Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-12-2006, 03:13   #21
PanKracy
Użytkownik Forum
 
PanKracy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Casen Pokaż post
@piotree
Omg, czlowieku jestes chory na mozg? Czy po prostu glupi ? : ) W tej grze, nie liczy sie jak, tu liczy sie wynik.. Np. z kumplami zabijamy 100 ms, majac 13 lev przy pomocy comba i co jestesmy lamerami, ktorzy maja 20 levele i nie potrafia grac w otwartej bitwie ? Zrobilismy to, bo potrafimy myslec.. MMKP (Myslenie Ma Kolosalna Przyszlosc) Poza tym, znasz go z rl, ze osadzasz go ? Ze dziala jak sadysta? Haha, jestes smieszny, ty za to pewnie traktujesz gre PONAD zycie.. Jestes bardzo honorowym graczem na servie non-pvp, nie kradniesz, nie wyzywasz, nie bijesz starej krzeslem. To co, dzis se pk'owalem z kumplem, bylo 2 na 1 i jestesmy lamusami, bo zabilismy sorca na 40 lev, majac 22 i 13 ? No fakt, mielismy przewage nas bylo dwoch! Wiesz jak ja sie teraz czuje, jego dead mi sie sni po nocach, budze sie z krzykiem... Bo jestem lamusem : x nie mam przyjaciol, ale mam kolegow ktorym daje dupy, zeby mnie nie bili. A to wszystko przez to, ze zabilem pare osob w tibi ; X . W skrocie - wyjdz > pocwicz > pomysl > zrob odwrotnie.
k@r@ i n@r@.

@topic
Film moze byc, choc nie przepadam za pkowaniem przez low lev.

HAUAHAUAAHUAAHAUA
ale mu wygarnales GZ bro
PanKracy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-12-2006, 10:53   #22
Lenrock
Użytkownik Forum
 
Lenrock's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006
Lokacja: Giżycko

Posty: 985
Stan: Na Emeryturze
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotree Pokaż post
podaj link prosze, bo tej przygody krzysia jeszce nie widzialem. dzieki
wejdz w mój profil i "wątki zaczęte przez tego użytkownika", powinienes znalezc. @piotree tibia jest po to zeby sie nią cieszyć, a ty przezywasz jak 10-latek któremu wyrósł 1st włosek łonowy
Lenrock jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 10:59   #23
Szkut
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 680
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotree Pokaż post
nie bede w przyszlosci sie odnosil do podobnych postow, ktorych bedzie tu jeszcze kilka. nie spodziewalem sie wcale zeby osly zaczaly mowic, krowy latac, a czesc z was myslec. jak juz wczesniej pisalem takich tu dostatek.
tej post jest odpowiedzia na 2 powyzsze.
mam gdzies czy w waszej ocenie jestem frejerem, czy jestem glupi czy chory na mozg jak to jeden z was zgrabnie ujal. to ze skrobnalem cos, to tez wcale nie znaczy ze przezywam to tak jak mrowka okres - drugi klakier sie pochwlail sie znajomoscia sloganow.
nie jestem tez zadna z tych osob ktora padla w tym czy innym filmie. poki, co zaden pk team nie mial ze man do czyienia, wiec zareczam ze nie placze nad rozlanym mlekiem(uklon w strone wielbicieli sloganow). poza tym to nie ma zadnego znaczenia dla tego co napisalem, a i mieszanie jednego z drugim niczego nie wnosi. pisalem o wspolczuciu, wiec nie musze sam dostac po pysku zeby zrozumiec innych i pomyslec o innych a nie znowu o wlasnych 4 literach.
mam wyobraznie, mam elementarne poczucie estetyki, posiadam rowniez cos co zwa moralnoscia, troche empatii takze. pewnie to jednemu z drugim nie przyszlo do glowy, ze ktos ne uwaza sie za pepek swiata i obchodzi go los innych.
casen, mimo wszytsko moglbys nie porownywac swich rzekomych dokonan z tym co mozna bylo ogldac na tym filmie. a moze uwazasz ze dwoch(13 i 20 lvl) to to samo co 8 kolesi( w tym 99 i 123 lvl).
i w kolko ten sam argument, to jest tylko gra. czy do was nie docieraja moje argumenty, czy ja o tym wczesniej ne pisalem. jelsi chcecie dyskutowac to czytajcie ze zrozumieniem i bierzcie pod uwage to co juz zostalo napisane.
moze wy czytac jeszcze najlepiej nie potraficie, moze poporstu jestecie analfabetaami, ale z pewnoscia niewielu z was cierpi na schizofrenie. jakim cudem wy macie wlasne ja przeznaczone na gre i drugie wlasne ja przeznaczone do zycia w rl.
poslugujecie sie tu i tu tymi samymi zmyslami, tymi samymi rekoma, pracuje ten sam mozg(o ile i jak pracuje), ale wy i tak sadzicie ze bycie chu... w grze nie musi oznaczac ze ktos jest podly naprawde?
to tak jak niegdys tlumaczylo sie ludzi pijanych. oni nie byli winni. to alkohol byl winien.
a dla mine w jednym i drugim wypadku to nie kwestia gry czy alkohulu a braku hamulcow i karnosci.
ludzie nie sa inni na czacie i w realu. ludzie sa tacy sami, tylko w przypadku drugiego czuja na barkach odpowiedzialnosc i wstyd patrzac innym w oczy.
Jakbys nie wiedzial gry sa po to zeby odpoczac,odprezyc sie a i populacje noobow troche zmniejszysz
Szkut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 11:10   #24
nightwish_88
Użytkownik Forum
 
