot zwykla ekonomia

a gdyby mnie zbail ktos za moje przewinieie..coz zdaza sie i zyje sie dalej..jakbym byl hunted..hmm...wisi mi to ? gram palkiem na bolty mam a unjusty nich sobie nabijaja oni beda miali bamna a ja nadrobie lv oczyiwscie.ejsli mnie zabija ale ze wieksozsc nabkow gra teraz sorcami/druidami bo najlatwiej no to niestety pewnie im sie uda z fe czy cus ..bez urazy dla ludzik toryz zaczeli gra csorcem przed wandami i przyspieszeniem many..respect dla nich.



EDIT =-> korzystajac z pomysłu Szafa zedytuje posta;P ... moze ktos przeczyt amoze nie...rybka mi to.

Fin'er tak jestem dyslektykiem..ale to chyba moja natura ze pisze zawile..i gro ludzi po prostu nie moze mnie zrozumiec ...ale ci co mnie znaja sie przyzwyczaili mam nadzieje

@bencio widze ze jeszcze raz trzeba... jezeli suv by mnie protectowal...to by raczej to wygladalo inanczej..ja bym mu sellowal runki itp it..a jakos tego nie robie.
I nie wiem ile strazak ma lat ja mam 21 niebawem 22 ...ile on ma niewiem i szczeze nie interesuje mnie to zbytnio bo zachowuje sie jak dzieciak..a wiek o kulturze i dojzalosci niestety nie swiadczy wiec wiele doczynienia z nim nie chce miec.
Z kolei co do twojej osoby ... uparles siejak rzep mojego stwierdzenia..ale odkad skule weszly do tibi skullhunting stal sie dosc popularny... jezeli ludzie maja plecy i nie boja sie o wijne to go praktykuja proste. mysle zejezeli ktorys z top 20 serwa akurat by nie polowal i dostalby msg od kogos ze jakis nienzany mu 50-60 lv ma skula lub nawet rs i pz locka na 15 minut prawdopodobnie skorzystalby z okazji dla darmowego lota..ot cala filozofia, i to z protectem nie ma nic wspolnego..bo jak kolo cie zabije i skul mu zniknie to juz go nikt nie bedzie bil bo szkoda unjusta oto mi chodzilo o zwykly skulhunitng nie zadne protektowanie...zreszta w tibie zaczolem grac~4 lat tmu.. i do tej pory nigdy nie mialem napisane w opisie protected by ktostam...bo dla mnie to jest smieszne i dziecinne...mam kumpli/znajomych ktorzy pomoga super niemam ich wielka szkoda - trzeba sie z dedem pogodzic i grac dalej....pamietaj "zycie[gra] to nie bajka, nie glaszcze cie po jajkach" ... pa

Ostatnio edytowany przez Deaf Scream - 05-12-2006 o 00:22.
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 22:03   #1028
bencio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fin'er Pokaż post
W takim razie jaki ma interes żeby mi pomagać ?
Mysle ze suv potrzebuje ludzi ktorzy beda go bronic na forum jak sie z niego smieja ze jest blady albo ze tylko gra. wtedy znajda sie tacy ktorzy za ochrone tak jak ty albo Deaf Scream go bronia.
Deaf Scream ciebie nie roazumiem wcale tak piszesz ze jestes za a nawet przeciw i ze suv cie nie ochrania ale jak cos to leci i zabija. mysle ze on ci powiedzial napisz ze strazak jest gupi a ty to piszesz bo tak chcial suv.
napisales ze masz tyle lat co strazak ale strazak pisze ladnie i ja go rozumiem a ty przepraszam ale belkoczesz nic z tego co piszesz niezrozumialem wcale
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 22:39   #1029
Fin'er
Użytkownik Forum
 
Fin'er's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: ok. Rybnika

Posty: 480
Imię: Fingregher
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bencio Pokaż post
Mysle ze suv potrzebuje ludzi ktorzy beda go bronic na forum jak sie z niego smieja ze jest blady albo ze tylko gra. wtedy znajda sie tacy ktorzy za ochrone tak jak ty albo Deaf Scream go bronia.
Deaf Scream ciebie nie roazumiem wcale tak piszesz ze jestes za a nawet przeciw i ze suv cie nie ochrania ale jak cos to leci i zabija. mysle ze on ci powiedzial napisz ze strazak jest gupi a ty to piszesz bo tak chcial suv.
napisales ze masz tyle lat co strazak ale strazak pisze ladnie i ja go rozumiem a ty przepraszam ale belkoczesz nic z tego co piszesz niezrozumialem wcale
Urzekła mnie Twoja historia (ps. może Deaf Scream ma dysleksje )

@Deaf Scream aka [char] Mad Beny [/char]

Z tą protekcją oczywiście ironizowałem, ale wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc zupełnie bezinteresownie, jak również Ty na moją
No i musze się usprawiedliwić . Ja zacząlem grać w Tibie od update'u z wandami - tak się jakoś dziwnie złożyło, lecz nie miałem pojęcia o Wandach ^^, Sorca wybrałem z przyzwyczajenia i sentymentu - ulubiona profesja w RPG

@[char]Dodi Brae[/char]

[char]Bluewikki[/char] ( vice lider of mine guild ) pogratulowałem już osobiście, teraz zostałeś tylko ty : Gratulacje udanych questów, zdjątka również piękne , oby tak dalej.

