Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-12-2006, 20:09   #61
Pawelan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2005
Wiek: 32

Posty: 113
Pawelan ma numer GG 3662519
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrinho Pokaż post
Troche śmieszny ten pomysł z ciastami itp. , a może ktoś wie czy na Rook'u będzie można robić ciasta ??
Z yego co wiem to ciasta bedzie sie robic jak chleb tyle ze zamiast wody dodawac sie bedzie mleko. Na rooku mleko mozna dostac z tego co pamietam tylko z goblin hell questa. ZNaczy ze takie ciasto powiedzmy z wisienka bedzie niezlym rarem .

Jeszcze jedno: Co to jest takie cos nad czapka mikolaja po prawo od piernikowego ludka (ROX!!1) i na dol od choinki? Bo mnie to przypomina butelke szampana xD
__________________
To mówiłem ja, Pawelan.

Ostatnio edytowany przez Pawelan - 07-12-2006 o 20:13.
Pawelan jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2006, 20:09   #62
Orgazes
Użytkownik Forum
 
Orgazes's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 33
Imię: Orgazes
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 35+
Skille: 65+/65+
Poziom mag.: 4
Orgazes ma numer GG 8493697
Domyślny

Bardzo dobrymi zmianami były kosmetyczne usprawnienia w ostatnim updacie. Wielu graczy zaczęło duzo robic aby je zdobyc (Outfits ofc), mam nadzieje ze i tym razem cos bedzie. Bardzo mi sie podobaja rozne zagadkowe questy (nie ma to jak przejsc questa za raczke z tibia.org -.- ). Roznego typu lamiglowki by napewno urozmaicily gre a takze zatrzymaly wiekszosc noobkow (chociaz tu wlasnie wkracza tibia.org), dlaetgo podoba mi sie pomysl "ozywienia" spoconego cyklopa, który robil nice itemki . Mianowice co do konta bankowego to mam mieszane uczucia. Na rooku jak najbardziej sie przyda dla rookstayerow, ale na mainie wlasciwie niepotrzebne, kazdy sobie dobrze radzil z parcelkami. Worek po smierci jak najbardziej sie przyda aby nie tracic cennych sekund na szukaniu worka w depo (choc tych zwykle masa) aby jak najszybciej dobiec do ciala. Dziennik questowy - taki maly dodatek, bez ktorego i tak wiekszosc sobie dobrze radzila, ale moze sie przydac zwlaszcza przy tych dlugich questach na wyzszych lvlach. Dla poczatkujacych graczy bardzo dobrym rozwiazaniem jest mozliwosc mowienie "heal" nawet podczas rozmowy NPCa z innym graczem (Nie ma to jak wciskac kitu ze to heal potion). Monsterki z tego co widac tylko dla naprawde mocnych (te ss-y ukazujace "chodzace raczki" w akcji mnie przerazily) i wlasciwie dobrze, choc przydaly by sie jakies z zakresu lvl ~40-60, no ale h-lvle teraz przynajmniej nie beda narzekac a w nastepnym upku cos dla medium moze wskoczy.

I przypominam, dla tych ktorzy narzekaja ze nie maja pacc, ze swieta to wlasnie ten okres na wyblaganie od starszych pacca jako mini prezentu.
(Wiecie ile zbieralem na pacca nie kupujac chipsów, hot dogów, drożdzówek? 11 dni, wiec naprawde polecam porzucic jedzonko bo i pare kilo mozna zrzucic i bedziecie bardzo usatysfakcjowani tym, ze udalo sie wam do czegos dobrnac)
Orgazes jest offline  
stary 07-12-2006, 20:48   #63
Kawior_MS
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2006

Posty: 9
Domyślny

Powiem tak : zamiast wydawać prawdziwą kase na witualną gierke i swojego wirtualnego gracza z wirtualnym eq lepiej sobie za te paredziesiąt złotych kupić coś przydatniejszego .Wszystko wygląda fajnie , przeczytasz sobie jakąś historyjke o tibii o bohaterach , strasznych potworach i wielkich skarbach lub inną gadkę jak : "Tibijska piekarnia w końcu udostępniła swoje recepty na ciasta. Do własnoręcznie upieczonego ciasta wystarczy dodać owoce i świeczki aby stworzyć prawdziwy tort urodzinowy." zaraz jakiś nobek lub nawet normalny gracz pomyśli że warto sobie zostać takim piekarzem lub wybrać się na jakąś wyprawę pełną niebezpieczeństw , a tu lipa , tibia nie ma takiego klimatu , tu wszyscy myślą żeby zaszpanić przed kumplem że tyle a tyle expa wbiłem , inni chcą za wszelką cene kase zdobyć jeszcze inni kombinują jak by tu cie zabić czyli po prostu BEZNADZIEJA (już widze ile osób mnie tu zjedzie osto , ale taka prawda ).
Kawior_MS jest offline  
stary 07-12-2006, 20:56   #64
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Kurde niech nas nie męczy ten CipSoft, od razu niech zrobi tibię płatną i koniec
Alanus Lutinum jest offline  
stary 07-12-2006, 20:58   #65
Misterio
Użytkownik Forum
 