nightwish_88's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2005
Wiek: 36

Posty: 132
Stan: Niegrający
Świat: Iridia
Domyślny

buhehe współczuję temu co utłucze tego 13 sorca...
nightwish_88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 11:40   #25
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

HAHAHAAH...nice moot, niezle fragi jak na noob chary
A i gz loota... bp rope, hoho...
Robert Lublin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 15:18   #26
Oder
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2006

Posty: 15
Domyślny :)

simema mont ciekawe czy mnie pamietasz kiedy kiedys gralem na kyrze jak tero byl 1 na liscie moi nic to chyba Tombi byl pamietasz he jak mowilem wspieralem cibie ze bedizesz najlepszy widzisz i jestes teraz gram na gurdi ale wielkie gz wybiles sie go 200 lvl a mam pyanko w jakiej wersji tibi? najnowszej?mi tibiacam niddziala;/
__________________
Moj Kolega Wali Z Axa A jA Jestem Druidem I Wale Z Rozczki
Oder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 15:24   #27
Voytex
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a ja z calego serca popieram piotree
Czlowiek mądrze gada a wy się smiejecie jak dzieci -.- Owszem to jest tylko gra i gra sie po to aby sie odpręzyc i zrelaksowac (nawiasem sam nie gram juz bo mi sie znudzila) Ale char w TIBI jest uosobieniem czlowieka siedzacego przed kompem i charakter, osobowosc w duzej czesci przeklada na postepowanie w grze.

Wiem co pisze bo mam dosc przykladow swoich z kumpli z RL

Ostatnio edytowany przez Voytex - 03-12-2006 o 15:27.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 16:12   #28
Yapan
Użytkownik Forum
 
Yapan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2006
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Genkotsu
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Poziom: 100
Poziom mag.: 63
Domyślny

Piotree dobrze gada, a co więcej szkoda że Moon nie byłeś taki twardy jak cię dwa razy z chłopakami na kyrze sklepaliśmy, wtedy nie byłeś taki hardcorowiec jak cię banda 30-40 lvli dwuktornie w ciągu 30 min. sklepała, co?
Yapan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 16:19   #29
Madreth
Użytkownik Forum
 
Madreth's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 204
Imię: Fraten
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Domyślny