@ Wszyscy co oskarżają mnie o "lizidupstwo"

Ehhh rozgryzliście moją skromną osobę, jestem lizidupkiem każdego no bo przecież " Każdy orze jak może " <- oczywiście ironia dla osób mniej inteligentnych

Ostatnio edytowany przez Fin'er - 04-12-2006 o 22:42.
Fin'er jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 23:07   #1030
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Przypominam, że jest to temat ze zdjęciami !!
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 23:09   #1031
milosz15
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 05 2006

Posty: 191
Stan: Na Emeryturze
milosz15 ma numer GG 5181387
Domyślny

Ej ludzie co wy zrobiliscie z tego tematu =/ to zmieza w zupelnie innym kierunku niz by mialo zmiezac prosze przestancie sie klocic o swoja racje (jestem bezstronny) a zacznijcie wstawiac fotki bo jak dotej pory odkad Strazak zasczycil nas swoja obecnoscia zadnego screena nie wrzucil wiec prosze bardzo
milosz15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 23:14   #1032
freak.TOP
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ptak~ Pokaż post
strazak

zakoncz swoja przygode z forum tibia.pl i lec na org.pl
wszystko wszystkim, ale co do chuja macie do tibia.org.pl? ja tego nie rozumiem-jestem tam, pojawi sie jakis noob-post mowia, zeby s*******al na *.pl, jestem tu poczytac troche nie zawsze madrych postow, lecz tu sytuacja odwrotna ;s

Ostatnio edytowany przez freak.TOP - 04-12-2006 o 23:18.
freak.TOP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 23:57   #1033
Szafa
Użytkownik Forum
 
Szafa's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: inąd

Posty: 230
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Chcialbym podziekowac wszystkim za niszczenie topicu bo sie nie zdziwiej jak jutro go usuna , dam zdjecia jakiekolwiek zeby cos bylo

i powiem tak nie bronie Suva nie oskarzam go, ale wam powiem ze jestescie po prostu chamscy, nie wobec Suva lecz wobec wszystkich ktorzy daja tutaj zdjecia i chca zrobic pozadny topic ze zdjaciami z obsidi, rozumiecie ZDJECIAMI.

@up: zgadzam sie co oni od tibia.org.pl maja ??

Edit: albo mam lepszy pomysl. Niehc kazdy z was(suv, avo, strazak, i kto tam jeszcze chce sie klucic) zrobi sobie 1 posta na 1 stronie i je edytujcie do usranej smierci tak zeby nowych postow nie pisac i zeby nikt nie musial czytac tylko wy sami

Ostatnio edytowany przez Szafa - 05-12-2006 o 00:00.
Szafa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 00:01   #1034
milosz15
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 05 2006

Posty: 191
Stan: Na Emeryturze
milosz15 ma numer GG 5181387
Domyślny

tez cos wstawie zeby nie bylo
1 mort hur



"blocker " padl natepnego dnia ale to sczegol
milosz15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 00:47   #1035
Dodi Brae
Użytkownik Forum
 
Dodi Brae's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 114
Stan: Początkujący
Imię: Dodi Brae
Profesja: Knight
Gildia: Rambo Style
Świat: Obsidia
Domyślny

wstawie kilka ssow

1 Co mi sie przydarzylo dzisiaj jak szedlem sobie spokojnie do venore




2. Kontznuacja dzin questow w OF z stara ekipa





3. Szukamy ubranek u piratow - jak ktos chce stracic z 5 bp uh na godzine jest to chyba swietna metoda





4. Booka zaciagnal mnie na te przerosniete skaraby. Bardzo sie ich balem bo ja zawsze tylko trole i rotwormy a tu taki stwor




@ Fin'er
Nie ma czego gratulowac przyjdzie czas, zrobisz level tez porobisz questy i duzo lepsze ssy
No w kazdym badz razie no tego no
dziekuje

Ostatnio edytowany przez Dodi Brae - 05-12-2006 o 02:38.
Dodi Brae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 00:58   #1036
Ptak~
Użytkownik Forum
 
Ptak~'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 963
Stan: Na Emeryturze
Świat: Obsidia
Domyślny

@ deaf scream i fin'er

ja wam pomagam bo jestescie mili ^_^ jak do mnie pisze polaczek ktory wczoraj na trade sie darl "SUV TO PEDAL CO POLSKE SPRZEDAL" ze go pker zabil to najwyzej go jeszcze raz nubcharem ubije.

jak freak mial zatarg z memberem jakiejs gildii to za pare godzin gildii nei bylo takie zycie. ja moge to sobie pokaram ty nie mozesz to siedz cicho. mi ubija lizirowka to pokaram poprostu ich lubie, nie dlatego ze pisza posty na forum bo nie pamietam dokladnie jak to bylo ale to chyba ja im dalem link zeby sie posmiali