Misterio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 35

Posty: 844
Imię: Elvinuz
Gildia: Husaria
Misterio ma numer GG Napisz na pm
Domyślny

@Kawior_MS:
Polać mu! dobrze mówi. Taka jest prawda po co wydawać rl kase na wirtualną gre ; | wole tą kase przeznaczyć na weekendowe biby albo szal swojej drużyny. Można pograć w STS, Toto-Mix lub innym zakładzie bukmacherskim żeby zdobyć kase na pacc'a i wtedy obstawiamy za 2zł wygrywamy z 20 zł odstawiamy 10zł i za 10zł obstawiamy i możemy się dorobić ; D lub sprzedać wszystkie itemki z innych charów.
@Orgazes:
Czemu zdobywanie kasy na pacc opisałeś poprzez robienie run? Na 25-40lvl możesz biegać na Ghoustlandzie (ktoś napisał) i zbierać: mace, sword, viking helmet, brass helmet i spokojnie dziennie uzbierasz 5k+ jak Ja sam loot z kasą którą nosiłem w bp wychodził ok. 1k. Potem masz soule i dopiero robisz runy ; )
@topic
Sracie, że nie ma nic dla Facc ; >? Jakby robili wam/nam dodatkowe tereny, monsterki, czar i różne rzeczy, które pozwalają umilić Tibijskie życie to nikt by nie kupował pacc : )

Jakby ktoś mi chciał odpisać to proszę PM bo już nie będę zaglądał do tego topicu : )

Pozdrawiam.
__________________
Elvinuz.
Misterio jest offline  
stary 07-12-2006, 21:00   #66
Vlad Dracula
Użytkownik Forum
 
Vlad Dracula's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: KK
Wpisy bloga: 1

Posty: 535
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 22
Poziom mag.: 19
Vlad Dracula ma numer GG 1970836
Domyślny

Haha najbardziej podoba mi się pomysł z ciastem i fajne wygląda też czapka Mikołaja
__________________
..
Vlad Dracula jest offline  
stary 07-12-2006, 21:02   #67
lukitak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 10 2006

Posty: 26
Problem Stop Noobom

Oryginalnie napisane przez druidek12 Pokaż post
Lootowanie... to dla lepszych, pomyśl, takie 25-40 lvl to zabardzo nie mogą zabić potworka który daje dobry loot... tak, żeby zarabiać. No, ale to tylko moja opinia o tym.

Podam ci kilka przykladow miejsc gdzie loota mozesz zbierac.

1.Czlowieku wiesz co to jest kopalnia minosow obok kopy guardow?? tam jest duzo minosow posiedzisz tam sam z 3-4 h i masz 20-30 k loota (okolo 10-17k kasy).Wiec nie mow ze nie mozna zdobyc duzo kasy nawet jezeli grasz 3 h.Ale pewnie ty noobie lootow nie umiesz nosic . stawiam kropki zebys nie plakal .

Liczmy, ze grasz 3 h i z loota bedzie 10 k to w 10 dni 100 k (owszem mowilem, ze w tydzien=7 dni 100 k ale liczmy, ze grasz 3 h) to 15 dni na 150 k wiec na pacca bedziesz mial ale odjac (sorc/drut 10 k na mf okolo a knight z bp uh 3,5 k pallem only na bolty czyli 16 dni wiec w miechu masz 300 k zarobku) koniec i prosze cie nie komentuj tego znow jakimis glupotami

2. Zamek w ab tez dobry loot jezeli jestes sam .

3.To juz dla pacc minosy na darashi.

4.Same guardy

Wiec nie placz, ze nie masz gdzie loota zbierac a pohwalam kolege ktory napisal ze ty jedynie zbierasz rzeczy warte 500 gp 5 k czy ile tam .