Yapan, daj spokoj! Czego sie spodziewales po 21 letnim pikusiu, ktory niedlugo nabije 200! Daj mu w spokoju popekowac jakis low lvli, wkoncu sie boi robic PZ swoim mejnem bo znowu ktos go ubije, puszcza go z dymem, wkoncu glupio miec fraga od 7-40 lvlow >.<
Ale masz szuper pvp muut! Jeshem tfojim fonem!
Musi miec frajde bo wkoncu 2 h lvlow pomagalo! Kazdy lepszy player 30 lvlowy by rozwalil taka bande naabsow, ale niejaki Apaah, czy jak tam mu w ogole nie wiem skad wytrzasnal ten nick ale mniejsza z tym, ale no jak juz wlazlem na niego nick to sadze ze w dziecinstwie tak go przezywali, pewnie wzieli to od nazwy jakiegos kosiarza bananow, jednym slowem zdaje mi sie ze ten nick pochodzi od malpy i tyle.
Nikt by wam nie pozwolil zrobic takiej akcji, gdyby ten naabs sie zbytnio nie wczuwal w role, a Ty nie bylbys tym kim jestes, wkoncu ten naab przeganial kazdego 30+ lvla, ktory bral was na dystans, ale coz jestescie naabsami i tyle!

Ostatnio edytowany przez Madreth - 03-12-2006 o 18:30. Powód: Poprostu mnie w*****a ten noob, musze go bardziej dojechac :p
Madreth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 18:43   #30
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madreth Pokaż post
Yapan, daj spokoj! Czego sie spodziewales po 21 letnim pikusiu, ktory niedlugo nabije 200! Daj mu w spokoju popekowac jakis low lvli, wkoncu sie boi robic PZ swoim mejnem bo znowu ktos go ubije, puszcza go z dymem, wkoncu glupio miec fraga od 7-40 lvlow >.<
Ale masz szuper pvp muut! Jeshem tfojim fonem!
Musi miec frajde bo wkoncu 2 h lvlow pomagalo! Kazdy lepszy player 30 lvlowy by rozwalil taka bande naabsow, ale niejaki Apaah, czy jak tam mu w ogole nie wiem skad wytrzasnal ten nick ale mniejsza z tym, ale no jak juz wlazlem na niego nick to sadze ze w dziecinstwie tak go przezywali, pewnie wzieli to od nazwy jakiegos kosiarza bananow, jednym slowem zdaje mi sie ze ten nick pochodzi od malpy i tyle.
Nikt by wam nie pozwolil zrobic takiej akcji, gdyby ten naabs sie zbytnio nie wczuwal w role, a Ty nie bylbys tym kim jestes, wkoncu ten naab przeganial kazdego 30+ lvla, ktory bral was na dystans, ale coz jestescie naabsami i tyle!
ej Maurhex ty sie nie smiej z miszcza naszego...on byl zjarany (byl pod wplywem srodkow odurzajacych) dlatego padl...teraz to nie wchodz na tibie bo moothonost ci maurhexa zabije...btw. uwazaj bo cie na rl dorwie;/

a co do tych h lvl to przesada jest...



--------------------------------------
Maur twierdzi ze moj post jest do dupy x<

Ostatnio edytowany przez Elder Nagan - 03-12-2006 o 18:49. Powód: nieznam :(
Elder Nagan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 19:42   #31
Wobunio
Użytkownik Forum
 
Wobunio's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Hell
Wiek: 35

Posty: 67
Imię: Natur
Profesja: Royal Paladin
Gildia: MYRMIDANS
Świat: Kyra
Poziom: 87
Skille: 90
Poziom mag.: 19
Domyślny

__________________
//[CHAR]Natur[/CHAR] aka natt the Proeliator of the [GUILD]Wicked Sick[/GUILD].
Wobunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 22:19   #32
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Lol nawet do konca mi sie nie chcialo ogladac tej dziecinady ;P
Aha moot nie exivuj mnie smieciu
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 08:55   #33
Madreth
Użytkownik Forum
 
Madreth's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 204
Imię: Fraten
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wobunio Pokaż post
Haha, nic nie powie bo jeszcze go shanca
Madreth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 17:05   #34
wildzia pyta
Użytkownik Forum
 
wildzia pyta's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2006
Lokacja: Dolnyśląsk