STRAZAK FTW ! STRAZAK NA PREZYDENTA !

gram mniej bo mam lagi, niedlugo oceny beda wystawiac postarac sie trzeba zeby nie bylo nagle ze zagrozony z plastyki bede ogolnie beny odezwij sie czasem to samo finer bo turcy sa mili ale do czasu o.o to samo ludzie z bosni - ile mozna sluchac o tym ze alith wazy 130 kilo i go nazywaja kotletem we wsi

wtajemniczeni wiedza co teraz robie w wolnych chwilach.

nirwa chetnie bym sie nie udzielal ale jak widze takie cyrki to az musze szczegolnie awo, on chyba kopiuje tego samego posta non stop

a i jeszcze jedno - skoro mam samych dupolizow i nie mam kolegow to dlaczego wiekszosc poznalem jak bylem nikim/bylem w wojnie wiec gowno moglem pomoc/gralem akurat noobcharem ? wiem! wiedzieli od wrozki ze bedzie tak a nie inaczej!

strazak wracaj na studia bo cos ci chyba nie idzie.. wiedza nie chce wchodzic ? proponuje powrot do korzeni, moze jakas zawodóweczka samochodowa? albo cos w tym stylu.. ale nie za dobra, bo jeszcze beda ci kazali wyjasniac co to sa te puszki aluminiowe o ktorych pisales i bedzie kiepsko.. albo wiesz co ? pomoge Ci! specjalnie dla Ciebie, definicja puszki aluminiowej!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Puszka_aluminiowa
__________________

I wipe it off on tile, the light is brighter this time
Everything is 3D blasphemy
My eyes are red and gold, the hair is standing straight up
This is not the way I pictured me
I can't control my shakes
How the hell did I get here?
Something about this, so very wrong
I have to laugh out loud, I wish I didn't like this
Is it a dream or a memory?

Ostatnio edytowany przez Ptak~ - 05-12-2006 o 01:01.
Ptak~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 01:06   #1037
Dodi Brae
Użytkownik Forum
 
Dodi Brae's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 114
Stan: Początkujący
Imię: Dodi Brae
Profesja: Knight
Gildia: Rambo Style
Świat: Obsidia
Domyślny

Olek
Tak sie sklada ze swego czasu konczylem zawodowke zamochodowa. I z tego wlasnie okresu mam chyba najmilsze wspomnienia- szczerzy koledzy chociaz z biednych dzielnic, bójki z starszymi kolegami ktorym wydawalo sie ze beda tepic kociarstwo, robirenie nozy i szurikanow na warsztatach samochodowych i naprawianie prywatnych motorow gdy nauczyciele niewidzieli. Milo bylo.

Wiec jak chciales mi dokuczyc a nie Strazakowi to biore wszystkie uhy ktore mam i zaraz cie pekne i chlopaki z gildi chyba Ci nie pomoga.

Ostatnio edytowany przez Dodi Brae - 05-12-2006 o 02:13.
Dodi Brae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 01:44   #1038
Fin'er
Użytkownik Forum
 
Fin'er's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: ok. Rybnika

Posty: 480
Imię: Fingregher
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ptak~ Pokaż post
@ deaf scream i fin'er
ja wam pomagam bo jestescie mili ^_^
ogolnie beny odezwij sie czasem to samo finer
Bardzo miło mi to słyszeć i wzajemnie. Co do naszej boskiej Tibii... Ehhh szkoła nie daje szans, jedyne wyjście na grę to weekendy ... no może od czasu do czasu wybije resp na Fibuli noob charem, ot tak dla zrelaksowania się Całe szczęście, że ferie zimowe już za 17 dni, choć pewnie będę robił prezentację na maturkę i odrabiał pewne zaległości wynikłe z mojego lenistwa
Fin'er jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 08:37   #1039
don~
Użytkownik Forum
 
don~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 51
Świat: Obsidia
don~ ma numer GG 6472095
Domyślny

Dzisiejszy hunt na smokach : )



don~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 08:43   #1040
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Boże widzisz a nie grzmisz ;o po kolei od konca

@suv
wtajemniczeni wiedza? jakos bynajmniej nikt na tym 4um nie wie.. przypuszczam ze dales linka znajomym zeby sie "posmiali" i nic na ten temat potem nie powiedziales , oni sami automatycznie juz opowiedzieli sie po twojej stronie.

@milosz

ciekawe jakie sreeny ma wrzucic strazak skoro nie grA?

@fin'er

blagam nie piszczcie ironia... to jest glupie ;o

@dodi
servery nowe? nic nie slyszalem... dzisia powstanie server nowy w silkroad nawiasem mowiac x) i wlasnie tamto rozwiazanie mi sie zajebiscie podoba 5 grudnia pwostaje serer a 3 grudni inofrmowani sa o tym gracze

@bencio

czy ktos w ogole liczy sie z tym co on czyta? - aha i ja zrozumialem wszystko co pisal deaf, po prostu nalezy miec jako taki rozum..

i jak o zawze mowiac ptaszek "macie i sie nazryjcie"
^Awolver^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:54.


Powered by vBulletin 3