Prosze cie nie pisz ze chodze do przedszkola bo nie stawiam kropek i przecinkow nie zamulaj juz tak czasem postawilem ale ja czasu na to nie mam bo zaraz kacze
lukitak jest offline  
stary 07-12-2006, 21:03   #68
Redknapp
Użytkownik Forum
 
Redknapp's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Radom
Wiek: 33

Posty: 42
Imię: Phytohydra
Świat: Aldora
Problem Troll detected!


Chciałbym poprosić o ignorowanie zaczepek trolla, jakim jest Kawior_MS. Nie wiem, co da mu to, że zdenerwuje jakiegoś temperamentnego gracza...

@Kawior_MS
Nikt nie każe Ci grać w grę, która wg Ciebie pozbawiona jest klimatu. A jeśli w nią nie grasz, to po co tu w ogóle jesteś? A jeśli grasz w grę, która nie sprawia Ci przyjemności, to już w ogóle Cię nie rozumiem....

EDIT:
@Down
No nie postarałeś się Nie mam Ci nic za złe w sumie, to twoje zdanie =) Ale trollostwa nie zniese
A o moje Święta się nie martw, spędzanie ich przed komputerem uważam za lekką głupotę...
Pozdrawiam

PS: Wyszedł jeden wielki off-top.
__________________
Prwdzw twrdzl n ptrzbj smgłsk.

Ostatnio edytowany przez Redknapp - 07-12-2006 o 21:20.
Redknapp jest offline  
stary 07-12-2006, 21:13   #69
Kawior_MS
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2006

Posty: 9
Domyślny

"Jestem tu nowy, więc postarajcie się mnie nie zniechęcić zarówno do Was, jak i do Tibii." rozumiem że sie nie postarałem ... A tak na serio to święta lepiej jak byś spędził z prawdziwą rodzinką a nie tą "rodzinką" z tibii Może to jest trollostwo =] cóż , ale musiałem to powiedzieć wszystkim wkurzającym sie faccom
Kawior_MS jest offline  
stary 07-12-2006, 21:38   #70
Luca Leahcim
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Roc
Świat: Elysia
Poziom: 43
Poziom mag.: 49
Król

@Lootowanie do 40 lvl
Guardy, nc

@Orgazes
Agreed

@Kawior_MS
Jak już wspomniałem, Tibia MA swój klimat i będzie miała. A co do ludzi którzy się chwalą "ja to wiencej wbilem", albo rzucają pot'y pod nogi i w 15 leją, to to są po prostu dzieci. I właśnie dzieci psują klimat tibii. Fakt faktem, nie nazywam nikogo kto ma 12 lat dzieckiem, bo sam mam niewiele więcej (16), ale sam "styl" bycia mówi, czy to dzieciak, czy nie A jeżeli masz samych takich qmpli... to się nie dziwie, że jesteś trollem Co do świąt z rodziną, osobiście też wole je spędzić z rodziną, nie z qmplami z tibii. Ale czasem, gdy przez 4 godziny temat się nie zmienia, kompletnie Cie nie interesuje, lub ciągle słuchasz "ale ty wyrosles", "ale sie zmieniles", to się idzie i gra w tibie

@lukitak
Agreed

@pacc
To, że tibia z początku jest darmowa, to tylko zachęta, żeby po tym jak się zobaczy co daje płatne konto, kupić i sobie. Ale tak naprawdę szkoda pieniędzy na taką płytką grę. Jednak trudniej ją zostawić. "To, jaką drogę wybierzesz, zależy od ciebie, młody Padawanie"

Ostatnio edytowany przez Luca Leahcim - 07-12-2006 o 22:02.
Luca Leahcim jest offline  
stary 07-12-2006, 22:37   #71
sosek108
Użytkownik Forum
 
sosek108's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2005
Lokacja: Gąbin
Wiek: 33

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Świat: Danubi
sosek108 ma numer GG 7088125
Strzałka

Wszystko spoko . Tylko jedno mnie trapi- POTWORY!! Totalna beznadzieja, czemu Tibia musi tracić swój klimat?? I niech w końcu dadzą cosik dla FACC a nie robią z tego pełną komerke (gra komercyjna). Ja tak nie chce .