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Epoca
Poziom: 186
Skille: 103/100
Poziom mag.: 23
Domyślny

dołacz do pierwszego posta starsze filmy z tej serii
wildzia pyta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 19:18   #35
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotree Pokaż post
nie bede w przyszlosci sie odnosil do podobnych postow, ktorych bedzie tu jeszcze kilka. nie spodziewalem sie wcale zeby osly zaczaly mowic, krowy latac, a czesc z was myslec. jak juz wczesniej pisalem takich tu dostatek.
tej post jest odpowiedzia na 2 powyzsze.
mam gdzies czy w waszej ocenie jestem frejerem, czy jestem glupi czy chory na mozg jak to jeden z was zgrabnie ujal. to ze skrobnalem cos, to tez wcale nie znaczy ze przezywam to tak jak mrowka okres - drugi klakier sie pochwlail sie znajomoscia sloganow.
nie jestem tez zadna z tych osob ktora padla w tym czy innym filmie. poki, co zaden pk team nie mial ze man do czyienia, wiec zareczam ze nie placze nad rozlanym mlekiem(uklon w strone wielbicieli sloganow). poza tym to nie ma zadnego znaczenia dla tego co napisalem, a i mieszanie jednego z drugim niczego nie wnosi. pisalem o wspolczuciu, wiec nie musze sam dostac po pysku zeby zrozumiec innych i pomyslec o innych a nie znowu o wlasnych 4 literach.
mam wyobraznie, mam elementarne poczucie estetyki, posiadam rowniez cos co zwa moralnoscia, troche empatii takze. pewnie to jednemu z drugim nie przyszlo do glowy, ze ktos ne uwaza sie za pepek swiata i obchodzi go los innych.
casen, mimo wszytsko moglbys nie porownywac swich rzekomych dokonan z tym co mozna bylo ogldac na tym filmie. a moze uwazasz ze dwoch(13 i 20 lvl) to to samo co 8 kolesi( w tym 99 i 123 lvl).
i w kolko ten sam argument, to jest tylko gra. czy do was nie docieraja moje argumenty, czy ja o tym wczesniej ne pisalem. jelsi chcecie dyskutowac to czytajcie ze zrozumieniem i bierzcie pod uwage to co juz zostalo napisane.
moze wy czytac jeszcze najlepiej nie potraficie, moze poporstu jestecie analfabetaami, ale z pewnoscia niewielu z was cierpi na schizofrenie. jakim cudem wy macie wlasne ja przeznaczone na gre i drugie wlasne ja przeznaczone do zycia w rl.
poslugujecie sie tu i tu tymi samymi zmyslami, tymi samymi rekoma, pracuje ten sam mozg(o ile i jak pracuje), ale wy i tak sadzicie ze bycie chu... w grze nie musi oznaczac ze ktos jest podly naprawde?
to tak jak niegdys tlumaczylo sie ludzi pijanych. oni nie byli winni. to alkohol byl winien.
a dla mine w jednym i drugim wypadku to nie kwestia gry czy alkohulu a braku hamulcow i karnosci.
ludzie nie sa inni na czacie i w realu. ludzie sa tacy sami, tylko w przypadku drugiego czuja na barkach odpowiedzialnosc i wstyd patrzac innym w oczy.
Czlowieku, jak ty pieprzysz omg.

@Topic

Sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:25   #36
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keel Pokaż post
Czlowieku, jak ty pieprzysz omg.

@Topic

Sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
Czlowieku, jaka rozbudowana wypowiedz omG.

@piotree
Popieram cię w całej rozciągłości, jestem typem playera, który raczej pomaga innym niż szkodzi (no chyba że ktoś zalazł mi za skórę to nie ma przebacz). Niejednokrotnie grając na ~100lvl chara pomagałem 20-30 lvlom na tyle na ile czas i chęci pozwalały. Nie raz expiąc na pohu widziałem gościa który padł przez kick neta. Mimo że znałem go tylko z widzenia oddałem mu jego cały loot (bs + demon shield + 10 bp uh), a moglem spokojnie sobie to skroic. Co do pkowania. Jesli juz pkowalem, to bilem osoby albo noobowate, z ktorych cos poleci (i to charem o lvl/2). Nigdy w takim przypadku nie zaslanialem sie kolegami.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 22:40   #37
Yapan
Użytkownik Forum
 
Yapan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2006
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Genkotsu
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Poziom: 100
Poziom mag.: 63
Domyślny

Dokładnie, jak już peczysz, to nie zasłaniaj się kolegami, bo dla mnie to oznaka SŁABOŚCI.
Yapan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 23:12   #38
Eivrel
Użytkownik Forum
 
Eivrel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
i co? myslisz ze koles ma 2 serca, 2 rozumy, 2 sumienie, 2 dusze? jedno na potrzeby gry, drugie zycia?
to nie jest tylko zabijanie, to jest sadyzm. bo jak inaczej mozna nazwac bicie kilku kilkunastu osob pod rzad, a zadna z ofiar nie ma zadnych szans ?
Tak naciskanie w guziczki i klikanie myszką powodujące ruch malutkich figurek na monitorze jest sadyzmem...
Cytuj:
to jest gra rpg. wy lamiecie jej idee.
Rpg? fajnie.
Cytuj:
moze wy czytac jeszcze najlepiej nie potraficie, moze poporstu jestecie analfabetaami, ale z pewnoscia niewielu z was cierpi na schizofrenie. jakim cudem wy macie wlasne ja przeznaczone na gre i drugie wlasne ja przeznaczone do zycia w rl.
poslugujecie sie tu i tu tymi samymi zmyslami, tymi samymi rekoma, pracuje ten sam mozg(o ile i jak pracuje), ale wy i tak sadzicie ze bycie chu... w grze nie musi oznaczac ze ktos jest podly naprawde?
to tak jak niegdys tlumaczylo sie ludzi pijanych. oni nie byli winni. to alkohol byl winien.
a dla mine w jednym i drugim wypadku to nie kwestia gry czy alkohulu a braku hamulcow i karnosci.
ludzie nie sa inni na czacie i w realu. ludzie sa tacy sami, tylko w przypadku drugiego czuja na barkach odpowiedzialnosc i wstyd patrzac innym w oczy.
Sam napisałeś, że to gra rpg. Może akurat ktoś sobie kreuje postać łotra albo czegoś?

Ogólnie rzecz biorąc nie zgadzam się z tobą. Pk to jest po prostu czysta zabawa a nie jakiś sadyzm. Gdy ktoś pkuje to nie po to żeby się jakoś wyżyć tylko po prostu dla przyjemności. Jeżeli ciebie śmierć w wirtualnym świecie aż tak przeraża to z tobą jest coś nie tak. Trzeba odróżniać gdzie monitor, a gdzie świat.
Eivrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 23:26   #39
Majok
Użytkownik Forum
 
Majok's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ma'jok
Profesja: Royal Paladin
Świat: Unitera
Poziom: 45+
Skille: 74+/58+
Poziom mag.: 13
Majok ma numer GG 6267526
Domyślny

@topic
Fajne fragi ^.- chodz mogliscie nie ciagnac za soba tych 2 h-lv
Napiszcie, kiedy znowu idziecie, to się możę z wami wybiore, bo i tak nie mam co robić z moim charem na kyrze
@tamte bzdurne wypowiedzi
Chlopcze, jest pare typów ludzi grających... Są tacy, co zachowują sie tak samo na rlu jak i w grze, są tacy, którzy traktują pking jako rozrywke, są tacy co traktują pking jako rozluźnienie po ciężkim dniu, a są tacy co zmieniają się diametralnie po zaczęciu gry... Na rlu to są spokojne osoby, a w grze to są rządni krwi player killerzy... Więc nie chrzań nam tu o sadyźmie, bo tutaj nie ma to nic do rzeczy...
Majok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 01:35   #40
piotree
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 12 2005