@down Niech i beda te sdilniejsze potwory na które pójdą tylko niektórzy gracze PACC (ja napewno NIE).
Ale czemu z tej gry robią Diablo 2?? Nie powiem, że to kiepska gra, bo jest najlepsza w jaką grałem, tylko zwróćmy uwagę, że Tibia to co innego. Z zajefajnego średniowiecznego klimatu zrobią walki z piekłem. Nie podoba mi się to

Pozdro Sosek108 <<-
__________________
A o to moj Fake Story, 1. bo 1. ale zawsze moje

Wojskowa definicja kałuży:
----Akwen wodny bez żadnego militarnego znaczenia

Życie:
----Nieuleczalna choroba zakończona śmiercią.

Ostatnio edytowany przez sosek108 - 07-12-2006 o 23:37.
sosek108 jest offline  
stary 07-12-2006, 22:51   #72
^Trial^
Użytkownik Forum
 
^Trial^'s Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 235
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosek108 Pokaż post
Wszystko spoko . Tylko jedno mnie trapi- POTWORY!! Totalna beznadzieja, czemu Tibia musi tracić swój klimat?? I niech w końcu dadzą cosik dla FACC a nie robią z tego pełną komerke (gra komercyjna). Ja tak nie chce .

Pozdro Sosek108 <<-


Omg czlowieku jaki klimat.
Bardzo dobrze ze jest wkoncu cos silniejszego.
Update jak narazie zapowiada sie ciekawie
Zobaczymy jak bedzie w rzeczywistosci :>
^Trial^ jest offline  
stary 07-12-2006, 23:03   #73
Gesior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Lokacja: Grodzisk Maz.

Posty: 387
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akatedih
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 16/23
Poziom mag.: 50
Domyślny

"A dla mnie najlepsze w tym updatcie bedzie zwiekszeni many za exori vis bo to co sie dzieje z expieniem sorciem teraz to paranoja."

Właśnie obejrzałem film z D-lair po update i tam e-vis kosztował 20 many :d

Dopiero mają to zmienić czy jak?
__________________
Kurs > Sony Vegas 7.0 < napisany przez Gesiora:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=125885
Gesior jest offline  
stary 07-12-2006, 23:09   #74
Maniack
Użytkownik Forum
 
Maniack's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2004
Lokacja: zabierzow bochenski

Posty: 677
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neust
Profesja: Elite Knight
Gildia: Chair Kids
Świat: Unitera
Poziom: 154
Skille: 97/85
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawelan Pokaż post
Z yego co wiem to ciasta bedzie sie robic jak chleb tyle ze zamiast wody dodawac sie bedzie mleko. Na rooku mleko mozna dostac z tego co pamietam tylko z goblin hell questa. ZNaczy ze takie ciasto powiedzmy z wisienka bedzie niezlym rarem .

Jeszcze jedno: Co to jest takie cos nad czapka mikolaja po prawo od piernikowego ludka (ROX!!1) i na dol od choinki? Bo mnie to przypomina butelke szampana xD
to zapewne zapakowany w ozdobny papier prezent
__________________
od 8 maja 2007 siedzę w wojsku
8 maj 2007 - szeregowy
26 styczeń 2008 - starszy szeregowy
22 czerwiec 2009 - podporucznik
Maniack jest offline  
stary 07-12-2006, 23:25   #75
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 31

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Mam do Was pytanie.. Jak się nazywał ten "Piekielny ogar", który ma dojść w nowym update? (Pokazywaliście go razem z takim potworem jak Nightmare)
LookamZzaRogu jest offline  
stary 08-12-2006, 00:08   #76
Redknapp
Użytkownik Forum
 
Redknapp's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Radom
Wiek: 33

Posty: 42
Imię: Phytohydra
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LookamZzaRogu:
(Pokazywaliście go razem z takim potworem jak Nightmare)
No właśnie, pokazywali go na tym samym forum. Wystarczy spojrzeć 2 czy 3 tematy wstecz, a nie off-topicować tutaj ^^

"Piekielny ogar" to Hellhound.
__________________
Prwdzw twrdzl n ptrzbj smgłsk.