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majok Pokaż post
@topic
Fajne fragi ^.- chodz mogliscie nie ciagnac za soba tych 2 h-lv
Napiszcie, kiedy znowu idziecie, to się możę z wami wybiore, bo i tak nie mam co robić z moim charem na kyrze
@tamte bzdurne wypowiedzi
Chlopcze, jest pare typów ludzi grających... Są tacy, co zachowują sie tak samo na rlu jak i w grze, są tacy, którzy traktują pking jako rozrywke, są tacy co traktują pking jako rozluźnienie po ciężkim dniu, a są tacy co zmieniają się diametralnie po zaczęciu gry... Na rlu to są spokojne osoby, a w grze to są rządni krwi player killerzy... Więc nie chrzań nam tu o sadyźmie, bo tutaj nie ma to nic do rzeczy...

tak, fajne fragi. wrecz imponujace. to sie chlopaki oblowili. ale jaka radocha, chyba najwieksza dla tych h-lvl. to bylo blokowanko...

@chlopcze?
jest tez pare typow ludzi. sa ludzie szczerzy, sa tez hipokryci. sa ludzi inteligentni, sa tez idioci, prawda...prosze pana?
nie wiem czemu sobie zawdzieczam ten ojcowski ton. pewnie temu, ze masz az 15 lat i pragniesz sie z nami wszystkimi podzielic jaki to jestes dojrzaly.
w takim razie prosze posil sie lektura z zakresu psychologii, wtedy moze nieco bardziej zrozumiesz nature ludzi spokojnych, ale zarazem zadnych krwi.
to cudowne, ze sa gry komputerowe w ktoych mozna odreagowac, tylko dlaczego tak bardzo chciecie odragowywac na ludziach a nie potworach, ktorych uczuc w zaden sposob zranic nie mozecie?
i zastanawiam sie tez skad pylnie ta przyjemnoc o ktorej czesto tu piszecie, a zaden z was jej nie opisze.
proboje was zrozumiec, proboje odpwiediec na pytane jesli to nie jest sadyzm, to co innego was moze tak rajcowac. i tak:
raz)trenujecie umiejetnosc walki pvp...watpliwe, szczegolnie ze fragi nie byly zachwycajace i ze wzgledu na obecnosc h lvl, ktorzy wam pomagali i ktorzy skutecznie wybijali chec by w ogole podjac walke;
dwa)wiecej poszlo na runy i mfy niz bylo z lota - no moze poza tym cennym bp lin, zysk marny tym wiecej dla kogos kto ma 200 lvl;
trzy)testowaliscie ventrilo, team speak i trenowaliscie taktyke na zblizajaca sie wojne...to na pewno to
cztery)oko za oko - zabijaliscie zlodzieji, random pk, slowem tych co sobie zasluzyli...tez do mne nie przemawia ten argument
piec) eliminacja konkurencji, rywali?

zatem skad ta przyjemnosc? przeciez jesli chodzilo o zwykle zabijanie to mozna bylo isc na trole, roty, wild wariory(ww tez czlowiek) czy w tak licznej ekipie nawetna cyca ubic. h - lvl by pomogl jakby co.
tez marnie to brzmi, tez do mnie nie przemawia. dalej odnosze wrazenie ze najwieksza przyjemnosc czerpiecie z poniewierania i krzywdzena innych. do tego porzkyczec na nich i zwracac sie per "k***o".
a czymze jest sadyzm jelsi nie czerpaniem przyjemnosci z leku, strachu, bolu innych istot.

ad. postu eivrel'a:
przerabialem juz rpg, gry fabularne. wiem co to jest wcielanie sie w role.
pytanie brzmi czy wszytsko jest ok jesli złe role, w ktore sie wcielamy dostarczaja nam przyjemnych doznan.
moze zatem w realu zachowujesz sie kulturalnie tylko dlatego ze boisz sie inaczej?
na czym polega roznica sprawiania komus bolu na ulicy od czynienia tego za posrednictwem komputera(gry, czaty)?
smierc w wirtualnym swiecie mnie nie przeraza, inaczej pewnie wybralbym non pvp, tylko tu nie rozchodzi sie o samo zabijanie, a czerpanie z tego przyjemnosci, bez zadnych innych korzysci(czytaj wyzej).
piotree jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:48.


Powered by vBulletin 3