Ostatnio edytowany przez Redknapp - 08-12-2006 o 00:10.
Redknapp jest offline  
stary 08-12-2006, 09:15   #77
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Przestańcie pisać na forum, dlaczego facc nic nie dostał
Dostał kilka rzeczy nowe ab ,lepsza grafika itd. CipSoftowi nie opłaca się dodawać rzeczy na facc’u bo nic z tego nie mają. Facc służy do tego żeby gracz mógł oswoić się z tibia a następnie kupić pacc , po prostu CipSoft z tego żyje i zarabia -.-
__________________
Duch Guardi jest offline  
stary 08-12-2006, 09:51   #78
Baldoro
Użytkownik forum
 
Baldoro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2005
Lokacja: Sosnowiec :>
Wiek: 32

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Danera
Poziom: 39
Skille: 68/49
Poziom mag.: 13
Baldoro ma numer GG 5903526
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Guardi Pokaż post
Przestańcie pisać na forum, dlaczego facc nic nie dostał
Dostał kilka rzeczy nowe ab ,lepsza grafika itd. CipSoftowi nie opłaca się dodawać rzeczy na facc’u bo nic z tego nie mają. Facc służy do tego żeby gracz mógł oswoić się z tibia a następnie kupić pacc , po prostu CipSoft z tego żyje i zarabia -.-
Racja
Duch to wszystko bardzo dobrze ujął i nie musze już chyba nic dodawać? Mogę tylko dodać, że i tak gracze FACC w końcu też będą mogli korzystać z banku...
Baldoro jest offline  
stary 08-12-2006, 10:15   #79
Filipeck
Użytkownik Forum
 
Filipeck's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: Jedlicze/Krosno
Wiek: 32

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Redraic
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Poziom: 49
Poziom mag.: 54
Filipeck ma numer GG 8951888
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosek108 Pokaż post
Wszystko spoko . Tylko jedno mnie trapi- POTWORY!! Totalna beznadzieja, czemu Tibia musi tracić swój klimat?? I niech w końcu dadzą cosik dla FACC a nie robią z tego pełną komerke (gra komercyjna). Ja tak nie chce .

@down Niech i beda te sdilniejsze potwory na które pójdą tylko niektórzy gracze PACC (ja napewno NIE).
Ale czemu z tej gry robią Diablo 2?? Nie powiem, że to kiepska gra, bo jest najlepsza w jaką grałem, tylko zwróćmy uwagę, że Tibia to co innego. Z zajefajnego średniowiecznego klimatu zrobią walki z piekłem. Nie podoba mi się to

Pozdro Sosek108 <<-
<ironia mode>
Ahh! Dlaczego jest cokolwiek dla FACC! DLACZEGO! PRZECIERZ MOGLI BY ROBIĆ TYLKO DLA PACC! Wkońcu PACCe płacą za to,że FACCe mogą sobie grać i narzekać, że tibia jest głupia!!
</ironia>
A co do schodzenia tibii do piekła, to mam nadzieję, że jak zobaczysz rączkę na screenie, to się wystraszysz i nie będziesz mógł zasnąć w nocy i już nigdy nie zalogujesz się do dej strasznie głupiej gry, w której wszystko, niewaidomo dlaczego, jest tylko dla tych, którzy płacą?!?! OJOJOJOJOJ!
__________________
...,,,;;;|||LOL[[[{{{<<<???///>>>%%%^^^&&&***((($$$###!!!@@@)))___---===+++
Filipeck jest offline  
stary 08-12-2006, 11:33   #80
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosek108 Pokaż post
Wszystko spoko . Tylko jedno mnie trapi- POTWORY!! Totalna beznadzieja, czemu Tibia musi tracić swój klimat?? (...) Ale czemu z tej gry robią Diablo 2?? Nie powiem, że to kiepska gra, bo jest najlepsza w jaką grałem, tylko zwróćmy uwagę, że Tibia to co innego. Z zajefajnego średniowiecznego klimatu zrobią walki z piekłem. Nie podoba mi się to
Nie czytało się historii Tibii (świata), prawda? A skąd niby wziął sie Orshabaal, demony i cała ferajna?. Jeśli wchodzi sie na teren czegoś co nazywa się "Pits of Inferno" to chyba nie należy oczekiwać spotkania z Dziadkiem Mrozem i Wściekłymi Bałwankami albo Maoistowską Partyzantką?
Tak że, z całym szacunkiem, wszelkie piekielne klimaty są tam akurat jak najbardziej na miejscu.
A co do rzekomych podobieństw do Diablo to skąd, Twoim zdaniem czerpali inspirację twórcy tamtej gry? Większość potworów w grach RPG i RPG-podobnych to nic innego jak mniej lub bardziej zmodyfikowane monstra z różnych mitologii i siłą rzeczy muszą byc do siebie podobne.
mazgier jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.


Powered by vBulletin 3